Перейти до змісту

Хто де обідає?


yura-patriot

Рекомендовані повідомлення

Були часи коли я в "Корабліку" обідав, помню вареники здається по 7грн.з копійками(з лівером)смакота, брав завжди дві порції різних і з шкварками ммм...., правда ждати треба було дох......зате це цього вартувало, а зараз щось розлінився чекати, да і цін вже не знаю, як там хто в курсі?

Прям под боком столовка на автозаводе. Кухня хорошая, а главное чисто как на модерне.

Бывает пересолен борщ или жирноватые блинчики. Но в целом кухня хорошая. На 20-25 гривен можно наесться. Суп, котлета с гарниром, салат и сок.

Я в среднем на 17-20 гривен наедаю. И выкатываюсь, кто меня знает, тот видел последствия =)

Работают с 13:00 до 16:30 Всё всегда тёплое и свежее. Выбирать есть из чего. Всегда три вида первого, 6-10 видов салатиков, три вида гарнира, часто чебуреки по 6 грн. Котлеты куриные и свинина, иногда шашлык, вареники и пельмени. Кухня походу Короны Витовта.

Ого-го шашлик,вареники пельмені, крутяк655fc6faf7d24776188ee194cf2aa1e7.gif

Сегодня был плов, и вареники с ливером, окрошка, борщ и ещё 2 супа, на гарнир гороховая, пюре, и что то ещё. Ну и всякие там колеты и отбивные.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 109
  • Створено
  • Остання відповідь

На роботі їм))) Ношу з собов лоточки. Зайо...є якщо чесно, але рідко щось більш чи менш здорове можна зустріти в наших їдальнях(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Модерн-Експо" - на 30 грн можна наїстись. + чисто, порівняно непогана якість їжі. Подобається суп пюре з куркою!

"Околиця" - 40-60 грн. Дуже смачно. Беру зазвичай карт. пюре, рис з відбивною, або лангетом. Салат і сік = 40+ грн, Якщо ще з першим то 60.

Але саме краще це вдома. Можна ще трішки перепочити =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Катаюся додому - по ціні 5 грн в 2 сторони. А дома завжди щось смачненьке є. Бо ж то дома

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А, згадав.

Пробував комплексний обід в Соло на Волі, грибний суп-пюре і піца - теж непогано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А саме краще знаєте де? У мами в дома.Коли виходить то вона звонить і каже якщо будеш мати час заїзджай в обід я тебе нагодую, ось пиїхав, а на столі йомайо, таріляка бощу з м"ясними кісточками, вареники, чи макарони по флотськи, домашні з дачі помідори, огірки, а компоту графінами пий заливайся,а не по2.50грн.стаканчик,да шо там розказувати самі знаєте як матусі дітей кормлять. Я завжди не можу вилізти зі столу навіть як звонять і кричать "Ти де давай бігом на об"єкт"все рівно, просто не можу, брешу що в клієнта затримавя, бо як мінімум 15хв треба полежати щоб як то кажуть зав"язалося)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, на автозаводі столовка зачот! Шкода шо я офіс змінив і з центра не накатаєшся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто дуже цікаво за що "-".

це напевно тобі твій керувальник вліпив-шоб довго на кушетці не лежав :_04:

я теж через сапалаівку перешов до батьків поів - і на роботу з повним брюхом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В районі Грушевського (Пологового будинку) взагалі нема жодного закладе де можна пообідати. В корчму далековати... Пєчалька, приходиться з Салюта всякі салати жерти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В районі Грушевського (Пологового будинку) взагалі нема жодного закладе де можна пообідати. В корчму далековати... Пєчалька, приходиться з Салюта всякі салати жерти.

А в мене друзі в "стекляху" ходять не знаю як називається,та що на самому вокзалі, з ліва якщо на вокзал дивитися, кажуть що дорогувато, але не погано, там і солянка і пиріжкі різні є,і на друге багато що, сам був давно але так нормуль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в районі Лучеська після відкриття "Затишку" питання "де б сьогодні поїсти ?" стало неактуальним :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в районі Лучеська після відкриття "Затишку" питання "де б сьогодні поїсти ?" стало неактуальним :)

Нууууу......а ціни як там?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читаємо на першій сторінці :) шмат меню виклали

кухня хороша

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читаємо на першій сторінці :) шмат меню виклали

кухня хороша

Ой, вибачаюсь, просто багато хто цікавого пишуть то вже і забув, ще раз звиняйте)) якось заїду, так сказать заценю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо говорити не про Луцьк, то в Нововолинську на першій шахті за 15 грн наїдаєшся (Перше, гарнір з м"ясом, салат і сік з булочкою),

в Горохові це студентська столова (теж дешево), в Павлівці досить смачно в центральному кафе (теж дешево)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В "Затишку" смачно, але йти одному на обід не дуже затишно, кафе для великих компаній. Кому 30грн. задорого, можна пройтись по Електоапаратній до Нової Пошти, там є невеличке кафе, комплексні обіди по 15грн., або пройтись до мосту, в будівлі АІС є ідальня, в середньому обід 20грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я їм де попаде, так як працюю по цілому Луцьку. Йогурт + булочка.

Інколи йогурт і булочка так смакують))) ммм...... і печія не мучить як після деяких закладів з їхніми мучними зажареними підливками, або кажуть вам маселком полити, тфу ..якім нах.. маселком топлений маргарин блін, бідний желудок.Так що йогур і булочка хороший варіант,але не кожен день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я їм де попаде, так як працюю по цілому Луцьку. Йогурт + булочка.

Думаю при такому раціоні хвороби печінки та шлунково-кишкового тракту не за горами ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я їм де попаде, так як працюю по цілому Луцьку. Йогурт + булочка.

Думаю при такому раціоні хвороби печінки та шлунково-кишкового тракту не за горами ...

Ну ще інколи їду додому на обід :) Буває таке, що взагалі можу не їсти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я їм де попаде, так як працюю по цілому Луцьку. Йогурт + булочка.

Думаю при такому раціоні хвороби печінки та шлунково-кишкового тракту не за горами ...

Ну ще інколи їду додому на обід :) Буває таке, що взагалі можу не їсти :)

Ні друже ти краще хоть щось з"їш, якщо вже геть не виходить то забіжи в маг. купи банан, чи якесь яблуко бо не їсти то херово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я їм де попаде, так як працюю по цілому Луцьку. Йогурт + булочка.

Думаю при такому раціоні хвороби печінки та шлунково-кишкового тракту не за горами ...

Буває таке, що взагалі можу не їсти :)

В принципі те ж не найращий вибір :) Хоча розумні люди кажуть що інколи краще зовсім нічого не їсти ніж їсти що попало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...