Перейти до змісту

Поможіть вибрати електробритву


INVICTUS

Рекомендовані повідомлення

Отже, вирішив для себе перейти із Жилет на електробритву. І леза дорожчають і ними мені не завжди вдається нормально вибритись - або дрібні порізи, або десь пропуститься щетина.

Переді мною постало питання вибору електробритви. Хотілося б, щоб був тример, сухе/вологе бриття, ну і звісно, щоб була надійною.

Приблизний бюджет - до 700 грн.

Підкажіть, яку краще взяти.

Наперед дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а у мене колись була електробритва, але китайська... брила так-собі

спробував перейти на станки(перепробував все від Slalom до Fusion), а тепер хочу взяти більш-менш нормальну бритву

надибав парочку варіантів

http://www.5ok.com.ua/luck/elektrobritvy/philips-ys521-17.html

http://www.5ok.com.ua/luck/elektrobritvy/philips-hq6996-16.html

http://www.5ok.com.ua/luck/elektrobritvy/braun-series-1-190.html

http://www.5ok.com.ua/luck/elektrobritvy/braun-series-1-150.html

http://www.5ok.com.ua/luck/elektrobritvy/philips-at750-16.html

що краще буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З досвіду скажу що ще треба враховувати розхідні матеріали. 5 років тому купив Braun Series 1 130, за 350 грн. Голився нею раз в тиждень, за пів року перетерлася сіточка, пішов за новою, виявилась що сіточка коштує 200 грн, походивши ще тиждень зі щетиною, вирішив перейти на станки. Зараз та бритва просто лежить собі мертвим грузом.

]А взагалі цікавить наступне, чи може електробритва голити чистіше ніж станок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь braun 330, вже років 5, бере непогано, але станком всерівно треба допрацьовувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майже два роки користуюся Braun 320s Series 4 (ціна в comfy.ua,

). Задоволений. Станок, можливо, бриє дещо гладкіше, але переваг в електробритві для мене більше: відсутність порізів і подразнень, непотрібно води і піни/гелю). Заряджаю не частіше двох разів на місяць при голінні через день. До цього протягом років 8-9 теж користувався електробритвою Braun. Здох акуум, зносилася сітка і я вирішив обновитися.

Електробритва це та річ, яку не часто змінюють і чужою не користуються. Тому порівняльний відгук по брендах чи моделях наврядче хтось дасть. Як вже вище відмітили, багато залежить від щетини і шкіри. Поки самі не спробуєте, то знати не будете. Така собі рулетка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свого часу теж вирішував чим бритись, подарували вібраційну машинку МИКМА ( тип бритви - вібраційна ). Десь півтора року придбав роторну ORION OR-SH3002 http://www.5ok.com.ua/elektrobritvy/orion-or-sh3002.html

Для регулярного бриття не дуже підійде, а для поїздок в самий раз - заряджається за годину, заряда вистачає на 2-3 рази побритись, і можна бритись з кремом чи піною, також працює і від мережі.

Для себе визначив, що найдешевше бритись одноразовою бритвою BIG.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вібраційна машинка? Лол, що? Ваш брат бриється кавомолкою? :_07:

Та щось браузер завис і не коректно скопійовав посилання :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже, вирішив для себе перейти із Жилет на електробритву. І леза дорожчають і ними мені не завжди вдається нормально вибритись - або дрібні порізи, або десь пропуститься щетина.

Переді мною постало питання вибору електробритви. Хотілося б, щоб був тример, сухе/вологе бриття, ну і звісно, щоб була надійною.

Приблизний бюджет - до 700 грн.

Підкажіть, яку краще взяти.

Наперед дякую!

