Перейти до змісту

Mad Max


Set

Рекомендовані повідомлення

104146_h4gnxaG8re_ei7pylirjye.jpg

Дата выхода: 31 августа 2015

Дата выхода в России: 31 августа 2015

Жанр: Action / Racing (Cars) / 3D / 3rd Person

Официальный сайт: Mad Max

Разработчик: Avalanche Studios

Издатель: Warner Bros. Interactive Entertainment

Издатель в России: 1С-СофтКлаб

Релиз от: Let'sРlay

Язык интерфейса: Русский, Английский, Немецкий, Французский, Итальянский, Испанский, Японский, Польский, Бразильский (Португальский)

Язык озвучки: Английский

Язык субтитров: Русский, Английский, Немецкий, Французский, Итальянский, Испанский, Японский, Польский, Бразильский (Португальский)

Локализация: 1С-СофтКлаб

Версия: 1.0.1.1

Тип издания: SteamRip

Системные требования:

Операционная система: 64 bit: Vista, Win 7, Win 8

Процессор: Intel Core i5-650, 3.2 GHz or AMD Phenom II X4 965, 3.4 Ghz

Оперативная память: 6 GB RAM

Видеокарта: NVIDIA GeForce GTX 660ti (2 GB Memory or higher) or AMD Radeon HD 7870 (2 GB Memory or higher)

DirectX: Version 11

Жёсткий диск: 32 GB available space

Таблетка: Временно отсутствует

Описание:

Станьте Безумным Максом, одиноким воином в диком постапокалиптическом мире, где ключ к выживанию - автомобиль. В этом мире, полном опасностей, действие происходит от третьего лица. Чтобы выжить в Пустоши, вы должны драться, участвуя в рукопашных и автомобильных боях против бандитских шаек. Макс - несгибаемый герой и отчаянный боец, единственное чего он хочет - оставить безумие позади и найти утешение в легендарной «Безмолвной Равнине». Игрокам предстоит пройти множество коварных миссий, глубже и глубже исследуя бескрайние просторы Пустоши в поисках запасов и материалов для постройки безотказной и совершенной боевой машины.

Тиц

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Той же Rage тільки в профіль. Проходняк. Єдиний плюс, це оптимізація.

AnimaNoir,ну якщо так судити то більша половина ігор копія одна одної, тільки в профіль.Адже ж є сюжет, та взагалі сам gameplay, а тимпаче робити оцінку завбачливо не варто. Я особисто жду і дам їй шанс мене здивувати поки не вийшов новий фалаУт..хоча коли гратиму точно порівнюватиму з Rage далі побачимо..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тимпаче робити оцінку завбачливо не варто. Я особисто жду і дам їй шанс мене здивувати

Вона вчора вийшла в стімі:) Фолаут це трохі інша вагова категорія. Якби не гарна оптимізація і моментами красиві краєвиди, гра наскучилаб за пару годин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тимпаче робити оцінку завбачливо не варто. Я особисто жду і дам їй шанс мене здивувати

Вона вчора вийшла в стімі :) Фолаут це трохі інша вагова категорія. Якби не гарна оптимізація і моментами красиві краєвиди, гра наскучилаб за пару годин.

ну ще сирувата.. вже жду якогось 1-2 апдейта.Так ніхто і не каже що Фолаут таж категорія, а от постапокаліпстична тематика, це моє.. тому і надіюсь гарно провести спекотні вечори з Максом..
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Народ який новий ноут rozetka.com.ua/notebooks/c80004 потяне цю прекрасну гру, дивився на ютубі відео.... Хочу, хочу, хочу.... Стаціонар не пропонувати, тільки ноут.

Та без питань, ноут так ноут. не нам же переплачувати 3 кратну ціну від аналогічного стаціонару)

щось типу такого - http://rozetka.com.ua/asus_n551jw_cn201h/p4183316/ але це на середніх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Схоже що Макс у нас на борді не надто популярна гра :)   

А я от нещодавно поставив, таки вирішив спробувати, не дивлячись на велику кількість проблем, про які писалось на роздачах. В одних трабли з дробовиком, в інших з картою, в третіх ще з чимсь. Ну вирішив все таки ризикнути, хоча і компа маю більш ніж скромного по нинішнім міркам. І о чудо - все запустилось з опціями по замовчуванню, картинка супер, нічого не глючить, не тормозить, не вилітає. Карта працює на ура, дробовик теж. Ну думаю хоч раз повезло, обійшлось без танців з бубном. 

