Перейти до змісту

Пропаганда проти Політичного розділу Борди


romaxa11

Пропаганда проти Політичного розділу Борди  

62 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 163
  • Створено
  • Остання відповідь

Тролі кажете? 

Я то думаю Рома ти якийсь підозріливо "мутний":

- Був період (певно це був період  коли не платили:)) коли тебе не дуже помітно було на борді, особливо в політиці, а тут ТРАХ! БАХ! КУПА ТЕМ! (актуальних і зовсім не втему);

- Пишеш так ніби компетентний в чомусь, але "броневик твій чомусь не їде"; 

- Ігноруєш безпосередню участь у тому про, що найбільше пишеш (політику);   

- Входиш в кооперацію з тролятішими тролями (вон Соромітник наприклад);

- ну і по закону жанру однойменної книги під підозру найбільше попадає той хто перший кричить "ловіть злодія"!

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, здайте нарешті контакти, де платять за пости, будь ласка :) 

Бо я вже Петю та Яцю і хвалив, і ганив, і навіть за товстенюка/палицю впрягався, а потім зривав покрови (думав мо Романюк клюне :D). 

А комерційної пропозиції так ніхто і не надав.

Обіцяю першу зарплату віддати посереднику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yu2007 сказано:

Люди, здайте нарешті контакти, де платять за пости, будь ласка :) 

Бо я вже Петю та Яцю і хвалив, і ганив, і навіть за товстенюка/палицю впрягався, а потім зривав покрови (думав мо Романюк клюне :D). 

А комерційної пропозиції так ніхто і не надав.

Обіцяю першу зарплату віддати посереднику.

А може Ви провокатор і спалите всю схему?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, case_l said:

А може Ви провокатор і спалите всю схему?

Ну так договір підпишемо, про нерозголошення. 

"Ми, гускіє, нє обманиваєм дгуг-дгуга" (С)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Вони офіційні, їх з ПДВ хіба можна придбати, патріоти ж.

Тобто ти москаль? Шуруєш "Я за Україну!" і ні грама конкретно? Чувак, так я таких з сотню тобі предоставлю. Ти, для початку, розкажи - що ти зробив для України. Впірьод. 

Ти був на зборі вашої територіальної громади? Нє???? 

Напрямок показати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

- Ігноруєш безпосередню участь у тому про, що найбільше пишеш (політику);  

Я б Соромітника чи навіть мене тролями не називав. Мені чи йому достатньо віку і розуміння, щоб зрозуміти, що система з середини не змінюється, як ти не борсайся. Дякуючи Ігоркові Лапіну я остаточно переконався в своїх підозрах. Я не можу змінити систему, ти не можеш, Іван, Петро і Андрій також не можуть. Але й не потрібно. І для усвідомлення цього мені також достатньо досвіду. Нам не потрібно гратись у вічні вибори українського мудака, нам просто потрібно перестати їх вибирати, повний ігнор. Зараз така система що вибрати немудака неможливо. І навіть якщо й вийде з боями, можливо й з жертвами вибрати немудака, то влада його персону використає для власного відбілення: ось подивіться, у нас не всі мудаки, ось він, наприклад, немудак. Нашому суспільству потрібно навчитись жити з владою при допомозі аполітичних громадських об'єднань. Був унікальний приклад Самооборони, поки вона не почала гратись в політику. Треба перестати грати за правилами ворога: не влада потрібна нам, а ми владі, от і думайте, як налагодити співпрацю з суспільством. Ми суспільство, ми виробники товарів, послуг, ми платники податків і ми більшість населення цієї країни. Влада нічого не створює, не заробляє, вона лише займається перерозподілом цінностей, ресурсів суспільства з дуже великою часткою власних інтересів. Це потрібно донести до суспільства - держава нуль, громадянин - все. Коли супсільство дозріє до того, щоб потсавити державу в своїй голові на реальне її місце, тоді і державна влада зовсім по іншому почне себе поводити з суспільством, як злодій викритий на гарячому і який хоче прощення і виправдання. Короче багато тексту, думаю точку зору виклав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yu2007, так якщо ти нахаляву про них добро пишеш то навіщо платити ? :)

 

50 minutes ago, Ukrainec said:

- Входиш в кооперацію з тролятішими тролями (вон Соромітник наприклад);

йопта, дякую, це успіх та визнання на борді певно так виглядає :)

 

1 hour ago, difoto said:

Давай ти мені або Івану даєш цих персонажів і ми їх "контролюємо"?

