Перейти до змісту

Якою має бути справжня церква?


Gabriel

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 249
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Это ж как надо было любить собственного сына, чтобы отдать его на растерзание толпе?!

Странный папаша, маньяк прямо какой-то.

Церкви вообще не должно быть. И собраний тоже. Потому что, как только начинает собираться толпа, начинаются мысли о создании времянки, барака, постройки, церкви, храма... Соответственно начинается сбор денег, коррупция и всё отсюда вытекающее. Потом становится непросто прожить на уменьшающиеся поступления и начинается привлечение новых прихожан.

Церковь как памятник архитектуры может существовать. Но как место сборищ - она не нужна. Мне кажется, для общения с Богом не нужно никакое передаточное звено (священник, церковь). Бог - это то, что находится в человеке. Явление, называемое "Богом" - это внутренний диалог человека с самим собой. Какой тут может быть посредник? Разве что психоаналитик. Но где вы видели священников-психоаналитиков?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Мне кажется, для общения с Богом не нужно никакое передаточное звено (священник, церковь). Бог - это то, что находится в человеке. Явление, называемое "Богом" - это внутренний диалог человека с самим собой."

На рахунок першої частини згідний з тобою. А на рахунок другої... - виходить що ти Бог??????????????????? :D

І чого більшість тих хто тут пише заклинює на грошах і корупції в церкві. Така фішка, чи що?

Давайте відкриємо нову тему відносно розуміння Бога, а тут ми говоримо про церкву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні, давайте не будемо філосовствувати про любов Бога. Якщо ви її не розумієте, то не потрібно зводити до - не можу назвати більше ніяк - богохульства. Не залежно від вашого відношення і того, вірите ви в Бога чи ні - ви ж не можете напевне сказати, що його немає. Це вічна суперечка. А відтак, все рівно потрібно бути обережним у висловлюваннях, тим більше про його любов. Якщо ви не вірите в Бога - то називаючи його дитям - ви визнаєте таки його існування, а якщо так - то як він сприйме ваше висловлювання на свою адресу?

І давайте визначимось таки в кінців кінців про яку церкву ми говоримо? Топікстартер, можна конкретніше поставити запитання. а то виходить, що кожен говорить про свою церкву, а на горіхи перепадає православним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каждый человек - это Бог. Не только я :D

Но об этом действительно поговорим в другой теме.

І чого більшість тих хто тут пише заклинює на грошах і корупції в церкві. Така фішка, чи що?

Не фишка. Просто реальность. Понаблюдай, что творится в церквях.

Не залежно від вашого відношення і того, вірите ви в Бога чи ні - ви ж не можете напевне сказати, що його немає.

Точно так же нельзя сказать, что он есть.

Вообще понятие Бог, как мне кажется, придумали из-за собственной слабости, глупости и неспособности рационально объяснить происходящее. А потом тысячелетиями вдалбливали себе это в голову - результат можно наблюдать сегодня.

А про церковь действительно нужно уточнить, какая имеется в виду - протестантская (50-ники, Свидетели, другие течения), православная, католическая...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре, поставлю питання по іншому.

Я питаю не про якусь деномінацію, а про церкву як таку взагалі.

При слові "церква", які асоціації виникаютьу вас в голові?

Що з того, що зараз ми зустрічаємо церквах є добрим, тим що допомагає людям, підтримує віру, робить Бога зрозумілим і близьким для людини ( і тому, при потребі ви підете в таку церкву) а що треба змінити, що є лишнім і віддаляє від віри в Бога і компрометує церкву як таку (і плювать ви хотіли на таку церкву). Любої деномінації. Можна наїзжати не тільки на православних.

Питання зрозуміле?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В продуктовому магазині чи на базарі тоже все замішано на грошах і багато корупції, проте це ще нічого не означає...

Понаблюдай, що там твориться. Чи перестанеш ти ходити в магазин через це?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В продуктовому магазині чи на базарі тоже все замішано на грошах і багато корупції, проте це ще нічого не означає...

Понаблюдай, що там твориться. Чи перестанеш ти ходити в магазин через це?

І до чого це? А продавець тебе заманює плакатом - тут безкоштовне мясо, або молоко? Йдучи на базар ти знаєш що йдеш купувати, саме за для цього там є продавці, які не приховують того, що за послуги/товари беруть гроші. А вот церква прикривається чим тільки можна, аби залишити в тіні грошові операції...

Тим паче ходячи в церкву замість продуктового магазину довго ти не протянеш - ФАКТ

А не поведи тебе батьки в церку в дитинстві то так би ти туди і не прийшов ніразу за все життя..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от якраз твоє станнє речення Tum@n aroma не стосується. Зовсім. Хочеш, побалакай з ним в приваті про нього та про церкву. Прозрєєшь, обіцяю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от якраз твоє станнє речення Tum@n aroma не стосується. Зовсім. Хочеш, побалакай з ним в приваті про нього та про церкву. Прозрєєшь, обіцяю.

