Перейти до змісту

Війна, ч 2


marko

Рекомендовані повідомлення

Так зараз знову буде: то все справа рук бЄндерівців, Правого Сектору і іншя фігня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 14,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

то чому ми б його раніше не прибили? він як не крути,але тримав Харків, його слухалися. Навіть після арешту - він сам пішов втихомирювати перші залупки тероризму. А тепер його прибирають,бо він не хоче розколу України, і поставлять якогось ган*она на його місце, і домбас повториться у Харкові

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так зараз знову буде: то все справа рук бЄндерівців, Правого Сектору і іншя фігня.

Навіть і не сумнівайся друже :_02: Хоча. як що чесно, прикро, що вони недооцінюють ПС.Думаю, у ПС є хлопці, які б ТОЧНО не промазали , як би стріляли в Кернаса :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Складывается впечатление, что проводимая высшим руководством державы игра идет вразрез с национальными интересами Украины.

В Тимчука тіко зараз складається така думка. А в мене - під час подій в Криму.

Я вже давно писав, що ми будемо воювати самі: ніхто нам не допоможе. Терористи зі Слав'янська вже показали нам та усьому світу, яка це буде війна - жорстока та безкомпромісна. А наші АТОшніки бояться стріляти. В кого? В того, кому вже давним-давно "енки" на могилках ставлять? Не хочете боротися з сепараторами, Турчинінов та Ко? Так скажіть про це чесно Україні. А то мучать усіх - і нас і Донбас. Боротьба за сланцевий газ? Ви готові його просто так віддати? Тоді виникає питання: або влада в неадекваті, або вони зрадники. Третього не дано.

Якщо буде повноцінна війна і почнуться бомбові удари - це ж ппц. Під ІІ Світової війни при авіаударах Лондона населення було дуже сильно деморалізоване, але завдяки політики та харизмі Черчилля англійці вистояли психологічно.

Багато ще в кого душі жевріє надія: "ми ж слов'яни, ми братські народи, так не можна з братським народом..." Це все повна фігня. вони будуть з превеликим задоволенням нас вбивати, грабувати, гвалтувати. Риси повноцінного ворога ми для них набули, завдяки тій самій пропаганді російських ЗМІ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насправді чи потрібний наш Схід Росії? їм потрібен контроль на геополітичними процесами в Україні. Догворяться Юля з Путіном, ніб заспокоять Схід, амністують сепаратистів. Але, тільки зайде мова про європу - страйки, мітинг, намети на Сході.

Що потрібно Росії від України:

1) буферна зона від Нато. Останні події показали, наскільки цивілізований світ забув холодну війну.

2) ринок збуту газу, телекомунікацій

3) щоб церква не перейшла на пряме підпорядкування Константинополю. Тобто, контроль Московського патріархату, про що вони заявил Європі, під проблемою утиску релігії

4) контроль Зх-Цн України через федералізацію Сходу

Якщо ж не домовиться Росія - будуть постійно дьоргати ці терористи Донбас, щоб не було стабільності в Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кернесу стреляли в спину. Врачи борются за его жизнь

Відстріл непотрібних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це бажання, трансформовані у твердження. й, нажаль, про шалений опір також.

я все життя трансформую свої бажання не тільки в твердження, але і в реальність, причому не я один - більшість людей так роблять :)

Чомусь всі швидко забули людей з західної України, які знаючи, що на Майдані стріляють, що можна потрапити під бойові кулі всерівно рвались через блок-пости ДАІ в Київ. А це ще у багатьох була робота, доходи, плани...

Мій заробіток напряму залежить від стабільності в країні. При повноцінних військових діях моя робота стане непотрібна, а створений бізнес збитковим. Ви думаєте я піду будиночки в московії будувати? Я кину все, що мене наразі ще стримує від прямої агресії проти москалів, вивезу дружину і дітей в глибоке Полісся і піду воювати. І Я НЕ ОДИН ТАКИЙ. На 20 мільйонів населення, навіть 5% - це мільйон народу... а ще є співчуваючі, яким страшно воювати, але які можуть допомогти на місцях...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще про Кернеса:

Кернес был ранен во время купания в источнике на Саржином Яру, - глава НТКУ

Мэр Харькова Геннадий Кернес был ранен во время купания в источнике на Саржином Яру. Об этом в своем Facebook написал глава Национальной телекомпании Украины (НТКУ).

"Харьковский мер Геннадий Кернес и теперь не изменил привычек: купание в источнике на Саржином Яру. Ну, вот там и поджидали. Выстрел в спину; состояние тяжёлое, в данный момент - на операции в неотложке. РФ определяет и ликвидирует ключевые точки сопротивления", - написал он.

