Перейти до змісту

Здорове харчування


PanTolik

Рекомендовані повідомлення

Де в Луцьку можна купити продукти здорового харчування?

В багатьох магазинах є окремі види печива/шоколаду на фруктозі і т.д. продукти. Але чи є спеціалізовані магазини/відділи, де все таке зібрано в купу?

Знаю, що на проспекті Волі в дворі біля колишнього магазину "Сонечко" є центр "Благомед", там є таке. Де ще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А які продукти Вам потрібні?

В будь-якому супермаркеті є "здорові" продукти. Потрібно навчитись їх вирибати

ІМХО якщо магазин спеціалізований, то ціна звичних продуктів виростає в рази

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здорове харчування це крупи, м'ясо, риба, овочі, хліб із борошна грубого помолу, а це можна купити навтіь у крамниці біля дому))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну или если дело принципа, в Благомеде есть Маркет с такими продуктами, но там всё тоже, что и в простых магазинах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібно щось високоенергетичне для походу, але без цукру і гідрованих жирів, якщо таке існує в природі. Плюс до того, я ще й вегетаріанець, тому бажано все рослинного походження (молокопродукти, правда, вживаю).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну,це дивлячись,що ТС має на увазі під поняттям- "Здорове харчування".Якщо печиво і шоколад навіть на фруктозі,то це аж ніяк не здорове харчування.

Як писали вище-крупи,овочі,фрукти,бездріжжевий цільнозерновий хліб,сухофрукти,молокопродукти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібно щось високоенергетичне для походу, але без цукру і гідрованих жирів, якщо таке існує в природі. Плюс до того, я ще й вегетаріанець, тому бажано все рослинного походження (молокопродукти, правда, вживаю).

Береш сухофрукти з горіхами,прокручуєш на мясорубці і катаєш руками кульки(ковбаски).Маєш без цукру і жиру високооенергетичну їжу(якщо сильно сухі будуть,то можна додати медку).Як варіант можна туди зе додати вівсяні пластівці швидкого приготування.

Брав ще вялені банани.Класно підходять сушені водорості.В них багато білку,мікроелементів і вітамінів.Можна просто водою зозбавляти і пити "коктейль".

Також в похід завжди беру гречку.Якщо її залити на ніч навіть холодною водою,то вранці можна їсти кашу.А якщо залити гарячою в термос(металевий),то за 4-5 годин буде тепла каша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Нашому Краї на Шевченка завжди в кінці залу, зі сторони риби була діабетична поличка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібно щось високоенергетичне для походу, але без цукру і гідрованих жирів, якщо таке існує в природі. Плюс до того, я ще й вегетаріанець, тому бажано все рослинного походження (молокопродукти, правда, вживаю).

сухофрукти, горіхи, гречка - як вже згадувалось вище

масло топлене, кус-кус, рис

ПіСі: вважаю, що в поході краще з"їсти щось не зовсім "здорове", але не померти з голоду))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадав.Ще робив у похід так.Пророщую пшеницю,перекручую на мясорубку,замішую на цьому густе тісто і печу маленькі хлібці.Зберігаються довго і дуже енергетичні.Можна просто з водичкою джерельною їсти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

біля вокзалу є магазин Сибірське здоров’я, там мають бути високоенергетичні продукти. є ще ларьок на Лучеську - там продукти без хімічних добавок і соєві продукти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, еще есть один человек, он тоже продает продукты для здорового питания, в т. ч. и колбасы из пророщенной пшеницы. вот его телефон: 067-924-29-83

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не партесь, зробіть собі в поході свято - снікерси, печенькі, цукерки, тони сухофруктів - це ж і навантаження, і відчуття свободи врешті решт. Приїдете додому - тоді знову тільки здорове харчування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
  • 1 рік потому...

щоб не створювати нову тему, апну стару.

 

Давайте обмінюватись досвідом і порадами, як купити і приготувати здорову їжу ?

 

Проблема ще більше загострилася після того як курс гривні впав ,і більшість продуктів взлетіла в ціні.

