Перейти до змісту

Велодень 2014 - Обговорення


Рекомендовані повідомлення

На 15-те плануємо провести гонку

От і обговоримо! Одне іншому не те що не заважає, а... ну типонєл, да? :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 183
  • Створено
  • Остання відповідь

гонка на Велодень також перенесена на тиждень, бо від траси залишилась тільки назва та напрямок :dont: попередня реєстрація буде продовжена

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велодень супер!!! Хто не приїхав - той москаль :)

Як дотепно...юморист...чого ж ти дома сидиш, катайся святкуй..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як дотепно...юморист...чого ж ти дома сидиш, катайся святкуй..

так він як раз катається ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вело-борда поділилася:

1. на тих, практичних хто сидить вдома і жаліє що "Велодень" таки відбувся без них

2. і тих хто поїхав і тепер щоб хоч якось виправдати своє безуство обзиває тих хто сидить вдома "москалями"

демократія, мля!

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. і тих хто поїхав і тепер щоб хоч якось виправдати своє безуство обзиває тих хто сидить вдома "москалями"

Безумство було б, якби поїхали в Панський ліс. :)

я поїхав і повернувся назад десь з середини траси, бо впевнений, що навіть той десяток-півтора людей, що приїхали б на гонку, не отримали задоволення. не кажучи вже про ризики для здоров'я тих, хто приїхав щоб комусь щось довести :dont: але це гонка, велопробіг безпечніше :smile3: дякую всім хто приїхав та приняв участь! а гонка обов'язково буде, у наступні сонячні вихідні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. і тих хто поїхав і тепер щоб хоч якось виправдати своє безуство обзиває тих хто сидить вдома "москалями"

Безумство було б, якби поїхали в Панський ліс. :)

А поїхати в Словя"янськ і організувати там велодень?

В кожного своє поняття безумства...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лєкс - ВИГОВОР!!! Зараз розмовляю з учасниками, весь негатив в тому, що НЕ БУЛО ЧУВАКА... НЕ БУЛО ЛЄКСА!!!!

Чувак - ти .... Всі проблеми по трасі , які були - рішались одним твоїм словом-криком!!!

Саня, ти як путін!!! Я на тебе розраховував, як ні на кого. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі проблеми по трасі , які були - рішались одним твоїм словом-криком!!!

Так і не було ніяких проблем по трасі ;)

+ 10 і холодна злива. Я собі на наступні вихідні велодень зроблю.

З пробігом і велосипедистками?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лєкс - ВИГОВОР!!! Зараз розмовляю з учасниками, весь негатив в тому, що НЕ БУЛО ЧУВАКА... НЕ БУЛО ЛЄКСА!!!!

Чувак - ти .... Всі проблеми по трасі , які були - рішались одним твоїм словом-криком!!!

Саня, ти як путін!!! Я на тебе розраховував, як ні на кого. :(

:0166:

Я прийшов з чергування, вже розсвіло...))

Тра було в 9 розбудити.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повага ковельським велосипедистам, які не зважаючи на погоду, приїхали в Луцьк на Велодень.

IMG_9668w.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я з друзями на машині та велосипедами на даху все таки приїхали в ПЛ. ледь доїхали по грунтовці, три рази пхали автомобіль ! ( дуже слизьо було, носить зі сторони в сторону )

але все таки приїхали та й катнули втрьох ( ганяли в самому лісі по стежках години три )

було весело, мокро, слизько брудно.

потім заїхали на автомийку та прийняли душ ( бо забруднені були з ніг до голови )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І суть: "Велодень 2014" має пропагувати культуру катання, а не бути показом самодурства.

(Хочете проїхатись їдьте "по тихому" )

Класно пропагував культуру катання і зовсім без самодурства чувачок в камуфляжі (не українському, доречі) і з автоматом Калашникова. Афігєнний такий символ єдинства висів собі на плечі і спонукав до їзди «по тихому».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І суть: "Велодень 2014" має пропагувати культуру катання, а не бути показом самодурства.

(Хочете проїхатись їдьте "по тихому" )

Класно пропагував культуру катання і зовсім без самодурства чувачок в камуфляжі (не українському, доречі) і з автоматом Калашникова. Афігєнний такий символ єдинства висів собі на плечі і спонукав до їзди «по тихому».

он стрелял с него?)) Если нет тогда все в порядке )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще кілька фото з пробігу

E7wFR.jpg

XaeMi.jpg

JQRKM.jpg

lf34M.jpg

rEUf3.jpg

lSFJr.jpg

ну і ще був такий класний пасажир на багажнику )

p9a4z.jpg

Загалом все було чудово незважаючи на погоду та дірявий асфальт схований в калюжах )

Дякую усім за компанію )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І суть: "Велодень 2014" має пропагувати культуру катання, а не бути показом самодурства.

(Хочете проїхатись їдьте "по тихому" )

Класно пропагував культуру катання і зовсім без самодурства чувачок в камуфляжі (не українському, доречі) і з автоматом Калашникова. Афігєнний такий символ єдинства висів собі на плечі і спонукав до їзди «по тихому».

он стрелял с него?)) Если нет тогда все в порядке)

Я ж написав - «висів» і «спонукав». Якщо таке кіно - норма, нехай наступного разу панове організатори пустять в колону танкетку, малеееньку таку, рябеньку, або зелененьку. І дітей посадимо на броню в броніках і касках, хай побачать москалі і забаяцца. Люди!!! Це ж ВЕЛОДЕНЬ, а не день рябого автоматчика на велосипеді!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ж ВЕЛОДЕНЬ, а не день рябого автоматчика на велосипеді!

Разберись сначала, потом истери. Этот велодень был так задуман тематически - патриотический. Проводился во время войны и на девятый день после подлого расстрела наших ребят-земляков. Уверена, что у этого "рябого мужика" все в порядке с головой и документами на оружие.

ПС: Добавила бы еще лично от себя. так правила форума не позволяют

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Предвосхищая галимые вопросы:

- Нет, я у него документов не проверяла.

- Да, милиция усиленная Самообороной там были не для массовки.

- Конечно! Я знаю как работает Самооборона не по наслышке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...