Перейти до змісту

Війна


phantom

  

932 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Крим офіційно окупований!

http://www.youtube.com/watch?v=8F58yMEVM4A

кацапи зараз по суті оголошують нам війну

Оголосили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 6,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Аксьонов просить ВВ про допомогу, бо на території Криму є неопізнані

і
.

Ущіпніть мене, бо я не вірю в такий маразм.

з.і. все, нам

...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от зараз ми бачимо, що жили під окупацією москви і путін мусить вводити до нас війська, бо влада йому непідконтрольна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Smith,в цьому щось є. Нічого дивного немає в тому, щоб усвідомлювати за нашого життя одну річ: історія ще до сих пір твориться і ми можемо пережити не одну війну. Однак опір росіянам буде дуже потужний, Україна - це не Грузія. Поляки нас не покинуть, я думаю. Роздумувати тут про третю світову безглуздо, залишимо це письменникам чи аналітикам.

На мою думку, треба терміново подавати заявку в НАТО. Тут ми або з "рускімі", або з заходом. Іншого зараз нам не дано, права на позаблоковість вже немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перша світова війна почалась 100 років назад і була на території України...

вони там в росії всі хворі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку, треба терміново подавати заявку в НАТО. Тут ми або з "рускімі", або з заходом. Іншого зараз нам не дано, права на позаблоковість вже немає.

Згідно Статуту НАТО приймаються до Альянсу країни, які не мають будь-яких непорозумінь щодо кордонів з сусідніми країнами. Ми, в даному випадку, не підходимо. На жаль.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це маразм, я не розумію чому Америка мовчить, європа то само собою там куча бюрократії, що поки щось рішать, то вже все буде вирішано, але от Америка? на що вона дивиться, одного їхнього авіаносця хватило би у нашому регіоні щоб у кацапів спала гарячка, тай Америка мали би собі форпост у центрі Європи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тему треба перейменувати - війна вже сьогодні нам оголошена кацапами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NoGood, це сумно,але так воно є.... проти кацапів і китайців ніхто не піде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не думаю що за Україну хтось підтянеться.

Бо український уряд реально нічого не пропонує взамін , предложили би Америці, панування в чорному морі тай той чорноморський флот, то не думаю що Америка відмовилася б від такого стратегічного місця, краще вже бути під американською окупацією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це маразм, я не розумію чому Америка мовчить, європа то само собою там куча бюрократії, що поки щось рішать, то вже все буде вирішано, але от Америка? на що вона дивиться, одного їхнього авіаносця хватило би у нашому регіоні щоб у кацапів спала гарячка, тай Америка мали би собі форпост у центрі Європи

А вони, сцуко, сильно "занепокоєні". Згадаємо Чемберлена. Ось звідти ноги і ростуть. А США? Занадто багато спільних бізнес-інтересів.

Я хочу, що б усі нарешті зрозуміли: нам немає на кого сподіватись, тільки самі на себе. Ми самі. Ми будемо воювати, а вони "занепокоєння". В нас люди будуть гинути, а вони будуть "сильно занепокоєні".

Дай Боже, що б я помилявся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наповнений інфою з мережі та по тв,не можу втриматися...від усіх подій декількох днів.Ситуація вкрай складна--й це зауваживо ще жодного пострілц не було.В криму дежен небезпечна ситуація.але спокійна типу,без великої агрісіїї всі щось чекали наші керівники,але от сьогодні ці пікети проросійськи це просто ЖОПА....ми на порозі як не війни то розколу,майданівцям надавали по голові,вождоли по харківським закаулкам,Сепаратизм чистої води,ми фактично на порозі війни-європа,не сунеться газ то російський,бачив колись інтервью Жопопутіна (колись вважав його добрим політиком,але зараз він ГАНДОН),говорить якщо й дровами топити будете-- по дрова ж теж в сибір потрібно їхати.....вінс сцуко тварь.

По роботі спілкуюсь з різнимим регіонами з України,сьогодні був жзвінок зСевастополя,зазвичай розмоми короткі,чіткі,без зайвого,але саме сьогодні не втримався й спитав у жіночки як у вас там???на що сказала "все спокойно благодаря русским войскам" я більшне нічого непитав.....це ужас.Той підарешт яник,дивіться як нам аукнулось,а ми всі кричали майдан переміг,ця падлина,а це 100% він ще наробить біди....буде ще більше крові й ніхто за нас не вступиться фактично,пока й де демагогія в криму захоплюють адмінбудівлі,УКРАЇНСЬКІ військові частини,на сході на ОДА (в харкові)вивішують Російський прапор,в харкові міліція тільки спостерігала за тим як били людей (як завжди в принципі).

