Перейти до змісту

Війна


phantom

  

932 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 6,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Крим повністю блокований російськими військами. Як я і прогнозував, захоплені кримські аеропорти зараз приймають десятки транспортних літаків із російськими військами і технікою. Севастопольські беркутівці, які вбивали людей у Києві, зрадили Присязі на вірність українському народу і тепер, як поліцаї, прислужують окупантам. Треба називати речі своїми іменами - Росія вчинила акт військової агресії проти України з метою анексії Криму.

Що робити у цій ситуації? На мою думку, Україна має діяти рішуче. Намагання умиротворити Путіна - це так само, як керівники трьох фракцій два місяці пробували домовитися з Януковичем. Історія знає багато прикладів, як країни втрачали свою незалежність і припиняли існування, коли намагалися догодити загарбнику. Згадайте, як нацисти під приводом захисту прав німецькомовних громадян спочатку захопили у 1938 році чешські Судети, а згодом і всю Чехословаччину. Крим не повинен стати нашими Судетами.

Треба чітко усвідомлювати, що з Путіним ні про що домовитися не можливо, він розуміє тільки силу. Зважаючи на цю очевидну істину, я пропоную план дій по захисту територіальної цілісності і незалежності України:

1. Негайно денонсувати Харківські угоди про продовження базування в Криму до 2043 року Чорноморського флоту Росії. Треба також ставити питання взагалі про розірвання договору про перебування ЧФ РФ у Севастополі.

2. Зважаючи на смертельну небезпеку, Україна має відмовитися від позаблокового статусу і негайно подати заявку на вступ до НАТО.

3. Парламент України має прийняти спеціальну заяву, в якій гарантуватиме право російськомовних громадян України на вільне спілкування російською мовою.

4. Офіційний Київ має передати максимально повноваження органам влади кримської автономії, так само, як і іншим областям. Надмірна централізація владних повноважень і бюджетних ресурсів викликає незадоволення не лише в Криму, а й в усій Україні.

5. Збройні Сили України, які є гарантом територіальної цілісності і суверенітету України, зобов'язані перебрати на себе охорону усіх стратегічних об'єктів в Криму: держустанови, об'єкти енкргетики, водо- і газопостачання. Логіка подій підказує, що можливі теракти для ескалації ситуації.

6. Війська протиповітряної оборони мають негайно закрити повітряний простір України. Зараз у Крим передислоковуються десятки тисяч російських військових і викурити їх потім з нашої землі буде надзвичайно важко.

7. Спецслужби мають затримати і доставити в Київ усіх лідерів сепаратистів. Кого не вдастся взяти живим - знешкоджувати на місці.

8. Треба негайно дозволити вільний обіг зброї, щоб у випадку продовження агресії земля палала під окупантами.

9. Я не виключаю спроби російської агресії з Криму на Україну з через Херсонську область, тому війська мають бути в повній бойовій готовності. Треба стерегти кордони України і на Донеччині, Харківщині, Сумщині, Чернігівщині.

10. Також сподіваюся, що держави-гаранти нашого суверенітету - США, Британія, Франція - дотримають свого слова, а не здадуть нас Росії в обмін на Сирію. Тому сподіватися треба тільки на себе.

І останнє. Януковича і його приспішників треба вважати не лише вбивцями і терористами, а і зрадниками України. Я переконаний, що дії Росії в Криму погоджені з Януковичем. І це - найтяжчий його злочин. Янукович - це український Герострат, який назавжди вписав чорною фарбою своє ім'я в історію України. Прокляття впаде на нього і увесь його рід до десятого коліна!

Олег Ляшко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Панове, це повний п.здець! Аншлюс?! Я навіть боюсь щось прогнозувати.

МІНОБОРОНИ: ВНОЧІ ПЛАНУЄТЬСЯ ПРОНИКНЕННЯ РАДИКАЛІВ НА ТЕРИТОРІЮ ВІЙСЬКЧАСТИН В КРИМУ

Міноборони заявляє про можливе проникнення цієї ночі радикально налаштованих сил на територію військових частин, дислокованих в Криму, які збираються роззброїти особовий склад.

Про це йдеться на сайті відомства.

"Керівництву Міністерства оборони стало відомо, що з 2-ї до 5-ї години ранку у ніч з 28 лютого на 1 березня 2014 року радикально налаштовані сили планують здійснити незаконні дії, а саме: проникнути на територію військових частин, дислокованих в Автономній Республіці Крим та роззброїти особовий склад", - сказано у заяві.

