Перейти до змісту

Війна


phantom

  

932 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Тимошенко не друна - це факт, але вона не друг українському народу, а друг грошам та владі - хто ще має таких друзів думаю ви здогадуєтесь.

вона політичний пенсіонер і таких як вона варто давно прибрати з арени.

нам чергові шоу програми не треба - нам потрібне чітке керівництво і обгрунтовані дії

Абсолютно вірно! Проблема ще полягає в тому, що Тимошенко - це політик, який мислить і діє за старими кучмівськими шаблонами. Ані вона, ані її шушара не може змінитися, а зміна в свідомості українців відбулася, і дуже фундаментальна. Ми будемо вимагати від влади чіткості, прозорості, професіоналізму, а вона буде нам штовхати дешевий театральний популізм і нуль дії.

Зміна покоління політиків в Україні - це, мабуть, ключова задача і політиків, і народу України(кожного українця) і тут ми не маємо морального права стояти осторонь. У зв"язку з цим я відчуваю ще один майдан, але набагато жорстокіший і кривавіший без каміння, коктеїлів Молотова, а з вогнепальною зброєю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 6,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Тимошенко не друна - це факт, але вона не друг українському народу, а друг грошам та владі - хто ще має таких друзів думаю ви здогадуєтесь.

вона політичний пенсіонер і таких як вона варто давно прибрати з арени.

нам чергові шоу програми не треба - нам потрібне чітке керівництво і обгрунтовані дії

Абсолютно вірно! Проблема ще полягає в тому, що Тимошенко - це політик, який мислить і діє за старими кучмівськими шаблонами. Ані вона, ані її шушара не може змінитися, а зміна в свідомості українців відбулася, і дуже фундаментальна. Ми будемо вимагати від влади чіткості, прозорості, професіоналізму, а вона буде нам штовхати дешевий театральний популізм і нуль дії.

Зміна покоління політиків в Україні - це, мабуть, ключова задача і політиків, і народу України(кожного українця) і тут ми не маємо морального права стояти осторонь. У зв"язку з цим я відчуваю ще один майдан, але набагато жорстокіший і кривавіший без каміння, коктеїлів Молотова, а з вогнепальною зброєю.

1. Тех так думаю.

2. Дивлюся шустер і слухаю Ю. - гонить на пукіна, а що сама робила, ціну на газ з ним же підняла, терафлю, інші 10 чи 11 війн з РФ і т.д. НЕ ВІРЮ жодному слову. Все наіграно і фальшиво. Констатація констарируємого. Де реальні кроки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Война идет информационная, очень серьезная и жестокая. Хуже всего то, что в каждой из новостей есть доля правды за пеленой обмана. Главная задача посеять панику, чтоб люди не могли больше ни о чем думать кроме войны. А что касается реальных боевых действий, я думаю что до этого не дойдет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А поясніть мені будьласка - що таке військовий корабель? Я собі так думав що це як Українська землі, де б він не знаходився - тобто захопити корвет "Луцьк" це щось схоже що захопити шматочок землі Української (про Крим я зараз не говорю). Яке вони мають право забирати корабель, який було спущено на воду 1993 року - тобто він був побудований мабудь за гроші України? Так він базувався в Криму, але не був власністю АР Крим...., як наприклад земля де стоять військові частини, і то я не можу розібратись.

Може я просто щось не розумію, і це нормально просто так забирати бойові кораблі на службу іншої держави?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VaLeRa, Все що відбувається в Криму зараз взагалі ненормально і у нормальних людей у голові не вкладається, називається все це бандитизм у міждержавних масштабах і строків давності всі ці злочини не мають, "нюрнберський процес" чекає на кожного злочинця.

Ось і ще одного арештували

http://youtu.be/5uGf2QV8qyE

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожне повітряне , або водоплавне судно є територією тієї держави, до якої воно належить.На ньому діють закони його держави, де б воно не знаходилось.

