Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

Одні й ті самі прийоми б*ять вже стільки років, с*ка, це ж реальний п*здец, коли ж то все кончится

Прикінь, і ніхто цього не бачить, гіпноз якийсь масовий.

якщо особисто ТИ не бачиш, то це не значить, що ніхто. Соскіна того ж самого послухай, чи Арестовича. Це ті, що відкрито про це говорять, а тих що розуміє набагато більше, тільки толку з такими як ти спорити, ти поки сам в лайно не вступиш, не зрозумієш, хоча коли й вступиш, то навряд чи

Наскільки можна вірити Соскіну, чим він краще "куля в лоб", що він такого зробив для країни, той хоть несе брєд, але якось пнеться, ще не в одній країні не було покращення під час війни, а у нас хоть і з брехнею, але щось ще вимолюють у міжнародних організацій, а це багатого коштує. Просто сказати поставте мене (Соскін) главою НБУ, я зроблю завтра долар по 8,6 я тоже можу, а вот зробити, без критичних закручувань гайок неможливо.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Чехия передала украинской армии 10 тыс. комплектов зимнего обмундирования

Более 10 тысяч комплектов зимнего обмундирования которое уже не используется армией Чехии, чешское Министерство обороны подарило своим украинским коллегам, сообщает чешского военного ведомства.

"Материальная помощь включает в себя около двух тысяч утепленных пальто, образца 1997-го года, 800 ботинок модели 1995-го года, 3 тыс. плюшевых шапок-ушанок. Учитывая сезон, в списке преобладает зимнее обмундирование. Это военное обмундирование было определено как избыточное и возможное для передачи Министерству обороны Украины", - цитирует сайт Минобороны Чехии директора по оборонной политике и стратегии Яна Иреша (Jan Jireš), который 30 декабря подписал документ о передаче имущества.

http://interfax.com.ua/news/general/242871.html

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це робити глупо

чому це, назвіть причину? а я вважаю навпаки, зникне пята колона і внутрішній ворог і справи в ато підуть набагато краще.

От саме від тебе - не чекав. Коротко у відповідь. В разі розвитку такого сценарію, рівень Зімбабве здасться нам елітним. Тим, хто взагалі лишиться.

і чого це не чекали? Чого зімбабве і чому нікого не лишиться?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще не в одній країні не було покращення під час війни,

офіційно ж у нас нема війни хоча всі знають що війна, порох про перемирія вещає але які можуть бути перемирія якщо навіть війни офіційно нема, проте в олігархів чомусь покращення.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це робити глупо

чому це, назвіть причину? а я вважаю навпаки, зникне пята колона і внутрішній ворог і справи в ато підуть набагато краще.

От саме від тебе - не чекав. Коротко у відповідь. В разі розвитку такого сценарію, рівень Зімбабве здасться нам елітним. Тим, хто взагалі лишиться.

і чого це не чекали? Чого зімбабве і чому нікого не лишиться?

Приклад Криму Вас нічому ненавчив, проблема Криму була не в готовності військ, а у втраті повного управління, даже на сьогоднішній день змінивши одну із ключових фігур, управління буде втрачено не на дні, а на тижні можливо і на місяць, а змінивши ціле звено - декілька місяців, тут буде стояти на карті існування цілої країни. Зміни потрібні, дехто реально достає до пяток, але це потрібно робити мирно щодня тиснучі на владу, но не Майданом. На стан політики, впливають такі "патріоти" як Муженко, це перша людина яку треба міняти, але Він чомусь під захістом, сподіваюсь через Турчиново його всеж таки додавлять, а там глядиш і покращення на фронті наступлять.

Змінено користувачем Liontiger
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клас мільярдерів-олігархів треба винищити в країні як таковий. Може в Америці на це подивляться скосо, але у нас інші реалії - усі депутати-олігархи-можновладці на керівних посадах державного рівня мают руки по лікоть в крові власного народу і не стісняються далі продовжувати в тому ж дусі. Глупо думати, що з втечею трижди несудимого уркагана все зміниться - одна людина нічого не вирішує. Їх імена всі знають, їх рожі кожен день транслюють по зомбоящику, і не треба прикривати це скотство війною - коней на переправі не міняють, а віслюків можно і нужно.

Змінено користувачем MrFirst
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще не в одній країні не було покращення під час війни,

офіційно ж у нас нема війни хоча всі знають що війна, порох про перемирія вещає але які можуть бути перемирія якщо навіть війни офіційно нема, проте в олігархів чомусь покращення.

Ми з Вами розумні люди, будемо називати речі своїми іменами, не будем про "росу ...." згадувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ДАЛІ - що?

Всіх перестріляли, кому пощастило - просто "закрили". Що далі?

