Перейти до змісту

Війна


phantom

  

932 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Просто ви сказала "наші пам'ятники". От мені й цікаво як ви себе ідентифікуєте, чому пам'ятник Леніну відносите до "своїх"?

я их отношу к своим(

А чому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 6,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Просто ви сказала "наші пам'ятники". От мені й цікаво як ви себе ідентифікуєте, чому пам'ятник Леніну відносите до "своїх"?

По той причине, что они действительно наши(мои если будет правильно)..... как и Кутузов и т.д. Мне дороги эти памятники как ПАМЯТЬ, так же как мне противны памятники фашистам и националистам...... я такой человек и не чего ни кому не навязываю......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вся ситуация в Крыму-это воля народа Крыма!!!!http://www.ostro.org...cs/news/438859/

Це не воля народа Крыма, а черговий крок в чітко спланованій операції. Слідуючи кроком буде поява в Криму януковича...

А как же весь Восток? Думаю скинут всех в Харькове, Донецке и Днепре, поддерживающих Турчинова и Верховну Зраду.......тогда и Янык, появится......Мы же уже поняли его и простили:) А если серьезно, то думаю представят доказательства что Берку-прав и не кто из власти не стрелял в митингующих.....и т.д. Если бы они были такие тупые то ввели войска уже давно....а так все бацают в правовом поле......доказывая что это "новая власть" привела войну и хаус на нашу землю....Думаете Абама, не поддержал вас или ЕС? А так они кинули вас на заклание как и Саакошвили в Грузии....

PITMAN57, тобто фраза "я - советский человек" буде правильною ?

Нет, но если хотите и вам так удобно, то называйте меня так:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PITMAN57, тобто фраза "я - советский человек" буде правильною ?

Нет, но если хотите и вам так удобно, то называйте меня так :)

Чого ви так боїтеся? Від чого ховаєтеся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рад что на "борде"есть люди готовые воевать!!!! Даже вижу есть какой-то процент на стороне России.....а сколько промолчало....побоявшись встречи с людьми в масках и касках....... И это печально......что нам дадут оружие, чтобы мы убивали друг друга......опомнитесь Украинцы!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо недай Бог і прийдеться взяти зброюв руки то не для того як щоб вбивати друг друга а щоб захистити свою Батьківщину від загарбників які посягають на її цілісність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочеться додати до поста Pitmana'a. Опомнитесь, русскоговорящие !!! Перетаньте називати українців фашистами лише за те що вони хочуть говорити на своїй рідній мові. Перестаньте називати їх бандерівцями лише за те що вони хочуть жити у цивілізованій, а не корумпованій державі. Ребята давайте жить дружно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PITMAN57, Воювати ми не хочемо, я не думаю що є хоч одна людина, котра так любить війну. Але захищати свою Батьківщину від агресії треба, інакше забудеш про те що твоя держава та твій народ взагалі існувала!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо недай Бог і прийдеться взяти зброюв руки то не для того як щоб вбивати друг друга а щоб захистити свою Батьківщину від загарбників які посягають на її цілісність.

Не кто не посягает, у вас не верная информация.....Ни кто не делит Украину..........хотят просто жить спокойно......Не кто не делит Украину, а доведет "правый сектор" народ....то просто "очистят" Украину от нациков....И как вы это назовете не ВОЙНА?

PITMAN57, Воювати ми не хочемо, я не думаю що є хоч одна людина, котра так любить війну. Але захищати свою Батьківщину від агресії треба, інакше забудеш про те що твоя держава та твій народ взагалі існувала!

По действиям в Киеве, я уже это понял:(

Хочеться додати до поста Pitmana'a. Опомнитесь, русскоговорящие !!! Перетаньте називати українців фашистами лише за те що вони хочуть говорити на своїй рідній мові. Перестаньте називати їх бандерівцями лише за те що вони хочуть жити у цивілізованій, а не корумпованій державі. Ребята давайте жить дружно!

Быстрей бы мы опомнились.....жаль нельзя просто поделить землю и разойтись кому с кем по пути.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По действиям в Киеве, я уже это понял :(

Раніше в темі говорилося, що в Києві серед вбитих протестувальників було 20 росієн, що зайвий раз підтверджує що протест носив не націоналістичний характер, а соціальний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PITMAN57, скажіть чому коли Росіяни заступаються за свою державу то вони патріоти, а як тільки українець щось скаже то він зразу бандоровец, нацик і т.д. На вас же ніхто ярмо не чіпляє, а те що ви це робите тільки показує вашу слабкість та боязнь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PITMAN57, скажіть чому коли Росіяни заступаються за свою державу то вони патріоти, а як тільки українець щось скаже то він зразу бандоровец, нацик і т.д. На вас же ніхто ярмо не чіпляє, а те що ви це робите тільки показує вашу слабкість та боязнь.

