Перейти до змісту

Війна


phantom

  

932 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 6,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Почитав я тут пости прихильників Порошенка і подумалось - голосуйте за нього, підтримайте вітчизняний говноавтопром, утилізаційний збір, підвищення акцизів, розмитнення авто за космічними тарифами, все правильно.

Про гризню Точновол vs. Червоненко: так, Тетяні не вистачає професіоналізму, може етики і подібних рис, але це не означає що вона поганий антикорупціонер. В неї немає толком повноважень, в неї немає такої хитрості як в хабарників-відкатників, в неї немає толкової законодавчої бази і тому зв'язані руки, але в неї є купа енергії, відсутній страх, і я думаю в неї вийде перегризти глотки нігадяям, кращої кандидатури я не бачу. А з того що сказав в ефірі Чєрвонєц я зрозумів лише аргументацію на рівні "спєрва добєйся" і те що він центровий єврей в Україні. Я навіть здивувався з його тези що в приватному бізнесі нема корупції, прокрутив в голові брудну білизну всіх тих фірм і фірмочок з діяльністю яких я знайомий зсередини - про жодне не можу сказати що там нема відкатів.

Про той відеосюжет де призовники взбунтувались що за 10 діб у військовій частині пони вионали 12 пострілів з АК і кинули по 1 гранаті. Я взагалі в акує, по ходу командир частини захотів в себе мати власний майдан? Де муштра, де хоча б грьобана стройова, чого вони не вчаться швидше розбирати автомат, рити окопи і будувати бліндажі? На це не треба коштів, хай не морозяться. По такому командиру трибунал плаче, бо він по ходу забув про військовий статут і положення в ньому де вказано що кожен солдат зобовязаний "постійно підвищувати рівень військових професійних знань, вдосконалювати свою виучку і майстерність". Тільки не включайте пісеньку про диванні війська, не обов'язково бути Паваротті щоб стверджувати що Кіркоров хєровий співак, ну ви зрозуміли.

Щодо вчорашнього бенефісу Йулі в Шустера: реально дивився хвилин 5, в мене виникло одне питання - скільки вона заплатила за такий афігєнний майданчик для агітації? Тільки й чути було її "водичку", конкретики дуже мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відносно Українських паспортів, які забирають. Хто гарантує, що їх не використають у шпіонажі. Підробити підпис легко 1-2 дні особливо коли є хист. І ці псевдо-біженці чудово себе почуватимуть в Україні навіть без підтримки Росії. Я сумніваюсь, що хтось зараз про це подумав і звіряє інформацію. Відбитки є у базі лише у людей, які зв'язані з криміналом. Можливо це параноя, але де гарантії того, що Ви приймаєте до себе до дому дійсно біженця, а не диверсанта. Впевнені лише ті кому вони родичі, а інші просто про це не думають. Моя думка, якщо Путін поставив собі за мету розкол України він буде досягати цього всіма методами і повірте далеко не гуманними і правомірними. Він помітив, що в східних областях все тримається на ниточці найбільша загроза це захід. Захід і схід скелет України, а пошкодить скелет відмовлять і руки і ноги. А щоб його пошкодити треба пробратись в середину, якомога глибше і непомітніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь мені здається,що мобілізація - це також масштабна афера. Яка її ціль?

Ціль дуже проста - задурити людям голову, просто замилити очі. Відвернути увагу суспільства від того, що до влади лізе шушара ще гидкіша за януковицьку. Ці клани, окрім розпилів і відкатів, нічого не знають і знати не хочуть. А тут їм як мана небесна - російська інтервенція, а під її шумок можна до ключових ричагів влади поставити своїх людей. І коли все більш-менш затихне, ми не помітимо, як знову опинемся в тому гівні, в якому були, тільки вже під прапором ЄС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1B60209_1.jpg

«….все больницы, школы и сараи, стерты с лика черного земли.

Лишь старухи шепчут умирая: «Россияне… рОдные…. пришли.

