Перейти до змісту

Терміново! Майдан - 3.0!


yuraa

Майдан - 3.0   

112 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Аваков ніяк не може знайти Жиліна та інших членів злочинного угрупування Оплот, а Юля спокійно зустрічається з ними і веде переговори.

Нас мають за дурнів.

"Тимоха жмет руки убийцам-оплотовцам, которые с мусорами убивали людей на Майдане, сука беспринципная

путинская шалава"

Mxp1Y.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут питання не скільки в ЮВТ, скільки взагалі в системі влади та в тих, хто не бажає її міняти.

Бля, повторюю ті самі слова, які говорились на Майдані серед людей до лютневих подій. Жопи у кріслах помінялись, а мізки - ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жопи у кріслах помінялись

навіть жопи не поміняли. вернули попередню банду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут питання не скільки в ЮВТ, скільки взагалі в системі влади та в тих, хто не бажає її міняти.

Бля, повторюю ті самі слова, які говорились на Майдані серед людей до лютневих подій. Жопи у кріслах помінялись, а мізки - ні.

Тільки зміна системи. Не змінивши її не зміниться нічого. Я щиро радий, що все більше людей починає це розуміти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

halcogen, з уркоподібними є простіші методи й більш дієві. а от з політиками нашими - жесть.

я б заборонив усім хто останні 15 років був при владі займати державні пости й обиратись у будь-які органи до кінця їх життя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки зміна системи. Не змінивши її не зміниться нічого. Я щиро радий, що все більше людей починає це розуміти.

Друже, пошукай мої пости і побачиш, що я про це писав ще в лютому. ))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Smith, та всі про це говорили та продовжують))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Третій майдан остаточно зруйнує країну. Юлька сама себе зараз дискредитує співпрацею з сепаратистами, тобто нарощує собі політичний капітал на сході. Аваков піде одразу після виборів. Поки що його влаштовує такий порядок речей: активних дій з боку сепаратистів немає, міжнародний тиск на РФ зростає, підготовка до виборів йде активним ходом.

Хочете військового та правового порядку (щоб з сепаратистами швидко розібрались) - голосуйте за Гриценка. В Європу - за Порошенка. Якщо бажаєте бачити народного кандидата - то вже Ляшко) Хоч він і популіст, але користь з нього велика останнім часом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДАЙТЕ СПОЧАТКУ розібратись з одним, а потім вже робити наступний крок. А то всі такі бистрі. Хочуть відразу скочити на другий берег, де квіти і фрукти.

Ще річку не перейли по камінцях, вода бурлить.

Ви можете з тими людьми домовитись??? Ви домовляєтесь з людьми в державі, що робить це??? Ви можете методом домовленості щось змінити???

ВАС будуть вони слухати чи розмовляти з вами??? Хто ви зараз для них??? да ніхто, бо там такі лозунги.

Все ПОСТУПОВО РУХАЄТЬСЯ, тому не гоніть бєса!!! ТИСК з нашого боку на владу. ТАК, повинен бути, щоб розуміли чиї вони. А коли прийде час і буде грунт під ногами

і люди на сході БІЛЬШЕ розумітимуть НАШУ АДЕКВАТНУ позицію, а не лозунги які їм навязують.

Ось тоді і буде час робити НОВИЙ тиск на тих, хто хоче пригрітись біля кормушки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи по голосовалці за Президента, люди тільки і вміють кричати: я за люстрацію, я за перезавантаження, а самі вибирають між олігархом який на протязі останніх 15 років тусується біля влади і казнокрадкою яка вміє гарно балакати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи по голосовалці за Президента, люди тільки і вміють кричати: я за люстрацію, я за перезавантаження, а самі вибирають між олігархом який на протязі останніх 15 років тусується біля влади і казнокрадкою яка вміє гарно балакати.

що ти пропонуєш? конкретно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

halcogen,що ти завжди мелеш??? акциз на ліки до 7%, рада неділю тому скасувала усі попередні акцизи, а те,що ціна не падає - розбирайся з власниками аптек.

