Перейти до змісту

"Новий" Крим, нові реалії


Рекомендовані повідомлення

Не перезимують вони, без втрат.

І до них не дійде, що саме прикро, що не Україна винна в тому, але звинувачуватимуть саме її, що ніби то вона зобов'язано продукти везти в кримнаш.

Нехай викликають чукчів-тренерів, і тренуються самі постачати собі харчі.

FgSEK.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fantazy

обгрунтуй свого мінуса! Бо ти заколупав втіхаря мінусувати у всіх темах, де кримнаш обіжають! І взагалі, скрізь, де йде мова про війну чи допомогу людям.

Ти ще в серпні кричав, що з кожної ЗП віддаєш на військові потреби щорсь там, а заоаз що ти мутиш??

Я переглянув твою "карму" - ти мінусш більше, ніж плюсуєш.

Мені наср*ати на це діло, але закрадається думка!

Ну раз таке діло, дам відповідь з цього приводу.

1. Оскільки в нас така система репутації, приходиться мінусувати анонімно. Хоча як для кого анонімно :)

2. Мінусувати я можу кого хочу і скільки хочу, вірно? Це показує моє ставлення до посту автора.

3. Чому власне я мінусую такі пости типу як Жені? Мені не подобається те як українці переймаються та перебільшують проблеми РФ, Криму, замість того, щоб звертати увагу на свої проблеми всередині нашої держави. А їх ще більше, насправді.

Впав курс рубля в РФ з 38 до 45 руб (18%) всі новини про це трублять, радіють, так би мовити.

А те, що гривня з 8 до 15 грн завалилась (87%), то якось і сприймається як данність. А насправді в країні *опа.

Не перезимують без втрат? Яких втрат? Звичайно, перезимують.

Ви думаєте жителі херсонської області не будуть поставляти в Крим продуктів по завищеним цінам? Звичайно, будуть.

Люблять Росію, хай живуть по-новому. А як по-іншому?

А чому вони не повинні любити Росію, коли вони завжди були росіянами? Змінилась назва: СРСР -> Україна. Для них то нічого толком і не змінилось.

А Україна за роки незалежності щось цілеспрямовано зробила, щоб росіяни почали пишатись тим, що живуть в Україні?

4. Я так і далі перераховую кошти на різні потреби армії та Громадського ТБ. На жаль, без допомоги народу наша армія безсильна :(

Надіюсь, зрозуміло написав.

А патріотом я як був, так і залишаюсь! І оптимістом в тому числі! :)

  • +1 3
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fantazy

Ти ще в серпні кричав, що з кожної ЗП віддаєш на військові потреби щорсь там, а заоаз що ти мутиш??

1,5 % військового збору?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Впав курс рубля в РФ з 38 до 45 руб (18%) всі новини про це трублять, радіють, так би мовити.

Не зовсім вірно. Курс на 01.01.2014 - 32.6588

Курс на 10.11.2014 не 45, а 47.87 (по cbr.ru)

Погодьтесь, суттєва різниця. В той же час, по гривні інформацію ви вказали вірно. Я сподіваюсь, що це лише проста неінформованість а не щось інше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

? Мені не подобається те як українці переймаються та перебільшують проблеми РФ, Криму, замість того, щоб звертати увагу на свої проблеми всередині нашої держави. А їх ще більше, насправд

перебільшують проблеми? ну-ну..

Не перезимують без втрат? Яких втрат? Звичайно, перезимують.

Без людських. реально люди повмирають. Ні тепла, ні води ні світла. ні продуктів. Ті кусочки правди, що нам по тв показують - усієї картини не відображають.

Ви думаєте жителі херсонської області не будуть поставляти в Крим продуктів по завищеним цінам? Звичайно, будуть.

Як? Під обстрілом зелених чоловічків. Крим ізолювали.

Стосовно мінусів, надто ти сам переймаєшся росіянами. і їхніми проблемами. Захищаєш, так би мовити.

А дарма.!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора по радіо в маршрутці чув що Росспоживнагляд знову дозволив ввозити український хавчік до Криму. Фраза була вирвана з контексту, тому є сумніви чи це актуальна новина (не знайшов підтвердження в мережі). Хоча якщо актуальна, то хуйло вирішило не протоптувати доріжку по материку до Криму, а годувати нашим хавчіком, гріти нашим газом і освітлювати нашою електрикою.

А Україна за роки незалежності щось цілеспрямовано зробила, щоб росіяни почали пишатись тим, що живуть в Україні?

