Перейти до змісту

До дівчат


Samhayne

Чим нас зваблюють чоловіки  

460 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 139
  • Створено
  • Остання відповідь

подивилась я на голосувалку - нікого чоловічі ноги не збуджують.....

хіба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то привабливим є той чоловік, який слідкує за собою, своїм одягом.....

Дуже подобаються гарні чоловічі парфуми, приємний тембр голосу, і очі...

ой, ну прямо мене описала :smile3:

:blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

<skip skip skip>

а що такого еротичного в чоловічих ногах?..мохнатость і кривуватість? :(

<а давайте все вместе попросим Forever Autumn не переходить на личности.... >

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що такого еротичного в чоловічих ногах?..мохнатость і кривуватість? :(

Ну, - це справа індивідуальна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що такого еротичного в чоловічих ногах?

не В а МЕЖДУ :)

:huh:

там інструментальне, а не еротичне ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я извиняюсь, а если мусчина не пользуется пархвюмами(ваапсче) - это для женщин зло?

ЗЫ чисто любопытно...

ЗЗЫ да, я не пользуюсь даже лосьиеёнами после бритья.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А, между прочим, каждая женщина знает, что настоящий мужчина должен пахнуть хорошим коньяком, дорогим табаком и, желательно, деньгами :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніякі гроші не врятують (як і стирання постів), і жодна золота обгортка.

але знаєте, жінки такі підлі і противні створіння, що багато вискакує заміж не за людину, а за гаманець, машину, святі причандали вищого світу і т.п.

друг "порадував" історією: їхав собі містом, побачив на зупинці дівчину, захотів на обід на каву запросити. під*їхав, вийшов з машини, привітався культурно, почав розмову. а вона так на нього кинула оком і почала оглядати машину, а потім заявила - я з тобою не поїду, в тебе машина старувата...2002го року випуску...

пріскорбно, но фактЬ )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

причому =) імо .... такі випадки дуже навіть непоодинокі =))))

а ше й криза... грошей нема .... нада дєйствовать =)

З.І.

мені с ФОрдом 1995го р/в і нє свєтіт тоді ... рас вона 2002й рік не оцінила ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніякі гроші не врятують (як і стирання постів), і жодна золота обгортка.

але знаєте, жінки такі підлі і противні створіння, що багато вискакує заміж не за людину, а за гаманець, машину, святі причандали вищого світу і т.п.

друг "порадував" історією: їхав собі містом, побачив на зупинці дівчину, захотів на обід на каву запросити. під*їхав, вийшов з машини, привітався культурно, почав розмову. а вона так на нього кинула оком і почала оглядати машину, а потім заявила - я з тобою не поїду, в тебе машина старувата...2002го року випуску...

пріскорбно, но фактЬ )

Тупенька, імхо, дєффачка.. гарна машина, як витримане вино. Чим давніша - тим крутіше.. Хтів би я побачити як би вона дивилася на Ford Mustang GT500 Shelby 1968 року випуску. із 335 кониками під капотом. Сказала б, що на такій машині її бабуся їздила? :) .. мабуть заплювали б дєффачку..

Та власне і дєффачка вже давно і явно не першої свіжості , якого вона була року випуску? :) І скільки вже водіїв поміняла ?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда... на жаль, все більше дівчат думають "аби людина була хороша, і не важливо якого кольору його новенький Лексус". Але радує, що не всі такі.

Колись був прикол в якійсь "прихованій камері" -- вибрали випадковим чином 10 дівчат і один і той же хлопець зупинявся біля них по черзі -- спочатку на оранжевому москвичі хто-зна-якого-року-випуску і пропонував підвезти, а потім швиденько змінював верхній одяг на більш дорогий і під'їжджав з тією ж пропозицією на якійсь непоганій іномарці. Для кожної, яка погодиться під'їхати в Москвичі була заготовлена троянда. Лише одна з десяти погодилась сісти в Москвич, але всі решта сіли в іномарку. Так що всі троянди дістались тій одній. На запитання чому вона сіла в Москвич вона просто відповіла: "Мені водій сподобався".

Ну і ще анекдот бородатий є...

Взнала королева Великобританії, що один з вояк з її особистої охорони всім розказує, що всі жінки продажні. Вона викликала його до себе, і запитала чи він дійсно так думає. Після ствердної відповіді вона запитала, в скільки ж він оцінює її. Він сказав, що десь зо три тисячі фунтів. Вона запитала: "Що?! Чому так дешево?!", а він відповів: "От бачите, Ви вже торгуєтесь..." :)

Я вважаю, що грош ціна тим дівчатам, які обирають собі хлопців за товщиною гаманця. І така ж ціна тим хлопцям, які намагаються грошима чи іншими статками привабити дівчат. Але коли вже вибРав, то подарунки і квіти, хай і недорогі, ніколи не бувають зайвими :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але коли вже вибав, то подарунки і квіти, хай і недорогі, ніколи не бувають зайвими :)

не паліться. додайте букву Р :lol::lol:

З.І. в баш. однозначно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не уявляю як гаманець може збуджувати... :blink: Не з грошима ж сексом займатись, хіба потратитись на забавки в сексшопі :D

А щодо вибору супутника для життя, то кидатися на гроші нерозумно. Сьогодні вони є, завтра нема. Тут треба розгледіти інше...моральні цінності, стабільність, бажання росту.

Мудра жінка повинна сама стати стимулом для чоловіка, щоб він ладен був гори перевернути заради сім"ї, імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але коли вже вибав, то подарунки і квіти, хай і недорогі, ніколи не бувають зайвими :)

не паліться. додайте букву Р :lol::lol:

З.І. в баш. однозначно

я чогось думав, що там ї пропущена...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tolik_lt Ну а вона про що??? :lol: - каже ж не паліться. доставте "р" .. ти вже повівся..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоро с этим кризисом вопрос у девушек при знакомстве будет не: Кем ты работаешь и

Сколько зарабатываешь, а: Ты работаешь? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме цікаве, що гаманець вперто займає другу позицію. До чого котимось? Чи куди? :horse:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме цікаве, що гаманець вперто займає другу позицію. До чого котимось? Чи куди? :horse:

а шо, хочеться забізплатно?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

забізплатно навіть мадемуазель в червоному, котра пропонує свої послуги по центру, не працює)))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Ну і ще анекдот бородатий є...

...

Plum, это Бернард Шоу бородатый. :):)

imho.

Когда-то меня сильно зацепило уяснить, почему ТА выбирает именно ТОГО;

ибо мужчина предлагает - женщина выбирает;

допонял, шо "почему" - неправильно.

Правильно - "понравился"; остальное приходящее.

"Он бабам нравился за то, за что - не должен знать никто" (с) Вилли Токарев.

Ну и о психологии женщины - что такое "Понравился", необьяcнимо даже для неё самой.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дартаньян,

мега дякую за посилання :)

І в цьому Берні був на всі тисячу відсотків правий

«у большинства женщин на уме одно: заполучить своего мужчину и как-то скоротать свой век».

Жодна жінка не погодиться на рай в шалаше.

Человека, который всю жизнь любит одну женщину, следует отправить либо к врачу, либо на виселицу».

:0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...