Перейти до змісту

Війна, ч 2


marko

Рекомендовані повідомлення

По авіації підтвердження треба чекати довше , часом і добу , поки щось офіційно напишуть .

Якщо потрібно чекати ДОБУ щоб взнати де стоїть літак, то тепер мені зрозуміло, чому не знищують колони бронетехніки, які заходять з Росії. Че ж не якісь журналіст писав, а речник АТО заявив у прямому ефірі,він має володіти оперативною інформацією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 14,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

По авіації підтвердження треба чекати довше , часом і добу , поки щось офіційно напишуть .

Якщо потрібно чекати ДОБУ щоб взнати де стоїть літак, то тепер мені зрозуміло, чому не знищують колони бронетехніки, які заходять з Росії. Че ж не якісь журналіст писав, а речник АТО заявив у прямому ефірі,він має володіти оперативною інформацією.

Він не володіє оперативною інформацією .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По авіації підтвердження треба чекати довше , часом і добу , поки щось офіційно напишуть .

Якщо потрібно чекати ДОБУ щоб взнати де стоїть літак, то тепер мені зрозуміло, чому не знищують колони бронетехніки, які заходять з Росії. Че ж не якісь журналіст писав, а речник АТО заявив у прямому ефірі,він має володіти оперативною інформацією.

Він не володіє оперативною інформацією .

Так і є. Він розповідає тільки те, що надають йому перед прес конференцією, тощо.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VelViTi

Що за звичка давати заголовой новини без посилання? Звідки я знаю, що це не фейк і не Ви самі її вигадали?

Дивимось на рік народження одного з террористів.. 90 рік народження.. в шоці..

Затримали терористів, які збили гелікоптер сил АТО

Контррозвідкою Служби безпеки України встановлено та затримано терористів, які 24 червня ц.р. поблизу гори Карачун з використанням російського ПЗРК “Ігла” збили гелікоптер сил АТО.

Про це повідомляє прес-служба відомства, передає Еспресо.TV.

У повідомленні нагадується, що внаслідок терористичного акту загинуло 9 українських військовослужбовців, у т.ч. 4 співробітники СБУ.

Згідно з повідомленням, зухвалий злочин вчинила група терористів під керівництвом бойовика “Гроза” — громадянин України Карцев Павло Олександрович, 15.05.1979 р.н.

Злочинця та одного з його спільників — громадянина України Черниша Михайла Олександровича, 1990 р.н., (позивний “Міха”) затримано оперативною групою СБУ 10 липня ц.р. у м.Дружківка Донецької області.

За свідченнями Карцева, він координував діями бойовиків зі знищення сил АТО в районі гори Карачун за вказівкою громадянина РФ Гіркіна (“Стрілок”).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сццуко, спілкувався з сбушніками. дивився фото...сєпаратісти-воїни є з міста луцька.

попереджую одразу, твої діти живуть на сусідній вулиці, дружина також.

ти читаєш цей форум й мої дописи - діти в дитбудинок, з дружиною роблю все, що дозволить ерекції.

телефон мій знаєш, дзвони...

Ти трохи при**їв? Попустися. Бабу по колу і дітей в яничари? А ти тих Яничар виховаєш? А бабі потім од пі**и до цицьок пузо розріжеш? Вони винні, шо якїсь придурки за ідею/бабки/герич стріляють? Геть озлобився?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Москві померла російська опозиціонерка Валерія Новодворська

Правозахисниця Валерія Новодворська померла в реанімації. Новодворская скончалась / piter.tv Новодворська померла / piter.tv Про це «Ленте.ру» розповіло джерело в медичних колах. За його словами, вона померла від інфекційно-токсичного шоку. Раніше, 12 липня Новодворська поступила у важкому стані в реанімацію відділення гнійної хірургії МКЛ № 13. Лікарі протягом багатьох годин боролися за її життя. Довідка. Валерія Новодворська - російський ліберальний громадський діяч, незалежна журналістка і видеоблогер, засновниця партії «Демократичний союз». У своїх відео Новодворська висловлювала підтримку київському Майдану і Україні в проведенні АТО

http://www.unian.ua/...ovodvorska.html

Якось швидко так померла чи не рук ФСБ це справа після того як вона Ху..ло критикувала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Донецк сегодня: «так разбомбили Ахметкин «Люкс» или пока еще стоит?»

Город покидают подлецы и трусы.

...Ночью с 11 на 12 поднялся ветер. Хороший знак. У нас степь, да и когда ветер, дышать легче.