Небачу сенсу спілкуватися з кимось особисто на тему, ставлення до якої у мене не зміниться ніколи... свою позицію я відстояти зможу і так, переконувати його в чомусь незбираюсь - мені абсолютно все одно як витрачає свій час незнайома мені людина, переконати мене або навіть заставти замислитись йому теж не вдасться... якщо люди не розуміють простих речей то і спорити з ними не потрібно, хай тішаться прихильністю і загальною любовю їхнього бога

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"якщо люди не розуміють простих речей то і спорити з ними не потрібно,"

А розумна людина завжди послухає іншу, бо може щось зможе навчитись від неї.

А ти тішся своїм богом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"якщо люди не розуміють простих речей то і спорити з ними не потрібно,"

А розумна людина завжди послухає іншу, бо може щось зможе навчитись від неї.

мені вистачило почитати ваші пости в цій темі, щоб скласти певну думку... висновок - як від тебе так і від арома нічого нового я не навчусь

те що людина вважає себе розуною нічого не доводить і не схиляє мене до діалогу з нею

А ти тішся своїм богом.

у мене його немає. треба жити своїм життям, покладатись тільки на себе і самому відповідати за свої помилки, а не шукати виправдання у тому що сьогодні ранком не помолився

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не про себе, розумного, а про тебе. Я тебе слухаю і намагаюсь зрозуміти,бо думаю що багато чого не знаю, а спілкування завжди відкриває нові грані в людині. Шкода, що неможна поспілкуватись в "реалі".

А відносно "бога" якого в тебе намає то я тобі не вірю. кожна людина має "бога" якого любить,поклоняється йому приділяє массу часу, витрачає на нього гроші і т.д. Часом людина так сильно любить себе, що сама для себе і є богом. Питання тільки чи цей бог тобі справді допомагає, він вартий такого твого ставлення до себе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти тількі і шукаєш щоб хтось поміг, якусь надістоту... це щоб приховати свої недоліки? мол всі ми не ідеальні а от бог...

А відносно "бога" якого в тебе намає то я тобі не вірю. кожна людина має "бога" якого любить,поклоняється йому приділяє массу часу, витрачає на нього гроші і т.д.

нікому я не поклоняюсь, а під інший опис підходить подруга жіночої статі... ще ти забув про фізину втіху

Питання тільки чи цей бог тобі справді допомагає, він вартий такого твого ставлення до себе?

і знову пусті слова... особливо бог допомагає бездомним людям, сиротам в дитбудинках, дітям, яких батьки викидають на смітник, новонародженим відданим в сиротинець, де їм заклеюють роти ліпкою стрічкою, щоб не кричали... ось вона божа милість... її відчувають навіть ті хто ще не встиг згрішити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, якраз справжня церква і проявляє таку милість до всіх людей перерахованих тобою і люди кажуть "дійсно є Бог" на світі.

Я дозволю собі навести один текст з Біблії, слова Бога

"Бо Я голодував був і ви нагодували Мене, прагнув і ви напоїли Мене, мандрівником Я був і Мене прийняли ви. Був нагий і Мене зодягли ви, слабував і Мене ви відвідали, у в'язниці Я був і прийшли ви до Мене. Тоді відповідять Йому праведні й скажуть: Господи, коли то Тебе ми голодного бачили і нагодували, або спрагненого і напоїли? Коли то Тебе мандрівником ми бачили і прийняли, чи нагим і зодягли? Коли то Тебе ми недужого бачили, чи в в'язниці і до Тебе прийшли? Цар відповість і промовить до них: Поправді кажу вам: що тільки вчинили ви одному з найменших братів Моїх цих, те Мені ви вчинили."

Я вірю, що діє через нас,щоб явити свою любов цьому світу. Для цього, власне і існує церква, показати СПРАВЖНЬОГО Бога, через своє життя і діла. І не треба зараз говорити що всі пагані - є істинні церквиіістинно віруючі люди, незалежно від деномінації-Бог один.

Я не ховаю свою недоліки, якщо треба я їх чесно визнаю перед людьми.

Знаєш, каятися не стидно, стидно має бути коли грішиш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

н-да...

любив би він вас, не послав би на Землю, а відразу в рай... а так вже більше 7000 років заспокоїтись не може що Єва накормила Адама... дитя, одним словом...

Ми з прекрасної Землі зробили помиї,то за що нас в рай пускати?Треба дорости до раю,ми поки діти нерозумні і капризні,ви ж не пустите малу нерозумну дитину в кімнату з євроремонтом і обставлену вазами династії Мін та яйцями Фаберже,а на стінах полотна епохи Відродження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоп.