Можна вважати питання риторичним, особисто я не вірю, що в когось буде реальна та конструктивна відповідь.

П.С. чомусь хочеться злісно ругацця матом. Певно, від безсилля і розуміння цього.

а далі можна владу давати любому бажаючому, бажано спеціалісту в своїй галузі, на стіл в подарунок маленьку шибеницю, в нас крадуть й дерибанять не стільки тому, що такі жадібні й безпринципні, а в основному тому, що не боятся невідворотного покарання, розуміють, що при любих розкладах або відкуплятся, або втечуть як яник, тому я колись казав, що жаль, що нема, щось типу *білої стріли*, щоб у того, хто дорвався до корита, не виникало іллюзій по поводу безкарності, а так, яник показав, що можна просто чкурнути й все, якщо путлєр не видоїть то безбідна старість для прапрапраправнуків забеспечена. По ходу написання виникла думка, що може досі й живий яник (якщо живий), щоб не подумали, що то його невідворотня кара наздогнала від української громади

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От саме від тебе - не чекав. Коротко у відповідь. В разі розвитку такого сценарію, рівень Зімбабве здасться нам елітним. Тим, хто взагалі лишиться.

і чого це не чекали? Чого зімбабве і чому нікого не лишиться?

Ехххх. Ну добре.

Чому не чекав - хоча б тому, що по багатьох постах, схоже, людина, яка більш-менш адекватно оцінює загальні події в країні та поза її межами.

Рівень Зімбабве, сподіваюсь, хоч, пояснювати не треба?

Тепер уявіть собі збройний переворот в Києві. Рада на 60% розстріляна, інші "запаковані" за грати. Реальної влади (поганої чи хорошої - неважливо на даний момент) немає. Анархія. Історія подібні випадки знає.

Далі - "кланування" чи "групування" людей із зброєю та їх симпатиків. Оскільки Україна не є багатою на ресурси, то боротьба за володіння ними буде жорстока та кривава. Майже ті ж 90-ті. Право сильного, коротше. Плюс, допускаю, більш укрупнене розділення на кшталт Захід-Центр-Схід чи "Українці"-"Москалі". Тому що самосвідомість властива дуже небагатьом, і ті одиниці потонуть в ріках некерованого ідіотизму/зомбованого популізму/ідейного пропагандизму (тотожні поняття).Тобто - внутрішня війна нам гарантована.

Про те, що буде робитися на кордонах. Кацапія поповзе куди зможе, подолавши трупами опір всіх, хто стане на шляху. Хоч і стане багато. Там мізків не вистачить зачекати з рік, допоки ми самі себе винищимо. Єврокордон закриється потужними військовими угрупуваннями, стінами, мінами - коротше всим, щоб цей бардак не перекинувся на них.

Це так, коротко і образно. Хочете розлого і детально - можу навіть зустрітися. Але не "примушуйте" мене так багато писати - ще хвороба не відпустила повністтю))

П.С. Реально не чекав, що прості речі треба пояснювати.

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клас мільярдерів-олігархів треба винищити в країні як таковий. Може в Америці на це подивляться скосо, але у нас інші реалії - усі депутати-олігархи-можновладці на керівних посадах державного рівня мают руки по лікоть в крові власного народу і не стісняються далі продовжувати в тому ж дусі. Глупо думати, що з втечею трижди несудимого уркагана все зміниться - одна людина нічого не вирішує. Їх імена всі знають, їх рожі кожен день транслюють по зомбоящику, і не треба прикривати це скотство війною - коней на переправі не міняють, а віслюків можно і нужно.

Тут потрібен дуже потужний правоохоронець, якій зможе спланувати спецоперацію (можливо на прототип Чилі), затримати потрібно не тільки олігархів, а і клан якій їх обслуговує (чиновники у всіх структурах, правоохоронці, судді, військові, незаконні збройні формування, кримінал). Тут потрібно буде проводити її одночасно у всіх куточках країни, щоб якійсь суддя у Хацапетовці не звільнив когось, а озброєнні поплічники під час конвоювання не відбили, уявіть скількі потрібно людей - десятки тисяч. Тому мені тоже здається, що варіант "Білої Стріли" більш реальний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а далі можна владу давати любому бажаючому, бажано спеціалісту в своїй галузі, на стіл в подарунок маленьку шибеницю, в нас крадуть й дерибанять не стільки тому, що такі жадібні й безпринципні, а в основному тому, що не боятся невідворотного покарання, розуміють, що при любих розкладах або відкуплятся, або втечуть як яник, тому я колись казав, що жаль, що нема, щось типу *білої стріли*, щоб у того, хто дорвався до корита, не виникало іллюзій по поводу безкарності, а так, яник показав, що можна просто чкурнути й все, якщо путлєр не видоїть то безбідна старість для прапрапраправнуків забеспечена. По ходу написання виникла думка, що може досі й живий яник (якщо живий), щоб не подумали, що то його невідворотня кара наздогнала від української громади

Друже...Читаю в твоїх словах те ж, що і в мене всередині. Сам же розумієш, що написав утопію. Сподіваюсь, поки що...Створення аналогу "білої стріли" невідворотне. Думаю, після знищення кацапєздовської агресії буде щось таке. Хоча...Є інакші варіанти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От саме від тебе - не чекав.