Конкретну модель вказувати не буду, але дещо підкажу, так як торгував ними. Бритви бувають двох типів: роторні і вібраційні (з сіточками). Більш чисте гоління получається сіткою, але не сильно. Бритви з сіткою погано справляються з довгою щетиною, тому майже усі обладнані тримером, яким необхідно спочатку вкоротити щетину, а тоді вже бритися. А от роторні бритви мають ряд переваг на сітковими - бриють щетину любої довжини, ножі самозаточуються, сітка роторної бритви служить довше ніж у вібраційній бритві. В Україні найбільш популярні і представлені виробниками сіткові бритви Браун і роторні бритви Філіпс. По якості немає претензій ні до одних ні до інших.

Собі брав би роторну Філіпс, бо останній рік бриюсь виключно машинкою для стрижки, тобто щетина в мене зазвичай тижнева. Модель обирав би найдорожчу в межах бюджету, там "плюшок" буде більше, типу фігурних отворів на сіточках, які краще підіймають щетину чи подвійних ножів, які першим ножем якби підтягують щетину з шкіри , а другим зрізають чи вологостікість бритви, акумулятор і т.д.

п.с. Перед покупкою раджу подумати двічі, так як бритви не підлягають обміну чи поверненню (засіб особистої гігієни), тому якщо буде алергія на метал чи хоча б звичайне подразнення чи просто не сподобається результат (так як вибриє станок, електробритвою вибритися неможливо) повернути покупку не вдасться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось тут і палка об двох кінцях. :) Навіть найдорожча бритва може індивідуально не підійти, і тоді - хоч викидай.

На Борді є барахолка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Braun cruser 3. Краще тільки власний "брадобрей"

Braun cruser 3. Краще тільки власний "брадобрей"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перший "серйозний" станок в мене був Braun Cruizer 3. голюсь я нечасто – друзі знають :smile3: але за два роки трімер всеж вдалось "вбити". потім було ще кілька "браунів", серії 3 та 1. якість тих, що були 7-10 років тому, та тих, що продається зараз відрізняється суттєво. сучасний браун – це хлам :dont: але, повертаючись до теми, у брауна трімер – це недолік, швидко виходить з ладу, не ремонтується. все інше більш-менш працює на свої гроші, але річ однаразова – гарантійний термін відробить та й в смітник.

наступним буде мабуть філіпс – їх я ще не ламав :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минулого року теж про це думав. Народ радив після станка починати не з роторних, тому результат - сіткова Panasonic RT33.

З плюсів - вологе бриття, тример, акумулятор, швидкий мотор (який не перестане повільніше працювати, коли сідатиме заряд).

З мінусів - в деяких місцях доводиться добривати станком. Але це швидше особливості обличчя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За 800грн можна купити хіба що "газонокосарку" ;) У кого чутлива шкіра, на такій речі як бритва не варто економити.

Перехід зі станка на бритву триває приблизно від місяця до півроку. За цей час щетина має почати рости по-іншому, а шкіра погрубішати, так як станок знімає верхній шар шкіри.

Для себе обрав роторний філіпс із системою очищення. Спочатку думав, що викинув зайві гроші на систему очищення. Але як виявилось після року її невикористовування, навіть при промиванні системи під водою, однаково щось лишається на лезах.

Якщо станком користувався раз на 4 дні, то бритвою раз на 2 дні, так як довші волосини бритва вже не дуже бере.

Якщо бритва на акумуляторі можна голитись навіть у дорозі. Акумулятора вистачає приблизно на 3 тижні мого використання. Заряджаю в системі очищення 2 рази на місяць.

Після гоління станком не добриваю. В цілому для себе у електробритві знайшов більше переваг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж 4 роки тому твердо вирішив перейти на електробритву!!! Взяв браун 370. Щодо трімера- дійсно не риба не мясо, але час від часу виручає.

Щодо гоління то перші рази подразнення на рівні зі станками були, поки не набив 80 лвл=) Голить добре що лице, що в області шиї(но тут пошуршати треба добре), але з часом я дійшов до висновку що тандем: електробритва і станок це самий кращий варіант. розпочинаєш електробритвою а потім станком доводиш останні штріхи так сказати. В моєму випадку при такій схемі я про подразнення забув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

усім дякую за поради!

