Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

Біля Дебальцево жопа, мого друга ранили. Поранених не можуть евакуювати. Зв'язку немає ще від вчорашнього дня.

Що поранений дізнався з частини.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Jardis, самий час сіяти паніку, молодца!

і так зараз всі посивіють лише від очікування...

  • +1 2
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво петя воєний стан вводити не хоче, хлопці там гинуть, а країна по дискотекам і барам. А якщо петю український народ будет за жабра брати і відправляти в ростов. Тоді ж петя протів народу буде вводити військовий стан ?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто хочу, щоб люди знали з передової, а не з наших ЗМІ.

Не сію паніку, просто мене задрали заяви всяких комбатів і порохів, що в дебальцево все окей, що там плацдарм, а не котел.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NoutM, то перестань по дискотекам ходити і пиво пити. ти от хочеш військовий стан,але ти до сих пір не мобілізований,а триндиш тут. при військовому стані ти будеш вдома за пк сидіти, і за продуктами проситимеш маму/сестру сходити,щоб не забрали.

або люди не розуміють, що таке військовий стан по Україні, або дураки.

Змінено користувачем Віталька
  • +1 3
  • -1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не треба той воєнний стан. Треба відміняти ті мазохістські "перемирря"! Бо якщо перші два ще сяк-так можна було зрозуміти, то вже цей - це якийсь маразм... якщо не злочин.

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тому й взяв в "лапки". Артилерія мовчить! Згідно дибільного наказу "пєршаго"! А хлопці гинуть.

Я розумію "дипломатія", але дипломатія та повинна бути з хитрожопією! А не самовбивчо-правдивою! Неможливо з шулєрами грати по-чесному! Вірніше, грати можна, а виграти - ніколи!

Показав світу, що ти типу за мир, типу святий, а з зали вийшов і відразу наказ "хєрачити всіх і всюди!", щоб не встигли зрозуміти!

...а то Бл...во якесь робиться...

Змінено користувачем jack74
  • +1 3
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля Дебальцево жопа, мого друга ранили. Поранених не можуть евакуювати. Зв'язку немає ще від вчорашнього дня.

Що поранений дізнався з частини.

Якби була б не жопа, то про Дебальцеве ніхто би не згадував, і спікер АТО не казав би, що там все під контролем.
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Украина. Дебальцево всё.

BREAKING: Russia-backed separatists claim to have taken control of key hub Debaltseve in eastern Ukraine.

"Друзі, передайте будь-ласка Президенту України, що велика частина нашої 128 бригади в повному російському оточені в Дебальцове, 200-х і 300-х вивести неможливо. ДОПОМОЖІТЬ!!!"

©Володимир Шматько

  • +1 2
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто хочу, щоб люди знали з передової, а не з наших ЗМІ.

Не сію паніку, просто мене задрали заяви всяких комбатів і порохів, що в дебальцево все окей, що там плацдарм, а не котел.

А що зміниться , якщо Лисенко, або Порох скаже , що в Дебальцево котел і жопа.Як думаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ПОГНАЛИ - ретвіти, пости,фотки,скріни, GO!

Nokian, вони не думають,вони пишуть (а ватникам за це ще платять)

п.с. таке відчуття, що щерез години 3-4 Енакієве буде наше...

Змінено користувачем Віталька
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо за мінусовщик-самодур?! Нєхєр чим зайнятись? Ти їдь сепаратюгам помінуси, і Петі заодно по дорозі мінусни!

Це не паніка! Це злість і невдоволення!

Якщо керівництво і далі буде так "воювати", то скоро, певно, в нас може статись дійсно військовий переворот, справжній! І до влади прийде дійсно хунта!

Змінено користувачем jack74
  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ПОГНАЛИ - ретвіти, пости,фотки,скріни, GO!

Nokian, вони не думають,вони пишуть (а ватникам за це ще платять)

і так ясно що всьо пропало

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто хочу, щоб люди знали з передової, а не з наших ЗМІ.