И не остановится пехота, спать не ляжет русский канонир.

Сквозь пустыни, горы и болота, мы несем святое слово: «Мир».

(Герман Истоков)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суки, таки захопили Бельбек, а інформації мінімум.

Тільки про полон Мамчура і поранення журналіста. (с)

Боже, збережи цих мужніх чоловіків!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я все більше і більше офігеваю з того Турчинова і його опрічників...

Анатолій Гриценко

1 год назад. · Kyiv ·

Друге публічне звернення до Юлії Тимошенко

Учора Ви, голова правлячої партії (партії влади), заявили, що дії керівництва держави за весь період воєнної агресії проти України вважаєте виваженими і правильними. Ви заявили, що кадрові зміни в керівництві державою і силовому блоці - не на часі.

Тим самим, замість того, щоб діяти відповідально і рішуче для протидії агресії, як я Вам це пропонував, Ви взяли на себе ОСОБИСТО відповідальність за дії і бездіяльність влади, яка фактично здала Крим і далі здаватиме країну.

Тим самим, прикривши як голова партії влади своїх партійців-посадовців, Ви поклали на себе ОСОБИСТО повноваження СВГК - Самого Верховного головнокомандувача. Звертаю Вашу увагу: в пакеті з повноваженнями завжди - відповідальність! Це перше.

Друге. Учора, у відповідь на пряме звернення до Вас військового командира з Криму з вимогою до Турчинова віддати йому чіткий наказ, як діяти, Ви заявили, що рішення щодо дальшої долі наших військових у Криму Ваша владна команда прийме протягом 3-4 днів.

У зв'язку з цим, змушений попередити Вас: якщо Ваша владна команда справді планує розмірковувати ще 3-4 дні, то це буде (народною мовою) - свинячий голос! А мовою слідчих ГПУ і СБУ - це зрада, здача інтересів країни і держави!

Маєте усвідомити: немає у Вас 3-4 днів на роздуми!!! Кожна втрачена Вами година, навіть хвилина, призводить до фатальних для Криму і країни наслідків!

Третє. На момент початку агресії військове угруповання України в Криму мало достатній бойовий потенціал, аби зупинити російську агресію і не допустити проведення "референдуму". Хибна стратегія Вашої владної команди "стояти мирно, не провокувати Путіна" не дозволила військам цього зробити.

Ваша нинішня пауза-роздум у 3-4 дні завершиться ще більш фатально, повірте мені. Не за 3-4 дні, а за добу, максимум за дві доби Вашої бездіяльності, усе військове угруповання України в Криму повністю припинить існування, хіба Вам це незрозуміло?

Більше того, невіддання Вашими партійцями-посадовцями наказу щодо виведення з ладу або знищення нашої зброї у Криму призведе до того, що вся ця зброя опиниться у руках ворога і він потім поверне її проти України!

Четверте. Як СВГК Ви хоч усвідомлюєте про що йдеться? Бойові кораблі з ракетним, артилерійським, мінним і торпедним озброєнням, кораблі управління і забезпечення, війська берегової оборони, морська піхота, база підготовки морського спецназу, морська авіація (бойові і транспортні літаки і вертольоти, аеродроми), бази, причали і логістика підтримки морських операцій, склади і арсенали озброєнь ( в чт унікальні в горах, на великий глибині, захищені від ядерних ударів), ракетні комплекси берегової оборони, навчальні бази і полігони, бойова винищувальна авіація (літаки, ракети, аеродроми), комплекси радіотехнічних військ, зенітно-ракетні комплекси протиповітряної оборони,командні пункти авіації і сил ППО, танки, бронетранспортери, бойові машини піхоти, артилерійські системи, переносні зенітно-ракетні комплекси, гранатомети, усіх видів стрілецьке озброєння, інженерно-саперна техніка, системи зв'язку, сили і засоби розвідки, в тч стратегічного для країни значення, багато-багато чого іншого...

