Перейти до змісту

Допомога у створенні сайту


lilechka

Рекомендовані повідомлення

на мою думку рус. авно юКОЗ- це даремна трата часу, і ще там зае**є реклама на пів сторінки

краще вже CMS (уроків(і відео) є дофігіще)

для прикладу можеш взяти фришній хост від hostinger (+ відсутня реклама).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 77
  • Створено
  • Остання відповідь

Але,я все-таки не можу зрозуміти, Ви казали що в майбутньому хотіли б мати інтернет-магазин, то навіщо Вам WYSIWYG ? Хіба для саморозвитку....

Якщо ж хочете спробувати вести свій блог, то знову таки - Wordpress,Joomla,Drupal - будуть набагато корисніші ніж "чистий" WYSIWYG - редактор

Тобто Ви вважаєте, що у WYSIWYG створювати інтернет-магазин важко і не варто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але,я все-таки не можу зрозуміти, Ви казали що в майбутньому хотіли б мати інтернет-магазин, то навіщо Вам WYSIWYG ? Хіба для саморозвитку....

Якщо ж хочете спробувати вести свій блог, то знову таки - Wordpress,Joomla,Drupal - будуть набагато корисніші ніж "чистий" WYSIWYG - редактор

Тобто Ви вважаєте, що у WYSIWYG створювати інтернет-магазин важко і не варто?

краще перевірений джумла або вордпрес настроїти, для початку згодиться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто Ви вважаєте, що у WYSIWYG створювати інтернет-магазин важко і не варто?

тобто Ви паралельно збираєтесь ще й PHP і MySQL вивчити?

P.S. Це як мінімум

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясніть, будь ласка

Разархивируйте пакет в пустой каталог и загрузите на сервер.

який сервер мається на увазі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який сервер мається на увазі?

На сервер хостінга

P.S. Зареєструйтесь на будь-якому безкоштовному хостінгу, наприклад - ho.ua (він український і без реклами), дайте доступ до панелі і скажіть що Вам поставити.... або, запитуйте - будемо крок за кроком пояснювати що робити...

P.S.S. На www.pp.ua - можете безкоштовно зареєструвати собі домен для майбутнього сайту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясніть, будь ласка

який сервер мається на увазі?

заваньаж з інтернету веб сервер і встанови собі на комп

програми (локального) сервера (eleanorserver, openserver, і більш не згадаю)

це програми які дозволяють на компютері(локально) створити або смробувати створити свою систему(цмс), погратись із базами настройками роботи апачя(компілятор пхп), і тд, якщо етузіазм незаглохне то вуаля

мене колись вчитель заставляв самому зібрати апача пхп і mysql, а потім настроїти

ентузіазм - стремління до нового яке штовхає прогрес

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зареєструйтесь на будь-якому безкоштовному хостінгу, наприклад - ho.ua (він український і без реклами), дайте доступ до панелі і скажіть що Вам поставити.... або, запитуйте - будемо крок за кроком пояснювати що робити...

Зареєструвалась. Хочу поставити WordPress

Залила, а наступний крок не виходить у мене(

Откройте wp-admin/install.php в вашем браузере. Этот скрипт поможет вам создать файл wp-config.php с параметрами доступа к вашей базе данных.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

програми (локального) сервера (eleanorserver, openserver, і більш не згадаю)

Денвер - самий простий з цього всього (denwer.ru - само-собой безкоштовно)

Залила, а наступний крок не виходить у мене(

що саме не виходить? ваш-сайт.com/wp-admin/install.php - що пише?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що саме не виходить? ваш-сайт.com/wp-admin/install.php - що пише?

ось це відкривається

https://s3.ho.ua/fm.cgi?action=view&file=wordpress/wp-admin/index.php

Що з ним робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що з ним робити?

ви шось путаєте, це вхід в панель керування хостінгом (дані для входу вам мають бути вислані на пошту яку ви вказали), або ви залили не в ту папку, в яку папку заливали (на фтп)?

тут написано як робити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не дарма сказав, що беріть для початку UCOZ, бо будуть проблеми, якщо немає ніяких знань. Він навчить Вас базовим html+bbcode, як управляти адмінками сайтів і т.д.. Тільки тоді вже можна буде братись за CMS типу WP, Drupal, DLE і т.д. Про денвери і прочеє навіть не читайте. wysiwyg покладіть в дальню коробочку, до інтернет-магазина це не має ніякого відношення, якби статичний сайт - ще б зрозумів, а так..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви шось путаєте, це вхід в панель керування хостінгом (дані для входу вам мають бути вислані на пошту яку ви вказали), або ви залили не в ту папку, в яку папку заливали (на фтп)?

