Перейти до змісту

До дівчат


Samhayne

Чим нас зваблюють чоловіки  

460 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Я так зрозумів, що 14% опитаних жінок приходять стан сексувльного збудження від вигляду пухленького лопатничка.

Я хотів би на це подивитись :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • Відповідей 139
  • Створено
  • Остання відповідь

Але чому така несправедливість? Щоб мені ознайомитись з результатами опитування треба проголосувати, але я з іншого статевого табору.... Значить як тільки я захочу це побачити результати стають недостовірними?

Анука мужики отписались за шо голосовали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не голосував і бачу :D

1 -запах

2 посмішка та гаманець - однаково голосів

3 руки та очі - однаково голосів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно так не смеялась!

Мужики, помолчите и дайте высказаться женщинам, какой бы бред они не несли.

А потом можно суммировать, обобщать и делать выводы....

Или всем не терпиться узнать голую правду? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Але чому така несправедливість? Щоб мені ознайомитись з результатами опитування треба проголосувати, але я з іншого статевого табору....

Друже, ти нажми кнопочку справа від "Vote" - і тоді побачиш результати ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Дивно, опитування жінок, і така реакція чоловіків... А чому ви дивуєтесь, краще робіть висновки. Питання іде про збудження, а не про симпатію чи щось інше. А збудження не керується розумом...тут діють інстинкти.

Бачила цілу передачу про запахи, вони відіграють важливу роль в цих питаннях.

Вчора в передачі "Секс с Анфисой Чеховой" проводили експеремент: опитали чоловіків, чи погодяться вони на секс з гарною незнайомкою, якщо та сама запропонує. Всі однозначно відповіли що так. А коли їм стали пропонувати, жоден не погодився! Ото інформація для роздумів! :lopata:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мабуть кожен із них одружений чи має дівчину і тут так.. перед усіма по-телебаченню ..

Тому й реакція .

хоча за інших обставин (бар/кафе/диско) якби підійшла й сама запропонувала.. то поїхали б аж бігом.. .:)

у жінок же таке не питають..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так вы по саунам не ходите, иначе точно попадете. там вас снимают скрытые камеры.

а потом вас же просят эти ролики с рапиды скачать тут

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя абсолютно прав. Просто стеснительные мы :) На ТВ боимся попасть... :)

А логіка де? Зйомка в другому випадку велася прихованою камерою! Діло проходило якраз в барі. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладно, мужчины, если серьёзно, то нравится нам главное ваша индивидуальность, неповторимость, шарм. Джентельмен :) - вот тип мужчины, перед которым ни одна девушка не устоит. А стать им можна и без толстого....кошелька:D)

Все в ваших силах (не в мышечных :) , а силах духа и характера :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
По-моєму , тема була , що збуджує, а не що подобається .

Правильно! То ти пиши :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Любі жінки, скажіть мені будь-ласка:

Шо ви можете взнати по запаху чоловіка?

Чи він для вас такий важливий?

Чи може він вас звести з розуму?

Які любите парфуми чоловічі саме більше?

Все :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Любі наші чоловіки, вдовольняючи вашу цікавість, можу відповісти:

Шо ви можете взнати по запаху чоловіка? - те саме, що і за зовнішнім виглядом. Якщо ти одягнутий у гарний косюм, маєш вишукану краватку, але пахнеш "Тройним", враження (особливо, якщо воно перше) трохи псується...

Чи він для вас такий важливий? - тому що, запах "Кензо", кращий за одеколон "Тройной" ;-)

Чи може він вас звести з розуму? - уілька раз ловила себе на тому, що мимовільно обертаюсь вслід людині, за якою тягнеться шлейф гарного парфюму.... а вже потім дивлюсь чи приваблива вона зовнішьо...

Які любите парфуми чоловічі саме більше? - подобаються свіжо-солодкі, трохи з гірчинкою....

Для себе обираю - "Lа Сosta" (зелена)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я відповідала запах, маючи на увазі не парфуми. І в смоєму пості пояснювала. Для кожної жінки є свої запахи, які можуть збуджувати її. Якщо взяти конкретно, то жінка не займеться сексом з чоловіком запах якого (мається на увазі не парфуми, а тіла, поту) їй не сприйнятний. І навпаки. Такщо парфуми тут нідочого, принаймі відіграють вони не саму важливу роль в даному питанні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я відповідала запах, маючи на увазі не парфуми...

Все нормально ;) Мені цікава і думка стосовно парфумів і стосовно самого запаху чоловіка. Я то замітив за подружками, що вони приділяють увагу парфумам як своїм так і чоловічим. Дякую тобі laska і тобі, Samphayne за відгуки ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще дуже важливий загальний запах: суміш феромонів, краплинка поту, аромат від кави, трохи ранкового гелю для душу, і парфуми...... мммм.....

був у мене колись випадок, був у мене знайомий хлопчина, мимо якого я не могла спокійно пройти, підгинались ноги і мліло десь під ложечкою...... хоча, нічого такого інтимного між нами ніколи не було.... парадокс...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще дуже важливий загальний запах: суміш феромонів, краплинка поту, аромат від кави, трохи ранкового гелю для душу, і парфуми...... мммм.....

був у мене колись випадок, був у мене знайомий хлопчина, мимо якого я не могла спокійно пройти, підгинались ноги і мліло десь під ложечкою...... хоча, нічого такого інтимного між нами ніколи не було.... парадокс...

Во-во. Я саме те маю на увазі :smile3:  Теж одного разу зловила себе на думці, коли повз мене пройшов маленький страшненьких мужчина, я навіть толком його не роздивилась, але шлейф який ішов зним заставив мене оглянутися. І то були не парфуми...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до речі, а в хлопців так буває?.... вроді і дівчина "ніяка", а хочеться її, шо капец.... і чим то пояснюється?....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до речі, а в хлопців так буває?.... вроді і дівчина "ніяка", а хочеться її, шо капец.... і чим то пояснюється?....

Я читав шо якшо вороги дівчина і хлопець, то їх один до одного тягне із-за якогось гормону, який збуджує. Я таке помічав :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до речі, а в хлопців так буває?.... вроді і дівчина "ніяка", а хочеться її, шо капец.... і чим то пояснюється?....

Я читав шо якшо вороги дівчина і хлопець, то їх один до одного тягне із-за якогось гормону, який збуджує. Я таке помічав :beer:

В такому випадку діє інстинкт головного - "хто-кого"... і ось завдяки цій суперечці за першість виділяється гормон "збудження"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В такому випадку діє інстинкт головного - "хто-кого"... і ось завдяки цій суперечці за першість виділяється гормон "збудження"...

Ги! Фраза "хто-кого" в даному контексті мені дуже навіть подобається. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як на рахунок товстого гаманця, але від запаху свого чоловічка я просто шаленію <_<, не після велопробігу звісно а в кінці робочого дня, не люблю як надто напарфумлений(занадто солоденький, він користуєтьсяя D&G), але ці парфуми змішані з якимись особливими флюїдами створюють такий ореол, що який би він не був стомлений то не може мені відмовити ніколи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...