Цікаво , як це 15-20 озброєних людей захопили цілий корвет.? І як могли ВІЙСЬКОВІ моряки це допустити? Напевно вони вже були готові перейти в російське громадянство, ще тоді коли був шанс вийти в Одесу.Агентурна робота то проводилась вже давно.

Саме головне , щоб про це памятали наші діти, бо забирати Крим прийдеться вже напевно їм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мінусуйте

Та де вже нам з Богом зрівнятись - він, кажуть, якось особливо карає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dmitry Tymchuk

Братья и сестры, по итогам 21 марта.

Из плохого:

1. Наши войска в Крыму дошли до критического предела усталости. С их стороны – ощущение полной неопределенности и горькое осознание, что их предали. В ответ со стороны Киева - пение мантр о «политических инструментах» и «необходимости стоять дальше».

И поют даже не в унисон. Режет слух и вызывает тошноту, а также неодолимое желание снять сюртук и обидеть физически.

Я не знаю, что собой уже к завтрашнему утру будет представлять наша группировка войск в Крыму. Я знаю другое. Если киевское руководство не предпримет экстренных шагов по выводу на материк тех солдат и офицеров, кто остался верным Присяге, это будет уже даже не просто предательство. Это будет подлость в квадрате.

2. Хваленая частичная мобилизация, как и следовало ожидать, превратилась в печальный балаган. Людей сорвали с места и без всяких медкомиссий рассовали по частям. А теперь держат по войскам сверх установленного предписаниями срока, не показывая никаких документов, на каком основании это делается. Только пугают тюремными сроками. Это значит, что возникает вопрос, как и кто будет им оплачивать пропущенные по месту работы дни?

Я вспоминаю бородатый анекдот про нашего военного хирурга на международной конференции. Когда военные медики из разных стран рассказывают об актуальных проблемах – у кого таковой является операция на мозге в полевых условиях, кто работает над проблемами осколочных ранений. А наш говорит: для отечественной военной хирургии самая большая проблема – это удаление гланд. Ему удивленно возражают: так это же простейшая операция! На что он отвечает: понимаете, у нас в армии все через задницу делается.

Ей Богу, ничего не меняется. Превратить святую миссию защиты Родины в фарс могут только наши мобработники.

3. В Украине создается какой-то антикризисный штаб по противодействию вторжению России. Создает сами знаете кто. Как по мне, это тупо предвыборный пиар. Посмотрел список тех, кто вошел в этот «штаб» - долго думал (чуть не написал «плакал»).

Если кто-то так не считает – объясните, как тогда понимать такую странную картину. Господин Турчинов, ставленник Тимошенко, возглавляет «официальную» государственную машину, которая по определению должна противостоять агрессии. Если Турчинов вкупе с министром обороны и начальником Генштаба занимаются групповым петтингом вместо работы – Тимошенко могла бы так и сказать. И, используя свой авторитет, предложить своих кандидатов. Тогда можно было бы что-то обговаривать.

Но Тимошенко вместо этого создает свой собственный «штаб». С одной стороны, этим она фактически утверждает: Турчинов-Тенюх-Куцин (как и все силовики) противостоять агрессии не могут. С другой стороны, ее «штаб» не несет вообще никакой ответственности за происходящее. Выиграем войну – они будут первые при раздаче слоников. Проиграем – они не при делах. Я утрирую, но это факт.

И вообще, если нужен консультационный орган, то нет проблем – внимательно смотрим на СНБОУ. Это и есть такой орган. Вы его работу замечаете? Я – с трудом. (Работа СНБО и его нынешний кадровый потенциал – тема отдельная, я к ней в ближайшее время вернусь.)

И вот мы видим глобальный итог: кучка дармоедов и демагогов сидит у рычагов и дремлет, а на их импотенции лихо пиарится другая кучка их друзей, тоже дармоедов. Право, какая-то фантасмагория.

