Перейти до змісту

Війна, ч 2


marko

Рекомендовані повідомлення

Засланому ГРУ-шнику вбити людину психологічно не проблема і він готовий до цього, а для пересічного це проблема

коли за моєю спиною дружина і двоє маленьких синів, а попереду москальське бидло яке хоче понівичи все заради чого я жив і трудився - ПОВІРТЕ Я ГОТОВИЙ НА ДУУУЖЕ БАГАТО ЩО...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 14,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

максимальне оточення та снайпери + унеможливлення пересування та поставок.

Все правильно. Але бачиш як сепаратори вільно пересуваються по території Донецької обл.? Бл.дські агенти та "кроти". Так нормально ніякої АТО не проведеш. А уявіть, що буде якщо повноцінна війна буде? Це ж триндець буде: жодного пересування таємного військ не буде, жодної операції не проведеш чи контратаки. Й@б твою мать, та нафіг такого "брата" та "братського народу". Дійсно, будемо мати старий польський кордон. (((
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не забувайте, що навіть в самій більшій маячні москалів далі Києва ніхто не сунеться - знають, що тут стануть на смерть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Smith, більше того, у нас ще купа зрадників у армії. не варто про це забувати.

але воля керівництва також відсутня...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не забувайте, що навіть в самій більшій маячні москалів далі Києва ніхто не сунеться - знають, що тут стануть на смерть.

Для цього не треба йти через всю країну. Достатньо з Білорусії піти пару десятків-сотню кілометрів і все. Тим більше, враховуючи те, що багато ЗМІ писали, що РФ в РБ перекинули багато бомбардувальників, то явно можуть почати не з землі, а з повітря. А це вже зовсім інший тип війни і "партизанщина" не допоможе. Ясно, що 99%, що до такого не дойде, але таке також не можна виключати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Smith, більше того, у нас ще купа зрадників у армії. не варто про це забувати.

але воля керівництва також відсутня...

Правильно: на Раісії платять від 2 тис. доларів, "не то что в этом недогосударстве". Манкурти!!!!

А щодо міліції. В мене до них і до Майдану було ставлення не ахті: в силу специфіки своєї роботи я цей контингент знаю добре - муділи ще ті. А після Майдану так взагалі на них вовком дивлюсь: кожен, бля, кожен з них для мене потенційний зрадник. І не іпьот!!!! Доведено Дамбасом!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але воля керівництва також відсутня...

Андрій, друже, керівництву ніколи :_02: Головний міліціонер звіти для мордокниги готує, міністрів оборони міняють як рукавички, СБУ "обросло кротами" як Сірко блохами.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для цього не треба йти через всю країну. Достатньо з Білорусії піти пару десятків-сотню кілометрів

суть не в шляху, а в доцільності.

А бомбардування тільки піднімуть всіх, хто зараз вагаєця. Крім того до нас не тільки з Білорусії недалеко, але і з Прибалтики і Польщі, де є авіація НАТО. Так що бомбардувати нас не дадуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А бомбардування тільки піднімуть всіх, хто зараз вагаєця. Крім того до нас не тільки з Білорусії недалеко, але і з Прибалтики і Польщі, де є авіація НАТО. Так що бомбардувати нас не дадуть.

Я думаю якщо за нас хтось заступиться із НАТО то світової війни не минувати, і хтось залишиться радіоактивним попілом:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

суть не в шляху, а в доцільності.

А бомбардування тільки піднімуть всіх, хто зараз вагаєця. Крім того до нас не тільки з Білорусії недалеко, але і з Прибалтики і Польщі, де є авіація НАТО. Так що бомбардувати нас не дадуть.

Нагадати 2 світову війну, коли Європа вся Гітлеру повністю здалась і опір пішов тільки на середині території Польші?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коротко, жорстко, конкретно:

Marina Shevchenko

ВОПРОС ДОНБАССУ- вы долго еще будете стоять раком?

Вы долго еще будете,уроды, кидаться под колеса армейских машин не давая им заняться своим долгом - освобождению Украины от фашистского кремлядского ничтожества и ваших ибучих самозванцев - меров и диверсантов?

Вы долго еще будете пистеть как полоумные: ПУТИН СПАСИ НАС?

Долго ли из за вас-тварей будут гибнуть невинные люди?

Смерть Рыбака, смерть этого паренька - НА ТВОЕЙ СОВЕСТИ-ДОНБАСС!!! На совести каждого из вас СМЕРТИ, МУЧЕНИЧЕСКИЕ СМЕРТИ ЭТИХ ЛЮДЕЙ!!!

Вы орете о том, что правительство херовое, все дураки и ничего не делается - А ВЫ ДАЕТЕ ПРАВИТЕЛЬСТВУ ЧТО-ТО ДЕЛАТЬ, ИДИОТЫ?

Сколько вы будете издеваться над всей Украиной???

Вас оказывается НЕ СЛЫШАТ! Ах бедненькие!!! Так зеку орать нужно было - "ПОЧУВ КОЖНОГО", УРОД?! Объебала мразина, всю страну уничтожила и сдрыснула!!! Так совесть имейте - всю беду, нищету, разграбление страны, уничтожение армии и всех силовых структур - ЭТО ДЕЛО КРОВАВЫХ ЛАП ВАШЕГО ЗЕКА, которому вы, уроды, лапы его бандитские лизали!!! Кому вы теперь претензии предъявляете???

