Перейти до змісту

Якою має бути справжня церква?


Gabriel

Рекомендовані повідомлення

Народ, мене цікавить запитання - якою має бути справжня церква?

Хотів би попросити вас поділитися своїми думками незалежно від того чи відвідуєте ви якусь церкву постійно, чи дуже рідко, чи взагалі ніколи - щот аке є церква на вашу думку і якою вона має бути?

Або по іншому поставлю питання - в яку церкву ви б ходили з радісттю, що в ній має бути (або не бути) щоб народ приходив туди.

Чому запитую? В церкві в яку я хожу ми поставили те ж саме запитання, щоб вияснити що думають ті, хто приходить до нас. От і виникла думка запитати також наших форумчан.

Чекаю ваших думок і коментарів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 249
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

настоящая обитель веры должна быть в душе человека ... ато видел я таких праведников в церкву ходют как в аптеку за таблэткой... - типа причастился посповидался и можно дальше паскудить .... хрррр!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Церковь, говоришь? Во-первых не должна быть лживой и корыстной! Хотите, чтоб люди верили в бога? Убедите их в его существовании бескорыстно! Перестаньте взымать дань за отпущение грехов и другие "услуги"...

Почему раньше были добровольные подаяния, а сейчас в каждом храме у вас висит Прейскурант цен?

Во-вторых, перестаньте навязывать свою "веру". Человек ,который хочет верить - поверит.

Церковь уже давным давно превратилась в сборище лжецов и бизнесменов, которые тянут к себе прихожан всеми возможными и невозможными способами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бы никогда не ходил бы ни в какую церковь, пусть бы за это даже и платили ;)

Церковь - это рабство. Вера должна быть внутри тебя, а не выставляться на всеобщее обозрение. От того, что ты будешь в храме в толпе тебе подобных, ближе к Богу не станешь. Поэтому я считаю, что церковь как таковая не особенно и нужна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Gabriel, церковь должна быть отсутствующей. другими словами, нужно ее снести, а на ее месте построить жилой дом. в идеале сразу строить жилой дом -- пользы будет во сто крат больше. служителям культа и прихлебателям -- найти достойную работу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що у вас там за церква така демократична :(:) ?

mix_forever

ти пишеш з відтінком "великої любові" до православних:), а тут швидше за все - протестанти! Не думаю, що ортодоксали собі б таке дозволили.

Хоча ідея доволі креативна:) Можна багатьох л... підтягнути:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder, не бузи. церкви бывают очень красивые по архитектуре хотя бы.

граждане, уважайте друг друга. ну кому что-то не нравится, кто-то этим живет. уважайте чужое мнение и чужую жизнь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я в церкві бачу тільки одне: колись, років 80 назад вона дійсно тримала мораль і порядок, люди боялися бога.

Зараз це не церква, а комерційна структура.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так розумію, що йдеться про християнську церкву? Ну, і також, саме поняття церква має два значення: 1. будівля; 2. зібрання людей. Вважаю, що для того, щоб зрозуміти якою має бути церква (в обох значеннях), потрібно звернутися до Біблії і почитати, якою була церква перших християн. Вони збиралися групами, не завжди великими, бо їх переслідували, не завжди це були великі будівлі, але ясно одне, якогось обрядового храму у них не було, томущо і скинія, і храм відійшли і стали непотрібними після страти Ісуса. Тому не важливо, щоб у цій будівлі були якісь спеціальні зображення, витримувались якісь певні норми. Це повинна бути будвля, яка б відповідала основним вимогам, тобто щоб у ній було достатньо місця для людей, було затишно і тепло. Для того, щоб хотілось у неї ходити? Тут знову ж таки, для чого збирались перші християни? Найкраще про це написано у посланні до Євреїв 10:24, 25. Якщо людині це потрібно - вона буде приходити на такі зібрання.

Щодо церкви в душі, всередині - вищенаведений біблійний вірш показує, що Богу неможливо поклонятися наодинці, маю на увазі, тільки самому. Обов'язково має існувати група людей, як це було завжди, беручи до уваги Біблію. Рабство - річ відносна, уже колись на форумі обговорювалось, як на мене, абсолютно вільної людини немає.

Щодо пожертв, погоджуюсь, що вони повинні бути добровільними, це основа основ: дармо отримали - дармо давайте. Щодо нав'язування, звичайно, цього непотрібно, "кожна людина сама за себе дасть відповідь Богу", але наказ проповідувати іншим людям дав сам Ісус (Мт.28:19, 20).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shura, я и не призываю пройтись по церквям с динамитом, просто не вижу смысла в строительстве новых церквей. кроме того, уважать чужое мнение -- это не значит молчать о собственном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а восстановление разрушенных революционерами? нет, это часть истории. она должна быть.