Хто не знає: Аласанія харківський журналіст, який не так давно став главою НТКУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно була пресконференція речників СБУ і МВС щодо подій на сході - як кажуть москалі "жалкое зрелище" :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби ж це наші стріляли - то починали б з Понамарьова. Який би Кернес не був "сучин пёс" він тримав Харків, там немає захватів і спецпідрозділів фашиста, вони не оголошували ніяку республіку, а тепер його ліквідовують....

Врачи продолжают бороться за жизнь мэра Харькова Геннадия Кернеса.

Как сообщил друг мэра, экс-вице-губернатор Юрий Сапронов, у мэра пробито легкое.

"Геннадий был на пробежке по Белгородскому шоссе. Стреляли в спину, из леса. Ранение тяжелое. Пробито легкое. Еще и печень навылет", написал в Фейсбуке Сапронов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я все життя трансформую свої бажання не тільки в твердження, але і в реальність, причому не я один - більшість людей так роблять

ну я не проти, щоб конкретно озвучені тобою бажання були реальністю))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим вам не привід для вводу миротворчого контингенту москалів?

трохи історії:

Сараєвське вбивство — вбивство 28 червня 1914 ерцгерцога Франца Фердинанда, спадкоємця австро-угорського престолу, та його дружини герцогині Софії Гогенберг у Сараєві сербським гімназистом Гаврилом Принципом, членом сербської терористичної організації «Млада Босна». Принцип входив до складу групи з 5 терористів, яких координував Данило Іліч.
Вбивство стало формальним приводом для початку Першої світової війни.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я кину все, що мене наразі ще стримує від прямої агресії проти москалів, вивезу дружину і дітей в глибоке Полісся і піду воювати. І Я НЕ ОДИН ТАКИЙ

не один. я сам такий. вже й засоби захисту заготовив))

але справа в тому, що потрібні курси підготовки партизанки. це має тривати вже другий місяць. фінансуватись державою.

опір має бути організований. інакше це буде гора трупів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій Віталійович, при любій війні є гора трупів. Тільки деякі люди думають, що їх це не азчепить,коли будуть іти по хліб в магазин,а інші цілеспрямова знищують противника. Різниця між ними є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на "Громадське телебачення Донеччини", многие из жителей области сомневаются в его (референдуму 11травня) проведении, а если он и будет объявлен, то намерены его бойкотировать. Источник: http://censor.net.ua/v283025

це тільки мені нагадує Крим???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій Віталійович, при любій війні є гора трупів.

гори різні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вбивство стало формальним приводом для початку Першої світової війни.

Да ладно, Кернес маленька шистьорка для початку війни.

Тай тим більше він ще живий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але справа в тому, що потрібні курси підготовки партизанки. це має тривати вже другий місяць. фінансуватись державою.

ну прийде москаль, а ми йому скажемо, що ще не пройшли курси... може він послухає

інформації про ведення партизанської війни - вагон з причепом.

я вже давно відвик від думки, що держава мені щось винна, і ви знаєте - стало набагато легше жити.

і вам бажаю того ж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну прийде москаль, а ми йому скажемо, що ще не пройшли курси... може він послухає інформації про ведення партизанської війни - вагон з причепом. я вже давно відвик від думки, що держава мені щось винна, і ви знаєте - стало набагато легше жити. і вам бажаю того ж.

друже твій сарказм в мій бік не за адресою. я готовий до війни (наскільки можна бути готовим). й буду в числі перших партизанів.

від держави ніколи нічого не чекав й не просив. але більшість людей не така, їх треба організовувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вже давно відвик від думки, що держава мені щось винна, і ви знаєте - стало набагато легше жити.

хм, може і податки перестанемо платити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм, може і податки перестанемо платити?

давно пора, враховуючи наше податкове законодавство й те куди йдуть мої податки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим вам не привід для вводу миротворчого контингенту москалів?

трохи історії:

Сараєвське вбивство — вбивство 28 червня 1914 ерцгерцога Франца Фердинанда, спадкоємця австро-угорського престолу, та його дружини герцогині Софії Гогенберг у Сараєві сербським гімназистом Гаврилом Принципом, членом сербської терористичної організації «Млада Босна». Принцип входив до складу групи з 5 терористів, яких координував Данило Іліч.
Вбивство стало формальним приводом для початку Першої світової війни.

Не думаю, що Кернаса можна порівняти з ерцгерцогом Францом Фердинандом, як привід для початку вторгнення для росії :_02: . Трохи різні політичні категорії. Та і до того ж, рашка і не шукає особливих приводів.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cherman, не заберуть. стрілкової зброї вистачає. та й забирати зброю у мене має участковий, як ти собі це уявляєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...