Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

41 minutes ago, san4ez1 said:

З "ватніком" ви би обережніше...А взагалі  в нормальній країні судова гілка влади справедлива, а не тільки за владу..Скільки годин працюю я ви точно не працюєте...

Тільки кляті ватніки можуть збиратися на протести проти нашої влади в такий скрутний для країни час. 

Працюєш багато, а на газ пару гривень шкодуєш? Жлоб? 

І взагалі, раз працюєш багато, значить є робота. Раз є робота, значить президент і прем*єр гарно керують країною. Тому міг би знайти час і організувати мітинг на підтримку дій Петра Олексійовича і Арсенія Петровича. Їм зараз ой як не солодко.

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тобі не хамив, але бачу ти нормально не розумієш.Ти походу "притрушений" чи "порохобот"?А працюю я багато, бо ,мля, ті гривні зараз нічого не варті...Завдяки "чудовій" роботі твоїз двох кумирів.Підтримку їм?Я  підтримаю потужного копня їм в дупу ...Скрутний час настав саме завдяки цій "владі"...Доречі ти говориш про протести як кацапи, типу не можна, ходити на мітинги,  міняти владу а то буде аяяй...

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 minutes ago, san4ez1 said:

Я тобі не хамив, але бачу ти нормально не розумієш.Ти походу "притрушений" чи "порохобот"?А працюю я багато, бо ,мля, ті гривні зараз нічого не варті...Завдяки "чудовій" роботі твоїз двох кумирів.Підтримку їм?Я  підтримаю потужного копня їм в дупу ...Скрутний час настав саме завдяки цій "владі"...Доречі ти говориш про протести як кацапи, типу не можна, ходити на мітинги,  міняти владу а то буде аяяй...

Ну якщо для тебе патріот = "порохобот", тоді так, я порохобот і горджуся цим! А ти напевно раніше, за часів януковіча, був десь "примазаний" до когось із старої влади. Зізнавався, риги чи комуняки? На роботі особливо не парився і мав вдосталь грошенят. Коли ж прийшла нова чесна влада, халява скінчилася і грошиків стало не вистачати. От тому ти й підбурюєш народ проти президента.

П.С. Згадав. Це не ти випадково комсомольськими квитками на борді барижив? Може ти й з Кононовичем особисто знайомий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ахахах.Я більший патріот як ти.Я ненавиджу ригів і комуняк.І я не був  чинушом і не є ним.А ось нарахунок "чесної влади"....ахаххаха.І я нікого не підбурюю, просто я невдоволений владою і їхніми діями. Спілкування з упоротим не має сенсу, тому буду твої пости ігнорити..

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, yu2007 сказал:

Коли ж прийшла нова чесна влада

Стоп-стоп, а тепер з початку: коли це було? Ну дуже цікаво :)

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 hours ago, ForZa said:

Стоп-стоп, а тепер з початку: коли це було? Ну дуже цікаво :)

 

До чого ж коротка пам*ять у людей.

Вже забули, як вам погано жилося при бандюковичі? Забули, як він щодня крав гроші з вашої кишені?

Звісно, забули. Бо вже більше року живете у демократичній правовій державі, де закони виконуються, права людей захищені, усім забезпечені рівні можливості.

Влада все робить для свого народу, а народ натомість... Ех

5874e55a3a427fe9a96704688160b01414171215

 

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 час назад, san4ez1 сказал:

Ахахах.Я більший патріот як ти.Я ненавиджу ригів і комуняк.І я не був  чинушом і не є ним.

 

16 час назад, yu2007 сказал:

Ну якщо для тебе патріот = "порохобот", тоді так, я порохобот і горджуся цим! А ти напевно раніше, за часів януковіча, був десь "примазаний" до когось із старої влади.

 

І ось так чергова тема з розділу політики перекотилась в банальне міряння піпіськами :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, yu2007 сказано:

Бо вже більше року живете у демократичній правовій державі, де закони виконуються, права людей захищені, усім забезпечені рівні можливості.

- самому не смішно?! Чи рожеві окуляри не знімаються? Багато суддів порозганяли, багато майданівців отримали вибачення як мінімум та компенсації!? Багато справ майдану розкрито? Куча тітушок сидить? Вище командування відповіло за Дебальцево?...........а ну і Рошен продали........зато "три дибіла" тобіш євГея разом

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, VovkleV сказано:

- самому не смішно?! Чи рожеві окуляри не знімаються? Багато суддів порозганяли, багато майданівців отримали вибачення як мінімум та компенсації!? Багато справ майдану розкрито? Куча тітушок сидить? Вище командування відповіло за Дебальцево?...........а ну і Рошен продали........