Слушали взрывы за городом. Желали, чтоб из украинских военнослужащих никто не погиб. Степь поможет.

Вчера (11.07) на улице было полно людей. Думали, что закрыт один из центральных торговых центров «Донецк-сити», а продуктовый «Варус» там работает. Дружно сбегали туда. Тихо. Ни одного боевика на улице. Какое-то чмо застопорилось прямо посреди дороги, увидев девушку в желтой футболке и голубых джинсах. Девушка отреагировала: «Что надо, урод?». Урод быстро засеменил по улице. Пробок в городе нет.

...Ура! Выезжают из Донецка, в основном, те, кто голосовал на референдуме. Именно эти интеллектуальные лица видны на всех видео на ж-д вокзале. Все остальные остаются в Донецке.

Возмущаемся: если население выехало, значит, город сдали боевикам? А хуже им не будет. А вот сторонники ДНР валят, аж посмотреть приятно.

Разговор трех дончан возле обменки:

— Говорят, все бизнесмены из Донецка выехали.

— Неправда. У кого дети до 2-х лет, тех с женами отправили, а так — все на месте.

— Да знаю я. Работают все. За период войны в Донецке задолженность по зарплате сократилась вдвое.

— Ага, еще и с налогами будет лучше, чем было. Шушара, которая не платила, уже вся в Крыму.

— Слушайте, а как их, дебилов этих «беженцев» обратно не пустить? — Ну, дилемма. Нам же их будут с ленточками как героев представлять. Блядюжки.

Прицепилась ко мне бабушка на улице: «Какая у Вас сумочка красивая! Как думаете, все нормально будет? — У кого? У дончан? Конечно. — А эти, ну эти, бомбить будут? — Кто? — Ну эти... — Кто? Кого Вы имеете ввиду? — Ну кто у нас бомбит? ... Я догадалась, что бабулька боится напрямую поддерживать ДНР, а поговорить не с кем.

Спрашиваю: — Вы, кажется, пенсию получаете? — Да. — Украинскую пенсию? — Ну да. — Так вот, я считаю, что всех, кто поддерживал ДНР, надо оставить на голой пенсии и лишить всех остальных социальных льгот.

...И тут я увидела, как выглядит настоящий человеческий страх. У нее в глазах было такое, такой ужас... «Льготы» — вот иголочка в сердце Кащея. Хорошая идея. Надо бы правительству нашему над этим подумать.

По Петровке бегали "днр«ровцы и искали ключи от «бомбоубежищ». Дверь им не открыла. Панику подняли такую, что просто кошмар. Они бомбоубежищами называют подвалы многоэтажных домов (9 и 5 этажей). Хотя в любой энциклопедии написано, что бомбоубежище — это специальное инженерное сооружение, плита перекрытия которого должна в случае обрушения выдерживать... и т. д. Но разве можно дебилам объяснить, что обычный подвал в современном многоэтажном доме — это в случае чего — братская могила? Хотя... Пусть лезут. За неграмотность надо платить, иногда собственной жизнью.

...Ночью бахало в районе Мотеля. Там резиденция Ахметова. На утро начали созваниваться все со всеми, чтоб узнать, так разбомбили Ахметкин «Люкс» * или пока еще стоит? Никто не знает. Жаль. Ждем следующей ночи. Весь город хохочет: ну когда же «Люкс» грохнут! И что-то все никак.

В городе из «народных» депутатов только Ефим Звягильский. Не бросил только он. Вот это мужик!

Да, оборона нашего города — это вопрос. Снайперские точки из-за зелени невозможны. Город на холмах, поэтому даже если какой-то «колорад» попробует стрельнуть с одного на другой, не дострелит — холмы пологие. А туда, куда дострелить можно — там деревья и рекламные щиты, то есть видимость нулевая. На террикон можно залезть. И что? Там санитарная зона вокруг терриконов. То есть обстрелять можно в лучшем случае подножие самого террикона, где и так ничего нет. С рытьем окопов тоже весело получается. Въездов в город около шестисот, не считая тропинок. Ну, вырыли окоп, а еще шесть дорожек к этому же месту? С ними как? Так что окопы рыть боевики бросили. В общем, не повезло им с Донецком. Полный п...ц.