И у вас еще хватает, скоты вы, наглости обвинять всю Украину?

Народ простил вас встал рядом с вами!!! Наши дети едут вас спасать, А ВЫ ЧТО ТВОРИТЕ, НЕГОДЯИ? Или поднимайтесь все от мала до стара, поднимайте жопы с диванов и боритесь за свои дома, свои жизни, будущее ваших детей, или действительно - ПИСТУЙТЕ НАФУЙ к Путину, одна беда плядь, от этого "востока"!!!

Попробуете жизни при адольфе - выздыхаете через год все!!! Никому вы там и нах не нужны - вот там попробуете расейской демократии! Мало не будет!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для цього не треба йти через всю країну. Достатньо з Білорусії піти пару десятків-сотню кілометрів

суть не в шляху, а в доцільності.

А бомбардування тільки піднімуть всіх, хто зараз вагаєця. Крім того до нас не тільки з Білорусії недалеко, але і з Прибалтики і Польщі, де є авіація НАТО. Так що бомбардувати нас не дадуть.

блажен кто верует (с) Нас просто неможливо не бомбардувати в разі війни, по всім законам військові частини , склади й заводи в тилу повині бути розгромлені, щоб не підтримували ворога, а зважаючи на *точність* це навколо кожної військової частини на декілька кілометрів буде пустеля. бомбардування піднімуть лише тих, хто й так ладен піднятися, а взагалі, ви хоть ПРИБЛИЗНО представляєте стан людини після бомбардування ??? Це кров, смерть, частини людських тіл, в тому числі жінок і дітей, варто тверезо дивитись на життя, якщо до початку бойових дій до зброї ладні стати допустимо 100 тисяч, то після початку бомбардувань аби половина з них залишилась. Та й приклад Грузії красномовний, якими гордими та войовничими вважались грузини й то москалія їх нагнула. Як би патріотично ми не хорохорились, правда життя набагато гірша й жорстокіша. Нам залишаєтся лише сподіватись на краще й молити Бога, щоб дав мужності не дрогнути, в складну для Батьківщини годину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нагадати 2 світову війну, коли Європа вся Гітлеру повністю здалась і опір пішов тільки на середині території Польші?

я непогано знаю історію, як мінімум в частині Другої Світової...

але якщо почнуть бомбити, а бомбити будуть не Луцьк, а Ковель, як основний транспортний вузол, це те ж саме, що бомбити кордон Польщі... а поляки москалям ще смерть президента з іншими керівниками згадають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я непогано знаю історію, як мінімум в частині Другої Світової...

але якщо почнуть бомбити, а бомбити будуть не Луцьк, а Ковель, як основний транспортний вузол, це те ж саме, що бомбити кордон Польщі... а поляки москалям ще смерть президента з іншими керівниками згадають.

цікаво, ви в армії служили ? Хоть приблизне уявлення про принципи ведення бойових дій маєте ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але якщо почнуть бомбити, а бомбити будуть не Луцьк, а Ковель, як основний транспортний вузол,

саме так, і якщо ти зареєстрований на борді більше року то тебе в полон брати не будуть, а відпускатимуть, так як ти володієш великою інформацію і серед полонених можеш здійняти бунт!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але якщо почнуть бомбити, а бомбити будуть не Луцьк, а Ковель, як основний транспортний вузол,

саме так, і якщо ти зареєстрований на борді більше року то тебе в полон брати не будуть, а відпускатимуть, так як ти володієш великою інформацію і серед полонених можеш здійняти бунт!

Ага, мрій мрійник, відпустять ))) Швидше пристрелять чим відпустять, зараз і іншим приклад буде..

там сарказм був

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нас просто неможливо не бомбардувати в разі війни

відкрию маленьку таємницю - в Луцьку нема військових частин, які будуть бомбардувати.

по всім законам військові частини , склади й заводи в тилу повині бути розгромлені

Та й приклад Грузії красномовний..

можна назвати об'єкти в тилу від фронту в Грузії, які розбомбили Росіяни?

ІМНО, ви в стратегії переграли, де літачками і танчиками міста руйнують.

Незнаю наскільки пустять авіацію в бік НАТО, але під самим кордоном бомбити не дадуть - факт, навіть чисто з прозаїчних міркувань - навіщо потім анексувати розбомблену пустош.

саме так, і якщо ти зареєстрований на борді більше року то тебе в полон брати не будуть, а відпускатимуть, так як ти володієш великою інформацію і серед полонених можеш здійняти бунт!

декому пора видихати...

