Перейти до змісту

"Пакращення" від нової влади.


Рекомендовані повідомлення

3 хвилин тому, Zelensky сказано:

Щодня я плачу більше і більше за товари

ти -не можеш щодня платити більше за товари, ти - сам казав що живеш на 3 долари на день

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Bliksss сказано:

ти -не можеш щодня платити більше за товари, ти - сам казав що живеш на 3 долари на день

 

Тепер вже на 3, раніше казав, що на 2.

 

Долар Зе! вкрав :(

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, MACCEN сказано:

А то щось таке відчуття що ФОПи й пенсію будуть мати таку саму як цигани які ніколи не платити податків та й не праюцвали.

це вже - інше питання.
Але, тут - ти таки правий, навіть сплачуючи податки з 100К офіційної зарплати - будеш мати "пенсію" - в 3 рази менше ніж платив.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо чесно сьоголні важко уявити, як всі ті люди, що продають на ОЛХ мають платити податки.

Одне питання, коли вони це роблять регулярно і на цьому живуть.

 

А якщо треба продати щось старе, це що, тепер ФОП відкоивати ореба буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zelensky сказано:

А якщо треба продати щось старе, це що, тепер ФОП відкоивати ореба буде?

Ну от, нормальне запитання, почитай - податковий кодекс, там - є "межа", коли - треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zelensky сказано:

Якщо чесно сьоголні важко уявити, як всі ті люди, що продають на ОЛХ мають платити податки.

да? ніколи не купував на ebay? Там - чітко написано про податки, це - для роздумів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Bliksss сказано:

да? ніколи не купував на ebay? Там - чітко написано про податки, це - для роздумів...

 

Хіба на ebay тільки ФОПи можуть продавати, зареєстррвані в Податковій?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Zelensky сказал:

Якщо чесно сьоголні важко уявити, як всі ті люди, що продають на ОЛХ мають платити податки.

ОЛХ нагнути можна. А вот як прижати фейсбук? Там куча мамочкиних груп які постійно щось перепродають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zelensky сказано:

Хіба на ebay тільки ФОПи можуть продавати, зареєстррвані в Податковій?

от накуя ти тролиш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що саме класне, що розетка як торгувала через сотні фопів так і далі торгуватиме, і реформа ця мети немає окрім штрафів. Памятаєте в селах рро відтермінували, так от виявляєть чеки треба виписувати а потім вносити їх в книгу, і кожен місяць подавати цю інфу, розкішно.

І так в більшості європейських країн, набагато простіша система і майже без чеків.

Getman- людина візьми

IMG_20211201_211951.jpg

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Revolver сказано:

Що саме класне, що розетка як торгувала через сотні фопів так і далі торгуватиме

і не тільки вони, Закон - "дозволяє" - чому б ні? Не вчора і не сьогоді це сталось.

Змінено користувачем Bliksss
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Bliksss сказано:

і не тільки вони, Закон - "дозволяє" - чому б ні? Не вчора і не сьогоді це сталось.

 

Одним дозволяє а іншим - ні. Тому то й олігархи ставлять своїх депутатів і преЗЕдентів. Щоб міняти під себе закони :(

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zelensky сказано:

Одним дозволяє а іншим - ні.

тобі - не можна, ти ж сам знаєш чому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zelensky сказано:

Ви хочете сказати, що підприємнць має бути бухгалтером, вмвти подавати складні звіти, знати Податковий кодекс, слідкувати за змінами до законодавства, купувати і поновлювати купу софту? Навряд чи ФОП буде мати змогу це все робити правильно і вчасно.

Там все примітивно.

Весь світ працює.  А тут, блять, цаци.. 5 кнопок осилити важко.

ПРодав - чек. Продав чек.

В кінці дня звіт. В кінці місяця звіт. Який автоматом вормується і надсилається в базу фіскальної служби.

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 2
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, weldermaster сказано:

Там куча мамочкиних груп які постійно щось перепродають.

Є - межа, поки ти ти її не перетнув - барижити можна без реєстрації.
Крім того, якщо цей вид діяльності не є основним - торгуй, хто - проти?
Власні речі - продавай, скільки завгодно, якщо, це не квартира/машина/земельна ділянка.

Але, і тут - одну машину/квартиру/ділянку - можна продати без податків - залежить від випадку.

 Держава - не ВОРОГ!!! Потрібно - знати свої права!!!

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Там все примітивно.

Весь світ працює.  А тут, блять, цаци.. 5 кнопок осилити важко.

там не тільки про "5 кнопок" мова, а про "окуєть грошей" на це.

На ЩО? На планшет з NFC - який, до речі - термінал замінить, можна телефон з NFC + прінтер чеків (автономний)...

