Перейти до змісту

Не раджу таксі "Козачок" (історія в темі)


eNot

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні замовляли таксі, вирішили спробувати "Козачок", подзвонили, замовили. Через кілька хвилин дзвонить таксист (ось його телефон: о667181785) і перше його питання було:"Куди їхати???", це дуже здивувало. Після почувшої адреси він сказав "Це дуже близько, і через 16 грн він не буде їхати"!!!!! 0_0

НЕ РАДЖУ ТАКСІ "КОЗАЧОК"!!!!!

Потім подзвонили в інше таксі, і без проблем довезли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так зрозумів що він приблизно сказав, на іншому таксі вийшло майже 20 (19 з копійками)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з однієї сторони водія можна зрозуміти, йому *ставку* треба оператору віддати за виклик, плюс паливо, собі мало що залишится, але з іншої *назвався грибом, лізь в кошик* . Не хоче по викликам на короткі дистанції їздити, гайда *на вольні хлєба*

ЗІ Думаю, якщо власник контори не мудак, й ви його таки знайдете, то той водій з тією конторою вже працювати не буде й вам нададуть одну чи декілька бескоштовних поїздок, у виглядіі моральної компенсації, повторюсь, якщо власник нормальна людина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з іншої *назвався грибом, лізь в кошик* . Не хоче по викликам на короткі дистанції їздити, гайда *на вольні хлєба*

Повністю з цим згідний!

От і написав на борді з надією що дійде ця інформація до власника/працівників "Козачка". Після дзвінка того водія ми подзвонили знов в Кзачок і розказали цю історію.

(Замовлення подавалось сьогодні о 22,29)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є таке "мобайл-таксі". відразу говорять ціну поїздки. викликав з цукрового на 33. сказали ціна 65грн., але нема вільних машин. позвонив у "Козачок"- заїхав за 50грн.))). ось так.)))

є таке "мобайл-таксі". відразу говорять ціну поїздки. викликав з цукрового на 33. сказали ціна 65грн., але нема вільних машин. позвонив у "Козачок"- заїхав за 50грн.))). ось так.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кожен рік їзджу до кума на День Народження, з одного й того самого місця туди дньом й в 23 00 приблизно назад в одне й теж саме місце, за одну й ту ж саму сумму не заїхав ще майже ні разу, туди було й 30 й 33 й 36, назад (вночі !!! ) 26 - 28. Цирк. Користуюсь в основному старим 085 тільки тепер з мобільного. Й сваритись за тих пару гривень не хочется, але вже потрохи починаю возмущатись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі-то системи обрахунку з варіацією ціни є у Києві. Трохи дивно, що її використовують і для Луцька.

Я можу зрозуміти, коли в Києві вартість змінюється-різна загруженість таксі в різні години, ну і залежність від району. Пояснюю-наприклад, якщо ви з лівобережки їдете на ЖД вокзал, то є велика ймовірність, що відвізши вас він через кілька хвилин загрузиться і поїде з ЖД вокзалу на інший спальник. А якшо їдете з жд вокзалу на якусь пром зону вночі, то навряд чи звідти він когось забере потім. Тому і ціна в першому випадку нижча, а в другому вища.

Але для Луцька такі обрахунки просто смішні-не ті масштаби, для міста, яке менш, ніж за годину можна машиною об'їхати (ГПЗ-Сороковий хвилин за 30-40 легко), якщо не швидше.

Мене особисто неодноразово дратувало, що я на Дарницю від ЖД у Києві їхав за 45-50 грн (по виклику телефоном, не плутайте з "стоячими" під жд) , а по Луцьку з 33 до центра і назад ті ж 50 гривень, якщо не більше. Відстані там разів у чотири більші, а ціна та ж сама.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але для Луцька такі обрахунки просто смішні-не ті масштаби, для міста, яке менш, ніж за годину можна машиною об'їхати (ГПЗ-Сороковий хвилин за 30-40 легко), якщо не швидше.

Ну вообще-то маршрут ГПЗ - 40-й занимает минут 30 на велосипеде, поэтому машина должна заметно быстрее проехать, даже учитывая светофоры :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Козачок одне з нормальних таксі в Луцьку. Не подобається не викликай. Водія зрозуміти можна за 16грн, їхати до клієнта , + від клієнта, то він майже нічього не буде мати, якщо заправитися та за виклик віддати оператору гроші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Козачок одне з нормальних таксі в Луцьку. Не подобається не викликай. Водія зрозуміти можна за 16грн, їхати до клієнта , + від клієнта, то він майже нічього не буде мати, якщо заправитися та за виклик віддати оператору гроші

без питань, розкажеш те ж саме, коли будеш на автобус чи поїзд спізнюватись, наприклад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

без питань, розкажеш те ж саме, коли будеш на автобус чи поїзд спізнюватись, наприклад

коли запізнювався на поїзд визивав ТІЛЬКИ "Козачок", водію пояснив ситуація, то він привіз мене ще з запасом часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

без питань, розкажеш те ж саме, коли будеш на автобус чи поїзд спізнюватись, наприклад

коли запізнювався на поїзд визивав ТІЛЬКИ "Козачок", водію пояснив ситуація, то він привіз мене ще з запасом часу.