Из хорошего:

1. Подписание политической части ассоциации с ЕС мгновенно повысило экономические рейтинги Украины. Мы по прежнему далеки от Европы. Но это уже расстояние между странами, а не планетами.

Лично для меня Европа – это вовсе не рай. Это – инструмент, который позволит нам расти. Я не верю в бескорыстие и святость европейцев. Но им нужна Украина без коррупции, с прозрачной властью и защитой прав человека. Чем бы не диктовался этот интерес, я тоже хочу видеть Украину именно такой. Надеюсь, как и вы.

К сожалению, наш разрыв с «совком» сопровождается кровью и болью, фактически – войной. К счастью, этот разрыв наконец все же происходит.

2. Сегодня мы сложили пазлы из картинки на Юго-Востоке Украины. После демонстрационных действий для галочки, наши спецслужбы все же начинают реально овладевать ситуацией. Сепаратисты теряют бодрость духа и ценные кадры.

Это – ключ к успеху. Я не раз говорил о том, что победа Путина ковалась не только в Ростовской области, где он собирал войска для вторжения. Но в первую очередь в Донецке, Харькове и Луганске, где основным ударом по Украине должен был стать шабаш сепаратистов.

Не будет хаоса – резко снижается возможность вторжения. А потому это действительно очень важная победа – или, по крайней мере, почти победа. Если только Москва не станет форсировать события, видя, что она теряет контроль над ситуацией.

3. В Одесской области МВД и пограничники взяли под контроль все приграничные районы. Устроены блок-посты близ границы с Приднестровьем. Граница на замке.

Мы сообщали не раз о переброске российского спецназа и «товарищей в штатском» в Приднестровье. Это – инструменты диверсии и шпионажа. Обезопасить от них наши южные регионы – это значит обезопасить страну от дальнейшей экспансии России.

Так пусть новый день принесет нам чувство настоящей, полной безопасности. Это чувство сейчас многого стоит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Максимальний РЕПОСТ!

Ви ще співпрацюєте з банками окупантів (Сбербанк Росії. ВТБ-Банк. Промінвестбанк. Банк «Рускій стандарт».

Альфа-банк.)? Ваші гроші у небезпеці!

Негайно закривайте там свої розрахункові рахунки, зарплатні проекти, депозити.

Це не лише патріотичний крок, але й мудре рішення, адже банківська система росії може вдатися до висмоктування грошей зі своїх українських дочок (особливо валюти) для свого порятунку. Колись вони вже вкрали усі заощадження, які тримали громадяни СРСР у радянському Сбербанку. Росія - злодій-рецедивіст!

P.S. Давайте разом складемо список банків і страхових компаній, у яких активно представлений капітал путлера!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BanderaLutsk,Думаєте мільони людей ,які за неї голосували ,радикально поміняли свою думку?І всіх їх Бог карати має,бо ви по іншому думаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Музична пауза.

Український гурт Kozak System разом з польскими гуртами ENEJ та Мaleo Reggae Rockers

записали кліп "Брат за брата"

Оце дійсно по братськи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До-речі я теж підтримую і підтримував ЮВТ.

Реалія проста - в нас просто немає політиків які могли б це все потянути. І ЮВТ не так просто сиділа. Так просто таких людей не садять і не виключають з політики.

Да варто тільки згадати як вона розрулила бартер коли прийшла, як в період її прем’єрства, поки не пішли масові палки в колеса, стало лекше дихати малому і середньому бізнесу.

А газ? Да пішов в сраку той російський газ. І ті контракти це далеко не поразка. Просто на цьому гарно і вміло спекулюється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да варто тільки згадати як вона розрулила бартер коли прийшла, як в період її прем’єрства, поки не пішли масові палки в колеса, стало лекше дихати малому і середньому бізнесу.

Та всі вони добрі - Ющ зарплату перестав затримувати, а Кучма в порівнянні з Овочем - взагалі реформатор і ліберал.