Це Ваш подарунок Путіну на десятки мільярдів доларів?! Це втрата воєнного потенціалу України на десятки мільярдів доларів!

А моральні втрати для всієї країни? Для всієї армії та інших силових структур? Для кинутих напризволяще без Ваших наказів військових? Для їхніх родин, які зараз у небезпеці? Для кримських татар та інших мешканців Криму, які не хочуть присягати Путіну?

П'яте. Поки писав пост, отримав ще три дзвінки від командирів частин із Криму. Жодного наказу від Турчинова, попри Ваші публічні обіцянки вчора в ефірі - вони не отримали, дозвонитися ні до кого в Києві не можуть. На Банковій максимум до телефоністки. На відміну від мене, Ваш Турчинов від командирів закрився...

Вимагаю: Ви особисто як голова партії влади, або Ваш перший заступник по партії Турчинов, він же Верховний головнокомандувач, негайно, протягом години, скликаєте засідання РНБО, приймаєте рішення, фіксуєте його Указом - і не пізніше 24:00 доводите до військ відповідні чіткі накази: щодо збройної оборони, чи прориву на материк, щодо знищення зброї та мирної евакуації... Будь-які накази, які приймете, але накази чіткі і зрозумілі! Паралельно - доведіть їх до військ через телеканали і мобільні телефони командирів, бо більшість військових частин уже давно від штабів "відрізані". Дійте НЕГАЙНО!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суки, таки захопили Бельбек, а інформації мінімум.

Тільки про полон Мамчура і поранення журналіста. (с)

Боже, збережи цих мужніх чоловіків!

Схоже міністерство оборони перетворилося на стат управління чи у ньому лишилося працювати пресцентр.

Виводити вже немає що. Практично усі кораблі захоплені. Вся техніка дісталася окупантам. Не знаю.... здається пахне державною зрадою (у міністерстві, через бездіяльність).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз утворюється унікальний шанс повністю перебудовати всю систему злодійства, оскільки жодних політичних перешкод нема і небуде. Такий шанс навіть дурень не втратить. Владі плювати на все, вона навіть не може чи нехоче дати чітку команду на вивід військ з Криму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціль цієї афери дуже проста - задурити людям голову, просто замилити очі. Відвернути увагу суспільства від того, що до влади лізе шушара ще гидкіша за януковицьку. Ці клани, окрім розпилів і відкатів, нічого не знають і знати не хочуть. А тут їм як мана небесна - російська інтервенція, а під її шумок можна до ключових ричагів влади поставити своїх людей. І коли все більш-менш затихне, ми не помітимо, як знову опинемся в тому гівні, в якому були, тільки вже під прапором ЄС.

А нічого що біля кордонів України 220 тисяч солдат, 800 танків, понад 400 вертольотів, 150 літаків і близько 60 кораблів з "рашкі" в повному бойовому? Чи ви пропонуєте ставитись до цього факту як до "дитячої забавки?" Нічого собі окозамилювання :_02:. Як би під кордоном лежали 3 п*яних кацапа, а влада оголосила б мобілізацію- так тоді згідний, це булаб афера і окозамилювання. А відносно того, яка шушара лізе чи вже є у владі - люди ж не сліпі, та й майдан є. До тогож, влада ця тимчасова.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як і завжди не хватає політичної, моральної волі. В Україні - віддати наказ, як пише Гриценко 3 варіанти, в Криму - заберемо все собі, точно так само, як у нас відразу після Майдану, ходить не одна сотня з вогнепалом і вирішує де корупція, а де її немає, в Криму де укр.содат, їх сім"ї, нерухомість. Пукін не хоче втручатись, а хоче наказати нас руками кримських чиновників..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уважаемые форумчане, много сообщений, имеющих "зерно" истины, много правды (у каждого своей), позволю себе высказать мнение:

Я родился в Донецке, вырос в Крыму, учился в Харькове, служил во Львоской обасти, в Луцке, уволился из ВС в 2004 году (11 лет выслуги, капитан), сейчас живу в Луцком районе. Родственники в Донецке, Керчи, Симферополе, Севастополе, много одноклассников и сослуживцев по Крыму и Украине.