А як вам така церква:

Домашня. Люди збираються по своїх домах, п’ють чай, спілкуються, діляться життєвими труднощами та перемогами, розповідать мрії, співають пісні для Бога, моляться, живуть як одна сім’я. Кошти збирають ну хіба шо на чай з печивом та на подарунки до дня народження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладно,для тех кто не осилил,выделю сливки:

"Для того, чтобы христианин мог принести жертву Богу, он не нуждается в храме. Но в религии есть не только то, что мы даем. Важнее то, что мы получаем. Важно не то, зачем мы ищем Бога. Важнее то, зачем Он ищет нас.

Зачем мы чаще всего приходим в храм и обращаемся с мольбой к Богу – хорошо известно. Мы склонны в Боге видеть этакий генератор гуманитарной помощи: "Дай, Господи, нам побольше здоровья, побольше успеха и прибавки к зарплате!…". Слишком часто мы ищем Господа, по присловью святителя Димитрия Ростовского, – "не ради Иисуса, а ради хлеба куса" [4]. А вот зачем Бог ищет нас? Он хочет у нас что-то забрать? Или дать?

Зачем призывает Его Слово: "Приидите ко Мне вси труждающиеся и обремененнии" (Мф. 11,28)?.. Нет у этого призыва продолжения в роде: "И вы отдадите Мне то-то…". Иным предвестием кончается это приглашение; оно говорит о том, что Бог сделает ради отозвавшихся: "И Я успокою вас… найдете покой душам вашим".

Итак, Бог зовет нас к Себе, чтобы что-то вручить нам. Что же? Знание – "Научитесь от Мене"... Дух – "Примите от духа Моего"... Любовь, мир и радость – "Пребудьте в любви Моей… Мир Мой даю вам… Радость Моя в вас да будет…". Но Христос дает нам и еще нечто немыслимое…

"Пребудьте во мне, и Я в вас… Приимите, сие есть кровь Моя за вас изливаемая…". Всего Себя Христос вверяет людям. И Свою божественность, и Свою человечность."

ЗЫ:Лет 15 назад,я утверждал,что я агностик,требовал показать мне Бога. А лет 10 назад я всем доказывал,что церковь не нужна,что Бог в душе,но при этом я каждый день обращался к этому Богу в душе(сердце),пока не понял,что лучше это делать в церкви.Скажите,те,кто утверждает,что Бог у них в сердце(душе,голове и т.д) вы хоть раз в день молитесь?Некогда?Место неподходящее?Перед окружающими неудобно? Вот для того и нужна церковь.Это место,где человек имеет возможнось отключится от суеты и сосредоточится на высшем,духовном.Это не просто здание и люди в нем.Когда нам хорошо,то Бога или нет или он у нас в душе,но когда нам плохо,то мы бежим к Нему.

"Не бывет атеистов в окопах под огнем" © вроде бы Летов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не залежно від вашого відношення і того, вірите ви в Бога чи ні - ви ж не можете напевне сказати, що його немає.

Точно так же нельзя сказать, что он есть.

после того, как встречаешься с тяжелейшими судьбами людей я все больше убеждаюсь что его нет.

первое что приходит в голову - Фрунзик Мкртчян.

жена - психически больная (неизлечимо)

дочь - нормальная, но после того как вышла замуж и уехала в Аргентину (вроде туда) - погибла в автокатострофе

сын - психически больной (неизлечимо)

и все... никого не осталось.

за что его так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і знову пусті слова... особливо бог допомагає бездомним людям, сиротам в дитбудинках, дітям, яких батьки викидають на смітник, новонародженим відданим в сиротинець, де їм заклеюють роти ліпкою стрічкою, щоб не кричали... ось вона божа милість... її відчувають навіть ті хто ще не встиг згрішити

А з чого ти взяв,що вони не встигли згрішити?Може ці діти в минулих життях робили те саме зі своїми дітьми,а тепер повинні через те пройти самі.З чого ти взяв,що Бог це Спайдермен чи Бетмен?Значить нам так вигідно?Є Бог хай він і займається всіма проблемами-бездомними ,сиротами,посухою,повінню,а ми будемо робити що хочемо,аби нам тільки не заважали насолоджуватись.Бог дав нам право вибору.Ми самі обрали таке життя.

Окей,хай від Бога має бути допомога,але коли людина при аварії ламає ногу чи руку,вона чомусь думає:"чому Бог так зі мною зробив?"Хоча має бути по іншому:"Дякую,Боже,що я не загинув!" А щоб допомога приходила вчасно,треба вчасно по неї звертатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окей,хай від Бога має бути допомога,але коли людина при аварії ламає ногу чи руку,вона чомусь думає:"чому Бог так зі мною зробив?"Хоча має бути по іншому:"Дякую,Боже,що я не загинув!" А щоб допомога приходила вчасно,треба вчасно по неї звертатись.

а если от рождения чего не того? не дай бог оказаться в шкуре любого ущербного. и мыслей его лучше не знать - депресняк съест.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shura але ти до кінця не знаєш відповіді на всі заптання так само як те, що є кращим для людини. Нам здається одне добрим і хочеться цього а в кінці - трагедія...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...