Ти напевно дуже далекий від українських росіян.

Близька мені людина має російський паспорт і проживає в Україні понад 7 років. Ця людина дійсно рада що живе тут а не там, всього на-всього порівнюючи рівень вуличної злочинності, культуру українців і росіян, "порядки" в лікарнях і пологових будинках, чистоту на вулицях, тощо. І вона не цурається прямо про це заявляти своїм родичам по скайпу. Якщо винести за дужки економічну складову, Україна вже на крок попереду Росії по купі факторів, і не тільки наведених мною. Про рівень свобод я мовчу впринципі.

Змінено користувачем Vadimm
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не перезимують без втрат? Яких втрат? Звичайно, перезимують.

Ви думаєте жителі херсонської області не будуть поставляти в Крим продуктів по завищеним цінам? Звичайно, будуть.

Ну, скільки людей, стільки й думок. Те, що перезимують, зрозуміло. Але однозначно не всі. Не всі саме тому, що жителі херсонських областей будуть поставляти в Крим по завищеним цінам. Не всі зможуть купувати товари в необхідному обсязі.

Люблять Росію, хай живуть по-новому. А як по-іншому?

Люблять Росію, нехай їдуть в Росію. Ось так по-іншому.

А чому вони не повинні любити Росію, коли вони завжди були росіянами? Змінилась назва: СРСР -> Україна. Для них то нічого толком і не змінилось.

Якщо я русскій по національності, я маю любити Росію? Брєд. Згідно історії назва таки змінилась з УРСР на Україну. Росія ніколи не була СРСР, чи я помиляюсь? РСФСР, чи не так?

А Україна за роки незалежності щось цілеспрямовано зробила, щоб росіяни почали пишатись тим, що живуть в Україні?

Росіянам ніхто не забороняє пишатися Росією. Ось тільки на території Росії.

Відразу уточню, щоб зараз не почали мене обзивати русофобом та ін.:

- національність - рускій;

- люблю країну, в якій проживаю і мені не соромно за це. Зовсім інше те, як відношуся до тих людей, які "у руля", але вірю, що все зміниться;

- якби стояв вибір, в яку школу відправити дитину навчатися - обрав би ту, в якій дисципліни викладаються українською. Рідної мови навчу сам.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок їжі;думаю, самі кримські підприємці ,будуть закупляти харчі у нас(можливо і не зовсім легально)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НЕ скажу за ВЕСЬ Крим, скажу тільки за Севастополь. Буквально вчора сестра( пару місяців як перевезли в Україну з Севастополя), спілкувалась з подружкою по скайпу - повна дупа з харчами.+ свобода слова відносно політики рашкі: "уголовно наказуема". Казала, є десяток маразматиків, яка мріяла повернутись в часи Сесеру, ті радіють, бо з ранку по радіо гімн радянський в обробці лунає. Зрозуміло, що погано не всім - ті хто лиже дупу хулу, займає посади, вони і перезимують з коньяком під чорну ікру.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз повторюсь: кримський народ і росіян не захищав і не буду захищати!

Що їх захищати? В нас тут не менші проблеми, а може й більші. Все-таки в нас війна.

На рахунок росіян, що "повинні" любити Росію в Криму я неправильно виразився.

Я мав на увазі таке: що тут дивного, що росіяни в Криму непроти ввійти в склад Росії?

Хай шурують в РФ? Я згідний, ще б сам дав копняка. От тільки держава в нас виявилась надто слабка, щоб дати супротив операції в Криму.

На рахунок курсу рос. рубля. Дякую за виправлення.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Борислав Береза призвал наказывать украинские компании, поставляющие продукты в Крым

"Это недопустимо! Любые поставки в Крым возможны только возвращение Крыма в состав Украины. История не знает примеров когда бы воюющие стороны продолжали активную торговлю друг с другом. Хватит думать о накоплении капитала, пора торгашам задуматься об Украине", – заявил Береза.

http://gordonua.com/news/crimea/Borislav-Bereza-prizval-nakazyvat-ukrainskie-kompanii-postavlyayushchie-produkty-v-Krym-50634.html

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хватит думать о накоплении капитала,

Ага,і втратити таке бабло, на рівному місці!!!

Вже як на те пішло,то треба обрубувати все,воду,світло,газ.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уміло, що погано не всім - ті хто лиже дупу хулу, займає посади, вони і перезимують з коньяком під чорну ікру.

