Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

.....все буде "рошен" ! Не Филюйтесь))) Ща нова ВР а там буде багато "другів" у кроля і порохнявого ....... урааа перемога! .......набридне європі в унітаз гроші спускати, грошові потоки перестануть текти і буде все як і було - пецько з крольом і Ко в "шеколаді" при цьому країна - в дупі!

......на морду ліца цього "рехформатора" погляньте постом вище - ну який з нього політик!? Жаль не кулявлоб) чи морквочка в ж.....
 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, nickel сказал:

Як боти активізувалися...

Пазл склався:

Публікація бази даних офшорного оператора Mossack Fonseca «засвітила» фінансові операції найбагатших людей по всьому світу. Серед фігурантів офшорного скандалу − і президент України Петро Порошенко, на чиє ім'я також зареєстрована офшорна компанія. У цьому списку він сусідить із королем Саудівської Аравії, братами Башара Асада й оточенням Володимира Путіна.

Градус обурення діями Порошенка, максимальний на момент оприлюднення «Панамських документів» увечері 3 квітня, вже через добу було зведено до відносно нейтральних тез про нюанси податкових оптимізацій.

Які технології було застосовано для порятунку репутації президента?

Президентська команда, працюючи над нівелюванням репутаційного збитку від офшорного скандалу, зосередилася на найбільш зручному для Петра Порошенка елементі цієї історії − юридичному аспекті. Справді, наскільки можна судити з озвученої інформації, формально законодавство України порушено президентом не було. Про-президентській команді вдалося виділити цю новину і сконцентрувати саме на ній увагу суспільства за рахунок великої кількості спікерів, вкидання інформації через соцмережі, медіа і так далі. В результаті суперечка йшла в основному про те, чи законним є використання офшорів чи ні, хоча, насправді, само по собі питання набагато ширше. Але завдяки розкручуванню саме цієї найбільш комфортної для президента дискусії, значно небезпечніші речі відійшли на другий план.

Швидкість реакції була значною, якщо брати за точку відліку саме оприлюднення Panama Papers. Буквально через дві години після фільму можна було спостерігати, як тези інформаційного відображення почали вкидатися в соцмережі й активно циркулювати. У ніч на понеділок відповідні положення, з юридичним ухилом, звучали і були досить масово розігнані.

Джерело

  • +1 7
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перша стаття "політолога" в цьому виданні :D

 

Сторінка в ФБ  теж  така сама , причому коменти закриті , правда , сторінку ніхто не читає , судячи  десятку лайків :D

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Mykola81 сказал:

Перша стаття "політолога" в цьому виданні :D

А в вас упоротих завжди так, то видання не авторитетне і пофіг, що правду пише, то перша стаття політолога. Я вже писав: хлопці, це не божа роса.

#чотаржу

  • +1 5
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

А в вас упоротих завжди так, то видання не авторитетне і пофіг, що правду пише, то перша стаття політолога. Я вже писав: хлопці, це не божа роса.

#чотаржу

 

Мене більше цікавить думка  західних висопопосадовців , а не доморощених "політологів" .

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Mykola81 сказал:

 

Мене більше цікавить думка  західних висопопосадовців , а не доморощених "політологів" .

Ти її тут шукаєш на Борді? Надасказатьобамі.

Доморощених? На Форбс? #чотаржу

  • +1 5
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класичний шаблон заяви Петра Олексійовича:
Я ег-ге-гей, ого-ого-гйо, угу-гуй, охо-хо-хо-хой!!!...пшшшшшук...

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Ти її тут шукаєш на Борді? Надасказатьобамі.

Доморощених? На Форбс? #чотаржу

 

Ну ,  я читаю  твіттер всіх лідерів , які ведуть його англійською

 

А на рахунок Форбс --- це наш Форбс , з нашою редакцією :D

І якби тема була важлива і гаряча --- її б не довірили писаці зі сторони 

Всі його публікації   http://forbes.net.ua/ua/author/34159   :lol:

 

 

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, Mykola81 сказал:

 

Ну ,  я читаю  твіттер всіх лідерів , які ведуть його англійською

 

А на рахунок Форбс --- це наш Форбс , з нашою редакцією :D

І якби тема була важлива і гаряча --- її б не довірили писаці зі сторони 

Всі його публікації   http://forbes.net.ua/ua/author/34159   :lol:

 

 

Ото і вся ваша робота на Борді - обсирати когось (видання, журналістів), щоб зменшити авторитет і піддати сумніву їхні слова. Написати політолог в лапках, обізвати писакою, дурналістом, доморощеним, "це наш Форбс" і т.д. Отак ви намагаєтесь правду знівелювати.

Ти себе оціни по своїй же шкалі цінностей. Цікаво почути.

  • +1 5
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, nickel сказано:

Ото і вся ваша робота на Борді - обсирати когось (видання, журналістів), щоб зменшити авторитет і піддати сумніву їхні слова. Написати політолог в лапках, обізвати писакою, дурналістом, доморощеним, "це наш Форбс" і т.д. Отак ви намагаєтесь правду знівелювати.

Ти себе оціни по своїй же шкалі цінностей. Цікаво почути.

На форумі їх всього 3-4 серуна :)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо ви паритесь. Зараз дядя Пєтя приїде з Японії ,і всі розкаже, що то не він. шо ці руки нічого окрім цукерок н7е брали. І солова такого страшного "оффшор" не чув ніколи!