І так я пограв з тиждень, може трошки більше....   і видно таки накаркав радуючись що в мене нема тих всіх проблем як в багатьох інших. Сьогодні за годину зависла гра 4 рази !  Все інше без змін, софт на компі не мінявся, налаштування в грі не мінялись, взагалі нічого не змінилось ! І як так може бути щоб за тиждень гри жодного глюку, а сьогодні ну просто без жодних причин, просто біжиш по коридору і бац - завісон ! Я в шоці ! Мо хтось стикався з таким полтергейстом ? Це ж не піддається жодній логіці ! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене ще краще, пройшов половину гри, вона зависла, після перезапуску сейвів як і не бувало. Після цього для мене гра закінчилась, хоча скажу що мені дуже сподобалось не зважаючи на одноманітність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SergLutsk я встановлював цей репак Mad Max [v 1.0.1.1 + 3 DLC] (2015) PC | RePack от xatab, перед тим оновив дрова на відео. Пройшов всі доступні місії, залишились тільки місця здобичі (але з них толку, коли вже немає куди тратити метал). За весь час проходження ні одного викиду, зависону не було, можливо в тебе залізо не витягує? Або хоча б спробуй зменшити настройки відео, що виявити в чому причина зависання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

a.shmat, так, здається я теж від хатаба качав :)   Дик саме цікаве в тому що я ж кажу, що більше тижня грав, може 8-10 годин, і ні одного трабла, завісона, вильоту ! Ніяких лагів і тормозів взагалі ! Так, залізо в мене не айс, але чого б я міняв налаштування коли все літає на ура, логічно ? А потім вчора бац - і за годину часу 4 завісання.  :ohmy:  Так що тут схоже таки якийсь глюк сама гра зловила, бо з компом все було без змін. І доречі після того як відписав тут, спробував ще раз, і вуаля, години 3 підряд жодного завісона  :wacko:   Вобщем сплюнем через ліве плече і буду сподіватись що попустить. 

ЗІ. а гра дійсно класна, затягує, сподобалась ! Якщо буду мати якісь непонятки з місіями то відпишу запитаю  :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

a.shmat, так, здається я теж від хатаба качав :)   Дик саме цікаве в тому що я ж кажу, що більше тижня грав, може 8-10 годин, і ні одного трабла, завісона, вильоту ! Ніяких лагів і тормозів взагалі ! Так, залізо в мене не айс, але чого б я міняв налаштування коли все літає на ура, логічно ? А потім вчора бац - і за годину часу 4 завісання.  :ohmy:  Так що тут схоже таки якийсь глюк сама гра зловила, бо з компом все було без змін. І доречі після того як відписав тут, спробував ще раз, і вуаля, години 3 підряд жодного завісона  :wacko:   Вобщем сплюнем через ліве плече і буду сподіватись що попустить. 

ЗІ. а гра дійсно класна, затягує, сподобалась ! Якщо буду мати якісь непонятки з місіями то відпишу запитаю  :)

SergLutsk, мій знайомий деякі вильоти вирішував перевстановленням таблетки, хоча після цього то звук пропаде, то ще шось)))  :mdr:  Будуть питання-пиши. :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я не можу зрозуміти а як мінні поля в подальшому по грі розміновувати ? Тобто першу навчальну місію з песиком я звичайно пройшов. Але далі я їзжу на своїй машині, собаки при мені немає, натрапляю на мінне поле, і що ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я не можу зрозуміти а як мінні поля в подальшому по грі розміновувати ? Тобто першу навчальну місію з песиком я звичайно пройшов. Але далі я їзжу на своїй машині, собаки при мені немає, натрапляю на мінне поле, і що ?

Щоб багато не писати - подивись відео і все зрозумієш)))

https://www.youtube.com/watch?v=cEwnEugmmhM

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та да, я вже і сам знайшов розібрався :)

Правда, як на мене, то трохи непродуманий цей момент. Адже на ті мінні поля натрапляєш випадково коли їздиш на своїй звичній машині по якихось місіях. І якби можна було то зразу став би і розмінував. А так виходить мусиш спеціально повернутись на базу, поміняти машину, і знову їхати назад до мін. Незручно, нераціонально, невигідно. Особливо враховуючи мікроскопічний зиск з того розмінування :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хтось знає як можна перезапустити місію ? От наприклад я взяв в красноглазки місію "Исход", де треба було доїхати вантажівкою до певного пункту. Але мені не вдалось, по дорозі росфігачили мені машину, вона згоріла. Тепер ні нової вантажівки в красноглазки не з"являється, ні що місія провалена не пише, нічого. Просто висить активне завдання. Це що, глюк чи так і буде ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і не знайшовши на форумі однодумців гру я вже таки пройшов !  B)    В цілому сподобалась і навіть дуже ! Гарна графіка, хороша оптимізація, все якісно зроблено - і динамічні гнучкі бої, і машини, і їзда, і місцевість. Все яскраво, атмосферно, оригінально, вобщем душевненько і добротно зроблено. Імхо одна з найкращих ігор в даній тематиці. Респект і уважуха розробникам, задоволення отримав :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SergLutsk, + як не дивно, з ігор про фільми це біла сорока. Все на рівні, і не особливо завязана на сюжеті фільму а з своїм сюжетом, хоча дуже класно передає атмосферу самого фільму.Круто, я очікував хорошої гри, але тут мої сподівання просто перевершились!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, згоден на всі сто. Вона не повторює фільм а скоріше доповнює його, прикрашує і ще більш яскравими робить враження як від образів створених у фільмі, так і від власних задумок. Вийшло якісно і гармонійно ! Я очікував що це буде такий собі +/- черговий Borderlands, але вийшло на порядок краще, навіть і близько не стоять !

 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...