Перейти до змісту

"Пакращення" від нової влади.


Рекомендовані повідомлення

5 минут назад, Bliksss сказал:

З якого переляку? Банк і так в плюсі - комісія за видачу, страховка - оплачується наперед і відсоток на всю суму ;) 

Треба рахувати ті всі комісії і страховки. Там також може набігти хороша сума.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но в договоре купли продажи можно указывать любую цену недвижимости, но налог платится с бОльшей суммы, либо цены, либо оценки. Соответственно в декларацию идет указанная цена покупки.

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, weldermaster сказано:

Треба рахувати ті всі комісії і страховки. Там також може набігти хороша сума.

ти - точно по діагоналі читаєш. Я ж написав, жодних штрафів за дострокове погашення кредиту, тому що банк - вже в перший день рубанув бабло на комісійних та на страховці. Ті, хто беруть такі кредити - про це знають і їх це влаштовує ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Bliksss сказал:

ти - точно по діагоналі читаєш. Я ж написав, жодних штрафів за дострокове погашення кредиту, тому що банк - вже в перший день рубанув бабло на комісійних та на страховці. Ті, хто беруть такі кредити - про це знають і їх це влаштовує ;)

А комиссию и банковскую страховку не отменили ещё?

Я когда брал лет 15 назад. Платил 1 % комиссию за выдачу и страховали от пожара в страховой компании. Но там особого выбора не было из-за молодежки. Штрафных  не было за досрочку, выплатили на год раньше.

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, romanc сказано:

А комиссию и банковскую страховку не отменили ещё?

дивлячись в якому банку, в тих що я знаю - ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Cherman сказал:

Хз, чи то я так читаю, чи ти пишеш.:)

Та перше. 

Якщо держава вважає, що я можу прожити на 2294, то які тоді можуть бути претензії, що я зміг відкласти 2400.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, volks said:

Ну ви десь точно по діагоналі читаєте. Де я писав, що я так живу?

Це держава так вважає. Відповідно, якщо держава скаже, що роботяга не міг за мінімалку купити Ланоса, то можна їй показати цей розрахунок.

 

Ну от якби ти з цього почав, то і питань до тебе не було б стільки. Типу чисто математично державних кровосісів можна відшити, показавши їм розрахунки сферичного коня у вакуумі. Однак ти просто написав:

12 hours ago, volks said:

Щоб купити Ланоса сім'ї з двох людей достатньо річної мінімальної зарплати.

Чим і викликав подив і сумніви в реальності такого твердження))

  • Ха-ха 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, yu2007 сказал:

 Однак ти просто написав:

Чим і викликав подив і сумніви в реальності такого твердження))

Так це ж була відповідь на коментар, що держава посадила більшість людей на мінімалку і прожитковий мінімум.

Трохи переоцінив логічне сприйняття в п'тницю ввечері))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось почитав я за відкладання грошей на ланос з зп і задумався, якшо ланосом їздить, а жре він вроді як не мало, то ті гроші що раніше відкладались будуть всі йти на паливо, а ще ТО, страховкі всякі і тд, в результаті за рік станеш банкротом. А купляти той ланос шоб стояв така собі затєя. Я на паливо витрачаю в місяць приблизно 2-2.5к і це по суті жоповозка, бо катаюсь лише на роботу, і ще по мєлочам, 1-2 раза в місяць в Рівне. І це в мене машина жре на порядок менше ланоса.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, halmer сказал:

І це в мене машина жре на порядок менше ланоса.

Теж хочу таку машину))

На порядок це в 10 разів менше))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, halmer сказал:

Шось почитав я за відкладання грошей на ланос з зп і задумався, якшо ланосом їздить, а жре він вроді як не мало, то ті гроші що раніше відкладались будуть всі йти на паливо, а ще ТО, страховкі всякі і тд, в результаті за рік станеш банкротом. А купляти той ланос шоб стояв така собі затєя. Я на паливо витрачаю в місяць приблизно 2-2.5к і це по суті жоповозка, бо катаюсь лише на роботу, і ще по мєлочам, 1-2 раза в місяць в Рівне. І це в мене машина жре на порядок менше ланоса.

Удали пост, а то обложат % и топливо)))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, WebTraveller сказал:

Теж хочу таку машину))

На порядок це в 10 разів менше))

Электричка наверно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, romanc сказал:

Электричка наверно.

