Перейти до змісту

Війна


phantom

  

932 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

при нападі на караул - накази не потрібні,

це все прописано в статуті несення караульної служби

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 6,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Згідно з "Международным публичным правом" - http://vse-uchebniki.com/mejdunarodnoe-pravo-besplatno/mejdunarodnyie-prolivyi-kanalyi.html

Особый порядок прохода установлен для военных кораблей. Конвенция запрещает проход в Черное море и нахождение в нем авианосцев и подводных лодок нечерноморских государств (кроме визитов вежливости в порты проливов), а также ограничивает заход в Черное море военных кораблей нечерноморских стран других классов по тоннажу (в сумме он не должен превышать 45 тыс. т), по количеству единиц (не более 9), по срокам пребывания (не более 21 дня), по калибру орудий (не выше 203 мм). Уведомление турецкого правительства о проходе таких кораблей должно быть осуществлено за 15 суток.

Не зайдуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

два варіанти:

-незабаром рушисти підуть в масовий наступ, захватять Київ і посадять там Овоча;

-всю цю веремію Пу затіяв тільки для того, щоб поміняти зека на зечку.

на жаль, обидва невтішні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поміняти зека на зечку

Ніхто за неї голосувати не буде. Не після цього Майдану, це їй не 2004й.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ! Як хочте, але я ше раз заявляю -- треба вертати ЗСУ до життя, вернути строкову службу, але під неї радикально змінити все, будувати військові частини і реанімувати всі можливі, наприклад військову частину на Львівській, бо та, шо біля вокзалу уже поглинута новим мікрорайоном, радикально змінювати дух армії, щоб строковики йшли з бажанням служити, а не зі страхом стати обєктом зневаги і знущань "дідів". нехай дисципіла буде слабшою, але дух вищим, щоб солдат сам хотів біагти в протигазі і повній викладці по 5км під впливом проукраїнської національної пропаганди, взяти курс на мілітаризацію, запускати заводи на випуск озброєнь для себе, а не для експорту, але головне, щ раз наголошую -- моральний дух. посилити армію літаками і вертольотами, наш аеродром реанімувати і розбудувати, щоб він був діючим військовим аеродромом з потужним парком бойової авіації винищувачів, бомбардувальників і вертольотів хоча б Мі-24. це добре, шо ми з металолому наробили "Булатів", але краще б закупили "Оплоти", "шилки" -- це теж класна штука, але вони морально старі і абсолютно непотрібні по своєму призначенню, вони є тим же самим, що і лицар в обладунках в умовах сучасних військових технологій, але проти піхоти Шилки просто як мясорубки в прямому сенсі, я був у Яворові і мав справу з цими машинами, вони просто на тріски розносять все статичне, але як зенітні установки вони неактуальні, гранатомети теж вчорашньої епохи, проти бронетехніки безсилі, потрібні сучасні протитанкові засоби, вигнати мітлою чорноморський флот РФ з України і будувати свій потужний флот, одним словом треба не 450тис міліції з пістолетами, а 400тис регулярної оснащеної високооплачуваної і соціальнозабезпеченої армії. і зо 2млн резервістів. Ато годували міліцію і бачимо, що отримали, забили на ЗСУ і тепер муситимем годувати чужу армію

Ще одна суміжна сфера -- ЦО! вона взагалі перестала існувати. От буде нас бомбити путін -- як ми проце дізнаємся? Де система оповіщення? куди бігти і де ховатись? де моє бомбосховище, як я маю діяти? Незнаю! бо ніхто мене про такі речі не інформує! хоча раніше і навчання з ЦО проводились і перевірки і пробні запуски сирен... Хтось це все відверто знищив, нас фактично можна голіруч завойовувати. От тільки Росія тупить, нападе на Україну і оголить зад, бо ми тут їм крові попєм добряче і їм треба буде багато армії сюди вкинути, а в той же час китай може спокійно переступити кордон і рухатись в глибину Росії подібно як Росія зараз рухається по Криму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорого часу доби всім!

Xтось був у Луцькому військкоматі ? Добровольців записують ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слава Ісусу Христу. Слава Україні.

Дякуючи Богу. На ранок 3 березня 2014 року жертв офіційно немає.

Особисто я сьогодні йду в воєнкомат.

Я не зможу стояти осторонь загрози суверенітету моєї держави.

Господи Боже. Забери царя і возцарися Сам.

Ми думали, що Янукович - це той самовосцарившийся царьок на Україні і ми його змели як пил з території рідної неньки Україні.