Одне просте запитання - Тигрюля заробила статки ведучи чесний і відкритий бізнес?

Якщо віриш в те, що два роки за гратами її змінили - значить все в нас буде добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юлька реально шулер дякуючі її хітрості в расеї під суд попали генерали а Юлька вишла сухою із води -треба вміти Як вона говорила політика це театр(тільки здібності акторів відображаються на публіці чи оплески чи ганьба)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да варто тільки згадати як вона розрулила бартер коли прийшла, як в період її прем’єрства, поки не пішли масові палки в колеса, стало лекше дихати малому і середньому бізнесу.

Та всі вони добрі - Ющ зарплату перестав затримувати, а Кучма в порівнянні з Овочем - взагалі реформатор і ліберал.

Одне просте запитання - Тигрюля заробила статки ведучи чесний і відкритий бізнес?

Якщо віриш в те, що два роки за гратами її змінили - значить все в нас буде добре.

Я не захищаю Юльку. але скажіть, хто з нашої влади, не крав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не захищаю Юльку. але скажіть, хто з нашої влади, не крав?

А потрібно вибирати тих, хто не крав. Чи це не наша робота, хай там хтось і десь ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До-речі я теж підтримую і підтримував ЮВТ.

Реалія проста - в нас просто немає політиків які могли б це все потянути. І ЮВТ не так просто сиділа. Так просто таких людей не садять і не виключають з політики.

Да варто тільки згадати як вона розрулила бартер коли прийшла, як в період її прем’єрства, поки не пішли масові палки в колеса, стало лекше дихати малому і середньому бізнесу.

А газ? Да пішов в сраку той російський газ. І ті контракти це далеко не поразка. Просто на цьому гарно і вміло спекулюється.

За рік з хвостиком, коли Ю. була головою КМУ Україна мала 10 чи 12 торговий та інших війн. Половина для відмивання коштів (таблетки терафлю від свинячого грипу здається, хотіла закупити на 1 млрд.грн.!!!, а те що встигла купити через рік списали, термін придатності кінчився). Був Ющенко і Ю. замість зміни системи ввела "Операція "Контрабанда-стоп", як наслідок "тарифи" на кордоні виросли в 2-3 рази (взятки). В неї було багато можливостей щось зробити реально, а вона тільки показувала роботу і набивала кармани собі та не заважала робити іншим. Я це точно снаю. Був у системі. Зараз те саме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не захищаю Юльку. але скажіть, хто з нашої влади, не крав?

А потрібно вибирати тих, хто не крав. Чи це не наша робота, хай там хтось і десь ?

Все вірно!

Та є одна проблема: кого вибрати? Хто не крав?

Особисто я - не знаю. Можливо ситуація проясниться до виборів. Проголосую за того - хто реально почне діяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не захищаю Юльку. але скажіть, хто з нашої влади, не крав?

А потрібно вибирати тих, хто не крав. Чи це не наша робота, хай там хтось і десь ?

Якщо ти в системі так. Така була і є система. Треба вибрати такого, що не буде красти і змінить систему, як у Грузії.

З адекватних, що можуть зміни - Порошенко, Гриценко.

Між іншим, гриценко написав відкритого листа, а Ю. мовчить, їй це не цікаво, хоча і питання в студії були по цій темі. Тільки балачки без конкретних дій та планів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З адекватних, що можуть зміни - Порошенко, Гриценко.

Якби хотіли міняти систему - то міняли б з середини, коли були при владі десь так під десяток років тому.

Тема про війну - для обговорення кандидатур на пост пастухапрезидента можна створити окрему тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юля може розрулити ситуацію. Але тільки для того щоб забрати владу собі і більше НІКОЛИ не віддати. Вона хитріша за Яника і новий майдан просто не збереться.

нижче про Вону, рекомендую.

