Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

5 минут назад, la20 сказал:

га?

Тобі не понять. Рома на повному серйозі вірить у методички, кураторів і гроші за пороходрочерство. Але я то знаю що ви просто упороті, тому методички вам прошивають в мозгі при черговому оновленні, напряму з космосу.

 

5 минут назад, la20 сказал:

Да 3-4 людини налітає на скільки там на борді юзерів?

Так хто з захоче на вас свій час витрачати? Мене також на довго не вистачить, але прийде хтось інший. Всех не перестреляете

  • +1 8
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ти тільки що мене якимось андроідом обізвав? :) а оновлюватись по повітрю я не можу. я такого року випуску, коли ще про вайфай ще не чули :)

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для особливо цитуючх тут е-правду. Ніякого "сліпого трасту" немає, а є цілком такий зрячий Prime Asset Capital.

Ніхто нічого нікому не передавав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, la20 сказано:

але так як подали цю інфу нормальні журналісти так не роблять.

Я не журналіст і не знаю як там роблять.Я знаю,що Порошенко порушив Закон!!Все,чого мене має гребти,як і хто там подає.Кінчиться його каденція,треба саджати.Починати треба ж з когось?:D

Стало известно, что Порошенко зарегистрировал новый офшор, причем на себя, о чем свидетельствует копия его паспорта, и коммунальная платежка, которая должна была подтвердить, что он действительно живет по адресу, который указал как регистрационный. Это говорит, что Порошенко открыл новый офшор уже во время пребывания на должности президента – это нарушение законодательства

http://hvylya.net/news/exclusive/v-transparency-international-skazali-kakoy-zakon-narushil-poroshenko.html

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, nickel сказано:

Який президент, такі й акції

12932876_994462977307373_588153911527233

І після того ти пишеш я упоротий? Ціни на цукерки встановлюються Порохом особисто, тими ж секретними дерективами і що злив патріотів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хвиля це джерело тіпа сайту нвооросії. І в загалі про це останніх 2-3 сторінки написано. нах тут ще це фуфло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода, що ліміт плюсів використав, завтра добавлю).  Особисто я для себе, скрипучи зубами, дав Петру Олексійовичу один рік для правильного вибору вектору. Я розумів що в нього купа боргів перед партнерами, спонсорами, якісь свої мутки. Але я також оцінював час - Війна, Майдан. Купа трупів. Кожен поховав як не родича то близького, кожен. В такій ситуації в людині має бути щось людське, принципове, зрозуміле. Те що Петро Олексійович все прекрасно знає, або просто афігєнно вміє вивчити текст виступу чи то на навгурацію, чи ще де там воно виступало, також стало ясно. На інавгурації я чуть не всплакнув, невже впреше посаду Президента зайняла Людина а не чмо, а далі пішов довгий період безпросвітного розчарування (я й не зачаровувся). що на фоні героїчних подвигів, смертей, жертв виглядав кришезносно. Він принизив, поставив раком власну країну, країну Загиблих і Живих Героїв і забарижив, закрутив, занамутив так, що прощення цьому презику вже немає, виправдання вже немає. Ця потвора могла висіти в кожній хаті до Дніпра огорнутою в вишиваний рушничок, вона могла ввійти в історію і з нього б починалась для малят Історія України. Але це смердюче напівзігниле лайно може бачити тільки бабло. Емоції важко описати, встид важко описати, біль і розчарування важко описати. Я не  знаю чи вартує висмоктаний мільярд зневаги, ненависті, проклять півкраїни. Може Петру Олексійовичу і вартує. Карма у нього нікуда, я вам скажу. 

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@romaxa11 , дивно читати? Невже ви щось інакше чекали від ОЛІГАРХА?

Я не чекав, і голосував за іншу людину. На жаль танці на граблях, а зараз ще й під кулями наш украïнський національний спорт.

Як кажуть: "Бачили очі що купували? От тепер ïжте щоб повилазили!"

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, la20 сказал:

І після того ти пишеш я упоротий? Ціни на цукерки встановлюються Порохом особисто, тими ж секретними дерективами і що злив патріотів?