Коротко у відповідь. В разі розвитку такого сценарію, рівень Зімбабве здасться нам елітним. Тим, хто взагалі лишиться.

чисто гіпотетично, що станется, якщо образно кажучи сто людей з автоматами увірвутся в верховну раду й всіх розстріляють ? Я наприклад розумію, якщо розстріляти прораба, будівництво може зупинитись, бо на ньому завьязано багато моментів, які впливають на стан будівництва вже й зараз, а що станется, якщо розстріляти власника будівельнох компанії ? Так, нових будівництв в деякий час не почнется, але старі, прекрасно обійдутся без нього, бо він ставить задачу, але не рішає побутових проблем. Що б там не говорив той самий Соскін, але він в багатьох моментах правий, наприклад в тому, що ВСІ проблеми держави питаются вирішувати ВИКЛЮЧНО за рахунок простих громадян. Он путлєр й то своїх олігархів доїть в скрутну годину, мол була можливість, косили бабло, а зараз треба поділитись трохи, в нас же нє, як порох буде своїх коллег доїти, якщо сам виходець з тієї ж павучої банки ?

Ви пропонуєте робити зачистку? Під час АТО це робити глупо.

можливо тому й до сих пір йде АТО ? можливо, якщо не зробити зачистку, то АТО так і буде кровоточити ще довго ? Я точної відповіді не знаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клас мільярдерів-олігархів треба винищити в країні як таковий. Може в Америці на це подивляться скосо, але у нас інші реалії - усі депутати-олігархи-можновладці на керівних посадах державного рівня мают руки по лікоть в крові власного народу і не стісняються далі продовжувати в тому ж дусі. Глупо думати, що з втечею трижди несудимого уркагана все зміниться - одна людина нічого не вирішує. Їх імена всі знають, їх рожі кожен день транслюють по зомбоящику, і не треба прикривати це скотство війною - коней на переправі не міняють, а віслюків можно і нужно.

Браво!

Маньяк11, Дизельсмарт - то для вас))) І рівень Зімбабве, і влада людям, бажано спеціалістам.

А чому не включити думалку, не "вивезти" їх тихенько, як-то кажуть "на Луб'янку", і люб'язно переконати поділитися з людьми статками, відсотків на 80%. Паралельно "витряхнути" з них "конвеєрним" способом номери рахунків за кордоном, нерухомість і т.д?

...коли людям прийде розум???

ТС, мінус Вам від мене, хоч і уявно, бо натискати не хочу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене нема кровожерливості й бажання, щоб когось розстрілювали, але нинішня влада починає затягувати зашморг на шиї й простого люду й до чого можуть дойти люди в крайньому становищі не відомо

А чому не включити думалку, не "вивезти" їх тихенько, як-то кажуть "на Луб'янку", і люб'язно переконати поділитися з людьми статками, відсотків на 80%. Паралельно "витряхнути" з них "конвеєрним" способом номери рахунків за кордоном, нерухомість і т.д?

...коли людям прийде розум???

одне просте питання, хто це буде робити ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене нема кровожерливості й бажання, щоб когось розстрілювали, але нинішня влада починає затягувати зашморг на шиї й простого люду й до чого можуть дойти люди в крайньому становищі не відомо

А чому не включити думалку, не "вивезти" їх тихенько, як-то кажуть "на Луб'янку", і люб'язно переконати поділитися з людьми статками, відсотків на 80%. Паралельно "витряхнути" з них "конвеєрним" способом номери рахунків за кордоном, нерухомість і т.д?

...коли людям прийде розум???

одне просте питання, хто це буде робити ?

Нам всім потрібно готуватись до вашкого життя, покращення під час війни не буде, в такій час взагалі потрібно буде відмовитись від багато чого, більше чим у людини є з неї не візьмеш, тому не згущаєм фарби.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чисто гіпотетично, що станется, якщо образно кажучи сто людей з автоматами увірвутся в верховну раду й всіх розстріляють ? Я наприклад розумію, якщо розстріляти прораба, будівництво може зупинитись, бо на ньому завьязано багато моментів, які впливають на стан будівництва вже й зараз, а що станется, якщо розстріляти власника будівельнох компанії ? Так, нових будівництв в деякий час не почнется, але старі, прекрасно обійдутся без нього, бо він ставить задачу, але не рішає побутових проблем.

