Перейти до змісту

Хто де обідає?


yura-patriot

Рекомендовані повідомлення

Всім велкий привіт, давно думав, да і багато в товаришів розпитував і ось хочу у вас шановні форумчани запитати де ви обідаєте?, у яких закладах(столовках, піцеріях, фаст-фудах, можливо і в ресторанах чому би і ні)Знаю що баго хто з собою бере, хтось додому їздить, також пишіть чим смакуєте,а ще заказувати можна з доставкою на офіс наприклад,також де? Скільки вам це обходиться(похід у столову,замовленя з якогось закладу ).Короче кажучи все про обід,ціни,про місця закладів,знижки на час обіда.

Розпочну я, не часто а інколи подобається обідати у столовій міської ради,тільки потрібно час розраховувати бо в пік багато народу і місця малувато,"+" смачні перші страви(овочевий та гороховий суп,салати(велика різноманітність) і компот. "-" мало місця піднос щоб занести потрібно через людей продиратися(але це в пік),не дуже дешево, в середньому обід 25-30гр. один компот 2.50грн.троха як на мене круто, зате порядок і немає п"яниць,як наприклад у Берізці що поручь, в обід інколи понапиваються і галдять на всесь зал(бо є оковита на розлив),але там дешевше, також заходжу туди але дуже рідко, бо горох з м"ясною піджаркою смачний.Ну ось щось в цьому контексті, діліться будь-ласка.Ще раз:місце знаходження закладу,приблизне меню,ціна,якість, всім дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 109
  • Створено
  • Остання відповідь

Коли є можливість, то беру в Вопаці комплексний обід за 12 грн. (картопля пюре+котлета+салат+шматок хліба або булочка). В обід перекусити - саме ТО! http://maps.yandex.ua/-/CVrMMB13

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли я маю можливість то за 40 грн в "Козачій Леваді" обідаю. Гарний вибір, дуже смачно, інколи навіть не можу доїсти.... Раджу. :)

може 40 грн це круто але воно того варте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли є можливість, то беру в Вопаці комплексний обід за 12 грн. (картопля пюре+котлета+салат+шматок хліба або булочка). В обід перекусити - саме ТО! http://maps.yandex.ua/-/CVrMMB13

Дякую буду знати, 12грн. це не 25-30грн.різниця є. Інколи я ще просто сметану купую і з булочкою ммм..........., відазу згадую як мама в кінці 80х початку 90х в обід з роботи прибігала і по дорозі ту сметану (на кришці дві золотисті полоскі) купувала, да зі свіжим рогаликом ЕХ!! тільки сметана нині не то, але 13-15грн.і ти ситий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим, хто в р-ні Лучеська можу запропонувати кафе "Затишок" (Рівненська, 109)

Крім основного меню є комплекси з 12 до 15 години

КОМПЛЕКСНІ ОБІДИ

І варіант - 25,00 грн

Солянка 200

Вареники з картоплею 200

Салат "Бурячок" 100

ІІ варіант - 30,00 грн

Борщ "Український" з пампушкою 200

Пательня 200

Огірки-п'ятихвилинки 70

ІІІ варіант - 30,00 грн

Бограч по-закарпатськи 200

Деруни з грибним соусом 170/30

Салат зі свіжої капусти 100

IV варіант (пісний) - 27,00 грн

Юшка грибна 200

Рис з овочами 150

Хек смажений 80

До всіх комплексів

Узвар 200

Хліб 1 кус

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Клима Савура біля "ПАККО" є столова. Обід 1-2 і кампот 23-25 грн. Можна брати половинку. Порції такі, як треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Клима Савура біля "ПАККО" є столова. Обід 1-2 і капот 23-25 грн. Можна брати половинку. Порції такі, як треба

О! клас, зараз туди піду, бо сьогодні без авто і не хочю кудись маршруткою пертися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Готую сам - жру на роботі :mellow:

І так нормально, раніше дружина так само робила,(зараз рідше) але в вечері поки за продуктами, поки приготуєш, часу багато треба, по ціні не скажу що дешевше продукти то треба купувати всерівно. "+" що не треба нікуди їхати, да і своє, є своє!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись обідав на Приборзаводі

на 17 грн

Пюре

Підлива м'ясна

Відбивна

2 салати ( з буряка, та дністер)

хліб

маленька піца

Компот

На 20 грн мало хто з'їдав до кінця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше медичний коледж на Лесі Українки (більше подобалось ніж в міськраді і дешевше), декілька разів Монастирська дорога (підвал біля Вопака на Театральному) але останій раз був то звільнився повар небуло що їсти, а так чебуреки 2шт. 8грн., піца маленька 14, вареники 9

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене головне, щоб їжа була корисна та поживна. Мало де я можу це отримати за прийнятну ціну

Переважно обідаю вдома

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз у Міській раді обідаю , Мед училеще вже не таке ... якось раніше там було приємніше сидіти , а зараз смердить постійно.

