Перейти до змісту

"Новий" Крим, нові реалії


Рекомендовані повідомлення

NoutM, погоджуюсь. По ссилці http://webcam.ikrim.net/newworld/201459.html можете подивитись на кількість людей в Новому Світі. Часом здається що ті новини від Кримнашу містять більше брехні ніж правди.

alexvvv, до 2013 року у Криму та на Донбасі було набагато краще ніж зараз! В Криму було набагато більше туристів, а на Донбасі не було війни. І що що був янукович? Краще порівняйте фото донецького аеропорту до 2013 року і після.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NoutM, погоджуюсь. По ссилці http://webcam.ikrim....rld/201459.html можете подивитись на кількість людей в Новому Світі. Часом здається що ті новини від Кримнашу містять більше брехні ніж правди.

alexvvv, до 2013 року у Криму та на Донбасі було набагато краще ніж зараз! В Криму було набагато більше туристів, а на Донбасі не було війни. І що що був янукович? Краще порівняйте фото донецького аеропорту до 2013 року і після.

Да в 2013 багато, що по іншому було. В жінки був прибутковий, а не збитковий магазин і робота. В батьків в тричі більші пенсії. В друзів в тричі більші зарплати в $ еквіваленті. Крим був Українській. Та ми не про це... я про те, що новини КримНашенські які тут багато хто смакує перетворились в фарс і обман самих себе. Але багатьом подобається.

Хоча треба признати в 2013 я і патріотом не був. І доля України не турбувала так як це зараз. Все ж багато, що в нас змінилось. Але якщо не буде перемог і змін. То я навіть не уявляю яка буде Україна через 2-3 роки. Це буде жах (((

Змінено користувачем NoutM
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новини про крим це збір твітер дописів на сторінці автора. пишуть там різні люди а автор це все зводить в одне ціле і подає. і це пишуть різні люди різного доходу, рангу і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новини про крим це збір твітер дописів на сторінці автора. пишуть там різні люди а автор це все зводить в одне ціле і подає. і це пишуть різні люди різного доходу, рангу і т.д.

Автор зводить в одне ціле виключно мантри для вишивати і вони вже кумарять.

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробігся по вебкам Криму.Таку кількість людей на пляжах я спостерігав до війни у травні.Для середини липня-це порожні пляжі.Місцеві в твітері тому так і пишуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автор зводить в одне ціле виключно мантри для вишивати і вони вже кумарять.

Сам перевіряв що він зводить і чи вибірково йде зібрання чи все що там поститься?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам перевіряв що він зводить і чи вибірково йде зібрання чи все що там поститься?

Читаю Севфорум без посередників, який крим. бандерівець цитує чуть рідше ніж твітер. Якщо читати кримського бандерівця, то складається враження, що Крим от-от приповзе назад з пробаченнями і каяттям, а якщо читати форум (читай кримчан), то зрозуміло, що такого не станеться ніколи, бо те що вибирає бандерівець, це 0,0...01% від загального числа повідомлень.

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Севфорум не показник .

Це все одно , що читати форум ПС і шукати там ватні настрої =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Севфорум не показник .

Це все одно , що читати форум ПС і шукати там ватні настрої =)

Показник, бо саме бандерівець так і робить (читає форум ПС Севастополя і і шукає там вишиватні настрої). А я бачу як є насправді, бо читаю все, а не лише виборку бандерівця.

Ребята, я нікого ні в чому не переконую. Хочете вірити, що в Криму всепропало? Ок.

Змінено користувачем nickel
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я схиляюсь до думки, що кримській ваті все нормально, "ще трохи потерпіти", впринципі які і будь-якій ваті в світі. Порівняння кримської жопи мало б зміст, якщо б у нас йшов рух вперед не в ЗМІ і псевдостатистиці, а в реальному житті. наша жопа страшніша ніж їхня. Вони відразу були приречені вибором жити в матушкє, а ми йшли в краще життя. Нас обламало покруче і не зрозуміло чи зможемо вигребти. Коли постійно звучить failed state в нашу сторону, недодержава і вже не зі сходу а з заходу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще мене вбиває якого фіга авто в РФ і Криму дешевше чим в нас в баксах. То ми такі багаті чи живем по новому. Дивився ціни то різниця до 40%

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще мене вбиває якого фіга авто в РФ і Криму дешевше чим в нас в баксах.

В рашці - завжди було багато "крадла", легалізувати його - набагато простіше ніж у нас. Що стосується Криму,

то будь-який "Криський" нотаріус - із задоволенням легалізує будь-яку машину з Лугандонії чи іншої частини України....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще мене вбиває якого фіга авто в РФ і Криму дешевше чим в нас в баксах.

В рашці - завжди було багато "крадла", легалізувати його - набагато простіше ніж у нас. Що стосується Криму,

то будь-який "Криський" нотаріус - із задоволенням легалізує будь-яку машину з Лугандонії чи іншої частини України....

І тим не менш від того вони дешевшими не робляться.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І тим не менш від того вони дешевшими не робляться.

то від чого ж тоді? митні платежі на б/в авто іноземного виробництва - більші ніж у нас...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І тим не менш від того вони дешевшими не робляться.

то від чого ж тоді? митні платежі на б/в авто іноземного виробництва - більші ніж у нас...

