Перейти до змісту

До дівчат


Samhayne

Чим нас зваблюють чоловіки  

460 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Якщо такі як теперішні мужики - то дійсно ну нах :P ну мож є винятки, але мені то точно такі не зустрічались. Краще вже самій на себе заробляти, ніж бути комусь зобов"язаною і вислуховувати що і за скільки мені соізволили подарувати чи купити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 139
  • Створено
  • Остання відповідь

і скільки ти тій падлюці винна, і що він С"№ка тобі ще рахунок виставити може ))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і скільки ти тій падлюці винна, і що він С"№ка тобі ще рахунок виставити може ))))))

що і зробив :D ще бабло трєбує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і скільки ти тій падлюці винна, і що він С"№ка тобі ще рахунок виставити може ))))))

що і зробив :D ще бабло трєбує

Ну не зна.

В мене мій ее..КХМ... (папрасю вєсь спісачєг пжалста)

  1. рицар,
  2. каштелян Луцького зАмку,
  3. самий замічатєльний носій рицарських лат,
  4. альпініст,
  5. нісасатявшийся музкант,
  6. який такий прівлєкатєльний для всіх женсчін ентага горада,
  7. єдінствєнний пасвіщонний Пєрвим Бєлим Пєшим Рицарєм Європи,
  8. арганізатар пєрвага рицарскага турніра в Луцьку в 2000-му році,
  9. многостраждальний
  10. і істінний джентльмен,
  11. ахда і ішшо іскрєннє і всєгда любящій ету сучку ІВанку

дотрєбувався до зламаного пальця, рваних ран на торсі і фінгала під оком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да.

рулить запах.

щось тільки так до кінця не зрозумів який.

Блін, а таки запах! Запах тіла - притаманний кожній людині свій, індивідуальний. Маю на увазі не запах поту, парфуму, одеколону, табаку і т.п. Обумовлений вмістом феромонів у шкірі, запах, ледь відчутний, але якщо не підходить, то і бажання не виникатиме.......Не знаю, може і є універсальні, для всіх привабливі, запахи, та, мені здається, що різних жінок приваблюють різні запахи, а, отже, різні чоловіки. Ми ж тут ніби як про інстинкти говоримо :g20: Одним словом, зблизитись з іншим чоловіком буває дуже важко саме через запах.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

для мене також запах. А ще постійно звертаю увагу на руки. Подобаються сильні, з чітко вираженими судинами... :0002::hug:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Збуджує усе. Чи окремо взяте, чи все загалом, взалежності від настрою, місця і часу.

А оскільки треба проголосувати то голосую за очі- адже вони як то кажуть дзеркало душі, а що може буди більш збуджуючим чим почуття взаємності, бажання одного єдиного на всьому світі.

А якщо по простому, то через них проскакує та іскра великого полумя що зігріває, обпікає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

«Скільки жінок - стільки різних чоловіків. Але є типажі і відносини, які зустрічаються в житті кожної жінки».

Перше кохання

Поза сумнівом воно була (а кому пощастило, то і продовжує бути!) у кожної. Це ні з чим незрівняне, таке, що хвилює, більшою мірою платонічне відчуття. Воно, можна сказати, визначає всі подальші відносини.

Мене, наприклад, перше кохання навчило таїти свої відчуття. Так, до цих пір мені неприємно, коли найпотаємніше стає надбанням хай і не широкого кола, але...

Старший за тебе

Це теж десь родом з дитинства. Часто чуєш фразу, що дівчатка розвиваються швидше за хлопчиків і спостерігаєш, як однокласники ще тільки задивляються на форми однокласниць, а останні вже щосили крутять романи з першокурсниками.

Та і в старшому віці дівчата віддають перевагу дорослим чоловікам: вони зрілі, досвідчені, цікаві.

Але. Як говорила моя знайома «Ні, у нього ж в свідомості Радянський Союз». І як сказав відверто старший друг: «Вона ж не "фанатела" від тих пісень, від яких "торчало" моє покоління». З власного досвіду: у чоловіків постарше є установки, що вже склалися, і погляди на життя. І якщо ти їх не приймаєш, то боротися з ними не в силі.

Поганий хлопчик

Як же без цього, особливо якщо ти правильна дівчинка! Ти або прагнеш його наставити на шлях істинний, або ж сама жадаєш зануритися в світ свободи і вседозволеності. Тобі не вистачає його "обезбашенності", і разом з ним так класно вирватися за рамки. Але нерідко поганий хлопчик дуже зайнятий, щоб налагоджувати хороші відносини. Або ж занадто дорожить своєю свободою. Пора максималізму і бунтарства проходить, і тобі хоче зовсім іншого.

