Перейти до змісту

Хто де обідає?


yura-patriot

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 109
  • Створено
  • Остання відповідь

"Модерн-Експо" - на 30 грн можна наїстись. + чисто, порівняно непогана якість їжі. Подобається суп пюре з куркою!

"Околиця" - 40-60 грн. Дуже смачно. Беру зазвичай карт. пюре, рис з відбивною, або лангетом. Салат і сік = 40+ грн, Якщо ще з першим то 60.

Але саме краще це вдома. Можна ще трішки перепочити =)

Після Модерна потрібна таблеточка від печії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не обідаю коли на роботі - їсти практично не хочеться, та і часу якось немає . Снідаю і вечеряю вдома .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не обідаю коли на роботі

Це залежить від організму. Дехто з легкістю може пропустити прийом їжі, а декому стає недобре чи він стає агресивним)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не обідаю коли на роботі - їсти практично не хочеться, та і часу якось немає . Снідаю і вечеряю вдома .

Хм.. це напевне вже привичка, також є таких пару знайомих, але знаю точно, пару разів підряд смачно пообідавши, то вже потім наступні дні десь приблизно так з 10год.30хв.починає "смоктати" що не можна дочекатися, і в обід аж бігом летиш щоб пожрякати))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба буде попробувати . але після такого обіду яка ж вже робота . А так голодний злий і робиш, робиш , робиш ........:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це залежить від організму. Дехто з легкістю може пропустити прийом їжі, а декому стає недобре чи він стає агресивним)

Я б сказав, що це більше залежить від того, що на сніданок: каша, чи цигарка з кавою.

їдальня міськ ради , все інше не прижилось якось

По співвідношенню ціна/кухня - 5 з 5. Але от набутий за 15-20 хв. шлейф столовки по стійкості може потягатися з якимось Шанель, скажімо. Враження, що витяжка там просто відсутня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба буде попробувати . але після такого обіду яка ж вже робота . А так голодний злий і робиш, робиш , робиш ........ :)

Попробуй, то будеш цю тему "колошматити аж гай зашумить))))))а якщо чесно обідати з першим, другим і компотом це здорово! і не забудь поділитися де і за скільки))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б сказав, що це більше залежить від того, що на сніданок: каша, чи цигарка з кавою.

Та ні, то не від того залежить (довго пояснювати)

Є тип людей, які ситно їдять, а за декілька годин знову голодні як пси)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не обідаю коли на роботі

Це залежить від організму. Дехто з легкістю може пропустити прийом їжі, а декому стає недобре чи він стає агресивним)

я раніше так жив, але зі зміною графіка роботи тепер є нормальний обід тому можна поїсти .... хоча обід це в мене сніданок так як ранком не снідаю уже багато років (студенська привичка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не обідаю коли на роботі

Це залежить від організму. Дехто з легкістю може пропустити прийом їжі, а декому стає недобре чи він стає агресивним)

я раніше так жив, але зі зміною графіка роботи тепер є нормальний обід тому можна поїсти .... хоча обід це в мене сніданок так як ранком не снідаю уже багато років (студенська привичка)

як я тебе розумію. зранку просто не лізе нічого. максимум чай.

зараз білок правда п"ю зранку. тому обід дуже важливий. їм 4 рази в день. 8 13 17 22.

так як працюю коли хочу то обідаю вдома.чим хочу. точніше тим що приготую))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію дорогі форумчани, тема цікава, не зупиняйтеся усіх вас читати одне задоволення, стільки нового взнав, ну ви і молодці!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а, забув про "Затишок" ще головне сказати :)

2 моменти:

а) сама тупа гопо-"музика" зі всіх закладів де я був... хоча якщо приходити компанією і спілкуватись - то можна абстрагуватись :)

б) всі офіціянтки такі файні і з такими цицьками що там жити хочеться лишитись :) ... кльовий піар-крок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zalepok 44, в районі пологового є кафе "Волинь", готують непогано-кухня аля совдепія, рекомендую зайти в підвал обласної лікарні, там є кафе "Релакс" -дівчата нагодують домашніми стравами і не дорого візьмуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В районі Грушевського (Пологового будинку) взагалі нема жодного закладе де можна пообідати. В корчму далековати... Пєчалька, приходиться з Салюта всякі салати жерти.

Ну чому ж? А "Волинь"? Іноді там обідаю...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не обідаю коли на роботі

Це залежить від організму. Дехто з легкістю може пропустити прийом їжі, а декому стає недобре чи він стає агресивним)

я раніше так жив, але зі зміною графіка роботи тепер є нормальний обід тому можна поїсти .... хоча обід це в мене сніданок так як ранком не снідаю уже багато років (студенська привичка)

як я тебе розумію. зранку просто не лізе нічого. максимум чай.

Саме так просто не лізе.

Хоча можу поснідати булочкою зранку коли уже на роботі бо після 9-10 км на велосипеді організм так і каже "дай їсти :unsure: ", але рідко, останнім часом снідаю кавою та сигаретою (треба кидати :dont: )

Напевно організм привик до того, що сніданок в обід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Л.Українки є "Намасте" комплексний обід 35 грн

там і за 20 грн можна пообідати)

ПіСі: принаймі у мене виходило)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все ніяк не можу наважитися з"їздити в заклад що майже напроти зупинки автозаводу, короче колишній гендель "Рессора"здається, якось читав що там все по новому, бачив фото, то дуже сподобалося,з меню бульйони, чебуреки,здається хінкалі є(не точно) ціни нормальні, хтось був?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

виявляється багато хто тут обідають на Клима Савури біля пакко як і я.))

Пробував носити лоточки не прижилось.

чясом їздим на Дубенську в 10столову 20грн. хватає з головою наїдаєшся леть виходиш. 20років ссср немає, а столова є)))

Недавно обідав на Автозаводі мабуть одна з найкращих столових які я знаю, якби відкрили 2п. (як було раніше) була б найкраща. 30ргн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було б чудово, якби у нашому місті відкрили кав'ярню CREDENS. Був у Львові. Дуже затишно та й ціни зовсім не кусаються. Орієнальний чай - це стало моєю слабкістю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Орієнальний чай - це стало моєю слабкістю)

навіть не знаю де в першому слові помилка і яку букву додати )))

ну, і "єшь вода, пєй вода... " ситий будеш завжди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...