Улыбнул:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жаль нельзя просто поделить землю и разойтись кому с кем по пути.....

чому ні? вам близька росія та її ідеали? пакуйте чемодани і ідіть туди з Богом, а ми в слід мирно помашем вам платочком...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По действиям в Киеве, я уже это понял :(

Раніше в темі говорилося, що в Києві серед вбитих протестувальників було 20 росієн, що зайвий раз підтверджує що протест носив не націоналістичний характер, а соціальний.

Осталось выяснить кто их убил......хотя думаю это уже выяснили...... Вот почему вас кинули и Америка и ЕС......были бы факты на руках, что это было сделано по приказу Презика.......То нато как минимум уже бы было в Украине:(

жаль нельзя просто поделить землю и разойтись кому с кем по пути.....

чому ні? вам близька росія та її ідеали? пакуйте чемодани і ідіть туди з Богом, а ми в слід мирно помашем вам платочком...

а почему я должен уезжать со своей земли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такое впечатление, что войны хотят все, кроме России

Якщо Росія не хоче війни, то що роблять в Криму її війська? Це поки що найсерйозніша проблема в Україні.

Ну і звідки думка, що хтось щось має проти російської мови? Тільки не треба мені показувати радикальних націоналістів, в Росії вони точно такі ж. Я про адекватних людей. Відміна закону про мови? А вам, бляха, до закону хтось забороняв російською розмовляти? Я он досі не можу звикнути, що Шкодер українською пише... От жеж ущємлєніє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уехать в Россию, на данный момент не позволяет гордость!!! Не для того мои предки воевали, чтобы я убегал...... Да и зачем?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уехать в Россию, на данный момент не позволяет гордость!!! Не для того мои предки воевали, чтобы я убегал...... Да и зачем?

Я думаю ви просто чітко розумієте, що в Росії ви нікому не потрібні ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я он досі не можу звикнути, що Шкодер українською пише... От жеж ущємлєніє.

Та то його фашисти з ПС вичислили і під тортурами заставили, отаке..

Не для того мои предки воевали, чтобы я убегал....

Може це з юних "кумів Путіна" чувачок - предки в НКВС кар'єру робили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уехать в Россию, на данный момент не позволяет гордость!!! Не для того мои предки воевали, чтобы я убегал...... Да и зачем?

Я дума просто чітко розумієте, що в Росії ви нікому не потрібні ...

Почему? Там много моих родственников, друзей и т.д. Которые уже давно зовут меня туда......А если зовут родня и друзья то автоматически есть и жилье и работа:) Повторюсь - тут держит только гордость!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По действиям в Киеве, я уже это понял :(

Осталось выяснить кто их убил......хотя думаю это уже выяснили...... Вот почему вас кинули и Америка и ЕС......были бы факты на руках, что это было сделано по приказу Презика.......То нато как минимум уже бы было в Украине :(

жаль нельзя просто поделить землю и разойтись кому с кем по пути.....

чому ні? вам близька росія та її ідеали? пакуйте чемодани і ідіть туди з Богом, а ми в слід мирно помашем вам платочком...

а почему я должен уезжать со своей земли?

А з чого ви взяли що це ваша земля?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я он досі не можу звикнути, що Шкодер українською пише... От жеж ущємлєніє.

Та то його фашисти з ПС вичислили і під тортурами заставили, отаке..

Не для того мои предки воевали, чтобы я убегал....

Може це з юних "кумів Путіна" чувачок - предки в НКВС кар'єру робили?

Нет к сожалению.....от НКВД, только страдали.....и были врагами народа....и сгнили на постройке беломор канала...... Хотя у жены прадед был из НКВД:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По действиям в Киеве, я уже это понял :(

Осталось выяснить кто их убил......хотя думаю это уже выяснили...... Вот почему вас кинули и Америка и ЕС......были бы факты на руках, что это было сделано по приказу Презика.......То нато как минимум уже бы было в Украине :(

жаль нельзя просто поделить землю и разойтись кому с кем по пути.....

чому ні? вам близька росія та її ідеали? пакуйте чемодани і ідіть туди з Богом, а ми в слід мирно помашем вам платочком...

а почему я должен уезжать со своей земли?

А з чого ви взяли що це ваша земля?

Я живу здесь-значит это моя земля!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якого хрена ви зафлудили тему? Повелися на тролля, який, далеко не факт, що, є жителем Криму. І він з позиції "Великороссии" з вами тут веде дискус. В ігнор!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...