пробачте накипіло......настрою весь день немає.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рада Федерації закликає главу держави вжити вичерпних заходів щодо захисту життя і безпеки громадян РФ.

Рада Федерації в своєму зверненні до глави держави зазначає, що відмова від виконання угоди про нормалізацію обстановки на Україні від 21 лютого несе реальну загрозу кровопролиття в східних і південних областях України і гуманітарної катастрофи по всій країні.

Виходячи з неодноразових звернень влади Автономної республіки Крим та громадян РФ, які проживають у Криму, Рада Федерації закликає главу держави "вжити вичерпних заходів щодо захисту життя і безпеки громадян РФ, що проживають на Україні, наших співвітчизників і особового складу військового контингенту Збройних сил РФ, що знаходиться в Україні".

Виселити! Кожного власника російського паспорта з території України виселити примусово!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це маразм, я не розумію чому Америка мовчить, європа то само собою там куча бюрократії, що поки щось рішать, то вже все буде вирішано, але от Америка? на що вона дивиться, одного їхнього авіаносця хватило би у нашому регіоні щоб у кацапів спала гарячка, тай Америка мали би собі форпост у центрі Європи

А вони, сцуко, сильно "занепокоєні". Згадаємо Чемберлена. Ось звідти ноги і ростуть. А США? Занадто багато спільних бізнес-інтересів.

Я хочу, що б усі нарешті зрозуміли: нам немає на кого сподіватись, тільки самі на себе. Ми самі. Ми будемо воювати, а вони "занепокоєння". В нас люди будуть гинути, а вони будуть "сильно занепокоєні".

Дай Боже, що б я помилявся.

я б так не сказав, в нас реально тупа влада і завжди такою була то не політики а піздаболи усі поголовно і клепки не мають, це кинути затравку зараз про шлейф чорного моря і його нафтогазоносну перспективність і розумно це звязати з нинішнєю окупацією Криму, зразу в сенаті пропхають закон по військову допомогу, я не думаю, що офіційна Америка, істинні американські правітєлі мають бізнес інтереси з Росією, бо Китай і Росія то для них завжди залишатимуться головними ворогами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо США нічого не зробить - відновлюємо ядерну зброю! Тому що це ще раз доводить, що угода 94 року нічого не варта ані для РФ, ані для США!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виселити! Кожного власника російського паспорта з території України виселити примусово!

Не поспішай. З репатріантами завжди можна встигнути. В мене, тут, в Києві, є знайомий росіянин, корінний москвич. Так він повністю підтримував Майдан. Також гнав на Путіна. Так що, його теж виселити? Треба зараз мати холодну голову.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба ембарго на нафту з росії - натомість зняти з Ірану. Душити кацапню економічно по всьому світу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба зараз, в першу чергу, боротись з українцями-манкуртами. Зрадниками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заява "Правого сектору" з приводу московської інтервенції

Усвідомлюючи усі небезпеки, котрі нависли над українською державністю, Центральний штаб "Правого сектору" наказує усім своїм підрозділам провести термінову мобілізацію і озброєння, а також в залежності від конкретної ситуації в регіоні максимально координувати свої дії з ЗСУ, СБУ та МВС.

Нагадуємо усім громадянам України незалежно від національності (в т.ч. й росіянам), що наша боротьба є антиімперською, а не русофобською. Тому – разом за нашу спільну свободу і державність!

Закликаємо Рух Опору Кавказу, а також усі визвольні рухи Росії активізувати свою діяльність.

Російська імперія буде зруйнованою. На її місці постануть вільні національні держави!

Центральний штаб «Правого сектору»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба ембарго на нафту з росії - натомість зняти з Ірану. Душити кацапню економічно по всьому світу.

ти ще досі надієшся на світ?... Світу пофігу... Права людини для них тільки лозунги для різних цілей. Як показав Майдан - повисловлюють стурбованість у зв'язку з ситуацією і будуть спостерігати собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...