люди -не розуміють..але - доведеться, споживачів послуг(покупців) в рази більше ніж продавців, хтось (з продавців) - виявиться розумнішим і просто (тихенько) - зробить. ;)

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені чисто з цікавості, це тільки я не вірю в пенсію в наших реаліях? Всі так топлять за податки, за пенсію, може не розуміючи, що ви платите і так їх на кожному кроці? Це тільки в мене мама, бабуся отримує/отримували менше всіх мінімальних платежів? І ви надієтесь, вийшовши на пенсію чесно отримати і жити на ці великі виплати під назвою пенсія?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, NeoN сказано:

Мені чисто з цікавості, це тільки я не вірю в пенсію в наших реаліях?

чому ж, я вже написав вище - не вірю...

Можна зайти на сайт пенсійного (в свій акаунт), "погратись" калькулятором - просто пздць

P.S. Навіть, якщо щомісячний платіж буде 10К, пенсія - буде меншою...мож не у всіх так, але, сумніваюсь

Змінено користувачем Bliksss
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 minutes ago, Zheny@ said:

Весь світ працює.  А тут, блять, цаци.. 5 кнопок

Пан має економічну освіту, скільки систем прро він розглянув, скільки буде коштувати забити в базу 1000 товарів, скільки коштує фіскальний рро, скільки коштує щорічне обслуговування, я два дні розглядав прро, так от маленький магазинчик з 500-1000 товарами має потратити 10-30к грн, не враховуючи час і зусилля на створення бази, і навіть це ще півбіди, біда коли товар новий, ціна змінилась, а в тебе 300 клієнтів в день і 500 видів насіння. І виявляється тоді, що краще торгувати на базарі, ніж мати організований магазинчик.

Прро від податкової настільки тупе і криве,більшість навіть платних рро мають суттєві недоліки, за 2020 підприємці єдиного податку сплатили трішки більше ніж податки з усіх офіційних зп, а для виводу грошей з тіні, потрібно моніторити і контролювати великий бізнес, але це складно, тут багато "своїх" інтересів.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, Revolver сказано:

скільки буде коштувати забити в базу 1000 товарів

Ці ж товари, до цього, якось - обліковувались? Імпорт з одної бази в іншу не супер складна задача, ви ж не з нуля це все будете забивати?

29 хвилин тому, Revolver сказано:

Прро від податкової настільки тупе і криве,більшість навіть платних рро мають суттєві недоліки

тут - не сперечаюсь, але, якщо вже є база - про які 10-30К грн. мова, якщо всього 500-1000 артикулів?

P.S. Візьмемо "мінімум" від вашого, 10К, це по 10 грн за позицію? Нема бажаючих - буду першим, це -"акційна пропозиція" ))

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Revolver сказано:

і навіть це ще півбіди, біда коли товар новий, ціна змінилась

тут - взагалі не зрозумів, ви - в "зошиті" бухгалтерію ведете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, NeoN сказано:

Всі так топлять за податки, за пенсію, може не розуміючи, що ви платите і так їх на кожному кроці?

Просто хтось ще, крім того, що на кожному кроці платить, платить ще й з отриманих доходів.

9 годин тому, Bliksss сказано:

Навіть, якщо щомісячний платіж буде 10К, пенсія - буде меншою...мож не у всіх так, але, сумніваюсь

Просто не треба забувати, що 10 років тому місячний платіж в ПФ був 300 грн, а 20 років тому -30 грн.

9 годин тому, Revolver сказано:

за 2020 підприємці єдиного податку сплатили трішки більше ніж податки з усіх офіційних зп,

Єдиний податок - 38 млрд грн

ПДФО - 295 млрд.

https://index.minfin.com.ua/ua/finance/budget/cons/income/2020/

 

Змінено користувачем volks
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю тут немає тих хто взагалі не хоче платити податків.

І податки надходять в бюджет, за січень перевиконання бюджетних надходжень. Питання в правильному і прозорому розподілі цих доходів.

На державну машину іде дуже овердофіга коштів. Податки мають буди легкі в адмініструванні та перевірці. Касовий апарат призначений для того щоби такі вумні як розетка не торгували через фопів. Повірте складного в роботі рро немає. і 10к не треба для КА. треба трошки бажання і вміння. адже фоп не просто пересічний громадянин, якщо ти продаєш/надаєш послуги ти повинен вміти вести облік своїх доходів і витрат (щоби було чим здачу давати). Той хто не хоче платити зараз податки потім буде кричати де моя пенсія. і оці всі протести на мою думку (!) це все від лукавого. Не може фоп торгувати у супермаркеті і отримувати оборот 5лямів в рік (знаю що пишу).

По селах завжди так було, просто всі на це забили і зараз ніхто не буде писати розр.квитанції і вести КОРО. простіше поставити рро.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...