та ні:

8 минут назад, halmer сказал:

Я на паливо витрачаю в місяць приблизно 2-2.5к 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Теж хочу таку машину))

На порядок це в 10 разів менше))

Ну я точно не знаю скільки жре ланос, але те що казали знайомі які його мали то 10 літрів по місту брала. В мене дизель, по місту жре біля 7 літрів. Якшо їздить як пєнсіонєр і переключатись на 1.5к обертів то можна влізти в 6, якшо тапок в пол то хз, може і буде 10. 

З.І. на порядок то не в 10 раз більше, чи менше, 3 літра на 100 імхо - на порядок.

Змінено користувачем halmer
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 минуты назад, halmer сказал:

Шось почитав я за відкладання грошей на ланос з зп і задумався, якшо ланосом їздить, а жре він вроді як не мало, то ті гроші що раніше відкладались будуть всі йти на паливо, а ще ТО, страховкі всякі і тд

Ну так Ланоса вже купив. Можна більше не відкладати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, halmer сказал:

Ну я точно не знаю скільки жре ланос, але те що казали знайомі які його мали то 10 літрів по місту брала. В мене дизель, по місту жре біля 7 літрів. Якшо їздить як пєнсіонєр і переключатись на 1.5к обертів то можна влізти в 6, якшо тапок в пол то хз, може і буде 10. 

З.І. на порядок то не в 10 раз більше, чи менше, 3 літра на 100 імхо - на порядок.

В математике "на порядок' это убрать или добавить одну цифру к числу. Было 100, стало 10 или 1000.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, romanc сказано:

В математике "на порядок' это убрать или добавить одну цифру к числу. Было 100, стало 10 или 1000.

От не врубай вже зануду)))

 

6 хвилин тому, volks сказано:

Ну так Ланоса вже купив. Можна більше не відкладати.

Ага, а регламенти? Масла фільтра? Чи ти думаєш то 100 грн коштує? А як подвєску перебирать прийдеться то взагалі крєдіт нада буде брать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, WebTraveller сказал:

та ні:

 

Для электрички топливо-электричество.

Хотя если 40кВт батарею каждую ночь заряжать дома, то только 2000грн выходит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, halmer сказал:

 

 

Ага, а регламенти? Масла фільтра? Чи ти думаєш то 100 грн коштує? А як подвєску перебирать прийдеться то взагалі крєдіт нада буде брать.

Ланосы по ремонту сейчас на уровне жигулей, только реже, ну и большинство на газу, так что там примерно в соответствии с ценой обслуживание, чем дороже машина, тем дороже ее содержать, конечно если это не когда-то люксовый корч с пробегом за 500т.

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, halmer сказал:

От не врубай вже зануду)))

 

Ага, а регламенти? Масла фільтра? Чи ти думаєш то 100 грн коштує? А як подвєску перебирать прийдеться то взагалі крєдіт нада буде брать.

5000 в місяць не вистачить, щоб обслуговувати ланоса?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, volks сказано:

5000 в місяць не вистачить, щоб обслуговувати ланоса?

5 вистачить, я відштовхувався від 2.5. Але як би там не було, в мене складається враження що ти живеш в паралельній реальності. 10 к на двох і щось ще відложити - не реально, хіба що харчуватись якимось говном і шмоткі всі купляти на секонд хенді в останній день завоза. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, halmer сказал:

10 к на двох і щось ще відложити - не реально, хіба що харчуватись якимось говном і шмоткі всі купляти на секонд хенді в останній день завоза. 

От не хочу ображати фразою про пісатєля і чітатєля. Тому просто попрошу ще раз перечитати ВСІ повідомлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, volks сказано:

От не хочу ображати фразою про пісатєля і чітатєля. Тому просто попрошу ще раз перечитати ВСІ повідомлення.

Та шо там читати? Я так і не догнав ти реально живеш за мін ЗП, чи відштовхуєшся від того як держава рахує? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, halmer сказал:

Та шо там читати? Я так і не догнав ти реально живеш за мін ЗП, чи відштовхуєшся від того як держава рахує? 

Ну от якби спочатку прочитав, то таке питання в тебе і не виникпло б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...