Але ж мова не про них. Мова про звичайних людей, які стали заручниками ситуцації чиєїсь прихоті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зруміло, що погано не всім - ті хто лиже дупу хулу, займає посади, вони і перезимують з коньяком під чорну ікру.

Але ж мова не про них. Мова про звичайних людей, які стали заручниками ситуцації чиєїсь прихоті.

Це я і мав на увазі. Подружка сестри, жінка віком під 70 років. В силу обставин(вік, похований чоловік і син“афганець”), немала можливості виїхати. Сестра пропонувала, кликала з собою але... Змінено користувачем bublik007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Denis Pyatigorets 7 листопада о 0:17 ·

Вот просто хочу, чтоб вы знали. Был у меня один товарисч. Мы много с ним общались, а потом он уехал в Крым. Оказалось , что он был оттуда родом. Во время анексии Крыма он стыдливо переводил разговор, чтоб не признавать, что он ватник. У него была мечта-зарплата большая, работа в Москве и новая жизнь статного буржуа! Все это ему пообещали русские. После анексии он забил на всех наших общих друзей, говорил, что нам промыли мозги, что мы глупы, если прем против своего счастья-большой русской семьи и тд...

Вчера он позвонил впервые за 5 месяцев и попросил выслать ему украинские флаги!!!! С Москвой его кинули, с баблом тоже. Дебаркадер, который его семья более 10 лет назад переделала под гостиницу забрали какие-то кавказцы. В магазинах пусто. С бензом ппоблемы. Он реально дешевле стал, но его все чаще просто нет-проблемы с поставками. Если с погодой будет так как в прошлом году, то уже через месяц они будут жрать свою перхоть. Про воду я вообще молчу! А плюс к этому по городу пошли слухи, что Укры отключат электричество со дня на день. И во всем этом по мнению моего товарисча и его друзей в Крыму виноват... Путин! Бля, это как бальзам на душу! Это как на третий день после похмелья вспомнить, а что же на самом деле было на пьянке!!!!! Скорейшего выздоровления всем крымчанам!!! :)))

Слава Украине!!!

Змінено користувачем Skorpio76
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Denis Pyatigorets7 листопада о 0:17 ·

Вот просто хочу, чтоб вы знали. Был у меня один товарисч. Мы много с ним общались, а потом он уехал в Крым. Оказалось , что он был оттуда родом. Во время анексии Крыма он стыдливо переводил разговор, чтоб не признавать, что он ватник. У него была мечта-зарплата большая, работа в Москве и новая жизнь статного буржуа! Все это ему пообещали русские. После анексии он забил на всех наших общих друзей, говорил, что нам промыли мозги, что мы глупы, если прем против своего счастья-большой русской семьи и тд...

Вчера он позвонил впервые за 5 месяцев и попросил выслать ему украинские флаги!!!! С Москвой его кинули, с баблом тоже. Дебаркадер, который его семья более 10 лет назад переделала под гостиницу забрали какие-то кавказцы. В магазинах пусто. С бензом ппоблемы. Он реально дешевле стал, но его все чаще просто нет-проблемы с поставками. Если с погодой будет так как в прошлом году, то уже через месяц они будут жрать свою перхоть. Про воду я вообще молчу! А плюс к этому по городу пошли слухи, что Укры отключат электричество со дня на день. И во всем этом по мнению моего товарисча и его друзей в Крыму виноват... Путин! Бля, это как бальзам на душу! Это как на третий день после похмелья вспомнить, а что же на самом деле было на пьянке!!!!! Скорейшего выздоровления всем крымчанам!!! :)))

Слава Украине!!!

Ну да путін їм винен, а вони що ніпричому чи що?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и попросил выслать ему украинские флаги!!!!

кажіть адресу куди висилати - я зо два-три сам вишлю! Змінено користувачем VaLeRa
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Любые поставки в Крым возможны только возвращение Крыма в состав Украины.

ну, або із податками в держбюджет у вигляді 90%, і продаж москалям усе втридорога.

Немає уже там кого жаліти. Просто немає. (є ще люди, яких шкода, що вони довго не протримаються), але більшість просто .... немає слів.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и попросил выслать ему украинские флаги!!!!

кажіть адресу куди висилати - я зо два-три сам вишлю!

візитку яроша їм вишліть

Любые поставки в Крым возможны только возвращение Крыма в состав Украины.

ну, або із податками в держбюджет у вигляді 90%, і продаж москалям усе втридорога.

Немає уже там кого жаліти. Просто немає. (є ще люди, яких шкода, що вони довго не протримаються), але більшість просто .... немає слів.

