Перейти до змісту

Mad Max: Fury Road(Безумный Макс: Дорога ярости)


HWman

  

51 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

2-а частина по атмосфері тут і близько не лежала.

Це у якому змісті, хорошому чи поганому?

В хорошому :)

атмосферність зашкалює, але це моя думка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Супер! Спеціально чекав поки спаде ажіотаж, пішов сьогодні. Думав що будемо на сеансі вдвох, але потім народ підтягнувся - вісім. Фільм на одному диханні. Постапокаліптичний стімпанк. Чекаю продовження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в єрьоми:)

ну це не простий стімпанк, а постапокаліптичний. Купа механізмів, специфічний одяг, намордники, колючки, ланцюги. Все вроді в тому напрямку. Просто занадто динамічний сюжет щоб скурпульозно показувати як все це крутиться і скрипить:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довго думав і всетаки сьогодні сходив, вражень купа і ще трішкі, специфекти бомба! кіно дууже круте, усе на одному подиху, ніякого марудства,затянутості.Дивитися такі фільми потрібно тільки в кінотеатрах, після сьогоднішнього перегляду у Прем"єр Сіті навіть не можу уявити як його дивитися по телевізору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я то чекаю на блюрей, не терпиться передивитись і тоді вже субєктивно оцінити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я то чекаю на блюрей, не терпиться передивитись і тоді вже субєктивно оцінити.

Аналогічно. Не люблю кінотеатри. Досвід від перегляду на улюбленому дивані не порівняти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені особисто геть не сподобалось, передивлюсь ще раз як буде в інтернеті, можливо я щось пропустив.

Як на мене крім декорацій, костюмів і техніки в фільмі немає нічого, очікував сюжет, сюжету 0.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

очікував сюжет, сюжету 0.

Хм? а як же те, що він відчайдуха!!! якому усе "в принципі пох.." зважився повернути їх,дати надію,і зробити все щоб ВОНИ! хоча б зажили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені особисто геть не сподобалось, передивлюсь ще раз як буде в інтернеті, можливо я щось пропустив.

Як на мене крім декорацій, костюмів і техніки в фільмі немає нічого, очікував сюжет, сюжету 0.

Ти просто не прихильник теми Mad Max'а, пам'ятаю в далекі 200* по ТВ нічого кращого не крутили, так що приходилось радіти "Воїн Доріг" і то раз на рік, в кращому випадку.

А я уявляю як воно було тим, хто дивився "Воїн Доріг" ще при радянському союзі у відеосалоні, аналогів тоді ще не було по жанру, та і зараз не особливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені особисто геть не сподобалось, передивлюсь ще раз як буде в інтернеті, можливо я щось пропустив.

Як на мене крім декорацій, костюмів і техніки в фільмі немає нічого, очікував сюжет, сюжету 0.

Ти просто не прихильник теми Mad Max'а, пам'ятаю в далекі 200* по ТВ нічого кращого не крутили, так що приходилось радіти "Воїн Доріг" і то раз на рік, в кращому випадку.

А я уявляю як воно було тим, хто дивився "Воїн Доріг" ще при радянському союзі у відеосалоні, аналогів тоді ще не було по жанру, та і зараз не особливо.

Мда, ото спогад, ех! які 3D кінотеатри, простий кінескопний тєлік з відеомагнітофоном в залі (Зміна,Мисливець,Замкова площа) усе пережив і ходив.

Умнічати не буду бо ледь-ледь пам"ятаю цеhttps://ru.wikipedia...i/Безумный_Макс всетаки 1979рік,але в 80-90-х дивився у відеосалонах ) з знаменитим перекладом Володарського,на жаль не можу знайти в ютубі Макса, ось для прикладу перевод його і вся сила тієї атмосфери ))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Вже є на торентах у норм якості але з пальоною озвучкою від Матвєєва, але кажуть, що дивитись можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в єрьоми :)

ну це не простий стімпанк, а постапокаліптичний. Купа механізмів, специфічний одяг, намордники, колючки, ланцюги. Все вроді в тому напрямку. Просто занадто динамічний сюжет щоб скурпульозно показувати як все це крутиться і скрипить :)

Вроді як кажуть, що серія фільмів про Макса це дизельпанк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, ото спогад, ех! які 3D кінотеатри, простий кінескопний тєлік з відеомагнітофоном в залі (Зміна,Мисливець,Замкова площа) усе пережив і ходив.

Умнічати не буду бо ледь-ледь пам"ятаю цеhttps://ru.wikipedia...i/Безумный_Макс всетаки 1979рік,але в 80-90-х дивився у відеосалонах ) з знаменитим перекладом Володарського,на жаль не можу знайти в ютубі Макса, ось для прикладу перевод його і вся сила тієї атмосфери ))))))

Теж згадую,як нас вразили ці фільми про Макса.Тіна Тернер просто шикарна.А відеоряд "битви за бензин" часто крутився на дискотеці в 3-й общазі.Це культовий фільм.

Я ржав коли почитав відгук однієї блондинки про фільм "Фильм "ДОРОГА ЯРОСТИ МАКСА"" полный отстой ... Ужастно не интерестный, тупой, идиотский фильм...Только жаль, что потратила на это дерьмо деньги, время, а еще няню нанемала для своих деток на это время. Т.е в двойне трата денег. ОДНИМ словом отстой...

Кроме гоняловки на своих страшных машинах, вообще ни чего не было... И за весь филь от силы три слова АГА...УГУ....АХ...Ухххх.. Догоняй вот тебе и весь сюжет: ПРОКАТИТ на полную жирную 1-"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще дивитись з сабами в оригіналі - це не санта банбара і діалогів там майже немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще дивитись з сабами в оригіналі - це не санта банбара і діалогів там майже немає.

Ну незнаю, переважно на екрані погоні стрілянита і вибухи, говорять рідко...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...