перегибы в любую сторону недопустимы.

у церкви тоже были крестовые походы "под прикрытием" "походов в святые места"

на самом деле - захват территории. (сегодняшние захваты стран с нефтью пендосами)

но история должна жить. иначе все с ног на голову перевернут.

потрібно звернутися до Біблії і почитати, якою була церква перших християн

а ты в резюме что пишешь? только положительные моменты. а Библию эти "первые христиане" и написали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ты в резюме что пишешь? только положительные моменты. а Библию эти "первые христиане" и написали.

Тут можна сказати тільки одне. Християнська віра базується на Біблії, на вірі в те, що вона пише. Якщо ставити під сумнів її Бого-надхненність, то про яке християнство, про які церкви можна говорити?? Ви маєте право довіряти Біблії, або ні, але тоді також постає запитання і про Вашу віру. особисто я переконаний, що Біблія надхнена Богом, по факту, буквально, її писали люди (Божі пророки і апостоли), але вони записували не свої думки, а Божі. Це моя особиста думка.

Про які позитивні моменти йдеться? Таке враження, що ніби я щось приховав... Про перших християн можна також прочитати і у світських джерелах, зокрема роботи Йосифа Флавія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Библию эти "первые христиане" и написали.
Шура, ти хоч історію в школі вчив? :(
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Библию эти "первые христиане" и написали.
Шура, ти хоч історію в школі вчив? :(

учил, учил. :)

вы хотите сказать, что Библию на Луне нашли?

люди ее писали. причем руками, клаву в те времена не потопчешь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біблія надхнена Богом, по факту, буквально, її писали люди (Божі пророки і апостоли), але вони записували не свої думки, а Божі

Пророки і апостоли писали євангелія, а Біблія була сформована в X|-му столітті якимось римським імператором, який сам був язичником (і до сметрті ним лишився). При чому до Біблії ввійшла лише невелика частина євангелій (на вибір того язичника).

Щодо церкви я підтримую Shkoder-а.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yaryk

Біблію формували на перших християнських соборах, і значно раніше вказаної тобою дати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

церква - це зібрання людей

а в нас церква це будинок (залежності скільки мають грошей) високий чи низенький і паркан як між східним і західним Берліном

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Формували, але не писали. Тому що більша частина біблійних текстів були написані задовго до перших християн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum

Правильно - це і не були християни, їх потім так назвали. Та і те що вони писали Біблією було назване пізніше, може якраз тоді коли Yaryk казав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эхх, и любят у нас боянить и обговаривать одно и тоже, только в разные времена.

Раньше я думаю вера служила вроде инструментом для порядка и управления, боязнь перед богом и попасть в ад, хоть как-то может быть отгоняло мысли о преступлении. А щас, всем пофигу.

Будь ты хоть мусульманин, буддист или сатанист, надо всегда оставаться человеком. А иногда жестокость самих служителей церкви и их преступления... сельский священник педофил, массовое побоище священников из-за разной зарплаты, жестокое обращение с животными... ну и т.д.

А насчет сноски церквей, то не стоит, красивые и иногда грандиозные сооружения :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я в церкві бачу тільки одне: колись, років 80 назад вона дійсно тримала мораль і порядок, люди боялися бога.

Зараз це не церква, а комерційна структура.

На 200% з тобою згідний :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ,а можна почути аргументи до ваших думок. Не просто констатувати факт а саме те, чому ви так думаєте.

Знаєте, чомусь мені здається що багато людей шукають відмазки, негативні сторони в церкві, щоб собі сказати "я в таку церкву не піду!".

Що, нормальної церкви нема??? Ви хочете постави всіх в одну лінію і сказати що всі священники, християни лицеміри і так далі?

З таким самим успіхом я можу сказати про всіх системних адмінів... Відчуваєте суть???

Я просив вас не критикувати церкву, а висказати свою думку яка вона (церква) має бути ( або не бути, як увипадку Shkodera).

Дякую за те, що маєте власну думку!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно - це і не були християни, їх потім так назвали. Та і те що вони писали Біблією було назване пізніше, може якраз тоді коли Yaryk казав
Не так. Фактично тих хто писав Біблію (Старий Заповіт) і зараз називають євреями :)

А Євангелію (Новий Заповіт) -- так, писали християни. Натхненні Господом апостоли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...