Перейти до змісту

Якою має бути справжня церква?


Gabriel

Рекомендовані повідомлення

*оффтоп* - створіть під_розділ Релігія у розділі Відпочинок (так як я колись радив) і там все це обговорювати..

По топіку.. Архітектура - це дуже класно - люблю фотографувати церкви а також там бувати - гарно - беззаперечно!

А от щодо душі - то Бог в першу чергу в серці а не в приміщенні..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 249
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Так,Бог в серці, якщо серце чисте.

Підтримую ідею на рахунок підрозділу РЕЛІГІЯ.

Адміни, мона щось вирішити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum

Я не точно висловився, не конкретизувавши про яку частину Біблії говорю - тут погоджуюсь з тобою. Ну а апостолів християнами почали називати вже пізніше!!! Хоча це не так і важливо.

Gabriel правий у тому, що ми тут більше дискутуємо на релігійну тематику, ніж відповідаємо на його запитання! Є ж відповідна тема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, не варто... Хоча, якщо поставити там ДВОХ модераторів з протилежним баченням, які б не допускали розпалювання конфліктів, то все може вийти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, не варто... Хоча, якщо поставити там ДВОХ модераторів з протилежним баченням, які б не допускали розпалювання конфліктів, то все може вийти...

Plum vs Shkoder :D эти точно не подерутся несмотря на...

но они и так "глобальные"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Согласен. Я вот, не взирая на негативное отношение к церкви, как к виду бизнеса, толерантно отношусь к верующим людям, ибо у каждого из нас своя жизнь и мі сами решаем как ее прожить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з t0rik'ом узгоджено -- форуму РЕЛІГІЯ бути

-1, фтопку! вместе с политикой :D

Заметил что все острые темы начинаться с одного вопроса, перерастают в знание\не знание кого либо истории, потом в ход идут замечания по поводу ошибок, как орф. так и грам., потом все перерастает на личности, ну и конечный результат, тема закрывается модератором.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО, у народа много негатива в сторону церкви из-за того, что это стало модно.

только прошу понять меня правильно.

я о тех, у кого на шее кресты с "гимнастами" (я про размеры этих образов, не сильно отличающиеся от низкорослых спортсменов-гимнастов)

при этом, эти "верующие" чуть ли не на машине могут въехать на своем 600-м, а там креститься четырьмя пальцами не выходя из салона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oushen, вот потому я и говорю об двух модераторах противоположных взгялдов, которые бы пресекали подобные поползновения когобы-то нибыло. не стоит выгораживать ни церковников, ни их противников.

Путь модератора, это путь обьективного мышления, который не допускает личностных симпатий или антипатий, влияющих на ход дискуссии.

З.Ы. Я вот веду раздел "Религия" у нас на форуме: http://forum.horrors.ru/forumdisplay-f_36.html

Пресекаются как наезда на христиан, так и на их опонентов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Странная тема.Сродни-"что бы вам предложить,что бы вы купили,что должно быть,что бы вы ходили?"Истинно верующие-только посмеются и пожмут плечами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий котофан не варто так, справді не варто.

Можливоми хоча б на форумі поспілкуємось на теми, які більше ніж "їсти-спати-працювати...." нуі кожен далі добаляє своє.

Чомусь в житті немає часу (чи немає з ким) протаке поговорити. Або не хочеться. або ніхто не хоча слухати.

А так, може хтось здайде щось корисне для себе в таких дискусіях.

Як думаєш? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, тоді мене і шкодера, заодно будем банити один одного :-)

Не можна заперечувати Бога якщо його не бачив (читай не чув, не бачив, не знав) і церква є одна і якою вона має бути чітко написано. Якою ж має бути сама будівля зовні та внутрішньо (мала архітектура) це особливості культури нації і навіть регіону. а духовно і соціально церква є прямим відображенням її пастви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ириска - "истинно верующие", якраз і не думають тільки про себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можна заперечувати Бога якщо його не бачив

Погляд істинного агностика, а не віруючої людини...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ириска - "истинно верующие", якраз і не думають тільки про себе.

Ну да...не думают..Тема просто на торговлю смахивает,на предложение чего-то....Смешно.Что,собственно говоря,можно вынести из такой дискусии?Каждый останется при своем мнении и в своей вере.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ириска-ти ходиш в церкву?