Юля вернулася з Німеччини - операцію на хребті чомусь вирішили не робити... )))) Економія коштів чи здоровля ЮВТ? Щось мене це все почало напрягати, як і беззмістовна віддача чекісту Путіну Сімферопільської області... Тому надам можливість моєму інтернет-френду зробити невеличкий екскурс у новітню історію, без висновків. Висновки і співставляння фактів робимо подумки і пошепки самостійно. Отже, проведемо короткий аналіз всіх наших бід, включно із дурнями та дорогами, - починаючи з 2005-го року.

Ю.В.Т. стає прем'єр-міністром. Психоз, ейфорія, помаранчевий майдан нарешті розходиться.. Але Юлю чомусь шукає Інтерпол, з ініціативи РФ. Звинувачень більше, ніж достатньо. Вона зустрічається з Путіним, після чого Інтерпол її вже НЕ шукає. Я думаю, всі зрозуміли!

І ось тут починається саме цікаве, адже з цього моменту вона вже ЗАВЕРБОВАНА! З ЦЬОГО МОМЕНТУ ВСІ СТРАТЕГІЧНІ КРОКИ, ЯКІ РОБИЛА ЮЛЯ, ЦЕ БУЛИ ДЕ-ФАКТО КРОКИ ПУТІНА!

Вересень 2005 року - спроба в лісі під Києвом зробити Ющенку (якого люто ненавидів Путін!) імпічмент. Гриценко вночі дзвонить до посла США і питається, як до цього віднесеться світовий політикум. Відповідь - непризнана хунта. Гриценко каже це присутнім, відмовляється приймати в цьому подальшу участь і їде додому. Посол США в 3 год. ночі дзвонить до Рибачука і повідомляє про спробу Юлі організувати державний заколот. На другий день Ющенко знімає ЮВТ! І заодно - Петра Порошенка, щоб відкинути звинувачення про заангажованість. ЮВТ знову летить в Москву! Путін на дачі в Іванова святкує його день народження. Вона пре туди, і в 11 год. вечора зустрічається з Путіним, який приділяє їй декілька годин! Після цього Путін організовує дуже потужну інформаційну підтримку Ю.В.Т. для того, щоб повернути її у владу. Через деякий час вона знову (не без допомоги проросійської частини депутатів від ПР) стає прем'єром! А повноваження уже значно більші (завдяки Конституційній реформі 2004р., до якої Путін також сильно доклався)! Починається відкрита ВІЙНА З ЮЩЕНКОМ, який для Кремля, як кістка в горлі!

Початок 2009 року. Газова війна, пов'язана з тим, що Ющенко не піддається на шантаж Кремля і відмовляється платити вдвічі завищену ціну. Газпром відчуває, що програє! На його брехню про те, що Україна краде газ, всі реагують скептично, тому що на вході в Українську ГТС газу НЕМАЄ. Європа мерзне! Газпром дуже скритно компенсує Європі вартість недоотриманого нею газу.

Путін знову наказує Юлі прибути в Москву. Ю.В.Т. заявляє, що летить в Москву. Ющенко забороняє. Ю.В.Т. настільки боїться Путіна, що НЕ СЛУХАЄ СВОГО ПРЕЗИДЕНТА і летить в Москву звичайним чартером(урядовий літак Ющенко не випускає!). В Москві перед нею кладуть папір і заставляють підписати контракт, який на наступні 10 років(!) ставить українську економіку на коліна! Ю.В.Т. повертається в Україну. При виході з літака в Києві небезпідставно боїться арешту (страх на її обличчі помітили всі!), але Ющенко проявив м'якотілість і не наказав СБУ її арештувати. Ю.В.Т. приходить до себе і починає всім розказувати, як вона розв'язала газову кризу, роблячи з себе героїню!

