Перейти до змісту

Велодень 2014 - Обговорення


Рекомендовані повідомлення

Все буде нормально. Не перший раз Велодень в Луцьку, є певний досвід. Спереду колони будуть діти і регулювальники.. Але ж дорослі, які будуть з дітьми, теж повинні тверезо оцінювати можливості своїх чад. Якщо дитина не вміє елементарно користуватися гальмами, і на спуску з моста тупо залетить іншій дитині на спину, то з такими дітьми краще почекайте наступного року, коли підросте і навчиться нормально їздити. Безпека понад усе. Їзда в колоні вимагає хороших навичок і уваги, навіть коли швидкість не велика.

На велодень завжди їдемо велике коло по маршруту 15-ки. На першому ж спуску на Винниченка іноді бувають зіткнення, падіння, губляться тапки і т.д. А таких спусків три. Винниченка і два мости. Тому я б дуже не рекомендував дітей які зовсім невпевнено їздять, ставити в колону. Від свята мають залишатися приємні враження, а не гулі, синці, здерті коліна, лікті і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 183
  • Створено
  • Остання відповідь

Протяжність маршруту - 10,5 км. , час їзди - 60-65 хвилин. Середню швидкість вираховуйте. На Велодні буде купа регулювальників, головний - Lexx_giant, він буде слідкувати, щоб малечам було комфортно, я в ньому впевнений - ви будьте певні також.

Все буде добре і для діток, і для дорослих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці!

У кого є авто-черевичок, або мінівен - потрібна допомога по перевезенню аудіоапаратури на Велодень, зранку завезти на майдан, потім, приблизно о 15:00 - завезти назад.

099 3070083 - подзвоніть, будь-ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діма, на скільки потрібно приїхати в день ВЕЛОДНЯ, щоб допомогти в орг.питаннях?

пі.сі. в мене ж шаріки :0096: сама стільки не надую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діма, на скільки потрібно приїхати в день ВЕЛОДНЯ, щоб допомогти в орг.питаннях?

пі.сі. в мене ж шаріки :0096: сама стільки не надую!

Может это и финты но если уж так сильно много шариков можно попросить на заправке надуть )) или просто провести конкурс по надуванию шариков )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всю тему начебто прочитав, але не знайшов посилання на оголошення формату А4 в кольорі, таке як на фото біля стадіону СНУ.

Скиньте посилання!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

emelka, я буду приблизно на 8:30, там 400 балонів - для толпи не проблема :)

yari4ok, плакати А3 вже готові , взяти можна на штабі Самооборони або на Відродження, дзвоніть Лєксу або мені - 099 3О70083

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

или просто провести конкурс по надуванию шариков )))

приїзджайте раніше - проведемо конкурс разом ;)

на 8:30 буду!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба буде з собою "клійонку" чи дощовик брати, а то прогноз не радує http://www.yr.no/kart/#lat=50.75932&lon=25.34244&zoom=7&laga=nedb%C3%B8r&baseid=PunktUtlandet%3A702569&proj=900913 (перетянути шкалу зверху, години рахувати від грінвіча тобто +2 додавайте).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.s. що будете вдівати завтра/брати з собою якщо дощ буде?

Зонтик в одну руку дощовик натянути та й усі справи. :)

Клійона рулить :)

dozhdi-v-indii-17-14.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.s. що будете вдівати завтра/брати з собою якщо дощ буде?

у вас масса варіантів! :)

пробачте, не втрималась ;)

fvim08lr.jpg

82301_velosiped.jpg

08.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

j2n4x.jpg

Готуємось...

Нарешті, ВЕЛОдень!! Я на улюбленому команчику...без гіпса...разом з усіма! Клас!!!

П.С. Завтра теж буду на 8:30

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cherman, влетів вджип біля там-тама. За пару днів до Велодня..тільки байк купив

post-16960-0-70824200-1401479959_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минулого року така класна погода була, тільки в другій половині дня задощило....

Так хочеться катнути і так не хочеться намокнути :_11:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+ 10 і холодна злива. Я собі на наступні вихідні велодень зроблю. Бо не в кайф абияк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+ 10 і холодна злива. Я собі на наступні вихідні велодень зроблю. Бо не в кайф абияк.

мля!

лето же... не зима.

...чайнота ванильная :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+ 10 і холодна злива. Я собі на наступні вихідні велодень зроблю. Бо не в кайф абияк.

мля!

лето же... не зима.

...чайнота ванильная :_07:

Це ж скільки треба мати мужності, щоб із-за дощу відмовити СОБІ в участі у Велодні :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну те що ви там змокнете я не сумніваюсь. І суть: "Велодень 2014" має пропагувати культуру катання, а не бути показом самодурства.

(Хочете проїхатись їдьте "по тихому" )

Не займайтесь фігнею, ОРГИ - ПЕРЕНОСЬТЕ на 07.06.14!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Така погода не дозволить приїхати багатьом, особливо з дітьми. Я наприклад сам хотів з дочкою, щей сусіда з дитиною брав. А так навіть ще незнаю, щой робити. Є ще декілька хвилин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...