Перейти до змісту

Терміново! Майдан - 3.0!


yuraa

Майдан - 3.0   

112 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Який сенс в темі. як що подібних( Вибори президента, майдан бути чи не бути), достатньо? :_02: Ну поздоровилась Тимошенко з тими ушльопками, про-піарилась черговий раз як спасителька України? Чи вперше? :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вас влаштовує в.о. президента?

ні, мене взагалі всі шо наразі у парламенті при владі, в армії, медицині, міліціїї і тд і тп ніхто не влаштовує...

вже ця гра в дурня, (в яку з українцями грають 23 роки) втомила... хто б не вигравав а дурнем завжди залишаєтсья народ...

а козирі міняються і все... а як була стара заїжджена колода так вона і буде....

а шо змінить шо буде не в.о. а президент? в нього повноважень більше стане ? помоєму ні....

чи можливо він возьме і сам проведе люстрацію про яку вже просто втомився народ слухати? тоже ні...

Накраде, і під кінець свого строку буде знову говорити шо то не я такий, то система така... ай яй!

Ці "прохфессионали" у влади все своїм "прохсіоналізмом "он до чього довели Україну...

знаєте якось дивно виходить, весь час як влада "обкакується" чьогось народ має за владою прибирати і все наладжувати...

а для чього тоді влада? "

обкакались" одні, потім інші "обкакались", а потім знову перші прийшли знову "накакали".... таке відчуття шо чиновниками не стають а народжуються....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Максималізм, такий максималізм...

Як виглядає Ваш пост коротко: "Хочу вже, мені пофіг як і хто це зробить, головне, що я хочу"

Якшо все так погано було є і, за Вашими прогнозами, буде, то є три виходи:

перший - чемодан, вокзал, ??? (тут вже кому куди)

другий - щось робити, Ви, наприклад зробите це коли не прийдете на вибори (а потім скажете президент - гавнюк, тим більше я його не вибирав) і напишете 100500 постів, як все погано

третій - просто мовчати, що, очевидно, найскладніше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як мені голосувати якщо в мене племінниця Юлька і я іі люблю? :_08:

хто ти такий,щоб тобі зброю видавати? ти появився у дискусіях на борді як 2 дні тому і вже вимагаєш зброю? ти типічний диванний боєць

А хто ти такий щоб питати хто він такий? Вже напевно вбив пачку москалів і тепер завідуєш бордівським складом зброї?

Майдан-3 треба, але десь так восени, коли зрозуміло буде що з себе представляє новий президент. Бо тут по телевізору вже дофіга воні що мол суддів люструють не судді і що це не прозоро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Граждане,действительно, сейчас не время власть менять,нравится нам она или нет.У нас есть совсем другая угроза из за которой мы должны сплотится вместе. Отобьёмся от соседа , потом видно буде.Считаю эту тему дибильной и не своевременной.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Максималізм, такий максималізм...

Як виглядає Ваш пост коротко: "Хочу вже, мені пофіг як і хто це зробить, головне, що я хочу"

дивлячись на дерево один бачить життя, природу а інший бачить кусок деревини з якого можна зробити доску....

Це я до того шо сказанне можна зрозуміти по різному....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибори необхідно провести, як мнімум для того, щоб насолити путлеру, якщо їх відкласти, то московія буде мати час та можливість прийняти міри для їх фальсифікації та саботажу,а цього допустит ніяк не можна, (ось такий факт, приобшуку офісу ПР в Зокарпатті було виявленно 110 печаток ЦВК від різних округів)

ПС за Юльку ніколи не віддам свій голос, бо то москальська брехливеа с%ка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рома М**шко, а тобою на роботі дуже задоволені чи є проблеми?

не сую ніс не в свої справи і все збс...

там де треба мовчу, там де треба говорю...

а яке це відношення має до теми?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пряме. Ти так всіма незадоволений, що виникає питання: або ти такий ахуєнний,тоді реально маєш право вимагати від інших, або ти дрібний ушльопок, що небагато з себе представляє, але дох*я хоче від усіх. Угадай, до якого варіанту я схиляюся?;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочете військового та правового порядку (щоб з сепаратистами швидко розібрались) - голосуйте за Гриценка.

як мінімум він би навів порядок в армії, що наступні 5-10 років буде дуже актуально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я за бойкот виборів!

краще б ти школу не бойкотував, коли маленький був...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пряме. Ти так всіма незадоволений, що виникає питання: або ти такий ахуєнний,тоді реально маєш право вимагати від інших, або ти дрібний ушльопок, що небагато з себе представляє, але дох*я хоче від усіх. Угадай, до якого варіанту я схиляюся?;-)

як удар между ног по моєму самолюбію :_07:

краще б ти школу не бойкотував, коли маленький був...

нема шо сказать? хатім сказать шо мол точек или ком не ставил да?

чі шонібуть аби ляпнуть?)

П.С. тут форум, на якому всі люди діляться своїми думками...

моя думка це перш за все МОЯ думка...

я висвітлюю свою думку, а якшо комусь це не подобається то це Ваші проблеми....

і переходити на особисті образи це або немає шо сказать, або це говорить про низький моральний рівень людини!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нема шо сказать?

та я вже сказав, дивлюсь не доходить))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

100% це не кінець і навіть не початок кінця))) Допоки не виженем чи не посадим на палю всіх ворогів України бородьба не закінчена...Це лиш початок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...