Не сію паніку, просто мене задрали заяви всяких комбатів і порохів, що в дебальцево все окей, що там плацдарм, а не котел.

А що зміниться , якщо Лисенко, або Порох скаже , що в Дебальцево котел і жопа.Як думаєш?

Тверезомислячі коли бачать, що не вистачає сил і відсутні резерви, відводять війська на вигідніші позиції, а не дають ворогу змогу тренувати на них артилерію.

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Johan Karlsen

2 хв. · Lugansk ·

‪#‎Дебальцево‬

Диванная сотня вся уже на корвалоле smile emoticon

Спокойно. Вбросы 5-й колонны о захвате, мягко говоря преувеличены.

Ничего более серьезного чем звонок неизвестного солдата, предоставить так и не смогли..хотя вопрос остался. Звонки откуда? От Дебальцево до Песок работает глушилка, вся сотовая связь лежит... Марс атакует?

А то что, со вчерашнего дня активно работает арта на подавление противника, об этом мало кто помнит...

"Перемирие" за "перемирие"..звыняйтэ

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто хочу, щоб люди знали з передової, а не з наших ЗМІ.

Не сію паніку, просто мене задрали заяви всяких комбатів і порохів, що в дебальцево все окей, що там плацдарм, а не котел.

А що зміниться , якщо Лисенко, або Порох скаже , що в Дебальцево котел і жопа.Як думаєш?

Я не кажу, щоб вони казали, то по зомбоящику. Щоб приймали дії, бо вчора коли я звязувався, в хлопців було відчуття, що їх кинули, ніхто наказів ніяких не давав, і виникало питання "нахер вони стоять біля дебальцево?".

Змінено користувачем Jardis
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пиздуни! Агов! хватить триндіти! Приєднуйтесь! Запрошуємо вас на справжню війну

Ще, ще, ще і т.д.

Змінено користувачем Ukrainec
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація в Дебальцево.

Треба або підкріплення , або відводити сили , що південніше міста , інакше при взятті Дебальцево їм кінець .

я це саме кажу вже давно. Я непробачу ПОП, якщо він зільє наших в Дебальцево. Треба або виводити або підкріпляти і давати відсіч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Порядка 80 % Дебальцева находится под нашим контролем. Единственная проблема заключается в том, что в городе еще остались разрозненные группы — от 5 до 10 солдат ВСУ, которые пытаются воевать, перебегая от здания к зданию. Здесь же стреляют снайперы, работают диверсионно-разведывательные бригады. Но в ближайшие несколько суток, может быть даже сегодня, Дебальцево будет зачищено и передано под контроль Вооруженным силам Новороссии», – заявил Владимир Кононов.

Ану наша вата, помагай новоросам, пиши побільше своїх ,,відчутів,,

  • +1 3
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian і Віталька - ура-компанія підтримки нашого дурака президента, людям потрібно знати ПРАВДУ, не дивлячись на те, яка вона, бо саме брехня являється однією з причин того, що відбувається у нашій країні. Люди тут викладають зібрану в мережі інформацію, а відокремлювати правду з неї - особиста річ кожного. Ви двоє займаєтесь нічим іншим, як окозамилюванням, улюбленою справою наших чинуш, так що ваші недолугі звинувачення, кожен раз одні й ті самі, тут нікому не цікаві, як і ваша боротьба за місце язика у ..опи влади. Цікаве тільки одне - з якою метою ви тут гадите - з дурості чи по замовленню.

  • +1 6
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все йде по відпрацьованій схемі:

Женщины, назвавшиеся матерями бойцов из Дебальцево, перекрыли проспект в Киеве

http://kiyany.obozrevatel.com/life/52741-materi-bojtsov-iz-debaltsevo-perekryili-prospekt-v-kieve.htm

Украинские артиллеристы уничтожили в Логвиново около 40 российских бронемашин

http://glavnoe.ua/news/n213795

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...