Перейти до змісту

Бойкот російського VK! Нова українська соціальна мережа weua.info


yuraa

Рекомендовані повідомлення

Ось що я писав у власному блозі:

В сучасних умовах запустити аналог якоїсь соціальної мережі дуже важко, оскільки відчувається потужна конкуренція. До того ж для успішної роботи соціальної мережі потрібні люди, які будуть реєструватись там та користуватись нею. "Вконтакте" та "Одноклассники" стартували практично в один і той же самий час, однак набирали різну аудиторію. ВК - це молодь, "Однокласники" - кхм, старше покоління. Ці дві соціальні мережі назбирали величезну аудиторію по усьому СНД. Дещо пізніше приєднався й Mail.ru "Мой мир" (не користуйтесь цим лайном!). Також якийсь відсоток людей почав користуватись Facebook. До речі, за останні роки аудиторія СНД в фейсбуці збільшилась. Так ось, альтернативи за цей весь час були. Пам'ятаєте проект "Кохаймось" чи наприклад про Connect.ua? Ну, це більше сайти знайомств, але ж все таки соц. мережі. Але перейдемо до іншого. У 2009 році з'явилась соціальна мережа "Українці" - http://ukrainci.org.ua/

Через погану рекламу вона чомусь не розкрутилась. А може й реклама була, просто усі забули про неї. Аудиторія в інтернеті дуже рідко змінює соціальні мережі. Отже до чого я веду. Як тільки стартує WeUa, на ньому почнеться хвиля реєстрацій. Від цього сервера почнуть падати і сайт деякий час буде недоступним. Можливо розробники підуть іншим шляхом: почнуть групами висилати інвайти. Однак якщо сервера не будуть готові прийняти таку кількість відвідувачів одночасно для реєстрацій, то про яку соціальну мережу можна говорити? Соц. мережі - це не аматорський проект і він вимагає серйозного технічного устаткування. До речі, "Сервера сайту розміщені закордоном, що гарантує безпеку збереження даних користувачів.- це теж несерйозно. Для соціального мережі такого рівня, який хочуть заробити автори WeUa, компанія повинна володіти власним датацентром. Бажано в офісі компанії, якщо він, звісно існує.

Ну ось, ви зареєструвались в соціальній мережі. А що далі? Можливо хтось з ваших друзів теж зареєструвався, ось вам і повезло. Але в більшості все буде не так. Усі ваші друзі з VK чи Facebook навряд чи мігрують на даний проект, тому ви не зможете цілком покинути інші соц. мережі. Стосовно музики, невідомо чи будуть користувачі самі завантажувати музику на сервери соц. мережі. Якщо це так, то вийде так само, як і з VK. Тобто цей ресурс можна буде звинувачувати в масових порушеннях авторських прав. Хіба що можна було б знайти компроміс, стосовно використання української музики або ж залучити інші бібліотеки (yandex музика тощо).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь

Для соціального мережі такого рівня, який хочуть заробити автори WeUa, компанія повинна володіти власним датацентром.

Дуров тримав сервера в штатах. І навіть доменна зона була .com.

Нащо йому щодеені візити ФСБ в гості " на каву" "на чай" і "злити інфу", а так - сервера в Штатах - хочете - їдьте в Штати і там щось вимагайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нащо йому щодеені візити ФСБ в гості " на каву" "на чай" і "злити інфу", а так - сервера в Штатах - хочете - їдьте в Штати і там щось вимагайте.

Це мені нагадує прикол з хабра.

Хакир-програміст: я зашифрував свій вінт потрійним мільйон-бітним ключом! Тепер мою інфу ніхто не взламає!

Взломщик + паяльник (утюг по вкусу) + хакир = нате вашу інфу :)

Висновок, не важливо де датацентр :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вставлю свої 5 коп.

попав сюди (в тему) випадково, але є зауваження:

— від ВК відмовлятись не збираюсь поки що, хоч і 2 чи три рази намагався вже.