Итак, мнение всех родственников, одноклассников, знакомых в Крыму, без исключения: "Россия их спасет, они будут защищены, бла-бла-бла, давно пора..."

Попробую объяснить позицию крымчан, которым в прошлом являюсь. Украинское правительство за 24 года не сделало ничего для Крыма, кроме дележки земли на ЮБК :( . О чем можно говорить, если в столице Крыма Симферополе холодная вода не 24 часа?? А местные власти того же Симферополя (сам видел репортаж по телеку) заявляют на просьбу жителей построить дорогу - "скинуться" деньгами всей улицей. Из наблюдений после прошлогодней поездки в Крым, Симферополь в частности: на 99% машин такси нет распознавательных знаков ("шашечек") и нет таксометра. Понятно, что лицензий нет и налоги не платятся, а таксисты возмущаются, мол местные власти плохие, дороги не делают, бла-бла-бла. Крым дотационный был, а люди, здающие жилье отдыхающим, не платят налоги....в том числе мои родственники, и таких 100%. За целостность Украины только военные, и то не все, милиция, пограничники 50\50 куплены или за Россию. Реальной властью Украина не обладала на полуострове. Добавим к этому мощную антиукраинскую политику, пророссийскую "рекламу". Да и самое главное, все кандидаты в президенты Украины, которых поддерживали крымские избиратели - обещали русский язык, на уровне государственно на полуострове, - обманули все.

Единственный "джокер" на полуострове - крымские татары, которые очень организованы и не пожалеют своей жизни для достижения общей цели, которую укажет их меджелис. Меджелис пока не призывал к активным действиям, выжидает. Думаю, лет через 5, Крым будет татарским, и там будет порядок.

Итог: Украина не имет ресурсов на военное "отбирание" Крыма, крымчане не хотят в Украину. Украина потеляла черное и Азовское моря а с ними и нефть и газ на шельфах морей.

Россия сделает из Крыма военно-морскую базу, ей плевать на жителей, ей надо геополитическое влияние в регионе.

Вот мы против российских товаров, а как на счет контента, программ и сайтов ".RU" ?

Я, например, удалил свой аккаунт из "одноклассников", все российское мне чуждо, не смотря на то, что я русский....

Форумчане, долой российские соц.сети!!!! Я имел в виду - мгнорировние их.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз утворюється унікальний шанс повністю перебудовати всю систему злодійства, оскільки жодних політичних перешкод нема і небуде. Такий шанс навіть дурень не втратить. Владі плювати на все, вона навіть не може чи нехоче дати чітку команду на вивід військ з Криму.

Якщо перший тиждень, під час розгортання укр армії відсутність активних дій ще якось можна пояснити, то катастрофічні втрати (моральний надлам військових, втрати (фактично передача окупантам) техніки, територій військових частин) за останніх кілька днів пояснити важко і їх варто повністю покласти на київське керівництво.

Годі виставляти себе повними лузерами і клянчитися у G8. Сподівався все-таки організують достойне виведення військ, але ні вони хочуть комусь довести, що крим ще не захоплений. Захоплений, нажаль, за підтримки місцевого населення. Я розумію, що Київ хоче далі боротися у різних міжнародних судах і їм не потрібні факти виведення військ, а краще саме захоплення. Але Києву необхідно розслабитися: путлер начхав на Будапешський меморандум. Нічого не дадуть і міжнародні суди. Можливо матить вплив фінансові санкції США, але ніякого відношення до них моральне ламання військових у криму не має.