так, справді, без введення логіну та паролю заходить в панель керування

мені видає ось це

Bezymiannyi_800.jpgi.gif

я не знаю що далі з ним робити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Очевидно, що файл запускаєте через якусь адмінку хостинга, а треба напряму, бо виконується phpinstall-ер, як cgi скрипт, тому йде просто його перегляд, без запуску. Там на інгліші жеш помилка написана :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви шось путаєте, це вхід в панель керування хостінгом (дані для входу вам мають бути вислані на пошту яку ви вказали), або ви залили не в ту папку, в яку папку заливали (на фтп)?

так, справді, без введення логіну та паролю заходить в панель керування

мені видає ось це

Bezymiannyi_800.jpgi.gif

я не знаю що далі з ним робити

вам при реєстрації на ho.ua мало видати адресу сайту типу site.ho.ua, де site - вибрана вами назва сайту

якраз і треба набрати оце site.ho.ua/wp-admin/install.php

а взагалі я би радив спочатку спробувати joomla, ІМХО на прикладі неї простіше розібратись що таке CMS

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Різниці для новачка між Жумлой і WP немає в принципі. Все виключно індивідуально. Друге питання, що навіть на етапі встановлення сайту пішли заминки, і це від того, яка CMS не залежить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Різниці для новачка між Жумлой і WP немає в принципі. Все виключно індивідуально. Друге питання, що навіть на етапі встановлення сайту пішли заминки, і це від того, яка CMS не залежить :)

звичайно на даний момент проблема не у вибраній CMS

ясно що буде зручніша CMS та, яку почати вивчати і особливої різниці для новачка нема, але як показує досвід викладача - студенти краще справляються з джумлою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Різниці для новачка між Жумлой і WP немає в принципі. Все виключно індивідуально. Друге питання, що навіть на етапі встановлення сайту пішли заминки, і це від того, яка CMS не залежить :)

звичайно на даний момент проблема не у вибраній CMS

ясно що буде зручніша CMS та, яку почати вивчати і особливої різниці для новачка нема, але як показує досвід викладача - студенти краще справляються з джумлою

Як показує мій власний досвід, то я починав на "зарє сваєй моладасті" з Жумли, і вона мені не пішла..( А от з WP - проблем було менше. ІМХО, звичайно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там просто lilechka,закачала в корінь інсталяху WP а треба в htdocs, вже все поправив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є багато різних безкоштовних конструкторів, з яких можна почати створюват и сайти: (http://www.key.ua/ukr/step1/ ,,, http://ru.wix.com/russianhtml/900-website-builder? ,,,, http://prom.ua/lpg/constructor1?,, ,, http://www.ucoz.ua/ http://ru.jimdo.com/,,,, http://nethouse.ua/ ,,, та багато іншого, Я особисто почав з юкоза... Щоб почати писати в HTML. треба мати трохи мову HTML. В інтернеті є дуже багато повчальних сайтів, один з них http://www.postroika.ru/inter.html,. Тай взагалі наберіть в пошук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є багато різних безкоштовних конструкторів, з яких можна почати створюват и сайти

Конструкторів - море, але це все - "безкоштовний сир", скрізь або реклама, або обмежений функціонал, крім того якщо раптом захочете серйозно займатись своїм проектом і перенести його на людський хостінг - будуть проблеми,або взагалі не можливо перенести...

В данному випадку, людина хоче спробувати себе не як вебмайстра чи вивчити мову програмування і т.п., а просто хоче мати свій сайт/блог/магазин без лишнього клопоту, тому одна з самих відомих і простих CMS (Wordpress) - оптимальний вибір.... в користуванні - проста, шаблонів - купа, модулів - навалом, документації - повно, ніякі юкози і близько не стояли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую Вордпрес. Найкращий варіант для таких випадків.

DLE (про який писали на першій сторінці) - не має стільки примочок. Не рекомендую брати.

Joomla - трошки важчий ніж ВП.

Взагалі рекомендую звернутись до тих, хто пропонував безкоштовну допомогу заради досвіду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте, будь ласка, хостинг (недорогий), який би підтримував WordPress. Хочу також зареєструвати домен, порадьте де

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте, будь ласка, хостинг (недорогий),

чим вас не влаштовує той що зараз? щей безкоштовно і без реклами? місця і ресурсів там для десятка таких сайтів вистачить, а буде мало - перейдете на платний тариф - від 20 грн. місяць

який би підтримував WordPress.

практично будь-який платний підтримує, важче знайти який НЕ підтримує

Хочу також зареєструвати домен, порадьте де

Залежиь в якій зоні, тобто com, net, org чи com.ua, lutsk.ua і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу також зареєструвати домен

у них VOLYN.UA LT.UA та LUTSK.UA

але останнім часом там не все ок, Чухрій+Терен бардак там коротше.... домени були по 25грн http://www.name.lutsk.ua/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...