наприклад раніше я заходив в магазин і вибирав собі макарони з твердих сортів і такі і сякі українського виробництва, а тепер вони усі зникли з прилавків.

виробники переорієнтувались на дешеву хрінь, а магазини завозять дешеве фуфло, бо здорове і дорожче ніхто не хоче купувати =(

тепер нормальні макарони скоріше будуть імпортні і дорогі, і вибір скудний.

 

з майонезами справа теж жахлива. як почитаєш склад, то там нема ні олії, ні гірчиці ні яєць. на чому їх роблять страшно уявити.

хороший навіть дорогих немає. може хто підкаже рецепти?

 

сяк-так ще продають деякі дитячі версії продуктів, наприклад кетчуп "дитячий" від чумака і подібне. там ще склад більш менш нормальний, якшо відповідає написаному на упаковці.

 

з цукерками, з печивом і випічкою теж капець. пальмові олії, 100500 емульгаторів, консервантів, замінників, добавок, покращувачів.... з'їсиш того пряника і нудить і печія і відрижка і в боку може заколоти.

я перечитав купу складів на різних пачках. найти щось нормальне майже нереально. навіть в просту "марію" чи "вівсяне" підсипають казна-що.

дійшов висновку що більш менш нормальний продук можна купити в місцевих пекарнях або продукцію власного вир-ва супермаркетів наш край, сільпо тощо.

ці маркети закупляють невеликі партії різних дешевих продуктів. деякі з них відверте лайно, але деякі навпаки виготовлені з елементарних складників без різних добавок.

наприклад французька гірчиця в сільпо. порівняти її склад з різними вересами і чумаками торчинами то небо і земля.

ще подобаються і наче непогані цукерки типу "волинські солодощі" незнаю який там шоколад, але начинка більш менш натуральна.

 

катастрофа просто з м'ясною продукцією типу ковбаса і копчені різні шняги, пельмені. все шприцоване, напічкане соєю, ароматизаторами, барвниками. м'яса там маже нема. натурального блін нічого не має.

хто в дома може запікає/сушить/в'ялить/ковбасує самостійно?

 

хто що готує на сніданок чи обід на роботі? кожен день запихатись бутербродами не варіант. як швидко, просто і корисно зготувати щось, і так щоб не повторювалось кожен день?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, laser сказал:

щоб не створювати нову тему, апну стару.

 

Давайте обмінюватись досвідом і порадами, як купити і приготувати здорову їжу ?

 

Проблема ще більше загострилася після того як курс гривні впав ,і більшість продуктів взлетіла в ціні.

наприклад раніше я заходив в магазин і вибирав собі макарони з твердих сортів і такі і сякі українського виробництва, а тепер вони усі зникли з прилавків.

виробники переорієнтувались на дешеву хрінь, а магазини завозять дешеве фуфло, бо здорове і дорожче ніхто не хоче купувати =(

тепер нормальні макарони скоріше будуть імпортні і дорогі, і вибір скудний.

 

з майонезами справа теж жахлива. як почитаєш склад, то там нема ні олії, ні гірчиці ні яєць. на чому їх роблять страшно уявити.

хороший навіть дорогих немає. може хто підкаже рецепти?

 

сяк-так ще продають деякі дитячі версії продуктів, наприклад кетчуп "дитячий" від чумака і подібне. там ще склад більш менш нормальний, якшо відповідає написаному на упаковці.

 

з цукерками, з печивом і випічкою теж капець. пальмові олії, 100500 емульгаторів, консервантів, замінників, добавок, покращувачів.... з'їсиш того пряника і нудить і печія і відрижка і в боку може заколоти.

я перечитав купу складів на різних пачках. найти щось нормальне майже нереально. навіть в просту "марію" чи "вівсяне" підсипають казна-що.

дійшов висновку що більш менш нормальний продук можна купити в місцевих пекарнях або продукцію власного вир-ва супермаркетів наш край, сільпо тощо.