Київ, забуть про суди. Лише тиск на фінанси путлера та невиправдані сподівання сепаратистів у криму можуть змінити настрої населення. Але це буде не швидко. Тому оперативно забирайте військових з Криму. Рятуйте їх сім"ї та техніку, яку ще можна забрати і завершуйте з лузерними хитрощами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відео з подій

http://youtu.be/jUQwbcC9g6U

http://youtu.be/n5ZH4Wvsiag

http://youtu.be/j-GSvtY2H9o

Камеру зірвали і знову не без допомоги місцевих жителів :(

На останньому чути, як частина співає гімн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уважаемые форумчане, много сообщений, имеющих "зерно" истины, много правды (у каждого своей), позволю себе высказать мнение:

Я родился в Донецке, вырос в Крыму, учился в Харькове, служил во Львоской обасти, в Луцке, уволился из ВС в 2004 году (11 лет выслуги, капитан), сейчас живу в Луцком районе. Родственники в Донецке, Керчи, Симферополе, Севастополе, много одноклассников и сослуживцев по Крыму и Украине.

Итак, мнение всех родственников, одноклассников, знакомых в Крыму, без исключения: "Россия их спасет, они будут защищены, бла-бла-бла, давно пора..."

Попробую объяснить позицию крымчан, которым в прошлом являюсь. Украинское правительство за 24 года не сделало ничего для Крыма, кроме дележки земли на ЮБК :( . О чем можно говорить, если в столице Крыма Симферополе холодная вода не 24 часа?? А местные власти того же Симферополя (сам видел репортаж по телеку) заявляют на просьбу жителей построить дорогу - "скинуться" деньгами всей улицей. Из наблюдений после прошлогодней поездки в Крым, Симферополь в частности: на 99% машин такси нет распознавательных знаков ("шашечек") и нет таксометра. Понятно, что лицензий нет и налоги не платятся, а таксисты возмущаются, мол местные власти плохие, дороги не делают, бла-бла-бла. Крым дотационный был, а люди, здающие жилье отдыхающим, не платят налоги....в том числе мои родственники, и таких 100%. За целостность Украины только военные, и то не все, милиция, пограничники 50\50 куплены или за Россию. Реальной властью Украина не обладала на полуострове. Добавим к этому мощную антиукраинскую политику, пророссийскую "рекламу". Да и самое главное, все кандидаты в президенты Украины, которых поддерживали крымские избиратели - обещали русский язык, на уровне государственно на полуострове, - обманули все.

Единственный "джокер" на полуострове - крымские татары, которые очень организованы и не пожалеют своей жизни для достижения общей цели, которую укажет их меджелис. Меджелис пока не призывал к активным действиям, выжидает. Думаю, лет через 5, Крым будет татарским, и там будет порядок.

Итог: Украина не имет ресурсов на военное "отбирание" Крыма, крымчане не хотят в Украину. Украина потеляла черное и Азовское моря а с ними и нефть и газ на шельфах морей.

Россия сделает из Крыма военно-морскую базу, ей плевать на жителей, ей надо геополитическое влияние в регионе.

Вот мы против российских товаров, а как на счет контента, программ и сайтов ".RU" ?

Я, например, удалил свой аккаунт из "одноклассников", все российское мне чуждо, не смотря на то, что я русский....

Форумчане, долой российские соц.сети!!!! Я имел в виду - мгнорировние их.

Согласен полностью. Но, когда говорят, что украинское правительства не сделало ничего, я например, говорю, а что оно сделало остальным областям. У нас на Волыне Свитязь точно так же продан. У родственника за 40 км. от Тернополя доходы в месяц 400 грн. от продажи молока и работы нет. Вся система власти за эти года независимости НИЧЕГО НЕ ДЕЛАЛА.

Зовсім нічого, що кожен свідомий з вилами готовий боронити землю...

Згідно з даними, на Україні озброєння хватить як мінімум на півтора мільйона!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я навіть не знаю як це назвати... сюрреалізм, дорослі дядьки гадають, що граються у комп ігри чи як? У моряков в Донузлаве запасов еды осталось на десять суток — Гайдук.

