Перейти до змісту

Велодень 2014 - Обговорення


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 183
  • Створено
  • Остання відповідь

Растет вероятность с каждым днем, что не все наши велосипедисты вернутся с войны к Велодню. Катайте на здоровье. А у меня лично нет сил даже это читать спокойно. Считайте меня истеричкой. Мне до звезды

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згоден з Танею, катання не на часі. Пропоную акцію: збираємся на Театральній,хто з ровером, хто без. Замотуємся в білі простирадла і повзем в Гаразджу. Хто домовиться за місце- повзе тільки до Рівненськоі.Хто повзтиме з ровером- повинен мати більше простирадло. Всьо плохо, ми всє умрьом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толик, я не белка-истеричка, если ты еще не понял. Умереть я не боюсь. Хоронить боюсь. Но еще раз повторю, катайтесь, осуждать не буду. Участвовать - пока нет настроения.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все просто - говорим з сусідами, знайомими. Приватне спілкування набагато дієвіше за листівки та бігборди.

Мене знайомі зупиняють "Як діла?", а я їм - "Велодень 31 травня, на 9 ранку!" - переймайте досвід. Здрукуйте собі флаєр, покладіть на столі.

QYvtE.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому на 9? Завжди було на 10, та й субота, людям подрімати ще хочеться. Народу 100% буде менше.

Діфото, без образ, та це "паєхалі" на фоні проросійських виступів в Україні звучить просто як глузування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паєхалі!???! А це яким боком?

Я під такі зазивачки не буду брати участь.

Цікавий став у вас підхід. -1000

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вже важко вивчити українську мову, не борда к якась бридятина, ви можете в кінці- кінців спілкуватись українською!!!? 4оли це блятство закінчиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вже важко вивчити українську мову, не борда к якась бридятина, ви можете в кінці- кінців спілкуватись українською!!!? 4оли це блятство закінчиться?

Обов'язково українською, или по-русски тоже можно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вже важко вивчити українську мову, не борда к якась бридятина, ви можете в кінці- кінців спілкуватись українською!!!? 4оли це блятство закінчиться?

Кажется я приеду уже в совсем другой Луцк)) Русизмів треба позбуватись, особливо на всіх массових заходах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вже важко вивчити українську мову, не борда к якась бридятина, ви можете в кінці- кінців спілкуватись українською!!!? 4оли це блятство закінчиться?

Обов'язково українською, или по-русски тоже можно?

па залусскі желатєльно єсли такіє немошьніе что віучіть укр нет мозгіфф. Обмежені чи спеціательно не хочете українською спілкуватись, чи щось довести бажаєте? ( плем. в афр. )
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паєхалі!???! Під таким гаслом точно не поїду! :0157: :0157: :0157:

Флаєр переробіть будь ласка.

Україна починається з тебе!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Blik, українську вивчи для початку, аби хизуватись перед росіянами, бо деякі з них знають її краще за тебе - це раз. ("Невже" пишуть разом, і це знає люба дитина! А ще українці не використовують лайливі москальські силогізми!)

Кльово, що така невинна листівка викликала подібний резонанс.

Я запрошую на ВЕЛОДЕНЬ усіх!

31 травня. з 9:00. Велопробіг о 10:00.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли збори АВЛ? Хто залишився в членах? Скільки членів АВЛ? Скільки за останній рік вийшли з чденства? Скільки вступили в АВЛ?

П.с. ти не записував, щоб викреслювати. Це не хрестики-нулики?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Збори АВЛ проводяться постійно

2. У членах АВЛ лишились ті, хто має до того наснагу

3 За весь час з АВЛ не вийшло ні навіть собачки

4 У АВЛ не вступають, це не партія регіонів.

П.С. за відчуття гумору мовчу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Збори АВЛ проводяться постійно

2. У членах АВЛ лишились ті, хто має до того наснагу

3 За весь час з АВЛ не вийшло ні навіть собачки

4 У АВЛ не вступають, це не партія регіонів.

П.С. за відчуття гумору мовчу.

1.Зборів, як і результатів рішень, так і планів розвитку асоціації не було.

2. Уточнення, наснагу мають більше вело-прихильників ніж у членах АВЛ.

3. Уточнення , я знаю як мінімум одного, хто офіційно вийшов (така-собі не погана собачка), решта (більшість) просто не підтримують функціонування організації ні фінансово, ні організаційно .

4. То яким чином формується громадська організація? Якщо немає членства? І до чого тут ПР? ,Вплетіть сюди ще Свободу…

П.с. Я намагався виправити граматику. Вчителько! Зміни будь-ласка офіційний флаєр «Велодня».

І ще … «Россия заканчивается там, где заканчивается русский язык» , може хоча б зробимо зусилля над собою….. я не проти російської, але чи не варто почати хоча б з самоповаги? Рано чи пізно цей вибір потрібно буде зробити кожному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вже важко вивчити українську мову, не борда к якась бридятина, ви можете в кінці- кінців спілкуватись українською!!!? 4оли це блятство закінчиться?

Обов'язково українською, или по-русски тоже можно?

па залусскі желатєльно єсли такіє немошьніе что віучіть укр нет мозгіфф. Обмежені чи спеціательно не хочете українською спілкуватись, чи щось довести бажаєте? ( плем. в афр. )

Во-первых, есть такая национальность - русский. Это не обязательно россиянин.

Во-сторых, каждый уважающий себя русский должен знать свой родной язык, независимо от гражданства.

В третьих - о мозгах помолчим, потому как оскорблю.

Ну и по ходу - оскорбления - удел именно тех недалеких, о которых ты сам говоришь.

Заметь, отвечая на твои вопросы постарался не оскорбить тебя. Даже на вы не перешел. А, ну разве ответил на родном языке. Хоча те саме можу повторити українською. Хоча це не важливо, оскільки нормальна людина зрозуміє і без цього.

P.S. Неважливо, якою мовою розмовляє людина - важливо, що для нього значить Україна. Це раз. Але не дам себе образити тільки за те, що я русскій. Не росіянин, а саме русскій. Для мене особисто це дужжжже велика різниця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...