ну да треба ціну ломити втридорога - так як кацапи нам газ продають.
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Люблять Росію, хай живуть по-новому. А як по-іншому?

А чому вони не повинні любити Росію, коли вони завжди були росіянами? Змінилась назва: СРСР -> Україна. Для них то нічого толком і не змінилось.

А Україна за роки незалежності щось цілеспрямовано зробила, щоб росіяни почали пишатись тим, що живуть в Україні?

Тут я щось не зрозумів... Чому це для нас "змінилось", а для них "нічого толком не змінилось", і чому це Україна повинанна була для них щось робити??? Щось такого особливого, чого ми недостойні були... ?!?!?! Вони вассали, а ми плебеї?
3. Чому власне я мінусую такі пости типу як Жені? Мені не подобається те як українці переймаються та перебільшують проблеми РФ, Криму, замість того, щоб звертати увагу на свої проблеми всередині нашої держави. А їх ще більше, насправді.

Впав курс рубля в РФ з 38 до 45 руб (18%) всі новини про це трублять, радіють, так би мовити.

А те, що гривня з 8 до 15 грн завалилась (87%), то якось і сприймається як данність. А насправді в країні *опа.

українці переймаються всім, тільки у відповідних темах. Тут тема про переймання Кримом. І не треба корчити з себе Соломона. Змінено користувачем jack74
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут я щось не зрозумів... Чому це для нас "змінилось", а для них "нічого толком не змінилось", і чому це Україна повинанна була для них щось робити??? Щось такого особливого, чого ми недостойні були... ?!?!?! Вони вассали, а ми плебеї?

Напевне, тому що ми і хотіли цієї незалежності. Сам не міг додуматись? :)

Подивись фільм Мустафи Найєма. Навіть не звільнених територіях на сході України значна частка людей хоче ДНР / ЛНР / в Росію. То може ти сам підеш і виженеш їх зі своїх домівок в Росію?

А чому повинна Україна щось робити? Напевно, щоб Україна була насправді цілісною від заходу до сходу, від півночі до півдня. Типу ти не знав, що в Криму не всі люди підтримують українське?

А взагалі, не хочеться відповідати на настільки примітивне запитання.

українці переймаються всім, тільки у відповідних темах. Тут тема про переймання Кримом. І не треба корчити з себе Соломона.

То може я сам вирішу що буду мінусувати, а що не буду?

Мені Женя задав питання, я йому відповів.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fantazy, те, що там є люди, які не люблять Україну - це зрозуміло, ніхто про це й не спреречається. Мова про те, чому це вони, ті, нелюблячі, повинні бути чимось особливим і таким, що їх хтось повинен задобрювати, вмовляти, і т.д. Франція, для прикладу, не задобрює арабів, просто дозволяє їм жити, на рівні зі всіма. Так і тут - з якого це дива відношення країни до НЕпатріотів повинно бути кращим, ніж до патріотів? Їх ніхто не загарбував, їх ніхто не підкоряв. В 1991 році ми всі разом вибрали незалежність. А кому не подобалось - дорога в рашку була відкрита. За 23 роки було вдоволь часу перевезти свою недовольну дупу туди.

І на рахунок "То може я сам вирішу що буду мінусувати, а що не буду?" - та мені все-одно кого і за що ти мунусиш. Я тобі вказав на те, що тут тема ПРО КРИМ, і пишеться тут про КРИМ, а не про проблеми нашої валюти. А ти хочеш когось засоромити, бо він тут написав, "а в нас же їсти нема що!"

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Борислав Береза призвал наказывать украинские компании, поставляющие продукты в Крым

"Это недопустимо! Любые поставки в Крым возможны только возвращение Крыма в состав Украины. История не знает примеров когда бы воюющие стороны продолжали активную торговлю друг с другом. Хватит думать о накоплении капитала, пора торгашам задуматься об Украине", – заявил Береза.

http://gordonua.com/...Krym-50634.html

Як то кажуть просто бізнес. Це не нове, почитайте про співпрацю досить відомих фірмз нацистами під час війни

А кому не подобалось - дорога в рашку була відкрита. За 23 роки було вдоволь часу перевезти свою недовольну дупу туди.

Як вони казали: "мы выбрали россию и вокзал забрали с собой"

На жаль Україна жодним чином не продемонструвала готовність захищати півострів. Хоча й причини зрозумілі: слабкість армії та територіальний принцип її формування. І анархія у Києві, чим блискуче скористався ворог.

Змінено користувачем Electronshik
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...