Ціни диктує ринок. До поки люди готові стільки платити за авто до того часу вони і будуть стільки вартувати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я схиляюсь до думки, що кримській ваті все нормально, "ще трохи потерпіти", впринципі які і будь-якій ваті в світі. Порівняння кримської жопи мало б зміст, якщо б у нас йшов рух вперед не в ЗМІ і псевдостатистиці, а в реальному житті. наша жопа страшніша ніж їхня. Вони відразу були приречені вибором жити в матушкє, а ми йшли в краще життя. Нас обламало покруче і не зрозуміло чи зможемо вигребти. Коли постійно звучить failed state в нашу сторону, недодержава і вже не зі сходу а з заходу.

Кримська вата терпітиме, поки їй обіцятимуть міст. Бо міст "рішає" всьо. А міст їм обіцятимуть доки триває конфлікт на Домбасі. Бо якщо кримчанам сказати правду, тобто, що моста ніколи не буда і ця жопа не тимчасова, то й Домбас скаже: "то пішли ви на куй зі своїм театром".

Ціни диктує ринок.

Не в нашому випадку. Спитай в любого гонщика скільки заробляє на одній автівці він, а скільки держава.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не в нашому випадку. Спитай в любого гонщика скільки заробляє на одній автівці він, а скільки держава.
Я думаю що вони заробляють порівну. А вже різниця, про яку ти говориш, осідає в карманах чинуш.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлюсь зараз вебку з Орджонікідзе, на пляжі людей мало http://ordjon.com/index.php?page=web-cam_central_beach

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основне бабло людьми в Криму заробляється(зароблялось) не на пляжах,а за "житло",бари,кафе,ресторани,базарчики,їх треба дивитись по веб-камерах.Можливо це бюджетники з санаторіїв(яких силком гонять туди з рашкі),і які не особо там "шикують".

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлюсь зараз вебку з Орджонікідзе, на пляжі людей мало http://ordjon.com/in...m_central_beach

6bb72ebaa822c20637d958f5f0019426-full.png

Ну якщо порівнювати день і вечір. То зранку там народу як і в 2013. А вечером трошки менше. Раніше тільки біля 5 так рідко ставало на пляжі. Зараз вже з 4 години дня.

Ще пару тижнів назад там в спеку яка вже була тридцять людей з трудом зранку нараховував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю що вони заробляють порівну. А вже різниця, про яку ти говориш, осідає в карманах чинуш.

Помиляєшся, бо якби гонщики заробляли по пару тисяч з машини, як держава, то я сам в них пішов.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю що вони заробляють порівну. А вже різниця, про яку ти говориш, осідає в карманах чинуш.

Помиляєшся, бо якби гонщики заробляли по пару тисяч з машини, як держава, то я сам в них пішов.

Були часи так і заробляли до 2005-7 року. На машині 1-2к баксів. Це до прикладу на ауді а6 98 року яка тоді біля 20тки зелені коштувала. 18 ставала пригнати і доки і за 20 тис уходила. В ті часи бувало дуже часто батько купляв авто на ринку (не сам гнав). Катався два роки, а потім продавав і мав ще зверху.

Зателефонував в Орджо де брав квартиру. Платив в 2013 50 баксів за добу. (кондюх, кімната велика, кухня, вана з болєром, тв супутник, але ремонт совок і вигляд совок. Каже в червні не здавалась не було людей. Зара вже здав за 1500 рублів на до середини серпня одній компанії. 1500 рублів то десь 26 басків. Правда каже живе компанія 7 чоловік в квартирі. Я коли з жінкою був то знімали квартиру на двох. Спитав коли ми приїдем. Сказав як Крим буде Наш )))) Посміялись... мужик хоч татарин, але ватний. Но щоб я зняв квартиру і знову катнув готовий кричати Слава Україні походу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю що вони заробляють порівну. А вже різниця, про яку ти говориш, осідає в карманах чинуш.

Помиляєшся, бо якби гонщики заробляли по пару тисяч з машини, як держава, то я сам в них пішов.

Ти мене не правильно зрозумів. Шо гонщик шо держава заробляють ~ по 500 баксів, все остальне осідає в карманах. Змінено користувачем Ha3aP
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти мене не правильно зрозумів. Шо гонщик шо держава заробляють ~ по 500 баксів, все остальне осідає в карманах.

Держава 500 баксів? Ага, знайшов лоха. А спитай гонщика чи він має по 500 з машини.

post-3393-0-59560000-1437403758_thumb.jp

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлюсь зараз вебку з Орджонікідзе, на пляжі людей мало http://ordjon.com/in...m_central_beach

6bb72ebaa822c20637d958f5f0019426-full.png

Ну якщо порівнювати день і вечір. То зранку там народу як і в 2013. А вечером трошки менше. Раніше тільки біля 5 так рідко ставало на пляжі. Зараз вже з 4 години дня.

Ще пару тижнів назад там в спеку яка вже була тридцять людей з трудом зранку нараховував.

Хочете сказати, що то фото пляжу в один день тільки в різну пору? Щось мені не віриться. Це як в грі "Знайди 10 відмінностей". Кинулось в очі таке: на першій заповнений пляж, але на другій чітко видно, що пусте місце відведене для волейболу, навіть розмітка є. На першому фото перевдягалка жовто-блакитна, а на другому жовта і меншого розміру. Та й справа, де магазинчики не все ідентичне. Чи то тільки мені помітно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...