Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

10 хвилин тому, nikifor сказано:

оцеж корупційна і вигідна  для олігархів виборча система в Україні стала, при такій виборчій системі і диктату партбосів можна із любого депутата який має грішок зробити раба який би голосував так як потрібно, вертаються часи партії регіонів і лєгітімного...

А зараз інші часи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

З інщої сторони , депутати не будуть бігати по партіях , шукаючи , де більше платять .

Якщо пройшов по партійних списках --- або сиди в стійлі  , або вільний .

Бо люди голосували за партію , не хочеш в ній бути --- до побачення

 

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_2?id=&pf3516=3700&skl=9

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що таке "українська влада"? Де проходить межа між "українською владою" і "народом"? Хто цю межу може і має право встановлювати?

 

"Українська влада" - це начальник якоїсь митниці, що доводиться зятем заступника мера якогось міста, який є кумом голови апеляційного суду, зять якого є сином начальника СБУ, який є племінником заступника начальника ГПУ, який є кумом голови Верховного суду України, який є хорошим, близьким другом Президента України, який є кумом в одного звичайного українського олігарха, дочка якого вийшла заміж за сина міністра екології, який ... (це як то кажуть головна гілка, а в неї також входять всі рідні, близькі і куми кумів учасників родоводу)   Насправді це пі...дець. Ми переважно концентруємось на виборчих посадах, на які, як нам здається ми маємо вплив через результати голосування. "Українська влада" поняття набагато ширше, глибше і сильніше. Жахлививй серіал Спрут з Катані, де перебили, закатували сотні людей, найкращих, найсміливіших представників італійської нації, це фігня порівняно з нашими маштабами. На диво верхівка Італії вирішила жортоко боротись з мафією і це забрало колосальні ресурси, купу років, купу мертвих карабінерів. Ця верхівкаочевидно не була мафією, а наша впринципі не може бути немафією, оскільки крокуючи по сходах політичної кар'єри кожен персонаж обзаводиться величезним колом друзів, рішал, кумів, причому, чим вищий рівень, тим коло ширше і впливовіше. Що діставшись Олімпу, ти залежний і зобов'язаний вже цілій купі дуже різноманітних персонажів, які очікують на щедрі репарації. Це неможливо знищити, подолати. Воно не лікується, не оперується. Паралельно має бути створена система влади з варягів, які і мають вдихнути нові сенси в цю територію. Потрібно щиро визнати, що українці через інститут братерства, кумівства, хабарництва, договорняків, повністю позбавили себе можливості до еволюційного поступу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого їхній політик після викритого міньєта йде у відставку з найвищої посади, а наш потенціально може піти тільки вперед ногами. Він йде ввідставку рятуючи повністю всю політичну систему. Фактично він герой для всіх політиків країни, цивілізації, бо зберігає віру в прозорість, чистоту системи. Їм це вкрай потрібно, бо роль політиків в розвинених країнах дуже умовна - машина ідеально працює, самовідновлюється і щоб її зламати ще потрібно потрудитись. Головний посил їхньої влади - не скидайте нас, ми ідеально чисті бюрократи, ми дуже чесно користуємося вашими заробленими податками і благами. Тобто у них не політична система ідеальна, а суспільство і його економіка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Микола на рахунок депутатів самопомочі не погоджусь.

фірсова і томенка виключли на пісдтаві п. 6 ст. 81 Конституції 6) невходження народного депутата України, обраного від політичної партії (виборчого блоку політичних партій), до складу депутатської фракції цієї політичної партії (виборчого блоку політичних партій) або виходу народного депутата України із складу такої фракції;

Як я розумію можуть поперти якщо за власним бажанням вийшов з фракції, а якщо виключила фракція то фігушки. інакше б вже б давно мандати забрали. Можу помилятись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, nikifor сказано:

бо зараз такі умови в нас склалися, що щоб прокормити сім'ю треба робити весь час і по 12 годин, то нащо взагалі тоді та сім'я

Бо треба робити не 12 годин, а головою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nikifor сказал:

і багато ви заробляєте головою?  це без різниці як і чим ти працюєш, загальне рівень зарплати в україні просто мізерний.

Маю знаймого будівельника, раніше чоловік по 20000долларів чистого прибутку мав з одного обєкта за 3місяці максимум, і працював руками, зараз жеш поїхав у європу, бо тут все заглохло і сидів на мілі.

тобто чувак заробляв 80к, ну ладно - 40к баксів в рік й за рік чи два сів на міль настільки, що вимушений був попхатись до Європи батрачити за мізерні (відносно його колишніх заробків) подачки ?  Кому ти чешеш ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nikifor сказал:

ти шо смієшся він в бєльгії зараз працює і отримує 7к. євро  в місяць, головний на будівництві типу прораб, спеціалісти в свому ділі там ціняться, і не важливо чи руками вони працюють чи головою.