* «Ахметкин «Люкс» — донецкая резиденция Рината Ахметова, лидера ОПГ «Люкс»

Наталья Кашкевич, Донецк; специально для издания Аргумент

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, Ви що таки реально втрали все те, що зветься людяністю? Я не призиваю любити сепаратистів, терористів, вбивць - війна є війна , але в чому винна дружина, в чому винні діти? Ви хочете "зачистити все? З дітьми, жінками, старими батьками? Кинути на кострище відьом та об стовб витрясти мізки нащадків сепаратистів? Вирізати до сьомого коліна? Вам не здається, що це занадто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто з жінками, дітьми, батьками такого робити не буде. Це зроБЛЯТЬ ті дібілі з ДНР і ЛНР. Вони і так це вже роБЛЯТЬ, голоне щоб не постраждали люди, які не були на тих "рєфєндумах".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Leser (12 July 2014 - 18:08) писал: Люди, Ви що таки реально втрали все те, що зветься людяністю? Я не призиваю любити сепаратистів, терористів, вбивць - війна є війна , але в чому винна дружина, в чому винні діти? Ви хочете "зачистити все? З дітьми, жінками, старими батьками? Кинути на кострище відьом та об стовб витрясти мізки нащадків сепаратистів? Вирізати до сьомого коліна? Вам не здається, що це занадто? на сході один з таких теж писав "Администратор, Алексей Петров, привет дорогой. Ты как, с Горловки собираешься сваливать, если да, то не спеши, а то я скоро за тобой с БОЛЬШИМ ПУЗОРЕЗОМ приду. Живу рядышком, так что только момент получше выберу. Передавай родне привет!!!", правда коли до нього прийшли диванний герой здувся:

зверніть увагу на те, що обісраний громадянин є місцевим мешканцем так само як і крутий пузатий адміністратор що його грузить, я про те, що західняк знаючи що помре не вигравши бій, спробував би заколоти того кнура, а лугандони вони або такі (обісрані) а бо такі герої коли знайдуть такого серуна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, Ви що таки реально втрали все те, що зветься людяністю? Я не призиваю любити сепаратистів, терористів, вбивць - війна є війна , але в чому винна дружина, в чому винні діти? Ви хочете "зачистити все? З дітьми, жінками, старими батьками? Кинути на кострище відьом та об стовб витрясти мізки нащадків сепаратистів? Вирізати до сьомого коліна? Вам не здається, що це занадто?

на сході один з таких теж писав "Администратор, Алексей Петров, привет дорогой. Ты как, с Горловки собираешься сваливать, если да, то не спеши, а то я скоро за тобой с БОЛЬШИМ ПУЗОРЕЗОМ приду. Живу рядышком, так что только момент получше выберу. Передавай родне привет!!!", правда коли до нього прийшли диванний герой здувся:

не дивлячись на те, що Петров ворог, але в данному випадку, нажаль, він правий.

зверніть увагу на те, що обісраний громадянин є місцевим мешканцем так само як і крутий пузатий адміністратор що його грузить, я про те, що західняк знаючи що помре не вигравши бій, спробував би заколоти того кнура, а лугандони вони або такі (обісрані) а бо такі герої коли знайдуть такого серуна

скільки таких особисто знаєш (таких, що спробували б заклоти того кнура) ? Не спєцури чи ветеранів інших воєн, а звичайних, пересічних менеджерів чи водіїв ? Чи то таке самозаспокоєння , бажане видавати за дійсне ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки таких особисто знаєш ? Не спєцури чи ветеранів інших воєн, а звичайних, пересічних менеджерів чи водіїв ? Чи то таке самозаспокоєння , бажане видавати за дійсне ?

особисто впевнений за всіх своїх знайомих, але тут треба врахувати одну обставину: вони не ляпають просто язиком, чи набивають пости чи коменти десь з погрозами, але якби дійшло до того що ми бачили вище, я особисто і мої знайомі так би не зганьбились

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки таких особисто знаєш ? Не спєцури чи ветеранів інших воєн, а звичайних, пересічних менеджерів чи водіїв ? Чи то таке самозаспокоєння , бажане видавати за дійсне ?

особисто впевнений за всіх своїх знайомих, але тут треба врахувати одну обставину: вони не ляпають просто язиком, чи набиваючи пости чи коменти десь з погрозами, але якби дійшло до того що ми бачили вище, я особисто і мої знайомі так би не зганьбились

да ? ну ну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луганск вошла колонна российской военной техники.

https://www.youtube....h?v=7KiQ31y_z-o

Що, ще має відбутись???

трохи моторошно за військових яких можуть просто кинути...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сводка ИС: авиация сил АТО нанесла 7 авиаударов по позициям боевиков

- На протяжении дня авиация сил АТО нанесла 7 авиаударов по позициям и колоннам боевиков. Уничтожено порядка 15 единиц военной техники террористов.