ааа, є аеродром, от його теоретично можуть бомбити, хоча це вже параноя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, Я служив ще в Радянській Армії.А як почнеться наступ приблизно знаю,але про це писати не потрібно,для чого?Змінити щось радикально,не змінить.Паніку зчиняти теж не потрібно.Нічого доброго і героїчного там не буде,це буде так жахливо,що 99% дописувачів і читачів Борди собі навіть не уявляють.Але боротися треба,видно так доля роспорядилася...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

keepo

Не будьте наївним. Ніхто напряму не буде воювати. Зараз не середні віки. Буде щось на кшталт, "наш самолет проводил разведку по защите границы с Украиной и его подбили". Ну ясно, що літак, просто буде перетинати кордон і його будуть просто змушені збивати. Ось приблизно такі події будуть як "щелчок" для Россії і тоді вони почнуть маштабні дії. Звісно, це тільки думка. А от поки Євросоюз та США будуть доказувати РФ, що вони не праві, що Україна мала право збивати літак, бо він перетнув кордон, то війська путлєра будуть вже в Києві.. Якось так, то тільки думка, треба молотись і переживати, щоб такого не сталось. Але варіант, я думаю, якщо буде, то приблизно такий, що під видом провокації і того, що ми перші напали, на наш почнуть йти війська РФ.

MANJAK11, Я служив ще в Радянській Армії.А як почнеться наступ приблизно знаю,але про це писати не потрібно,для чого?Змінити щось радикально,не змінить.Паніку зчиняти теж не потрібно.Нічого доброго і героїчного там не буде,це буде так жахливо,що 99% дописувачів і читачів Борди собі навіть не уявляють.Але боротися треба,видно так доля роспорядилася...

Тут я згідний, панікувати не треба, треба добре думати і вирішувати, що робити. Від криків нічого не зміниться, на жаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відкрию маленьку таємницю - в Луцьку нема військових частин, які будуть бомбардувати.

можна назвати об'єкти в тилу від фронту в Грузії, які розбомбили Росіяни?

Незнаю наскільки пустять авіацію в бік НАТО, але під самим кордоном бомбити не дадуть - факт, навіть чисто з прозаїчних міркувань - навіщо потім анексувати розбомблену пустош.

ааа, є аеродром, от його теоретично можуть бомбити, хоча це вже параноя...

полюбому є склади, які й будуть бомбити, принаймні якщо війна буде більше пьяти днів, не як в Грузії

оскільки війна в Грузії тривала всього пьять днів то бомбили лише один город мирний http://inosmi.ru/tv/20081102/245078.html

а навіщо москалі зрівняли з землею грозний а потім відбудували його ?

чисто психологічно деморалізувати населення, щоб зменьшити супротив, ну й дешевше бомбити ворога чим воювати з ним на передовій

А Польща, там два варіанти, або Польща й відповідно все НАТО вступає в війну, або тихенько сидять й сопуть в дві дирочки, до тих пір поки випадкова бомба не впаде на їхню територію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Польща, там два варіанти, або Польща й відповідно все НАТО вступає в війну, або тихенько сидять й сопуть в дві дирочки, до тих пір поки випадкова бомба не впаде на їхню територію

Власне я от настроєний песимистично :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Экс-сотрудник ФСБ: Путину осталось немного. Его убьют свои же соратники

Такое мнение высказал экс-сотрудник ФСБ Михаил (фамилию мы пообещали не раскрывать) в кратком комментарии

За словами нашего собеседника бунт назревает не в народное массе а в ближайшем кругу Владимира Путина.

“Все понимают, что воевать со всем миром ради каких-то нелепых исторических принципов просто нет резона. И тем более все понимают, что советская фобия ФСБ — американский враг уже близко и скоро нападет, также потеряла свою значимость. Война в 21 веке скорее направлена ​​на экономические блокады, информационные пропаганды а не на автоматы и военную технику.

Народ России вряд ли восстанет, а вот близкое окружение Путина вполне вероятно. Владимир Владимирович вырастил вокруг себя множество миллиардеров которые имеют колоссальные финансовые активы в той же Америке и ЕС. Их семьи и они сами, большую часть времени проводят за рубежом. Их основной бизнес за рубежом. Этим людям не выгодно ссориться со всем миром и терпеть санкции мира только потому, что один человек всегда хочет войны, поскольку своей жадностью вырастил в России алкоголизм, наркоманию, безработицу и криминал. Россия тонет в проблемах в то время как Путин не может закрыть свой финансовый краник. Внешняя агрессия против иностранных территорий нужна для того, чтобы незаметно укрепить свою власть в стране и для того, чтобы народ не замечал основные проблемы в собственном «доме» — России.

Приближенные к Путину олигархи это хорошо понимают.

Никому в России не нужны бедные и дотационные украинские регионы, когда России в ближайшее время грозит глубокий экономический кризис.

По моему мнению следствием экономического кризиса может стать банкротство не Путина, а его близкого окружения. Агрессия против Украины влечет ускорение этой процедуры, поскольку мир не останавливается вводить санкции которые в дальнейшем могут попросту уничтожить российских олигархов.

Выход здесь один – физическое уничтожение Путина, или повторение украинского сценария — государственный переворот. Другого выхода я думаю нет, поскольку Владимир Владимирович действительно потерял связь с реальностью. Долго маскировать внутренние, колоссальные проблемы за счет внешних агрессий не удавалось никому и видимо никому и не удастся» — закончил собеседник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...