Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

-=Mr.BrooX=- я свою думку висловив хоча для цієї теми це офтоп. Але я притримуюсь цієї думки.

А дібілами, імбіцтлами та іншим людей називати не треба. КОжен сає праов на свою думку.

А якщо ти думаєш що тут ти викладаєш свою думку то ти помиляєшся це не схоже на думку, а лише на набір букв і слів. Такий собі понос і срач.

Я більше тут писати не буду на рахунок тебе.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

la20, і досить мені такої вже шани проявляти,про мене писати =)

думка формується із чогось, це як мінімум від прочитаного/почутого та аналізу інформації, те,що тут було 2-3дні тому,це аж ніяк не думка, а стадний рефлекс на "закони", а по-друге,я ж ніяку особистість не обісрав, так як кожен вправі поміняти свою думку. Інформація, як і раніше, крутить світом.

Змінено користувачем -=Mr.BrooX=-
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дончане, которые остались в оккупированном городе, рассказывают, какой беспредел устраивают боевики от скуки.

Люди жалуются – ближе к полуночи боевики, перебрав со спиртным, начинают разъезжать по жилым кварталам и от скуки открывать огонь из автоматов. Жители рассказали, что комендантский час они придумали только для мирных людей, передает Обозреватель.

"Для боевиков же никакого ограничения не существует. У меня окна выходят на бульвар Шевченко, и я каждую ночь слышу визг колес – такое чувство, что они устраивают гонки между собой. Да что там говорить – на бульваре постоянно где-то случаются аварии вместе с ними, да такие, что машины просто всмятку после ДТП. Разве им жалко автомобили – они ведь, если нужно, могут любую машину отобрать. Для автоматчиков закон не писан – им же никто не указ", - рассказала жительница Калининского района Оксана.

Буквально ни одна ночь в городе не проходит без автоматной очереди хотя бы в одном районе.

"У меня сосед подался в "ДНР", так у него по вечерам частенько собираются его "сослуживцы". То, что стоит галдеж на весь дом – это еще цветочки. Как-то они перебрали со спиртным и прямо из окна начали палить из автомата. Мы с женой в два счета потушили везде свет и спрятались в коридоре. Хорошо, что ребенок этого не слышал, он живет сейчас не с нами", – жалуется дончанин Алексей Петрович.

По словам жителей Пролетарского района, в их кварталах стрельба из автомата в ночь на 17 сентября не стихала до трех двух часов ночи. "Хотя на первый взгляд и может показаться смешным, но у нас сегодня в микрорайоне боевик стрелял от неразделенной любви. Сейчас ведь ночью на улицах очень тихо – людей почти нет. А тут в полночь крики: "Лина, Лина!". Я сначала подумала, что просто галдит нетрезвая молодежь, а потом очередь из автомата и снова: "Лина, ты где? Иди сюда, а то я тебя убью!", и снова выстрелы. Так периодически продолжалось целых три часа! Думаю, найти он ее так и не смог, что, впрочем, и неудивительно, но выспаться людям он так и не дал", – говорит дончанка Наталья.

П.С дамбас показує своє реальне обличчя а місцеве населення через вату в голові так і не може зрозуміти й осягнути всю реальність подій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, так я про них же і сказав! краще посидіти і подумати головою, чим кричати, що ПОП зливає всіх, що буде з Україною і таке інше...

це ще "цвіточки" із того,що може бути.

там повністю,в щент зруйнована банківська система! поки не буде діючий УКРАЇНСЬКИЙ банк, ніяких грошових переказів на відновлення даунбасу бути просто не може, а щоб той банк появився там, має бути якась ліцензія, та і щось придумають такого плану, щоб не дати. а потім почнеться не признання Києва тоїй "даунбасовської хунти", що вони не легітимні і таке інше, ще й нові кордони поставлять. а я би взагалі не пропускав до нас усіх, в кого паспорти видані пізніше,ніж 2012 року. ізолювати тих свиней повністю, і хай пораються у тому гавні самі

О!А ну но передивись пошту за 21 квітня,що ти мені писав,коли я сказав збавитися від них?Що там мав мені вирвати?Чи як флюгер,своєї думки не маєш?
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ig_rok, ну досить вже мені приділяти так увагу,я аж почервонів. за сказане тобі мені дали РО на 31день, а ти все ніяк не можеш заспокоїтися, в пам'яті закарбувалося? виплюнь - і легше стане.