ну ну :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, nikifor сказано:

і багато ви заробляєте головою?  це без різниці як і чим ти працюєш, загальне рівень зарплати в україні просто мізерний.

я своєю головою заробляю достатньо, щоб щомісяця виділяти 2-3 тисячі на АТО, при тому майже кожен день по 3-4 години займаюсь волонтеркою. А якщо , для прикладу, мій знайомий, що має всі категорії, закордонний паспорт і 20 років водійського стажу, але працює охоронцем на 2500 (бо впадло роботу шукати і так йому зручніше), при тому його син, працюючи автомеханіком заробляє 300-500 грн/день, та ще й думає, як би перебудувати гараж, щоб повністю "на вільні хліба" перейти - хто ж винуватий?

Якщо водій Джон Діра (це такий здоровенний трактор-комбайн, з кондиціонером, GPS та іншим - не робота, а відпочинок) на зарплаті 12000 грн пизд*ть з роботи бочку з міндобривом і вилітає звідти, ще й з криміналом - хто йому винний?

А про українських айтішніків я взагалі мовчу. 

Розкажу кумедну історію:

мій брат працює на америкосів. Так от до кризи він був лідером інженерного відділу з 250 людей. Після кризи 2008-2009 українські айтішніки стали для фірми (увага!) ДОРОГИМИ! Брата відправили у Китай, щоб він навчив китайців цій справі. На першу лекцію-набір прийшло 150 людей, але коли він запитав в аудиторії, хто володіє англійською - піднялося дві людини. Смішно? Так. Замість китайців він зараз навчає індусів, але!!! На навчання згодилось 150 китайців, навіть не знаючи англійської. В Україні на безкоштовні(!!!) курси підвищення кваліфікації їздить менше 1% працівників!

Тому хтось працює головою, а хтось - 12 годин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бл*... Чувак, здаю бізнес-план!

З зарплати щомісяця відкладай 200 грн

Тим часом вивчи в інтернеті методи виробництва облицювальної плитки

Купи за відкладені 1000 грн два кілограма рідкого поліуретану, зроби форми

Зроби тихими зимовими вечорами 20-30 квадратів плитки

Продай її на борді у розділі "Хоббі" і купи ще 10 кг поліуретану

Зареєструй підприємця, влітку найми металевий гараж і зроби за літо 500 квадратів плитки, продай її на борді, ОЛХ, Аукро

Зроби візитки, давай кожному покупцю, піарь себе, винайми на слідуючу зиму опалюваний гараж

Через два роки кидай на*% свою роботу і роби плитку, найми великий ангар за містом, купи машину, наймай робочих, плати податки та літай в Єгипет!

І менше думай про "за кордоном", "мільярди баксів" і айті галузь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вставлю і я свої "5 копійок":

"краще там де нас нема" і "чужа робота завжди легша"

якби в нашій країні інженери спробували руками зробити те над чим працюють головою, а робітники хоч на мить задумалися для чого і як вони працюють, то впевнений конкурували з Німеччиною вже через 3-5років (якщо не брати до уваги ще й політику). Бо по факту: більшість інженерів роблять по методикам часів ще, як "Нютон писав закони" (СРСР часів), а робітники працюють, як ніби завтра до рострілу. Хто зорієнтувався і триає хвіст "за вітром" той має все, успіх, гроші, повагу.

Пафосне відео яким хочеться гордитись за людей:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про Ахмєтова забули, їздить по ночах в АП, кабмін. Буде президентом автономної республіки.

 

Захотіли Петро Олексійович, Вахтанг Васадзе і ще купа всякого мусору колись давно заробляти мільярди на невиробництві автівок. Загнали прозмитнюючі податки до найвищих в світі. А народу хочеться їздити на автомобілях. Народ, той що біля кордону просік лазєйку з автомобілями нерезидентів і пішов потік дешевих, нормальних німецьких автівок на польських номерах. Держава не планує змінювати законодавство, на це тисячі причин і виправдань. Рятувати економіку іншими шляхами ніхто не вміє, а тих хто вміють не пускають чи звільняють.Кількість автівок з польськими номерами починає зростати в геометричній прогресії. Кожному автомобілю потрібно раз на 5 днів перетнути кордон. І стався колапс. Всі виїзди і в'їзди в Україну в багатокілометрових чергах. Тепер щоб просто виїхати в Польшу потрібно прочекати в черзі 5-10 годин і то ще нормально, можна й довше. Був такий собі мега крутий пунктик пропуску Угринів. Найдовше мені довелось на ньому стояти біля години. Коли не заїзджав - одна-дві автівки передімною. Сьогодні вночі під'їжаю до пункту, дивлюся за кілометр від пункту купа вогнів горить, під'їхав, переговорив. Чувак каже що ще нормально, бо вчора черга тягнулась від моста. Більшість машин на польських номерах. Я не сильно шкодував, розвернувся і поїхав досипати, але осад залишився. Тепер щоб виїхати як людина в західному напрямі з нашої держави місць практично не залишилось. На Устилузі нормальними стали черги в 3-5км. Ось так помаленьку, дякуючи однонапрямленій на погіршення ситуації політиці наших можновладців, навколо нас виростає стіна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Basil сказано:

ля20: для таких постів існує сусідна тема

або така)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, romaxa11 said:

Захотіли Петро Олексійович...