Якщо "ні" - то чому?

Хіба хтось когось в цій дискусії переманює в іншу віру?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хожу.Не тоді коли "ніби-то треба",перед Паскою,до сповіді-а тоді,коли відчуваю потребу,чи бажання,чи правильніше сказати-внутрішній потяг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в яку, якщо не секрет? Чи задоволняє та церква твій "внутрішній потяг"? Чим?

От про це власне і розмова.

Церква має допомагати людям, безкоштовно. Будь то духвоні питання та переживання або питання реального життя. Якщо ти ходиш в таку церкву, я затебе справді радий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, а вот такой вопросик - вам не тошно от того, что ваш Бог заставляет (называйте это как угодно, хоть внутренней необходимостью - суть не меняется) вас идти в цековь и поклоняться ему?

Может, у него мания величия? Иначе зачем это ему нужно? Если он знает, что он самый лучший, зачем ему миллиарды подтверждений каждый день? :)

Реального человека отправили бы на принудительное лечение с такими симптомами.

Я не признаю такого Бога. Чем Он выше человека? Почему люди долждны падать перед Ним на колени и ждать его милости? И почему вообще решили, что Бог существует? Только из-за того, что не могут объяснить (или поверить), что некоторые вещи могли возникнуть эволюционно, без вмешательства извне?

Возможно, это проявление "стадного инстинкта" у "хомо сапиенс" - собираться вместе в церкви? :lol:

Возможно, это свидетельство, что люди совсем не так уверены в себе и своих силах, как это стремяться показать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в твоем посте, ursa, сразу несколько вопросов:

1. Почему Бог заставляет людей, чтобы Они ему поклонялись?

2. Почему люди должны поклоняться Богу?

3. Выше ли Бог человека или наоборот?

4. Существует ли Бог?

5. Почему люди собираются вместе в церкви?

6. Те которые собираются в церкви неуверенные в своих силах, а все остальные более уверенные в себе. Поэтому для неуверенных в себе людях нужна церковь?

Я правильно тебя понял?

я думаю в будущем можно отдельно пообщаться по каждому из вопросов а пока вопросом на вопрос насчет заставлет ли Бог людей поклоняться себе.

Что заставляет, например, десятки тысяч болельщиков ити на стадион и там "поклоняться" своей команде (причем в любую погоду)?

Их кто-то заставляет? ПОчемы мы думаем, что Бог "заставляет" людей поклоняться себе? Может это люди не могут прожить без Бога а не наоборот?

Так как, насчет болельщиков? Что их объединяет? ЧУ них есть "внутренняя необходимость"ити на футбол?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вболівальникі отримують естетичне задоволення від гри, аналогічно як хтось від музики, кіно, театру...до чого тут Бог :lol:?

Бог нікого не заставляє і дає людині (!!!)рівноцінну свободу вибору ;) ??? Чи рівноцінна свобода вибору - це коли тобі говорять, що ти або будеш робити: 1,2,3,4,5.........., або вибач - ти у список не потрапив - це реальний вибір :)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я поясню, якщо ти любиш свою команду -ти купуєш квиток та йдеш на футбол. Таким чином ти виражаєш свою підтримку.

Коли говорять слово "фанат" у футболі - то це нормально, коли мова йде про віру то чомусь кажуть "ти що - фанат?"

Якщо ти любиш Бога - ти поклоняєшся Йому. Це добровільно, це твоє життя.

Я не вловив твою думку REDAKTOR на рахунок свободи вибору.

Згідний на всі 100 що Бог дає свободу вибору! Що ти маєш на увазі коли говориш "ти у список не потрапив"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фанат - це не в україні, принаймні у нас таких мало. Інше діло - вболівальник, розумієш різницю? Вболівальник, я вже казав, йде отримати задоволення від футболу і підтримати команду. І тут головне, якщо команда дозволяє насолодитись футбольною естетикою, вболівальник йде на футбол з задоволенням. Якщо команда грає не виразно, ходити на матчі вже якось не дуже хочеться. А коли команда починає постійно програвати, вболівальники майже відсутні, - залишаються ФАНАТИ. Розумієш? Дивитись немає на що, а вони ходять! Так і у випадку із церквами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...