- Террористы дважды обстреляли блок-пост сил АТО близ н.п.Мариновка. При попадании мины в САУ 2С3 «Акация» сдетонировал боезапас. Двое военнослужащих погибли.

- Из минометов обстреляны позиции силовиков в Донецком аэропорту. Трое военнослужащих получили ранения.

- Из минометов обстреляны блок-посты сил АТО близ н.п. Макарово и Александровск (Луганская обл.). Потерь среди силовиков нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що повідомили по 5 каналу, що ПОП зібрався завтра в Бразилію на фінал ЧМ, де можливо може зустрітись з хуйлом при посередництві меркель...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що повідомили по 5 каналу, що ПОП зібрався завтра в Бразилію на фінал ЧМ, де можливо може зустрітись з хуйлом при посередництві меркель...

, а тим часом:
Війська РФ заглибилися на територію України, влаштували засідку - РНБО

Війська РФ заглибилися на три кілометри на територію України на Луганщині та влаштували там засідку.

Про це заявив речник РНБО Андрій Лисенко, повідомляє 5 канал.

У РНБО підозрюють, що агресори таким чином намагалися створити коридор, щоб провести техніку та найманців на територію України.

Також, за словами Лисенка, у Мар’їнці на Донеччині через обстріл бойовиками житлових кварталів багато людей залишаються під залами будинків.

"З установок "Град" бойовики обстріляли населений пункт Мар’їнка. Масштаб руйнувань, за свідченнями очевидців, величезний. Люди і досі залишаються під завалами. Терористи перешкоджають їх порятунку і продовжують обстріл", – зазначив Лисенко, пише Радіо Свобода.

За словами Лисенка, житлові квартали Мар'їнки піддаються обстрілу з установки "Град", а вулиці Донецька обстрілюються з міномета великого калібру, , який переміщується на вантажівці MAN.

"Переїжджаючи з району в район, з міномета ведеться вогонь по житлових кварталах міста. Ватажки бандформувань намагаються видати це за артобстріл з боку українських військових", - додав Лисенко.

В РНБО зазначили, що інформація про те, що чоловіче населення Мар'їнки силоміць залучають до участі у незаконних збройних формуваннях, які мають охороняти і Донецьк, і Луганськ.

Згідно з повідомленням, в ніч на 12 липня в результаті активних бойових дій на територію Мар’їнського району електричних мереж потрапили міни, пошкоджено будівлю РЕС, електрощитову установку, зруйновано кабельні комунікації.

Персонал евакуйовано, про потерпілих не повідомлялося.

Як відомо, раніше повідомлялося, що кордон з Луганщиною з боку РФ двічі перетнули колони важкої техніки під російськими прапорами. Перша колона перетнула кордон близько 4:00, друга – близько 11:00.

"Ніхто вже не грає в конспірологію, танки йдуть під російськими прапорами, серед них є техніка новітньої модифікації, у тому числі Т-90.Частина техніки пішла на Суходільськ, Свердловськ та Ізварине, частина - на Луганськ", - зазначив луганський активіст Дмитро Снєгірьов.

Разом з тим в РНБО не змогли прокоментувати інформацію про техніку, що перетнула кордон з Україною, та пообіцяли "уточнити інформацію".

В мене дежа-вю - Крим...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так само в новинах казали про військових паРаши, яких "знайшли" на території України на 3 км в глибину.... чого їх там не прикопали - не ясно. Хоча б в полон взяти, і поміняти на нашу льотчицю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Путин наглеет с каждым днем! Конечно у нашего военного руководства много проколов, но закрыть границу очень сложно! Через неделю думаю открыто будут стрелять с территорий России! И вот что делать? Европа и США молчат, какая может быть еще управа на него! Нам легко тут критковать, но силы явно не равны! У нас тут каждый блогер просто как минимум генерал! Но все кроме как уволить Литвина и закрыть границу по сути и сказать не могут! Проблем много, но и враг серьезный! Есть победы, есть пройгрыши! Есть патриоты, есть предатели! Давайте, хоть Тимчука оставим в покое!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з 51-ою нічого страшного. був бій, але все добре.

Так само в новинах казали про військових паРаши, яких "знайшли" на території України на 3 км в глибину...

й на чернігівщіні сьогодні був бій. пишуть про міномети та стрілкову зброю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже готується вторгнення регулярних військ :(

Причому ті п*си хочуть це виставити шо це тіпа ми напали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...