А то все наклепи і провокації!  І проіскі путіна! да!  Будемо  далі жити по-новому!  І нічого в нас не зміниться.

Ні прем'єр ні президент... нічого і ніхто.

 

 

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, zplanetaz12 сказано:

А Нідерланди ведуть проти нього гібридну війну

Порошенко: мета організаторів референдуму - атака на єдність Європи

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, nickel сказано:

Ото і вся ваша робота на Борді - обсирати когось (видання, журналістів), щоб зменшити авторитет і піддати сумніву їхні слова. Написати політолог в лапках, обізвати писакою, дурналістом, доморощеним, "це наш Форбс" і т.д. Отак ви намагаєтесь правду знівелювати.

Ти себе оціни по своїй же шкалі цінностей. Цікаво почути.

 

Це не видання і не журналісти :D

В нас взагалі немає  ЗМІ в загальносвітовому значенні і немає журналістики , як такої

 

 

І я не винен , що  лемінги з однією звивиною , типу тебе , на це клюють . В принципі ,   це логічно  :lol:

 

  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що у нас немає журналістів не біда, а от коли немає президента - це вже проблема. У нас брехливий кондитер замість президента.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що не так написано в статті? Почали ліпити отмазки, що не порушили законів, але про те, що гроші президента країни виводяться за кордон - мовчок. Моральні сторони можна ігнорувати, коли питання про гроші...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Orfey сказано:

а що не так написано в статті? Почали ліпити отмазки, що не порушили законів, але про те, що гроші президента країни виводяться за кордон - мовчок. Моральні сторони можна ігнорувати, коли питання про гроші...

 

 

Назви цифри , скільки і коли було виведено грошей .  Плюс докази . Більше нічого не треба

 

А то знайшли якийсь рахунок , де лежить грошей на половину куртки відомого "антикорупціонера"  і все ?  :D

 

Я не знайшов негативної реакції на це закордонних лідерів , крім росіян . Може ти це покажеш ?

 

 

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі так гарно лайкають, плюсують наєма, який відкрию секрет є депутатом ВРУ, головного органу держави. А ніхто не хоче йому написати щоб він виконував свої безпосередні обов'язки, а то він може влаштувати пікет чи мітинг чи збіговисько з вимогою про відставку шокіна на якого подання у ВРУ лежало вже два тижні все що треба було це лише проголосувати, він може казати про судову реформу але коли голосується законопроект по судах він не голосує або його немає. Доволі цікава тенденція народ в неті підтримує людей які в своїй більшіості ніхєра не роблять: ярош, сказав не ходжу і не буду ходити у ВРУ, чепинога, взагалі кард рідкий. Тобто тут пишуть що порох ніхєра не робить і ваще що він кондитер, зато люто плюсуєм дармоїдам які в очі кажуть йдіть накуй і за це мають по пару тисяч лайків. Що маємо в результаті нам не треба щоб депутати працювали нам треба що вони гарні пости писали у мордокнигах і сиділи в шустера і розказували що нічого не робиться, хоча все в їх руках.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, la20 сказано:

Всі так гарно лайкають, плюсують наєма, який відкрию секрет є депутатом ВРУ, головного органу держави. А ніхто не хоче йому написати щоб він виконував свої безпосередні обов'язки, а то він може влаштувати пікет чи мітинг чи збіговисько з вимогою про відставку шокіна на якого подання у ВРУ лежало вже два тижні все що треба було це лише проголосувати, він може казати про судову реформу але коли голосується законопроект по судах він не голосує або його немає. Доволі цікава тенденція народ в неті підтримує людей які в своїй більшіості ніхєра не роблять: ярош, сказав не ходжу і не буду ходити у ВРУ, чепинога, взагалі кард рідкий. Тобто тут пишуть що порох ніхєра не робить і ваще що він кондитер, зато люто плюсуєм дармоїдам які в очі кажуть йдіть накуй і за це мають по пару тисяч лайків. Що маємо в результаті нам не треба щоб депутати працювали нам треба що вони гарні пости писали у мордокнигах і сиділи в шустера і розказували що нічого не робиться, хоча все в їх руках.

 

Постараюсь за рошенку :D

 

CfZVqUDUYAAQdLu.jpg

 

 

 

 

CfZVqROUEAE6zH1.jpg

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Mykola81 сказано:

А то знайшли якийсь рахунок , де лежить грошей на половину куртки відомого "антикорупціонера"  і все ?  :D

Так рахунок чи акції? Здається ж мова була про акції з номінальною вартістю 1$ штука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Lisovic сказано:

Так рахунок чи акції? Здається ж мова була про акції з номінальною вартістю 1$ штука.

 

Формально , це рахунок , а що на ньому --- то інша справа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Mykola81 сказал:

І я не винен , що  лемінги з однією звивиною , типу тебе , на це клюють . В принципі ,   це логічно  :lol:

Та я ващє олігофрен, куда мені до команди упоротих, але ти себе мав оцінити, а не мене.

Цитата

Ти себе оціни по своїй же шкалі цінностей. Цікаво почути.

 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто все зроблено правильно? І те що президент країни, порушуючи закон займається бізнесом, і навідь відкриває рахунки в овшорах - це нормально?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...