ці маркети закупляють невеликі партії різних дешевих продуктів. деякі з них відверте лайно, але деякі навпаки виготовлені з елементарних складників без різних добавок.

наприклад французька гірчиця в сільпо. порівняти її склад з різними вересами і чумаками торчинами то небо і земля.

ще подобаються і наче непогані цукерки типу "волинські солодощі" незнаю який там шоколад, але начинка більш менш натуральна.

 

катастрофа просто з м'ясною продукцією типу ковбаса і копчені різні шняги, пельмені. все шприцоване, напічкане соєю, ароматизаторами, барвниками. м'яса там маже нема. натурального блін нічого не має.

хто в дома може запікає/сушить/в'ялить/ковбасує самостійно?

 

хто що готує на сніданок чи обід на роботі? кожен день запихатись бутербродами не варіант. як швидко, просто і корисно зготувати щось, і так щоб не повторювалось кожен день?

Перечисленi вами продукти не їм і зовсім не хочеться, таке враження що без цих продуктiв ви не можете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, laser сказано:

 

 

хто що готує на сніданок чи обід на роботі? кожен день запихатись бутербродами не варіант. як швидко, просто і корисно зготувати щось, і так щоб не повторювалось кожен день?

на сніданок, уже другий рік практикую вівсянку, або вівсянка+пшениця+гречка швидкого приготування ТМ Терра,

заливаю кипятком, добавляю згущонку, мед, родзинки, мелене підсмажене насіння льону за смаком :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До CoolLektar. Я не маю на увазі щось конкретне, я про харчування взагалі. Продукти наведені вище це як приклад. Взагалі мене цікавить більше тема якісних прродуктів. Можливо я не так висловився чи ви мене не зрозуміли.
Якщо ви не їсте майонез і вважаєте що то зло і можна без нього то я скажу так - я їм все що мені смакує. І якщо майонез можна і треба робити з нормальних інгридієнтів а не туфти, то я хочу такий майонез десь купити. В кожної сімї різні можливості і погляди. Хтось має час і готує і вирощує все власноручно. Хтось живе на поверсі і вкалує на роботі по 10-12 год і крім маркета чи столовок варіантів не має.
Я не затятий веган чи якийсь ххххфоб до продуктів чи віруючий. Т Я люблю зїсти шашлик і запити пивом, але якщо те пиво і шашлик нормальні а не фуфло. Питання раціону і дієт не розглядаємо.
Але якщо замість паршивого бутерброда можна зготувати якийсь класний корисний сніданок то поділіться рецептом чи адресою де ви берете інгредієнти чи готові до вживання продукти.
Інакше я не бачу сенсу 'ляпнути' аби 'ляпнути'.

І не захоплюйтесь оверквотингом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-Мама а правда, що морожено корисніше за сосиски?

- Синку, зараз навіть покурити корисніше, ніж сосиски..!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже N-років не імо ковбаси: готую щотижня +/- 1 кг мяса: печу в різних варіаціях.

Свинина, яловичина, телятина, індичатина, курятина - все в ідеалі купити на базарі. 
Ціна десь до 100 грн на тиждень виходить.

Запечене мясо використовую на бутерброди, можна добавляти до картоплі, пасти, салатів...

Така собі "базова страва".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми з дружиною теж до цього дійшли. Правда поки теоретично. Тепер будемо практикувати.

 

А з солодощами? Невже ніхто не цікавиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, laser сказано:

А з солодощами?

названі ж Вами "Волинські солодощі", сухофрукти, зефір, лукум

У булочок більш-менш нормальний склад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що корисного у Волинських солодощах? Так там є грецькі горіхи, курага, чорнослив, але все це залите не натуральним шоколадом, а кондитерською масою. Причому солодощі взагалі корисними назвати важко, так вуглеводи організму треба, але бажано у вигляді меду, фруктів, сухофруктів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тай чим ті сухофрукти оброблені не відомо, і взагалі свіжість і якість сухофруктів теж не відома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...