Вибори 2010. Незважаючи на підтримку Юлі Путіним, вибори виграє Янукович, спираючись на ПР, яка серед українських політичних сил демонструє нечувану єдність і потужну фінансову та інформаційну підтримку Януковича! Ю.В.Т. садять до в'язниці, тому що красти з бюджету гроші стало важче через драконівські ціни на газ. Путін проти, але сильно не шумить, тому що розуміє,- Ю.В.Т. в даний момент не на часі. Виходу в нього немає, робить ставку на Януковича, який підписує з ним Харківські угоди.

Паралельно Янукович форсує питання підписання угоди про асоціацію з ЄС. Путін через це форсування демонструє відкриту зневагу до Януковича, запізнюючись на заплановані зустрічі, не приділяючи на них достатньо уваги Януковичу і т.д.

Весна 2013р. - УКРАЇНА ПАРАФУВАЛА УГОДУ З ЄС! Путін лютує! Починаються торгові війни!

Осінь 2013р. - Путін використовує всі можливі засоби, щоби підписання не відбулось. Проросійські депутати з ПР пробують зробити РОЗКОЛ. Янукович збирає фракцію і дуже жорстко придушує заколот! Путін використовує останній шанс - запрошує Януковича в Москву і в особистій розмові з ним пригрожує ВСІМА НАЯВНИМИ КОМПРОМАТАМИ на нього, його батька-поліцая і навіть діда. ПОГРОЖУЮЧИ ОПРИЛЮДНИТИ ЦЕ ВСЕ! Янукович не витримує. Підписання договору про асоціацію зірване!

22 листопада 2013р. - ПОЧИНАЄТЬСЯ РЕВОЛЮЦІЯ!

Путін обіцяє Януковичу 15 млрд.дол. НА ПРИДУШЕННЯ МАЙДАНУ! Янукович НЕ СПРАВЛЯЄТЬСЯ!

А тепер саме цікаве! Янукович 22 лютого 2014р. ПРОПАДАЄ(я думаю, це був хитрий хід Путіна, щоб усунути його від влади, доказ - охорона Януковича, верхівка якої ФСБ-шна, відкриває(!) Межигір'я для того, щоб народ побачив ЯК ВІН ЖИРУВАВ). В ЦЕЙ ЖЕ ДЕНЬ на політичній арені ЗНОВУ З'ЯВЛЯЄТЬСЯ Юля (ЇЇ ТЕРМІНОВО ЗВІЛЬНЯЮТЬ ТА ВЕЗУТЬ НА МАЙДАН), НАЧЕ ДЖОКЕР В КОЛОДІ ПУТІНА!

Вона тут же накладає ЛАПУ на владу в Україні (Спікером ВР та в.о.президента стає самий давній і вірний слуга Ю.В.Т. - Турчинов, прем'єром - Яценюк, секретарем РНБО - Парубій, всі - "Батьківшина"). ПУТІН ЗНОВУ НА КОНІ!

1 березня 2014р. Росія де-факто оголошує війну Україні! Збирається РНБО! Путін посилає туди Ю.В.Т. (!), і Турчинов вирішує "злити" Крим! Наших військових у Криму кидають напризволяще! Їм забороняють використовувати зброю навіть для самозахисту! Яценюк заявляє, що вступ до НАТО НЕ НА ЧАСІ!! АНЕКСІЯ КРИМУ ВІДБУЛАСЬ! Юля зробила свою справу! Путін хвалить її 17 березня в Кремлі на церемонії підписання вступу Криму у РФ.

19 березня - Ю.В.Т. повертається в Україну! Коло замкнулося... Що готує нам завтрашній день? Амінь...

ну і трохи гуморуpost-8795-0-60876900-1395436263_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З адекватних, що можуть зміни - Порошенко, Гриценко.

Якби хотіли міняти систему - то міняли б з середини, коли були при владі десь так під десяток років тому.

Тема про війну - для обговорення кандидатур на пост пастухапрезидента можна створити окрему тему.

Так одна з причин того, що сталося (анексія Криму), відсутність Президенка та лігитивної на 100 відс. влади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...