Пробачте, але у мене закралася думка, що вони зробили ставки як на тоталізаторі.... Це пипець....

Об"явися Агрессия России противоречит принципам ПАСЕ - Турчинов.

Вони, що думають Путлєр як "істий жентельмен" буде викликати на дуель?

А во-вторых, мы не можем оставить и не имеем права покидать территорию Крыма, на что очень надеются российские войска. Вони не надіються, вони забирають усе і при цьому ламають бойовий дух українських солдатів як на півострові, так і на материку. Невже вони цього не розуміють? Чи вони вважають супер ефективним сковування заблокованими ураїнськими військовими частинами деякої кількості окупантів? Тим більше дуже швидко це сковування практично припиниться. І кілька сотень військових буде втрачено через їх моральний злам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уважаемые форумчане, много сообщений, имеющих "зерно" истины, много правды (у каждого своей), позволю себе высказать мнение:

Я родился в Донецке, вырос в Крыму, учился в Харькове, служил во Львоской обасти, в Луцке, уволился из ВС в 2004 году (11 лет выслуги, капитан), сейчас живу в Луцком районе. Родственники в Донецке, Керчи, Симферополе, Севастополе, много одноклассников и сослуживцев по Крыму и Украине.

Итак, мнение всех родственников, одноклассников, знакомых в Крыму, без исключения: "Россия их спасет, они будут защищены, бла-бла-бла, давно пора..."

Попробую объяснить позицию крымчан, которым в прошлом являюсь. Украинское правительство за 24 года не сделало ничего для Крыма, кроме дележки земли на ЮБК :( . О чем можно говорить, если в столице Крыма Симферополе холодная вода не 24 часа?? А местные власти того же Симферополя (сам видел репортаж по телеку) заявляют на просьбу жителей построить дорогу - "скинуться" деньгами всей улицей. Из наблюдений после прошлогодней поездки в Крым, Симферополь в частности: на 99% машин такси нет распознавательных знаков ("шашечек") и нет таксометра. Понятно, что лицензий нет и налоги не платятся, а таксисты возмущаются, мол местные власти плохие, дороги не делают, бла-бла-бла. Крым дотационный был, а люди, здающие жилье отдыхающим, не платят налоги....в том числе мои родственники, и таких 100%. За целостность Украины только военные, и то не все, милиция, пограничники 50\50 куплены или за Россию. Реальной властью Украина не обладала на полуострове. Добавим к этому мощную антиукраинскую политику, пророссийскую "рекламу". Да и самое главное, все кандидаты в президенты Украины, которых поддерживали крымские избиратели - обещали русский язык, на уровне государственно на полуострове, - обманули все.

Единственный "джокер" на полуострове - крымские татары, которые очень организованы и не пожалеют своей жизни для достижения общей цели, которую укажет их меджелис. Меджелис пока не призывал к активным действиям, выжидает. Думаю, лет через 5, Крым будет татарским, и там будет порядок.

Итог: Украина не имет ресурсов на военное "отбирание" Крыма, крымчане не хотят в Украину. Украина потеляла черное и Азовское моря а с ними и нефть и газ на шельфах морей.

Россия сделает из Крыма военно-морскую базу, ей плевать на жителей, ей надо геополитическое влияние в регионе.

Вот мы против российских товаров, а как на счет контента, программ и сайтов ".RU" ?

Я, например, удалил свой аккаунт из "одноклассников", все российское мне чуждо, не смотря на то, что я русский....

Форумчане, долой российские соц.сети!!!! Я имел в виду - мгнорировние их.

я перепрошую, а що Україна мала робити для Криму? воду проводити 24 години на добу? податки замість них платити? просити їх йти працювати для свого блага, а не отримувати мінімум? навчити сервіс надавати відносно їхньої ціни? вони ж ніколи не бачили який сервіс треба надавати перш ніж ціну ломити за проживання.