вирішив зупинитись на http://www.5ok.com.ua/luck/elektrobritvy/philips-ys521-17.html

сьогодні-завтра придбаю - відпишусь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

усім дякую за поради!

вирішив зупинитись на http://www.5ok.com.u...s-ys521-17.html

сьогодні-завтра придбаю - відпишусь)

Ну тоді треба знати один нюанс про роторні бритви: з часом вони починають погано брити, а то й поскубувати. Це через шкірний жир, який набивається між ножами і сіткою. Ніж не щільно пристає до сітки і через це зажовує щетину як тупі ножиці папір. Філіпс придумав як заробити на цьому - системи очищення. Хоча достатньо час від часу промивати бриючу голівку у спирті чи хоча б горілці. Спирт розчинить і вимиє парафіноподібний жир + дезинфікує бритву. Після цього варто увімкнути на якусь хвилину бритву в холосту. Ножі притруться до сітки і самозаточаться. Після такої процедури роторна бритва починає брити як нова.

В системах очищення, фактично, та сама горілка + ароматизатор, для приховування справжньої складової.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В системах очищення, фактично, та сама горілка + ароматизатор, для приховування справжньої складової.
Нєа ;)

Спирту там немає, бо в інструкції написано що рідина не дезінфікує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В системах очищення, фактично, та сама горілка + ароматизатор, для приховування справжньої складової.
Нєа ;)

Спирту там немає, бо в інструкції написано що рідина не дезінфікує.

Значить спирт там розведений до такого стану, що перестає бути дезифікатором. Чи в інструкції сказано, що спирту немає?

Браун якби підтверджує що у Філіпс не використовують спирт в системах:

Braun является единственным брендом, который использует спиртовые жидкости для чистки, убивающие до 99.999% всех микробов и бактерий при каждой чистке. Тесты показали, что использование системы очистки и подзарядки в десять раз более гигиенично, чем простое ополаскивание бритвы под проточной водой.

Але суті це не міняє: спирт дезинфікує і розчиняє жир, тоді як в системах Філіпс використовується інший розчинник жиру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще склад на пляшці з рідиною. Спирт сушить, а рідина додатково змащує систему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще склад на пляшці з рідиною. Спирт сушить, а рідина додатково змащує систему.

Що в складі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рідина для чистки зазвичай іде в комплекті з бритвою? якщо ні, то де її можна придбати в Луцьку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нєа ;)

Спирту там немає, бо в інструкції написано що рідина не дезінфікує.

Є ще склад на пляшці з рідиною. Спирт сушить, а рідина додатково змащує систему.

Хе-хе. Скоріше за все Філіпс перестраховується від дотошного західного користувача і судових позовів від нього ж. В складі (з картинки) є дезінфікуючи речовини, але якщо вказати, що рідина дезінфікує, а потім хтось від когось підхопить гепатит чи ще щось, скориставшись чужою бритвою, то судова тяганина гарантована. Загнивающий Запад. :)

А от змащувальних складових я там не бачу, хоча і вода зменшує тертя. Але я не хімік і можу помилятися.

П.С. Пригадав, чому переплутав систему чищення на спирту Браун з Філіпс - тому що оф. представник Філіпс намагався обгадити основного конкурента, розкриваючи секрети його системи чищення, мол впарюють лохам спирт з ароматизатором по космічній ціні, а от у нас... А так як давно не торгую, то моя пам'ять опустила деякі подробиці :)

На холівар не напрошуюсь, просто тема втратила актуальність, то можна трішки і пофлудити. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

придбав Рhilips-ys521/17)

апарат!!! бриє класно, чисто, подразнень нема

тримером з насадкою навіть постригтись під 0,3 можна)

дуже задоволений покупкою!

але підкажіть, де купити рідину для чистки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...