чому мене замінусували:

У воєнний час мені мали б видати гвинтівку і я мав би повне право відстрелювати зелених чоловічків без попереджень і в будь яких кількостях.

хто ти такий,щоб тобі зброю видавати? ти появився у дискусіях на борді як 2 дні тому і вже вимагаєш зброю? ти типічний диванний боєць, і даю 90%, що ти будеш одним із перших біля кордону з Польщею після оголошення війни, так як ЄС почне приймати біженців.

про який Майдан іде мова? це вже не внутрішні суперечки, ми не відстоюємо право голосу, вже іде агресія ворога, і Майдан НІЯК не допоможе. Досить жити в ілюзіях!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи по голосовалці за Президента, люди тільки і вміють кричати: я за люстрацію, я за перезавантаження, а самі вибирають між олігархом який на протязі останніх 15 років тусується біля влади і казнокрадкою яка вміє гарно балакати.

що ти пропонуєш? конкретно.

Тільки Ярош може врятувати Україну!

tYCr3vJcu0E.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де у нас взявся оцей "Philip from cannabis" Mr.Brooks?:-)

Та тут на "революційних" темах ПоверЮзерів і карму фармлять. ...а також оголошують війну, вбивають кацапів пачками, міняють владу, розподіляють міністерські портфелі, формують держбюджет і все це, як правило, не злізаючи з крісла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову вибори і знову будем вибирати серед всіх "зол" найменше зло.....

я взагалі за те щоб поки ніяких виборів не було, розібратися в країні, припинити "тиху війну" а тількі тоді вже робити вибори...

я проти всіх! бо немає ні одного нормального, незап"ятненого кандидата...

я за бойкот виборів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я за бойкот виборів!

"Что нам стоит дом построить..."

Вибори не безкоштовна забавка для держави, то раз.

Два - яка ймовірність того, що в разі визнання цих виборів недійсними (влада не міняється - всі і далі в.о.) на "вибори-2" з"явиться купа "незап"ятнених" і достатньо відомих осіб, щоб за них голосували?

Три - історія каже, що пасивність частини електорату, рідко міняє результат виборів загалом

UPD. А чому аж так "терміново" тема називається? Юлька поздоровалась з придурками - привід для майдану? Чи це заклики? Чи вброс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Что нам стоит дом построить..."

Вибори не безкоштовна забавка для держави, то раз.

Два - яка ймовірність того, що в разі визнання цих виборів недійсними (влада не міняється - всі і далі в.о.) на "вибори-2" з"явиться купа "незап"ятнених" і достатньо відомих осіб, щоб за них голосували?

Три - історія каже, що пасивність частини електорату, рідко міняє результат виборів загалом.

в загальному хотів сказати шо мені дуже важко зрозуміти доцільність проведення виборів наразі?

вони шось дадуть?

чи може як буде ДулькаКанфеткаПС чи ше хтось президентом то все наладитсья в одну мить?!

крім просра%:х грошей і погіршення ситуаціїї в регіонах нічього ці вибори не принесуть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навпаки, оголошені вибори необхідно провести, щоб у нас таки з"явився "легітимно обраний" президент, а у путіна було менше підстав патяки про незаконну владу та прибрати в.о. пастиря. а опісля провести перевибори парламету для очищення від усіляки ПР та КПУ.... імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навпаки, оголошені вибори необхідно провести, щоб у нас таки з"явився "легітимно обраний" президент, а у путіна було менше підстав патяки про незаконну владу. а опісля провести перевибори парламету для очищення від усіляки ПР та КПУ.... імхо

ой да я Вас умоляю....

Будапештський меморандум крім України ніхто не виконав.... кому вірить?!

Данбасс проголосує за іншого легетивного президента і от вам знову нове загострення ситуації... Путлер визнає шо Донецкий президент легитивен, а Українській ні.. от і почалося

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...