Типу Мирці ? Млін згадував його коли після кожної поїздки в Польщу доводилося колеса рівняти, а один раз і не доїхали бо шибко погнули диска і понаблюдали як біля нас ще 2 машини запаски ставили. Спочатку троха злий був бо ж корупція там всі дєла, але потім заспокоївся. Думаю, Мирка точно ж не краде, він з патріотів. Та і нафіга красти ? Можна просто ніц дороги не робити по області якщо в тебе автосервіс :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, difoto сказано:

Тобто ти москаль? Шуруєш "Я за Україну!" і ні грама конкретно? Чувак, так я таких з сотню тобі предоставлю. Ти, для початку, розкажи - що ти зробив для України. Впірьод. 

Ти був на зборі вашої територіальної громади? Нє???? 

Напрямок показати?

Не парся мною і моїми текстами. До твоєї звізди мені не дотягнутись. Постав спокійно мене в ігнор і займайся своїми справами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, є питання практично інтімного характеру :) Мудрі речі деколи останнім часом пишеш, тобіш вік не тільки бере але і дає своє. Правда, шкода що не всім но мова не про те.

Я от лише одного не доганяю :) якщо тобі стало досвіду розібратися в ситуації і не повестися, то якого ж тобі не стає того ж досвіду перестати щось доказувати патріотам такою великою кількістю букв ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось цікавий приклад впливу громадянського суспільства на державу. Причому закарпатські водії не обирали свого депутата чи президента, вони просто поставили державу перед фактом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну Балога перед своїми виборцями рисанувся з законопроектом, але ж ми розуміємо що таку дойну корову ніхто не відпустить

тому або не проголосують або внесуть стільки правок що ввезти ту машину стане важче чи дорожче як розтаможити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Врать во имя Родины – трудно, но прекрасно. Ни одному кацапу в голову не приходит – зачем нужна такая Родина, во имя которой надо врать? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Cherman сказано:

Рома, схоже, почав розмовляти сам з собою.:)

Ніби ,  є якась хвороба з такими симптомами ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, Cherman сказано:

Рома, схоже, почав розмовляти сам з собою.:)

Як бачиш один троль не витримав)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 минуты назад, romaxa11 сказал:

Як бачиш один троль не витримав)))

Схоже не один )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ну що. Тут працює цілий відділ. Для якоїсь класифікації назвемо його "Хохли Один". Один, бо не виключено, що будуть й другі бригади. Очолює групіровку la, потім йдуть штики Миколки-танкіста, Лісовіца, помагає як може Віталька, rl72. Це ті люди, які на протязі тривалого часу, будучи активними в розділі Політика, вибірково не помічають діянь Петра Олексійовича, затролюючи будь-яку тему "самдурак", і т.д. Це насправді унікальний досвід. Ми можемо в режимі реального часу спостерігати, як серед українців народжуються, живуть і діляться своїми думками хохли. В кожного такого хохла свій шлях хохлізму, своє виправдання, своя мета. дехто стає хохлами за гроші, дехто вишукано притрушує грошики ще й ідеєю, а декому просто подобається бути хохлом серед українців. Вдячний цим всім персонажам за спостереження такого цікавого явища, ви унікальні, ви кращі, ви хохли!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікель, дякую за підтримку. Я все помітив) На щастя в темку зайшли "Хохли Один" і йде боротьба)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 20.03.2016 at 19:01, difoto сказал:

Давай ти мені або Івану даєш цих персонажів і ми їх "контролюємо"?

la20, Mykola81, Lisovic, rl72

За цими приглянеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діфото може підтвердити слова Ромахи що мене немає вже в живих а замість мене пише стець :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, nickel сказано:

la20, Mykola81, Lisovic, rl72

За цими приглянеш?

Лєхко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, nickel сказано:

la20, Mykola81, Lisovic, rl72

Дякую за список - добавив в ігнор, ще велике прохання не цитувати їх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...