 

Ну так, чісто поржать - виробник рошен, дистриб'ютор - рошен, мрц (рекомендована ціна) встановлює дистриб'ор.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

CfNjfcKW4AAC9eF.jpg

Все професіАНАЛЬНО зроблено перед референдумом. Якщо буде ні то будуть кричати що Петро винен, а якщо "за" спочатку сраки повибухають, бо ж стільки бабок вкинуто в антипіар, але потім вони всі будуть казати що вони все зробили для того щоб було за.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не голосував за Порошенка, а у всьому іншому згоден на 100%. і таки піду помию руки

 

Dana Yarovaya
7 год · 
 

И в завершение сегодняшнего скандала. Я нейтрально отношусь к президенту. Я не скрывала и не скрываю, и не собираюсь скрывать в будущем, что я за него голосовала. Был момент, когда у меня было больше доверия к президенту, сейчас у меня его меньше. Я не раз критиковала его действия, поступки и кадровые решения. Я не понимаю и не могу понять его поведение с шокиным (это треш), я не понимаю его поведения с кононенко. Но я хочу сказать следующее. Я вот не представляю сейчас, вот прямо сейчас перевыборов президента. Кого вместо? Юлию Владимировну? Ляшко? Кого? Я вижу, что запад крепко держит за причинное место президента, и в данный конкретный момент меня это устраивает, до тех пор, пока не улучшится финансовое положение страны. И пока не выкристаллизуется следующий лидер. А пока мы имеем того президента, которого заслуживаем. И единственный наш инструмент давления - это публичность. Президент читает фб, президент на него реагирует. Но есть большое но! Нужно четко формулировать суть претензии. Потому что когда человек опускается на уровень «лизнул», «однотуровый», «шоколадный» - это уже не критика, понимаете? Это тупо хамство и уровень человека, который это пишет. Я достаточно лояльно относилась к таким комментариям, но теперь буду нещадно банить. Исключительно с целью сохранения нервной системы и чтобы после посещения фб и клацанья по клавишам не хотелось мыть руки от засохшего на них говна. Ибо zaibali. 
С любовью, чмоки. 
P.s. Ко всем, кто не согласен, просьба: указывайте своих альтернативных претендентов на этот пост. Может, я не права и не вижу достойных.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Barugan сказал:

там квартет замЄчЄн:0087: тільки щось зараз мало пише

Фсьо нормально, він просто руки мив.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, romaxa11 сказано:

квінтет і ще невеличка група підтримки, якщо бути точним)

12963867_1094440910578376_15838832096507

То ж ти казав шо то гамериканці мордою Порошенка тикнули  що він відмиває бабки

Україна досягла певного прогресу у боротьбі з корупцією, - Білий Дім

То все через те що клятий держдеп не хоче читати наших дурналістів. Вони ж так стараються, так стараються, так гранти освоюють, а американці ніяк не можуть зрозуміти що тут в нас злочинна влада, хунта щоб її.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомтесь. Це Олег, 43 роки. Олег приєднався до маніпуляцій журналістів "Громадського" щодо Іловайську з метою скинути владу в своїй країні під час агресії РФ. Олег сьогодні настільки зайнятий цією справою, що забув видалити свій пост під час Іловайську. У той час, як країна разом зі своєю владою з майже відсутньою армією і при пустій казні неймовірними зусиллями зупиняла агресію ворога, Олег розважався зі студентами і тоді навіть не думав, наскільки дико ці його фотографії виглядатимуть у той день. А я запам'ятав. Нам тоді не було до сміху і веселощів, а Олегу було, хоч він і обирався у владу якраз для того, щоб допомагати своїй країні. Ось так, як на фото, він допомагав зупиняти ворога 29 серпня 2014 року. https://www.facebook.com/O.Liashko/posts/693693654032568

 
Світлина від Богдана Карпенка.
 
 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, zplanetaz12 сказано:

Тикнули, тикають і далі будуть тикати. Як кошеня яке сере в хаті тикають носом в гімно.

 

шкода, що тобі довелось пережити такий досвід

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, la20 сказано:

То ж ти казав шо то гамериканці мордою Порошенка тикнули  що він відмиває бабки

А це можливо однією рукою макати його в лайно, а другою давати гроші, зокрема кредитні гарантії на мільярд і мільйони на підтримку армії? Ти в курсі наскількипорох підставляє Україну перед міжнародною спільнотою? 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...