На одну ніч

Відносини спонтанні, легкі, ні до чого не зобов'язують, але здатні подарувати масу приємних відчуттів і спогадів. Рятуючись від рутини, все ж таки слід бути обережною: одноразові відносини, окрім всіх переваг, таять багато небезпек.

Курортний роман

Це щось з попередньої опери, але триваліше - поки триває путівка. Море, сонце і любов. І гарячий мачо несе тобі прохолодний коктейль. Залишається порадіти, що багато щасливих пар родом з таких ось відпусток.

Відносини на відстані

Але частіше за всього мачо виїжджає до себе в глибинку, а ти - до себе в столицю. Або навпаки. І залишаються: і-мейли, звонки-смски (оператор мобільного зв'язку по нуль копійок в мережі), охі-вздохі, обіцянки, часто - сльози, рідко - вокзали. Але любов, що витримала випробування відстанню, багато що коштує.

Недоступний

Насправді він - на відстані витягнутої руки. Але: він одружений, священик або щось в цьому роді. Одним словом: ніколи говори ніколи. Такі відносини таять в собі романтику якогось фаталізму і здатні затягнути так, що не виберешся.

Кращий друг

Завжди поряд, завжди поспішає на допомогу. Знає про тебе все, і це вагома причина, щоб бути або не бути разом. Це може бути той хрестоматійний приклад, коли «ура! дружба між чоловіком і жінкою існує». Але швидше за все, він має на тебе види, а тобі зручно мати його під рукою «про запас». Особливо якщо був той, хто розбив тобі серце

Так можна сказати про нього, кого ти дійсно сильно любила. Переживши розрив, ти можеш заборонити собі закохуватися. Але, на щастя, людська природа бере своє. І ти станеш тільки сильнішою, мудрішою, і головне - навчишся цінувати себе. А отже - тебе оцінять гідно.

Єдиний.

Що тут сказати - кожен з вищеперелічених чоловіків має всі шанси стати ним. І якщо навіть це щось зовсім інше, і якщо йти до нього нелегко і чекати його довго, воно того коштує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

а що такого еротичного в чоловічих ногах?..мохнатость і кривуватість? :(

вовсе нет!) довольно-таки эротично выглядят мускулистые и загорелые мужские ноги)

хуле, проголосовала за ноги)) даже просто потому что ни одного голоса не было!) абыдна)

а вообще, конечно, не в ногах дело и не в руках) ..руки-ноги, главное - хвост! (с) :D

вот запах - да, но почему-то нет пункта "взгляд". Взгляд даже больше заводит чем запах, имхо) потому как запах можно ощутить только близко, а взгляд - на расстоянии)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

но почему-то нет пункта "взгляд". Взгляд даже больше заводит чем запах, имхо) потому как запах можно ощутить только близко, а взгляд - на расстоянии)

ага. погляд набагато цікавіший ніж руки-ноги ))) хоча руки-ноги теж мають бути на місці :D

з списком не дуже погоджуюся, тому що не може збуджувати щось окреме в чоловікові. Коли когось кохаєш - то напевно все разом і збуджує.. і запах, і зовнішність, і якісь риси характеру...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Я за запах, для меня это первостепенно,

от чуственного и страстного запаха я схожу с ума,

по многим причинам, не имеет отношения ни рост, ни внешность, разве что слегка,

по крайней мере он должен быть симпатичным,

не люблю красавцев, считающих себя "центорм вселенной"

и такое тоже бывает, я что-то от темы отошла.........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

А мене збуджує в чоловікові РОЗУМ ( Коли дивишся на нього, а він - не тупий бовдур з чудовим тілом і сквозняком в мізках. Коли з ним можна не тільки займатись гімнастикою тіла, а й гімнастикою інтелекту, поговорити про все на світі, порадитись, щось запитати якщо сама не знаєш )і

АРИСТОКРАТИЧНІСТЬ( котра зустрічається рідко, але таки зустрічається. Це проявляється в погляді, в поставі, в ході,і в здатності підкоряти своїй волі людей і керувати ними, якійсь внутрішній силі).

Але такі варіанти не присутні. Може ніхто зараз на це не звертає уваги...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...