щоб Ромаха11

1 hour ago, romaxa11 said:

розвернувся і поїхав досипати.

 

Признайся но, Романе, знову 

On 17.03.2016 at 5:31 PM, romaxa11 said:

потужна доза бурбону

? :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то я не зрозумів доки ким передавались Порошенком? :) І взагалі хто бабки виводить в США це ж себе не треба поважати щоб так робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, la20 сказано:

то я не зрозумів доки ким передавались Порошенком? :) І взагалі хто бабки виводить в США це ж себе не треба поважати щоб так робити.

 

 

Наскільки я знаю , в США гроші переводити не можна   =)

 

Лазаренко тому  свідок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Веселуха починається

http://www.akcent.org.ua/vy-gnanets-samopomochi-my-lobog-mene-shantazhuvaly-aby-ya-znyav-svoyu-kandy-daturu-na-kory-st-semenchenka/

 

«Я не спілкувався з представником Вілкула, це був представник Семенченка – у нас у Кривому Розі усі знають, чия це людина. Мене шантажували, аби я зняв свою кандидатуру на користь Семенченка». Про це в коментарі виданню Інформаційний Акцент розповів Юрій Милобог.

За словами Милобога, якби розмова з представником Вілкула була справжньою – «Самопоміч» оприлюднила би заяву з цього приводу ще до виборів. Він стверджує, що це був шантаж, аби він зняв свою кандидатуру на користь Семенченка.

«Я міг про це сказати. Але коли ми це обговорювали, я погодився, що не оприлюднюватиму цей скандал, аби на партію не падала тінь напередодні перевиборів у Кривому Розі. Я поступився своїми амбіціями заради реноме політсили. А те, що ці записи будуть опубліковані, я розповів своїм однопартійцям, осередку. Тому вони дуже холодно поставилися до заміни кандидата і заявили, що підтримувати Семенченка не будуть», – розповів Милобог.

Коментуючи заяву «Самопомочі» про те, що він погодився з автентичністю аудіо запису, екс-кандидат зазначив: «Голос мій. Але ті факти, які там викладено, вирвані з контексту. За ці місяці були десятки «ходоків» із провокаційними пропозиціями. Чому ні мене, ні осередок не запросили на політраду? Бо усе робилося поспіхом», – додав він.

Милобог каже, що бачив, як вибори зливають.

«Розмова ця була, коли перевибори були ще не призначені, ще далеко до з’їзду. Про все це знали. І вони самі визнавали (партійці – ред.), що це монтаж, нарізка. Після цього всього я був довіреною особою Семенченка. Тобто коли був довіреною особою і брав участь у кампанії – усе влаштовувало, а тепер не влаштовує».

Щодо своїх подальших дій, Милобог зазначив, що не робитиме нічого у зв’язку із заявою «Самопомочі», бо вважає, що правда – на його боці.

«Я навіть не переймаюсь, адже час сам розставить все на свої місця. Подивимось, хто очолить місцевий осередок і хто буде в цьому осередку. До цього часу жодна людина у Кривому Розі не може поставити під сумнів мої дії, що я грав коли-небудь на стороні Вілкула», – стверджує він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, партія «Самопоміч» заявила, що виключила зі своїх лав голову криворізького осередку Юрія Милобога.  Бо той домовлявся з представниками «Опозиційного блоку» про відмову від боротьби за крісло мера Кривого Рогу. Екс-очільник криворізької «Самопомочі» назвав таку заяву «необґрунтованою».

Нагадаємо, що напередодні перевиборів у Кривому Розі Інформаційному Акценту вдалося дізнатися у Милобога, чому він не пішов на вибори. Окрім цього, на переконання експертів, для «Самопомочі» вибори в Кривому Розі були політичною грою.

 

 

 

Треба буде на нього в ФБ підписатись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та яка там веселуха. В будь-якому випадку буде винна злочинна влада, яка провела з"їзд партії самонеміч і висунула грішина. а садовий взяв собі від вілкула бабки і спихнув все на милобога, який реально був прохідним на мера.

на наступні вибори у Львові вілкул свого брата виставить на вибори щоб підіграти садовому :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО Самопоміч мала всі шанси виграти вибори ще за першим разом, якби хотіли. І тут або не хотіли або не не мали виграти. А перевибори це явний злив Вілкулу, виставити Семенченко могли лише у випадку коли навіть шансів на позитивний результат не повинно було бути, іншого пояснення такої тупої зміни кандидата я не бачу.

Дивно шо Ромчик і ко, мовчать, це ж така зрада.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...