— ВК давно для мене став музичним плеєром в зв'язці з vkmusic, безкоштовним хостингом картинок, та джерелом новин з певних груп, які я обрав самостійно і достатньо чітко контролюю (не подобається — видалив, подобається — додав)

— не вважаю ВК чужим москальським сайтом де все пагане. українським інтерфесом користуюсь, переклад на високому рівні, в дурова і ко виважене ставлення до людей та інтересів, в тому числі України. Скільки раз ватніки хотіли закрити групи правого сектору? На що їх зажди посилали подалі і казали що це не правильно. В певній мірі думаю керівництво ВК підтримує укр. народ. так як той боровся з корупцією і діючою владою. остання доречі недавно вилучала сервери безпідставно, якщо пам'ятаєте.

— ВК серйозна незалежна інформаційна площадка. де б ви шукали інфу під час євромайдану? за відомими хештегами можна отримати новину швидше ніж в прямому ефірі громадського.

— ВК багато в чому зрозуміліший і приємніший ніж фесбук. твітера немаю, тому хз. впевнений не коже і захоче переходити на якусь іншу з багатьох українських маловідомих соцмереж.

— для адміністраторів сайтів ВК завжди буде великою рекламною площадкою. тут теж не дінеся.

звичайно ВК не без мінусів, але не можна так категорично його зливати. поставив аву з укр правпором, видалив друзів-памороків, групи-реклами, підчистив конфіденційну інфу та георгіївські стрічки в подарунках і все =)

далі. якщо вже в такому дусі:

— переходьте на фейсбук. це інтернаціональна контора, не російська. явно не гірша українським

— переходьте на гугл+ — чудова інтеграція з іншими сервісами та смартфоном.

— переходьте твітер, ЖЖ, і т п =)

п.с. прошу не рахувати мою відповідь як не підтримку українських соцмереж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 до вашої колекції

Обережно Реклама

druzi.org.ua

ееее…

у виборі мова пише: "Український" Cherna-facepalm.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в дурова і ко виважене ставлення до людей та інтересів, в тому числі України. Скільки раз ватніки хотіли закрити групи правого сектору? На що їх зажди посилали подалі і казали що це не правильно.

Дурова вже погнали з ВК.

Це раз. По друге з РФ групи правого сектору не показуються. І не тільки, а також опозиційні групи (навального і т.п)

А в зв'язку з новим керівництвом, думаю і взагалі заблочать їх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну якщо ВК почне пропонувати інсталювати майл.ру тулбар говнософт, то я тоді точно відмовлюсь від ВК :0159:

Ап. Виявляється не один я так думаю

3023827.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я звичайно не фан усіляких ВеКа але як то там кажуть? "Кому війна а кому матір рідна"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

weua.info

Нас вже - 24777

У зв'язку з масовою реєстрацією "фейків" (штучних сторінок) на початковій стадії weua, ми запроваджуємо тимчасову реєстрацію по запрошеннях.

Що це означає?

1.Користувачі, які зареєструвалися або підписалися на оновлення отримують 3 ключі на свою електронну скриньку, за допомогою яких, вони можуть запросити відповідно 3-х своїх друзів.

2.Тим хто зареєструвався 1 квітня, достатньо просто авторизуватися.

типу запрацювали...?

але тільки по інвайтах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

працює, але з такими потугами...

найти нікого не можливо з допомогою пошуку(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

працює, але з такими потугами...

найти нікого не можливо з допомогою пошуку(

А взагалі, задум цікавий, чи так, черговий "сайт на один день"?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

працює, але з такими потугами...

найти нікого не можливо з допомогою пошуку(

А взагалі, задум цікавий, чи так, черговий "сайт на один день"?

як на мене, то цікавий... але настільки сирий, що його б ще з тиждень-два команді розробників доробити

оформлення, простота радує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одна,, десь на днях створена, активно налаштовується, модернізується, тому щось в процесі може не працювати.

Ukrface.net п.с моя рефералка ))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одна,, десь на днях створена, активно налаштовується, модернізується, тому щось в процесі може не працювати.

Ukrface.net п.с моя рефералка ))

LSu56.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ukrface.net - Account disabled by server administrator.

weua.info - страшно тупить

Поки розчарований в наших новостворених соц.мережах. Як думаєте, де у них знаходяться серваки?

Створили б щось на подобі як в ех.ua .. Терабайтні сервери з гігабітними каналами і було б все гарно, нічого б не тупило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...