за 16 грн ? Чи таки удвоїв таксу за *срочность* ? Хоча я не про те. Чому людині ОБОВЬЯЗКОВО потрібно потрапити в схожу ситуацію, щоб зрозуміти, що так чинити не правильно ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мля, оператор ніколи не шле машину з ГПЗ на маршрут з 40-го. Ви як діти малі. В таксі їздили? Чули коли-небуть виклик машини від оператора. Виглядає це приблизно отак: (О-оператор, Т-таксисти)

О: машину на вул. Іванова...

Т1: називає №екіпажу/позивний, я за 2 вулиці, можу під"їхати

Т2: називає №екіпажу/позивний, якщо Т1 не їде, то я поїду

О: то хто їде?

Т1: хай Т2 їде, я в черзі перший...

Т2: за 2-5-10хв хай виходять

Клієнту в цей час оператор каже коли буде машина

І все, таксисти хорошому клієнту навіть свої візитки намагаються дати, щоб потім відразу на їх номер дзвонили, минуючи оператора.

А отой, що вам дзвонив скоріше всього барижить на пару з оператором, тому можете власнику служби таксі його номер дати на замітку. Такого в обслуговуванні бути не повинно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про своє бачення рівня виконання будь-якої категорії зі сфери послуг уже описував в інших темах Книги скарг. якщо в двох словах: кожен має право на якісну послугу, незалежно від ціни: чи 1 коп. чи 1000 грн. Якщо не можеш надати якісно, нафіг з ринку чи роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вообще-то маршрут ГПЗ - 40-й занимает минут 30 на велосипеде, поэтому машина должна заметно быстрее проехать, даже учитывая светофоры :)

В годину пік хвилин 20, а так до 15 хв на автомобілі з власних спостережень :)

У нас компактне маленьке місто і це добре, ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Таксистів різні розцінки, кажеш до Променя одна ціна, кажеш до Версаля, інша ціна, хоча в обох випадках виходиш в одному й тому самому місці.

Раз заитав в таксиста чому так, ну тож ви на дискотеку їдете значить у вас є гроші, і вам що шкода чуть доплатити. А я кажу, ну так не завжд ті, хто каже до Версаля йде на диско, просто це зручний орієнтир і не більше того, мовчок.

Мені подобається Морячок таксі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкажу ситуацію, тільки з іншим таксі. Назву не буду називати спеціально. Замовляю таксі, сказав куди їхати, адресу, оператор кідає трубку тільки зі словом "Ага" (явно на другій лінії був ще один клієнт, тому типу спішила). Я такий не ясно, чи буде таксі чи ні, чи до іншого звонити, коли таксі чекати і т.д., думаю, наберу. Бо ще й спішив і чекати, чи зрозуміла вона мене і чи буде взагалі машина - я так і не зрозумів. Набираю, кажу, що замовив машину, не ясно чекати чи ні (скажу, що говорив ввічливо та корректно), то та визвірилась, і сказала, цитую "то треба вуха мити". Я там приох.їв.. Кажу, відміняйте замовлення і кажуть телефон в службу скарг. Та дала телефон. Так як була вже майже ніч, набрав наступного дня зранку, не полінився. Розказав ситуацію, сказали - розберуться. На наступний день звонять, просили вибачення, кажуть, що давайте одну безкоштовну поїздку дадуть за "моральний ущерб". Кажу - не треба мені його, краще свої операторів навчіть вихованності. На тому і розійшлись, головне мені тоді було - признання, що хамити клієнтам не можна. До слова - до цих пір користуюсь їх послугами і все добре.

І ще одна ситуація, яка сталась з знайомою, також у Луцьку. Замовила таксі, поїхала на красне і той "водій" підїзжаючи сказав, що далі не поїде, бо там "дорога бита" і що він "багато бензину спалить". До слова - тоді був дощ і дуже погані умови. Так він знайому просто взяв і ВИСАДИВ. Благо, знайомий підїхав і довіз її. На наступний день написала скаргу в таксі, більше той водій там не працює.

Так що, якщо хочете, то треба свої права і думку відстоювати. Хамла серед таксистів повна, тільки от власники про це не знають..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Як сказати, для замовника дорогувато, для таксиста в самий раз.

Відстань 10-11 км, водій потратить в одну сторону 20-25 хв і витратить на цей шлях біля 10-15 грн на пальне.

Якщо рахувати собівартість 1 км разом з усіма витратами на обслуговування автомобіля, то до вартості палива добавляємо 20-25%. Сюди слід добавити роботу самого водія, а от тут хто як себе цінить, думаю біля 1.5-2 грн на 1 км.

Далі стане собі в тому районі і буде чекати наступний виклик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відстань 10-11 км, водій потратить в одну сторону 20-25 хв і витратить на цей шлях біля 10-15 грн на пальне.

таксі повинні отримувати вигоду з "логістики"

їздити порожнім в одну сторону по 10-11 км то не правильно

повинен бути хтось хто ближче стояв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Зевс, з там-там на кромберг біля 10 км,яка ще може бути логістика :)?

В них є ця логістика, якщо так можна назвати. Замовлення отримує чи погоджується на нього той, то ближче всього до клієнта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...