Перейти до змісту

Допомога у створенні сайту


lilechka

Рекомендовані повідомлення

Виникла у мене ідея створити власний сайт

З чого варто почати? І як цей задум втілити в життя?

Хочу почути отримати толкові поради

ПіСі: Так, я дівчинка, але сіра речовина у мозку присутня + люблю вчитись, пізнавати щось нове, експериментувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 77
  • Створено
  • Остання відповідь

щоб створити простенький сайт то не треба бути веб-розробником

але гугл все ж допоможе краще за борду

а) почитати що таке хостинг і знайти собі якийсь халявний для проб

б) знайти якийсь халявний шаблон на простенькій CMS і керуючись інструкцією, налаштувати його під себе

...напевно якось так

принаймні цей спосіб обирає багато людей закордоном

на наших теренах переважно башляють 300 баксів лантуху який зробить оті 2 простих кроки за вас..

кожному своє

потім, якщо сподобається ця справа і почне щось получатись:

* можна шукати нормальний хостинг за бабло і без реклами

* купити собі якесь доменне ім'я

* купити нормальний шаблон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Має бути сайт чи інтернет магазин ???

хотілося б 2 в 1, на перспективу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если сайт нужен только для себя, т.е. не для клиента, то советую эту программу: http://www.wysiwygwebbuilder.com/

Русское сообщество Вам в помощь: http://wysiwygwebbuilder.ru/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виникла у мене ідея створити власний сайт

Буде готовий - опублікуйте тут посилання. З інтересом по ньому перейду.

Тут є матеріали для початківців.

by the way: тут є кілька слів про вашу колегу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я би радив з самого початку зробити для себе ТЗ:

- визначитися з призначенням сайту, його типом (сайт-візитка, інтернет-магазин, блог і т.д.);

- виділити основні функції, які має виконувати сайт;

- накидати на звичайному листочку від руки схематичну структуру майбутнього сайту;

Далі можна вибирати платформу:

- якщо це сайт-візитка і особливо не хочеться вникати в процес створення сайту, можна скористатись конструктором сайтів (таких зараз в інтернеті багато);

- якщо це сайт візитка, але є бажання трохи розібратися в створенні сайтів, можна використати якусь простеньку CMS. Для візиток, наприклад, досить непогано взяти MODX;

- якщо сайт більш складніший треба дивитись по ситуації.

Визначившись з платформою, можна або переходити до створення сайту (на компютері), або реєструвати домен та хостінг, де має розміщуватись сайт і тоді робити сайт одразу на хостінгу. Другий варіант краще, так як не потрібно буде потім сайт імпортувати (хоча це зазвичай не проблема) та і видно будно буде роботу сайту в звичному йому режимі.

Ну а далі, користуючись порадами та відеоуроками можна помаленьку розробляти сайт, при цьому зосереджуючись більше на його наповненні та функціоналі, а не на дизайні (хоча дизайн теж важливий).

Зрештою, якщо треба, можу допомогти з розробкою (і мені трохи більше практики буде) безвозмездно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...можу допомогти з розробкою (і мені трохи більше практики буде) безвозмездно...

Також готовий допомогти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди добрi. Нащо людинi яка нiчого не тямить у створенi сайтiв давати посилання на веб-програмування, або Web Builder. Можна просто поставити готовий движок + шаблон, i тiльки наповнюй контентом його.

Краще погуглiть, або в ютубi на тему Установка Wordpress, або Установка DLE на хостинг. I у вас вже готовий сайт(пiв-сайту :_07: ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки є непереборне бажання створити сайт (і це чудово), тоді пройдемся по таким пунктам.

Вступ.

Відповідаєм на такі питання: Що ми хочем? Який сайт нам потрібен, для кого він? Яка мета, прибуток чи ін.

1.Аналіз похожих за тематикою сайтів.

Переглядаєм конкурентів, збираємо інформацію. Якщо створюєм блог, тоді шукаєм блоги і переглядаєм. Занотовуєм, що сподобалось, а що ні.

2.Створення макету.

Схематичне зображення сайту, щоб оприділити, де яка кнопка чи зображення повинно бути. Для полегшення подальшої роботи. Найчастіше макети (прототипи) створюють для замовників, перевіряєм структуру сторінки, щоб потім не виправляти готове зображення, адже це значно складніше.