Ходив у Третій кухоль на комплексні - але нажаль закрили заклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Готую сам - жру на роботі :mellow:

не "жру", а гамаю :)

жру і гамаю в WOT, напрімєр

Я деякий час в минулому році обідав в їдальні школи №3. Перше, друге, салат, компот ~ 8-10 грн. о_О

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я деякий час в минулому році обідав в їдальні школи №3.

І я в свої студентські роки обідав в їдальні школи. Головне - прийти на уроці та ввічливо привітатись з вахтером ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Клима Савура біля "ПАККО" є столова. Обід 1-2 і кампот 23-25 грн. Можна брати половинку. Порції такі, як треба

Тільки що з відти, каша,підлива,котлета,салат(капуста,помідор,редиска,олія),компот,1хліб 18грн.Загалом сподобалося, салат ващє мням мням,чисто ,тихо, спокійно. Одне НО,кожному гріє в мікрохвильовці, блін кумарить ждати, а взагалі "зачьот"даній їдальні.))

Колись років 5назад в столовій мед.кол.на Радянскій повню ну ви не повірите картоплю пюре давали рівно одну столову ложку і розмазували її по всій тарілці для об"єма ну дуже,дуже малі порції були,шкода,бо дурили ті жіночкі тих діточок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Клима Савура біля "ПАККО" є столова

А ще в них є мікрохвильова і народ гріє свої лоточки ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прям под боком столовка на автозаводе. Кухня хорошая, а главное чисто как на модерне.

Бывает пересолен борщ или жирноватые блинчики. Но в целом кухня хорошая. На 20-25 гривен можно наесться. Суп, котлета с гарниром, салат и сок.

Я в среднем на 17-20 гривен наедаю. И выкатываюсь, кто меня знает, тот видел последствия =)

Работают с 13:00 до 16:30 Всё всегда тёплое и свежее. Выбирать есть из чего. Всегда три вида первого, 6-10 видов салатиков, три вида гарнира, часто чебуреки по 6 грн. Котлеты куриные и свинина, иногда шашлык, вареники и пельмени. Кухня походу Короны Витовта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Клима Савура біля "ПАККО" є столова. Обід 1-2 і кампот 23-25 грн. Можна брати половинку. Порції такі, як треба

Тільки що з відти, каша,підлива,котлета,салат(капуста,помідор,редиска,олія),компот,1хліб 18грн.Загалом сподобалося, салат ващє мням мням,чисто ,тихо, спокійно. Одне НО,кожному гріє в мікрохвильовці, блін кумарить ждати, а взагалі "зачьот"даній їдальні.))

До 14.40 все гаряче. Далі вже підігріває бо холоне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були часи коли я в "Корабліку" обідав, помню вареники здається по 7грн.з копійками(з лівером)смакота, брав завжди дві порції різних і з шкварками ммм...., правда ждати треба було дох......зате це цього вартувало, а зараз щось розлінився чекати, да і цін вже не знаю, як там хто в курсі?

Прям под боком столовка на автозаводе. Кухня хорошая, а главное чисто как на модерне.

Бывает пересолен борщ или жирноватые блинчики. Но в целом кухня хорошая. На 20-25 гривен можно наесться. Суп, котлета с гарниром, салат и сок.

Я в среднем на 17-20 гривен наедаю. И выкатываюсь, кто меня знает, тот видел последствия =)

Работают с 13:00 до 16:30 Всё всегда тёплое и свежее. Выбирать есть из чего. Всегда три вида первого, 6-10 видов салатиков, три вида гарнира, часто чебуреки по 6 грн. Котлеты куриные и свинина, иногда шашлык, вареники и пельмени. Кухня походу Короны Витовта.

Ого-го шашлик,вареники пельмені, крутяк655fc6faf7d24776188ee194cf2aa1e7.gif"]655fc6faf7d24776188ee194cf2aa1e7.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...