Виявилося, що нас без нашої згоди (без меня меня женили) в царських московских головах прихватизували і поставили смотрящім Яника.

Володя. Был уже Володя. Иди дААмой.

Господи Боже. Забери царя Володю с смотрящім Вітєй і возцарися Сам.

400тис регулярної оснащеної високооплачуваної і соціальнозабезпеченої армії. і зо 2млн резервістів.

400 тисяч дійсно боєздатної армії Україна ніяк не зможе утримувати. Та й в сучасних війнах, більшу роль грає оснащення. Потрібно мати відносно невелику, але оснащену найсучаснішою зброєю, армію. Причому, українською зброєю, розробленою і виготовленою в Україні. Потрібно брати приклад з того ж Ізраіля. Розвивати тему безпілотників, високоточної зброї і т.д.

Блок НАТО для того і створено, щоб не боятись імперської агресії.

Я за НАТО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Министр иностранных дел Германии Франк-Вальтер Штайнмайер выступил против исключения России из группы «большой восьмерки» (G8). Об этом 2 марта сообщает Reuters со ссылкой на заявление Штайнмайера, которое он сделал в эфире телеканала ARD.По словам министра, формат G8 — единственный, который позволяет странам Запада вести прямой диалог с Россией. «Неужели мы действительно должны пожертвовать этим уникальным форматом?» — заявил Штайнмайер.

І знову як у 39ому....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Німці зодно з Росією це треба давно визнати, а так як в Європі в основному заправляють парадом німці то все стає ясно, НАТО нас не врятує, нас врятує своя армія, але щоб заробити на свою армію треба пахать і пахать, треба щоб при владі були не косоголові люди, а ті які зможуть полегшити життя бізнесу, який пустять в свобідне плавання, а бізнес вже заробить сам для себе.

А то нам тут вбивають постійно що Україна не зможе жити без кредитів, та думаю нічого подібного, дати бізнесу адекватні податки, щоб кожен підприємець був радий їх сплачувати і це все контролювати жорстко, то бізнес сам буде залучати інвестиції і так далі, взяти під контроль банки, щоб не "залупали" кредити, і дати тим самим банкам гарантію що правління буде плавне та прозоре, і все буде гуд.

Повернути авторитет правоохоронним органам просто, просто саджати корупціонерів в тбрми общого режиму, суддя взяв взятку, його зловили, от і буде сидіти разом з тими кого посадив, тоді буде чухати рєпу чи стоїть так ризикувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приємні новини з Росії:

Акції "Газпрому" на торгах в понеділок впали майже на 10%

Про це повідомляють "РИА Новости" з посиланням на біржу.

Російськи рубль вийшов на історичні мінімуми до долара і євро

Про це повідомляє російське інформаційне агентство "РИА Новости".

Курс долара зріс на 61 копійок - до 36,50 рубля, курс євро зростав на 92 копійки - до 50,30 рубля, такі данні Московської біржі.

Головну роль у девальвації російського рубля відіграє посилювання геополітичних ризиків зважаючи на конфлікт між Україною і Росією, кажуть російські аналітики.

Індекс РТС станом на 10:50 по Москві обвалився на 10,3 відсотка до 1135 пунктів

Індекс ММВБ до цього ж часу знизився на 9,2 відсотка до 1311 пунктів, пишеlenta.ru.

Індикатори Московської біржі впали на тлі рішення Ради Федерації, який 1 березня дозволила ввести війська на територію України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще вчора він був 38, а вже сьогодні історичні 36? ))))

Найчесніші російські ЗМІ... :0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блок НАТО для того і створено, щоб не боятись імперської агресії.

Я за НАТО.

За НАТО надо было думать раньше, как и за армию нашим дебилам у власти. Насколько знаю в НАТО нельзя вступить если есть какой-то внешний конфликт, т.е. только в мирное время можно вступить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найчесніші російські ЗМІ... :0151:
Правельніше ЗМД (Засоби Масової Дезінформації) :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В п'ятихатках дослідний реактор закрили в догоду "науковців з дубнів (Росія)". Тоді і з'явились проблеми з захистом дисертацій з радіаційної фізики "в нас таких рад немає!". Фахівці залишились, а обладнання розпродали. Відновити можливо, але затягнути пояси доведеться дуже сильно.

Ну, по-перше не на догоду науковців, думаю ніхто вже не сумнівається, що це був черговий акт державної зради янука.

А з приводу "зятагання поясів" - можливо коли все вляжеться - вдастся з поляками на пару "замутити" ядерний проект, вони росіян знають і "люблять" так само, як ми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закликаю негайно:

1. Зменьшити споживання газу.Я готовий зараз терпіти в квартирі температуру 17-18 градусів.

