Перейти до змісту

Допоможіть в вихованні кота


SOAD

Рекомендовані повідомлення

Є кіт шотланський старайк, майже 3 місяці - цьому ....

Кіт зовсім не слухається, лазить по обоям та тюлям, дере дивани, кусає вночі за ноги

одним словом шкодить...

що з ними робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поговорити по душам. пояснити що в випадку продовження таких протиправних дій він получить по носі)

відповідно обіцянку дотримати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене те саме з британцем було доречі теж йому було 3 місяці як його купили.

Дав п*здяк пару раз , він у відповідь насрав раз 5 за телевізором , дав ше пару раз п*здяк .

Зараз вистачае тільки погляду - і він одразу перестає шкодити ....

Але сволота будить кожен ранок о 7-8 , то вляжеться , то муркотіти почне , то по головам ходити ... (може мстить досі)

покажіть хто головний)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є кіт шотланський старайк, майже 3 місяці - цьому ....

Кіт зовсім не слухається, лазить по обоям та тюлям, дере дивани, кусає вночі за ноги

одним словом шкодить...

що з ними робити?

Вік у кота такий, гратися хоче

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наша кицька не давала спати,ганяла по квартирi ,правда на тюлi помiчена не була,а на меблi вилазила десь до року

А як подорослiшала,то гарно себе проводить,слухняна

Тому,думаю,всi незручностi мусите перерости ;)

Будиночок для котика теж багато значить,треба такий,щоб не лише спати та кiгтi точити,а ще можна було гратися

Дарували товаришу кота,а вiн повернув його через 2 днi,скарги приблизно як у Вас

Тому ми зараз повторно з малявочкою все переживаемо

post-11128-0-45091300-1406052689_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Злые вы, купите коту когтеточку и приучение к месту (спрей) - будет меньше драть.

у кота когтелка, він і на ній і на тюлях й на обоях, він всюди

одним словом треба його обмежувати й пи*дити?

коли на роботі може не дозволяти йому по всій квартирі ходити, а обмежувати пересування?

Наша кицька не давала спати,ганяла по квартирi ,правда на тюлi помiчена не була,а на меблi вилазила десь до року

А як подорослiшала,то гарно себе проводить,слухняна

Тому,думаю,всi незручностi мусите перерости ;)

Будиночок для котика теж багато значить,треба такий,щоб не лише спати та кiгтi точити,а ще можна було гратися

Дарували товаришу кота,а вiн повернув його через 2 днi,скарги приблизно як у Вас

Тому ми зараз повторно з малявочкою все переживаемо

я вже 3-тримаюся))

на даний момент немає коштів на будинок такий, але в кота й так багато іграшок, особливо він любить ручки та свою мишу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто це ще мале і дурне кошеня, хоче гратися. Терпіти і виховувати, чекати, коли виросте і порозумнішає. На рах пиз*ити, як вище радять, то все залежить від того, що мається на увазі. Легенько шльопнути по попі + строгий голос - такого покарання більш ніж досить. А ті, хто б"ють тварин, докладаючи реальну силу - є моральними виродками, інакше навіть слів не підбиратиму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одним словом треба його обмежувати й пи*дити?
ну и получите зашуганое животное. Он же не виноват, что он маленький. Видите, что обои дерет - несите к когтеточке сразу, приучится постепенно
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто це ще мале і дурне кошеня, хоче гратися. Терпіти і виховувати, чекати, коли виросте і порозумнішає. На рах пиз*ити, як вище радять, то все залежить від того, що мається на увазі. Легенько шльопнути по попі + строгий голос - такого покарання більш ніж досить. А ті, хто б"ють тварин, докладаючи реальну силу - є моральними виродками, інакше навіть слів не підбиратиму.

я корестуюсь вобою пшикну то він тікає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо серйозно, то можна попшикати пару раз водою коли буде лізти куди не слід, тоді відкладеться в голові, що туди стьрмно лізти, якщо кидаєтся на ноги і так далі, ну це інстинкт, треба бути обережним, а то може вцепитись туди куди не слід... теж налякати, або пшикнути водою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли проживала на квартирі привчила хазяйську кицю шкрябати саме "кігтьоточку". Доволі простим грайливим способом - гралася з її мишкою, тримаючи її над дошкою - киця тянулась, зачиплялась, намагалась зловити мишку і таким чином "зловила" кайф від точиння кігтів у правильному місці. Киці було десь до року.

Дома маю свою - кігті дере об бильці диванів і крісел, а кутова дошка для точиння кігтів сиротливо стоїть...що тільки не пробували...можливо вже вік у 10 років дресировці не піддається :0160:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого ти тому коту не зробиш, перед тим, як брати Скотіша треба було почитати про них. Це дуже темпераменті і вредні коти. А бити - він ще більше шкодити почне. Але з віком кіт стає більш ручним, мій сцяв в різних місцях, зараз рідше. Раніше категорично не хотів на руки і гладитись, зараз сам запригує і просить погладити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого ти тому коту не зробиш, перед тим, як брати Скотіша треба було почитати про них. Це дуже темпераменті і вредні коти. А бити - він ще більше шкодити почне. Але з віком кіт стає більш ручним, мій сцяв в різних місцях, зараз рідше. Раніше категорично не хотів на руки і гладитись, зараз сам запригує і просить погладити.