"Міноборони застерігає від здійснення злочинних намірів, та офіційно повідомляє: у випадку вчинення зазначених дій невідомими, військовослужбовці Збройних Сил України діятимуть згідно із законодавством України та Статутами Збройних Сил України", - підкреслили у відомстві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода військових та прикордонників, вони нічого не можуть зробити, хоча вже давно мали оборонятися (але це не найкраще рішення для їх ситуації). Агресія з боку РФ дає нам ще один привід задуматись над тим, що потрібно завжди мати боєздатну армію і засоби впливу (типу ядерної зброї) для забезпечення гарантій територіальної цілісності і національної безпеки...І вже чітко видно, що Путін хоче спровокувати ескалацію конфлікту. А тим часом:

Российские войска пытаются разоружить 36-ю бригаду ВС Украины. Военные не сдаются, - эксперт

http://censor.net.ua/news/273445/rossiyiskie_voyiska_pytayutsya_razorujit_36yu_brigadu_vs_ukrainy_voennye_ne_sdayutsya_ekspert

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чото не пойму, нас атакують москалі а ми мовчатимо ?

кортить повоювати?

поки що це наймудріше рішення, і що довше мовчатимемо, то виразніше Росія виглядатиме агресором в очах світу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думается мне, кремль окончательно рехнулся.

Половина моей родни живёт здесь и является коренными украинцами, половина в России соответственно русские. С кем мне воевать, против кого? Сколько украинцев сейчас живёт в России и сколько русских на Украине? У всех также друзья, родственники. Им что делать?

Хочется удавить путина, как уже три месяца хочется удавить януковича. Два, сука, брата акробата.

Да, кремль и Россия - это очень разные понятия. Не путайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На крайняк это будет война Украинцев с Украинцами!!!! Ну или Украинцев с Москалями, как вы нас называете!!!!Народ поднялся не за Яныка и остальную пехоту.....мы против национализма и бандэровцев с фашистами..... Скинули Яныка, зачем было валять наши памятники, ущемлять Русский язык и культуру? По вашему я не хороший человек(судя по надписи под аватаркой), но Бог нам всем судья, желаю вам всем мира и благополучия!!!!

Я просто уважно слідкую за новинами з Криму :)

Я тоже:) А причем тут Россия, да и зачем вам Крым, вы же тут все отменили планы на посещение этого курорта?:) А не думали ли вы, что это народ вышел......, которого довели выходки бандэр?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А не думали ли вы, что это народ вышел......, которого довели выходки бандэр?

Ага. на БТР-ах приїхав :) ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На крайняк это будет война Украинцев с Украинцами!!!! Ну или Украинцев с Москалями, как вы нас называете!!!!Народ поднялся не за Яныка и остальную пехоту.....мы против национализма и бандэровцев с фашистами..... Скинули Яныка, зачем было валять наши памятники, ущемлять Русский язык и культуру? По вашему я не хороший человек(судя по надписи под аватаркой), но Бог нам всем судья, желаю вам всем мира

Вы абсолютно правы. Народ вышел против яника как представителя корумпированой системы, народ довели и он вышел против системы и тут не причем национальность совсем.

Валили памятники ленину так как он есть тиран и основоположник этой системы, да и комунисты уже были совсем не те.

Закон про язык кстати турчиновым ветирован.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зачем было валять наши памятники

Я й поняття не мав, що Ленін російський національний герой ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А не думали ли вы, что это народ вышел......, которого довели выходки бандэр?

Ага. на БТР-ах приїхав :) ...

А при чем тут БТРы? Они уехали, остались люди)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зачем было валять наши памятники

Я й поняття не мав, що Ленін російський національний герой ...

А я не являюсь Русским или Россиянином......но воспринимаю такие выходки, как провокацию.....и запугивание.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ущемлять Русский язык и культуру

а як їх ущємляли?

отмена закона про региональные мовы и остальные высказывания тех парней из Верховной Зрады...........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ущемлять Русский язык и культуру

а як їх ущємляли?

отмена закона про региональные мовы и остальные высказывания тех парней из Верховной Зрады...........

такое впечатление, что войны хотят все, кроме России

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я не являюсь Русским или Россиянином......но воспринимаю такие выходки, как провокацию.....и запугивание.

Якщо я буду ввважати вас комуністом - це буде правильно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я не являюсь Русским или Россиянином......но воспринимаю такие выходки, как провокацию.....и запугивание.

Якщо я буду ввважати вас комуністом - це буде правильно?

Нет, но если вам так будет удобно, то пожалуйста:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто ви сказала "наші пам'ятники". От мені й цікаво як ви себе ідентифікуєте, чому пам'ятник Леніну відносите до "своїх"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вся ситуация в Крыму-это воля народа Крыма!!!!http://www.ostro.org/general/politics/news/438859/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто ви сказала "наші пам'ятники". От мені й цікаво як ви себе ідентифікуєте, чому пам'ятник Леніну відносите до "своїх"?

я их отношу к своим(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...