2. Зняти з продажу всі товари російських виробників.В першу чергу пиво і алкоголь.

3. Припинити трансляцію російських каналів.

4. Не дивитись російські шоу і серіали(не знаю чи можна їх показ заборонити).Бо це також гроші для Росії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, крім інтернів, москальского відео більше не дивлюся, так як один шлак випускають,пиво принципово наше вживаю,електроплитка. Виходить я заядлий націоналіст )

п.с. до зустрічі біля ліцею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Зменьшити споживання газу.Я готовий зараз терпіти в квартирі температуру 17-18 градусів.

Трошки офтопу

в мене вчора близько 7-8 вечора вимкнули опалення, у двох кімнатах батареї холдні, на кухні гарячі. При такій погоді радий був би, щоб і невмикали, так як спали постійно з відкритим вікном (жарко було) а цієї ночі дуже комфортно. По квартирі ходжу в легких спортивних штанах і носках, без футболки.

Кравчука, 8-ий поверх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після телефонної розмови з Володимиром Путіним канцлер ФРН Ангела Меркель зробила висновок, що лідер президент Росії втратив зв'язок з реальністю і знаходиться в іншому світі

Про це, як повідомляє The New York Times з посиланням на власні поінформовані джерела, Меркель заявила президенту США Бараку Обамі.

«Меркель сказала Обамі по телефону в неділю, що після розмови з Путіним вона не була впевнена, що у Путіна є зв’язок з реальністю. Він живе «в іншому світі», сказала вона», - пише видання.

Нагадаємо, вчора ввечері відбулася телефонна розмова Путіна і Меркель, за підсумками якої, Путін погодився на створення місії ОБСЄ для врегулювання ситуації в Криму.

Тобто надіятися треба на адекватність керівництва збройних сил Росії, бо президента вони вже втрачають. Схоже психічні розлади не тільки в нашого тирана.

Украинский Майдан вывернул наизнанку грязное белье не только Украины, но и других стран. В первую очередь России.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після телефонної розмови з Володимиром Путіним канцлер ФРН Ангела Меркель зробила висновок, що лідер президент Росії втратив зв'язок з реальністю і знаходиться в іншому світі

Про це, як повідомляє The New York Times з посиланням на власні поінформовані джерела, Меркель заявила президенту США Бараку Обамі.

«Меркель сказала Обамі по телефону в неділю, що після розмови з Путіним вона не була впевнена, що у Путіна є зв’язок з реальністю. Він живе «в іншому світі», сказала вона», - пише видання.

Нагадаємо, вчора ввечері відбулася телефонна розмова Путіна і Меркель, за підсумками якої, Путін погодився на створення місії ОБСЄ для врегулювання ситуації в Криму.

Тобто надіятися треба на адекватність керівництва збройних сил Росії, бо президента вони вже втрачають. Схоже психічні розлади не тільки в нашого тирана.

може то якесь вірусне і наший заразив їхнього, типу менінгіта...вражеє мізки. Бо коли я слухав Яника то склалось враженнє що він говорить з відірваністю від реальності на два тижні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закликаю негайно:

1. Зменьшити споживання газу.Я готовий зараз терпіти в квартирі температуру 17-18 градусів.

2. Зняти з продажу всі товари російських виробників.В першу чергу пиво і алкоголь.

3. Припинити трансляцію російських каналів.

4. Не дивитись російські шоу і серіали(не знаю чи можна їх показ заборонити).Бо це також гроші для Росії.

Пітримую, але:

1) Зменшення споживання газу в приватному будинку, економить тількі кошти власника. Квартирний варіант, як що без лічильника, платиш не залежно використав чи ні.

2) Відносно товарів-згідний. Жили ми без їхнього ПІВА, і жити мо далі :_02: Теж саме стосується і інших алкогольних виробів. Продукти російські я, власне, ніколи й не купував.

3) Відносно відключення російских каналів-ворога треба знати в лице, а значить, треба бути хоча б відносно в курсі що вони там "молотять" відносно України. Саме зараз спілкуюсь з однокласницею яка живе в Москві. От мені і тре знати. чим аргументувати. :_02:

4) Шоу і серіали-згідний. Ще б довести до свідомості де яких жінок наших :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Украинский Майдан вывернул наизнанку "грязное белье" не только Украины, но и других стран. В первую очередь России.

:sm110:

Просто в яблучко. Кожна з країн, шо кричали про Україну, показали своє ставлення до українського народу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...