у кому проблему -в Україні чи у кримчан, котрі вважають що їм хтось щось винен робити для їхнього блага?

як приклад - знімаю квартиру в Києві, в будинку на 4 підїзди. жовтні на дорозі що біля будинку викопали ями - біля 2 та 4 підїзду. щось ремонували. в результаті дойти можна лише в обхід. я дзвонив разів 5-6 у ЖЕК, мені сказали що лише ви один жалуєтесь і що там ще щось мають доробити. вже пройшло півроку - всім жителям, а це 100 квартир - всім пофіг на те, що вони півроку хотять фігзнаяк до своїх підїздів, пофіг що біля будинку дві великі ями, в котрі може хтось впасти - діти чи п"яний. людям пофіг на своє життя. вони хочуть щоб за них все робили.

так і у Криму

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Украинское правительство за 24 года не сделало ничего для Крыма, кроме дележки земли

відкрию таємницю - така ситуація зі всіма областями, не тільки з кримом, але тільки в криму нічого не роблять й надіються на расєю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім бажаючим воювати (я не маю на увазі захищати БАТЬКІВЩИНУ, а саме воювати)!!! Для того, щоб переконатись, що це його бажання справжнє і повністю осмислене - подивіться це...

Одна секунда войны

http://rusrep.ru/article/war_photos/

ПиСи. Основну увагу на фото...

Якщо бажання не пропаде, тоді постіть далі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Украинское правительство за 24 года не сделало ничего для Крыма, кроме дележки земли

відкрию таємницю - така ситуація зі всіма областями, не тільки з кримом, але тільки в криму нічого не роблять й надіються на расєю...

Наш Світязь - дзеркало Криму. Ціни "як збитий літак", сервісу немає, ціни вище ніж у Криму. Питання, а що роблять чи зробили в нас? В Криму мені сподобалась система автобусних перевезень, коли лишнього в атвобусі нема, всі з білетами та білет можна купити в касі на любий маршрут (хто не зрозумів - у маленькому селі за Євпаторією можна купити квиток наприклад Ялта-Алушта за декілька днів до подорожжі). В нас же тільки недавно поставили камеру при виїзді з воріт автостанції і водії там тепер не підбирають бажаючих їхати без квитка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rusel33,

Украинское правительство за 24 года не сделало ничего для Крыма
знайдіть мені когось у державі кому уряд щось зробив добре окрім самих себе за всі роки незалежності.
таксисты возмущаются, мол местные власти плохие, дороги не делают
а яке відношення мають до місцевої влади вся держава, чи то може ми з Луцька прийшли і вам бандерівців поставили своїх у вашу місцеву владу????
Реальной властью Украина не обладала на полуострове
ну звісно не обладала, на півострові були величезні права самоуправління, самі ви собі всіх кого тільки можна обирали(вибрали бандитів) а тепер звинувачуєте бендер що сидите в гівні по вуха?

скажу більше: люди мабть ту владу на яку заслуговують(здається древня китайська мудрість), ви були у Львові, бачили там місцеву владу і що вона робить для міста, робіть висновки. Самі бандитів обрали, і до поки на власній шкурі кримчани не відчують кацапський чобіт, допоки не припече, допоки самі не проведуть такий майдан як у Києві відбувся до тих пір ви з рабстваніколи не виростите в свідоме суспільство, за вас ніхто нічого не зробить. Поки совкову психологію не поламають у головах людей нічого не зміниться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та немає в Криму тої нафти і газу, щоб про них так гордо заявляти. Є лише математичні розрахунки, а там як повезе, але нічого визначального. Цю власність можна компенсувати власністю газпрому закордоном. Війська тримають щоб в найближчий час вимагати визнати Крим демілітаризованою зоною і вивести їх разом з русаками. З того нічого не вийде але ще один дипломатичний мінус Раїсі.

Позитивне від в.о. Влади: міністр юстиції, міністр митниці, міністр економіки. З приходом Юльки повертається якась візантійщина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...