Dieselsmart, нічого нового, а що ще буде, коли почнуться холоди та дощі, коли почне пропадати хавка і рашка чуток про них забуде... ех... надія на краще...

Змінено користувачем -=Mr.BrooX=-
  • +1 1
  • -1 10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кабінет міністрів України не виділятиме фінансування районам Донбасу, які контролюються проросійськими сепаратистами та бойовиками

Про це на прес-конференції в Києві повідомив міністр юстиції Павло Петренко, передає Еспресо.TV з посиланням на «РБК-Україна».

"Уряд не виділить ні копійки для терористів і сепаратистів і не направить на територію, яка контролюється ДНР і ЛНР", - заявив Петренко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тримати війська в районі Донецького аеропорту рівнозначно їхньому розстрілу

Таку думку під час прес-конференції висловив координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук, передає Еспресо.TV.

«Загроза в тому, що бойовики вже нібито презентували появу у них захопленої авіації. Це марення сивої кобили, але це говорить про те, що Росія готується перекидати військові підрозділи на територію України», - зазначив Тимчук.

За його словами, таким чином військові льотчики Росії під видом ДНР і ЛНД виконуватимуть завдання на території України.

«Більш того ці об'єкти, наприклад Донецький аеропорт вони вже вважають своїм. Ми зафіксували там ешелоновану протиповітряну оборону, яку вони створили. Тобто вони вже підготували все для його використання. Я вважаю, що тримати там війська, це означає їх розстріл. Нам необхідно виводити з ладу все що можливо. Не знаю скільки піде вибухівки, щоб вивести з ладу злітно-посадкові смуги, але це потрібно робити», - вважає він.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уряд не виділить ні копійки для терористів і сепаратистів і не направить на територію, яка контролюється ДНР і ЛНР

в когось після такої заяви пукани горять... ой як горять...

нелегально закони прийняли (їх же ж можна потім в судовому рішенні скасувати), виконувати ніхто не буде, асоціяція з ЄС ратифікована... хтось думає,чи шо о_О

Змінено користувачем -=Mr.BrooX=-
  • -1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Створення будь-яких загонів «народної міліції» в окремих районах Донецької та Луганської областей можливе лише в разі цілковитої їх підконтрольності українським органам влади.

Про це заявляє міністр юстиції України Павло Петренко, передає Інтерфакс.

«Питання формування так званих загонів народної міліції є неприпустимим. Це можливо лише в одному варіанті – якщо ці підрозділи діятимуть відповідно до українського законодавства й підпорядковуватимуться українським органам влади, правоохоронним структурам», – заявив міністр юстиції Павло Петренко на брифінгу в середу.

П.Петренко повідомив, що уряд України і Міністерство юстиції не брали участі в розробці закону про особливий статус окремих районів Донбасу. «На жаль, уряд, Міністерство юстиції не брали участі в розробці цих законів, у переговорному процесі», – додав він.

За словами П.Петренка, встановлення миру в Україні є важливим, але не за всяку ціну. Міністр юстиції наголосив, що Україна не піде на легітимізацію «ДНР» і «ЛНР».

http://zik.ua/ua/news/2014/09/17/uryad_vvazhaie_neprypustymym_stvorennya_narodnoi_militsii_na_donbasi_golova_minyustu_524308

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основатель Википедии Джимми Уэйлс:

http://life.pravda.com.ua/person/2014/09/15/180349/

- В Украине есть популярный лозунг, который звучит как "Путин - хуйло". Статья о возникновении этой фразы и песни - одна из самых популярных в Википедии. Если Путин обратится к вам или вашим редакторам, сказав: "Эта статья с моим упоминанием не годится, потому что я - не хуйло", что вы ответите?