Категорично не погоджуюсь. Порівняння недоречне. В цьому випадку власник іншої будкомпанії захоче привласнити "безхозні" будиночки. І, або власники інших компаній загризуться між собою за ласий шматок, або народ з "вільних" будиночків почне себе захищати - і їх будуть душити - щоб іншим свободи не хотілось....Коротше - патова ситуація

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

даже на сьогоднішній день змінивши одну із ключових фігур, управління буде втрачено не на дні, а на тижні можливо і на місяць, а змінивши ціле звено - декілька місяців, тут буде стояти на карті існування цілої країни

повна нісенітниця.
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одне просте питання, хто це буде робити ?

А на все свій час. В мене є віра. Поки що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fedot,реально не думав що таку нісенітницю буду бачити, прикро що ящик зомбує дедалі більше людей, "не чіпайте нинішню владу дайте їм і далі красти як за колишніх часів, адже в нас ато".

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одне просте питання, хто це буде робити ?

А на все свій час. В мене є віра. Поки що.

На таких засадах можна вірити лише в Бога, в земному ж житті, є причини, є наслідок, є висновки. На основі не вирішених справ з розстрілом на майдані, того, що не покарано нікого, хто випустив під домашній арешт втікачів й в Одесі й в Києві, *славнозвісний* печерський суд живе й здравствує, Іловайський котел й багато багато іншого, яка може ще бути віра ???? Хто буде щось робити ПОТІМ, якщо не зробили ЗАРАЗ ? Було революційне напруження й то *забили болт*, невже ти думаєш, що хтось підніме дупу, коли все зовсім вляжется ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо особисто ТИ не бачиш, то це не значить, що ніхто. Соскіна того ж самого послухай, чи Арестовича. Це ті, що відкрито про це говорять, а тих що розуміє набагато більше, тільки толку з такими як ти спорити,

Добав до цього списку Ляшка.Ти за нього ,здається голосував?

А особисто Я рік назад в сніг та мороз вийшов на вулицю і зустрів там людей , котрі думали так само , і робили так само.І в кінці кінців ЗРОБИЛИ.

А зараз не бачу прихильників відвертих популістів типу Соскіна на вулицях.Та й тут їх число обмежене вузьким колом.

То хто крокує не в ногу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на все свій час. В мене є віра. Поки що.

Це добре, віра завжди повинна бути, я от теж вірю але дедалі менше бо дії влади говорять про зовсім інший шлях, і впевнений що й у вас ця віра не довго протримається(місяць-два, а то й менше) й ви все таки приєднаєтесь до моїх з маньяком поглядів.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fedot,реально не думав що таку нісенітницю буду бачити, прикро що ящик зомбує дедалі більше людей, "не чіпайте нинішню владу дайте їм і далі красти як за колишніх часів, адже в нас ато".

Для чого приписувати мені чужі слова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на все свій час. В мене є віра. Поки що.

Це добре, віра завжди повинна бути, я от теж вірю але дедалі менше бо дії влади говорять про зовсім інший шлях, і впевнений що й у вас ця віра не довго протримається(місяць-два, а то й менше) й ви все таки приєднаєтесь до моїх з маньяком поглядів.

Готовий поставити щось на це?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одне просте питання, хто це буде робити ?

А на все свій час. В мене є віра. Поки що.

На таких засадах можна вірити лише в Бога, в земному ж житті, є причини, є наслідок, є висновки. На основі не вирішених справ з розстрілом на майдані, того, що не покарано нікого, хто випустив під домашній арешт втікачів й в Одесі й в Києві, *славнозвісний* печерський суд живе й здравствує, Іловайський котел й багато багато іншого, яка може ще бути віра ???? Хто буде щось робити ПОТІМ, якщо не зробили ЗАРАЗ ? Було революційне напруження й то *забили болт*, невже ти думаєш, що хтось підніме дупу, коли все зовсім вляжется ?

Можливо, я не так глобально мислю як ти, але...Знати все неможливо. Ти впевнений, що саме в ці хвилини не готуються певні люди до певних подій? Просто не настав ще час, та й основні задачі дещо інші.

Ялинкакічь теж налаштовувався на "вічну стабільність". Результат відомий.

Небесна Сотня не буде забута, вбивці не лишаться безкарними. Гітлерівці кару отримували і за 20 і за 30 років після своїх злочинів. У різних кутках нашої планети.

Піднімуться не дупи, піднімуться люди і стволи. І створять ЗАКОН. І, щиро сподіваюсь, порядок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...