3.Рисуєм головну сторінку.

Накінець створюємо нашу сторіночку у якомусь просунутому графічному редакторі (Photoshop і т. д.). І потім нам треба її представити у вигляді html документа.

4.Програмування.

Увагу не акцентую, йдемо далі.

5.Ще всяка дрібниця. Яка нам байдужа.

Приблизні етапи створення будь-яких сайтів. Для початку пропоную прочитати одну дві книжечки по веб-дизайну і освоювати Photoshop. А краще найти готовий урок створення макету головної сторінки у Photoshop. Так ви попрактикуєтесь і зрозумієте як треба працювати.

Зараз нам головне дизайн - це перше на що звертає користувач.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо щось просте - то варто самому навчитись. У поміч гугл - "создание сайта с нуля". Якщо інтернет-магазин чи щось таке, що "покруче", то варто або звернутись до якоїсь Луцької веб-студії, або створити сайт на якійсь платформі, типу prom.ua, так як на вивчення того всього може піти пару місяців, то вже краще пару тисяч грн. заплатити, буде вигідніше. Удачі.

зі. Про wysiwyg тут "специ" порадували, хотів хтось показати, що щось в цьому тямить - а обломався. ТС, бажаю, на таких "спеців" не напоротись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сервісів типу кацапського укоза наразі достатньо. Освойте просту системку вивчіть нюанси я думаю Вам цього буде достатньо.

Є бажання вчитися, беріть товсту книжку з написом "PHP" і освоюйтеся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Всім дякую за поради!

Займалась тим, що читала книги по програмуванню. Тішилась як мала дитина коли вдавалось щось створити самій. Зараз розімую, що з моїми темпами на створення сайту піде дуже багато часу

Отож, прошу порекомендувати мені конструктор сайту, щоб у подальшому перенести його на платний хостинг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую за поради!

Займалась тим, що читала книги по програмуванню. Тішилась як мала дитина коли вдавалось щось створити самій. Зараз розімую, що з моїми темпами на створення сайту піде дуже багато часу

Отож, прошу порекомендувати мені конструктор сайту, щоб у подальшому перенести його на платний хостинг

конс руктор то так званий юкоз поюзав і забув :)

а от щоб потім перенести на свій хостинг то краще брати готову цмс або так званий фреймворк і розбиратись і налаштовувати під себе, колись я з другом колупали dle, але в процесі написали свої граблі :)

головне мета, звертайтесь тут допоможуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виникла у мене ідея створити власний сайт

З чого варто почати? І як цей задум втілити в життя?

Хочу почути отримати толкові поради

ПіСі: Так, я дівчинка, але сіра речовина у мозку присутня + люблю вчитись, пізнавати щось нове, експериментувати

якщо в перший раз?))) то UCOZ в допомогу, там і сайт створиш і зальєш інфу, і магазин є, ціни мінімальні....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробую творити у WYSIWYG

До кого можна звертатись з конкретними питаннями по роботі програмки? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробую творити у WYSIWYG До кого можна звертатись з конкретними питаннями по роботі програмки?

Так прям тут в темі і запитуйте, якщо будуть виникати питання....

Але,я все-таки не можу зрозуміти, Ви казали що в майбутньому хотіли б мати інтернет-магазин, то навіщо Вам WYSIWYG ? Хіба для саморозвитку....

Якщо ж хочете спробувати вести свій блог, то знову таки - Wordpress,Joomla,Drupal - будуть набагато корисніші ніж "чистий" WYSIWYG - редактор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробую творити у WYSIWYG

До кого можна звертатись з конкретними питаннями по роботі програмки? :)

чесно кажучи не стикався, хоча думаю на борді є ті хто Вам допоможе

я радив би краще взяти готовий простенький шаблон(якусь просту заготовку)

і на ній на локальному веб сервері трудитись, чесно кажучи я так і вчився,

і саме головне, не купіюйте чужий код аби тіко запрацювало, старайтесь хочаб розібратись як працює скопійоване і перепишіть під себе

п.с: стандартні граблі при переносі з локалки в інтернет це проблеми зкодуванням як самих файлів так і ба даних і виставленого кодуваня в заголовку сторінки

удачі в написані :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...