- (Смеется) Ну, это не задача Википедии давать определения Путину - хуйло или нет. Но, если это знаменитое изречение, которое гуляет в интернете, используется на плакатах, тогда это часть некого культурного оборота, и мы должны объяснить, откуда взялась эта фраза и кто ее популяризировал.

Мы, конечно, не уничтожим статью. Но мы сделаем все, чтобы она была нейтральной, исключительно справочной.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Хуйла кінчаються гроші. Рейтинг і так на максимумі.

А тому банальне "раскулачивание" олігархів досить несподіване.

1-й Євтушенков. Тепер зрозуміла спішність і форсованість подій останніх 3 тижнів. Війна і інфраструктура просить просить багато грошиків, і спробуй не заплати. Наслідк....

Організм РФ голодає і починає пожирати, свої внутрішні ресурси.

По іншому дуже важко пояснити, чого олігарха "Ходоркують".

Змінено користувачем Songoku
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А толку з того розкулачування ?

В маштабах росії один олігарх --- пшик , скільки там з нього витягнеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неприятность эту мы переживем, как говорится. И детей также настраиваем: да, было, было — прошло, и забыли», — завершила беседу с корреспондентом «Газеты.Ru» Ольга Гарина.

Зате ми не забудем

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А толку з того розкулачування ?

В маштабах росії один олігарх --- пшик , скільки там з нього витягнеш

от у нас би амєтку розкулачили... да хоч кого одного?
Неприятность эту мы переживем, как говорится. И детей также настраиваем: да, было, было — прошло, и забыли», — завершила беседу с корреспондентом «Газеты.Ru» Ольга Гарина.

Зате ми не забудем

з ними треба робити так як у фільмі "Безславні ублюдки"
  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в місяць по штучці. +3 к рейтингу + 50 к золоту.

А навіщо його трогати було?? Людина одна з найбагатших в Росії.

А так показав хуйло, що може. А значить олігархат, щоб не "оходорковитись" добровільно підтримує війну + воює за добробут майбутнього Царя. :)

Це ж чистий меседж, а тих 7-10 лярдів жертви дійсно на 1 місяць на кишенькові РФ.

Єдине відео по Мірошніченку і на борді вроді ще не було, самого його не видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в місяць по штучці. +3 к рейтингу + 50 к золоту.

А навіщо його трогати було?? Людина одна з найбагатших в Росії.

А так показав хуйло, що може. А значить олігархат, щоб не "оходорковитись" добровільно підтримує війну + воює за добробут майбутнього Царя. :)

Це ж чистий меседж, а тих 7-10 лярдів жертви дійсно на 1 місяць на кишенькові РФ.

тут є інша сторона медалі - за підтримку війни - санкції заходу. То в олігархів є два виходи - або жити під санкціями (тоді ті мільярди не дуже зможеш використати) або зробити так щоб хуйла не стало.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби могли б, то ще після 1-х знесли б його!

А так все влаштовує.

не думаю що влаштовує, скоріше ще не знайшли можливості - а труп можна на правий сектор повісити, канонізувати та покласти поруч із леніном у мавзолей. Змінено користувачем alexvvv
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жесть - санкції по українськи:

Україна може поки купувати вугілля у Росії - Продан

http://www.pravda.co.../09/17/7038113/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Деза!!

РФ постійно зносить нашу енергетичну незалежність, щоб нам зимувати було туго. А тут сама ж нас забезпечить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Донецкий аэропорт штурмует спецназ спецназ Главного разведывательного управления России. На это указывает вооружение и амуниция бойцов, сообщает 5 канал со ссылкой на источник в Службе безопасности Украины.

Украинские военнослужащие удерживают аэропорт "Донецк", который постоянно обстреливается террористами, поскольку с этой точки можно начать освобождение города.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

горбатого тільки могила виправить
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...