а в мене цить в котячий туалет й сере тудиж, й наруки якщо не брати то мявчить проситься

але коли я на роботі шкодить, як хв 30 його поганяю то вже спокій в квартирі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми з самого початку привчали на ніч до обмеження пересування. Наш кицьку на ніч закриваємо на кухні з будиночком і туалетом (нам так зручніше). Вранці захожу - буває ще спить, а буває на підході до кухні мовчазний вухастий силует в склі дверей проглядається :). Десь за тиждень привчилася, але на ночівлю треба заносити. Попередній покійний котик був в цьому питані більш вихованіший, його будиночок стояв в коридорі, на вечір сам йшов до нього спати. Ви можете закривати двері спальні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене така ж проблема була, тільки окрім того всього у сусідів одних кролів всіх перегриз (кролиху розміром більшу за самого кота та 6 кроленят), у других до тридцяти курчат та кілька курок зматлошив (а шо не з'їв - понадкусав). Перепробували все, абсолютно, але після погроз сусіда мол що застрелить нах, мусив вивезти на Лідавську до м'ясокомбіната, любили просто, а сусід точно застрелив би (за тридцять з лихом курчат з шмальнув би й сам сусідського, якби у мене курчата були).

Є метододи, але не до всіх вони підходять, нажаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно, але в мене ніколи не було подібних проблем з котами..А ті, хто мене знають, підтвердять, що у мене

мурчиків не бракує) Я ніколи особливо не звертала увагу на шкоду, яку, часом, вчиняють тварини, особливо, маленькі.

Енергії купа) Проблема існує тоді, коли у вас до ситуації ставлення як до проблеми, а не до як нормального процесу

виховання.

Як би то пафосно не звучало, але, якщо звєрі відчувають, що їх люблять, то і шкодити перестають)

А подряпані обої, чи згризені абсолютно усі бильця від дивана))) собакою у період різання зубів (це я з власного досвіду))),

то абсолютна єрунда в порівнянні з тим, що ви маєте ДРУГА.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мій кіт привик шо я встаю на роботу і зразу його кормлю. тому коли на вихідних довго сплю то він гад починає дерти обої, і як тільки я зриваюся з ліжка, навчений досвідом ховається куди бачить )) якщо знову лягаю спати процедура повторюється, аж поки в мене сон не пройде. ну а тоді вже веде до холодильника ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це звичайно imho, але кота найкраще виховають в міліції. Пару подач по нирках, печінці і котяра все життя буде до вас на ви мявкати. Опять же, можна домовитись про глибину виховання, підібрати спеціаліста більш вузької спеціалізації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене було, нажаль, багато котів. То втравлять, то машина переїде, то вкрадуть, печалька, але з проблемних котів у мене тільки отой був, про якого я вище писав, інші розуміють все чудово після першого удару по дупі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається,що скоріше всього треба перечекати цей період, ну і звичайно сварити за шкоду та виховувати в межах розумного...Це як мала дитина)))) В мене була кицька 18 років (померла через неоперабельну пухлину), це не порівння з тим, що я маю зараз...))))) Взяли нового котика...так і назвали Сепаратистом...він всюди і на шторах і на обоях, і будить в 5 ранку...я навіть забула, що таке будильник. А вазони як любить, то жах...)))) Методи потрібно підбирати індивідуально, тому що моя стара кицька не зробила такої шкоди за 18 років, скільки той малий шкодник, у мене за 2 місяці поки в мене є.)))Спочатку боролися за лоток (щоб ходив по потребах, а де інде)...навчили з горем по полам...потім за диван та штори, щоб не царапав та не стрибав...вроді відівчили. Зараз нова тема...обої...о...ляля...)))) знову боремся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя кицька як була мала кусала на ноги зранку. Це був жах, бо я прокидалася в 5 ранку і мусила її закривати у ванні, а коли закривала вона там репетувала і дерла двері.

Зараз їй більше року і вона стала зовсім іншою. Спокійна, не кусається.

В вашого теж може бути вік.

Якщо дере то добре помагаєє пульвізатор з водою. Бачите що дере - швидко його оббризкуєте і з підвищенням голосу при цьому називаєте його ім"я (або "фу", або "не можна" і т.д.) З часом він звикне що підняття голосу буде означати обливання і не буде шкодити. ТАкий метод я теж на своїй опробувала. Тепер при підвищенні голосу вона пригинає вуха і уходить бо знає що шкодить і що за це буде )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...