Судову реформу, яку так вимагаюсь (тіпа всі) по факту не підтримує бо........мільйон причин. 1,5 роки працює ВРУ. НІхто нічого не вносив. Порох вніс. Ай бля це ж вніс Порох ну його нах і далі будуть жувати соплі, називаюччись антикорупціонерами і рехформаторами барцамі за справєдлівость.

Щодо майданвців були внесені зміни в закони і ті хто були нагоророджені Ордеом Небесної Сотні мають певні пільги.

По справах Майдану ти хочаб спробував почитати в неті подивитись засідання що і як а тоді писав би. БО на 0+0 чи 112 цього не показують ібо немає зради.

За Дебальцево згоден як мінімум грішина пристрелити нахєр. А якщо серйозно то досить все неоднозначно закордонні фахівці пишуть що операція була гуд. а наші "експерди", аля бутусов пишуть що провал. Але як людина яка до військової справи має таке ж саме відношення як сідло до корови писати на цю тему.

Рошен відданий в сліпий траст  щото таке читай тут  https://en.wikipedia.org/wiki/Blind_trust

  • -1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ трошки легше, Юра стібеться, а ви серйозно. Давно на Борду не заходили і втратили відчуття реальності)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минуты назад, jack74 сказал:

фігня журналістська...

У чому фігня? :) Футбол дивились? Так навіть Яника не засвистували і при чому тут журналісти?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, la20 сказано:

Пишем листа в ростов хай повертається? :)

а він ще легітимний хіба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, ForZa сказано:

У чому фігня? :) Футбол дивились? Так навіть Яника не засвистували і при чому тут журналісти?

в трактуванні журналістів.

А футбол мені нашо було дивитись? Я не про футбол пишу, а про текст журналюг, про "новину"

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, jack74 сказал:

хто зна, чому вони там свистіли...

Почали свистіти, коли диктор на стадіоні оголосив, що на грі присутній Порох. В цей час Динамо грало більш-менш нормально, і ніхто на полі не лежав, потребуючи допомоги. Відповідно причина свисту може бути тільки одна - "палка любов" людей до нашого шокололадного президента.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Savage сказано:

В цей час Динамо грало більш-менш нормально

а після того як оголосили стало грати гірше? То все по плану мореля, Порох злив динамо :)

  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, la20 сказал:

а після того як оголосили стало грати гірше? То все по плану мореля, Порох злив динамо :)

Для тих, хто в танку, деколи погана гра команди - теж може бути причиною свисту. Я згадав цей момент тільки для того, щоб порохоботи не спригували на тему " хто зна, чому вони там свистіли...". Іншими словами, щоб самі спробували знайти аргументи для захисту свого ідола, а не писали заготовленими фразами з методички.

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10.02.2016 at 14:13, alexvvv сказано:

Хлопця, що порвав портрет порошенка, вже випустили на волю?

http://news.meta.ua/archive/28.07.15/cluster:44117194-Sud-Vinnitsy-ne-vypustil-na-svobodu-Khorta-porvavshego-foto-Poroshenko/

 

On 10.02.2016 at 14:41, alexvvv сказано:

щось дуже підозріло, що ти обізнаний у таких деталях, але от наприклад:

«Юрій Павленко був затриманий 8 грудня о 11 годині на вінницькому вокзалі. Під час затримання активіста інкримінували підозра у масових заворушеннях та наругу над державною символікою», – йдеться в повідомленні.

В 19:00 розпочалося судове засідання у закритому режимі, а о 21:30 вже було винесено судове рішення. У можливості взяти активіста на поруки або в заставі відмовлено, його захисник у судове засідання допущений не був. Суд обрав запобіжний захід – затримання під вартою до 60 діб.
Народний депутат Юрій Дерев’янко повідомив, що пана Павленка з мішком на голові вивезли до СІЗО в Київ.

 

 

на сараї написано ..й, але там дрова.

так і в тому повідомленні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 19.02.2016 at 10:13, yu2007 сказано:

 

 

тролінг 80 левел)))

 

лови + за тролінг

 

а то ForZa і Vovklev

заплюсували за те, що вони не вловили момент тролінгу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...