Перейти до змісту

Пропаганда проти Політичного розділу Борди


romaxa11

Пропаганда проти Політичного розділу Борди  

62 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

50 minutes ago, alexvvv said:

Тобто своєї мети вони вже добились :)

Ну не факт що в них була мета лишитися спілкуватись у вузькому колі обмежених людей :) ... "яка країна – такі і теракти" ... ну тобто "які виконавці – такі і результати"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 163
  • Створено
  • Остання відповідь

Соромітник, ну чому ти так думаєш. Група людей планово поширює мусор мінстеця, загаджує кожен автономний пост двома-трома твітами пропаганди, причому в більшості непов'язаними логічним зв'язком з ранішніми повідомленнями. Розділ перетворився в мусорник.

Може тема й дебільна і голосувалка не така, але вже декілька месиджів від павер юзерів про практино повний ігнор даного розділу. А колись вони не слабо його просували. Це і моє відчуття. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рома, і тільки ти на білому коні отакий д'Артаньян?

Соромітника взагалі викреслюємо, бо його позиція - "Всі підараси, тому спробуйте получити задоволення хоч від когось".

Твоя позиція - "Порох - х*йло!" і???? І нічого більше. Ти навіть на "Майдан-18" людей не збираєш.

Ну фіг з ним, я теж думаю, що Порошенко - не конхвета. А Яценюк - ще більше. 

Так в тебе під носом Палиця, а ти його не бачиш. Порох - гавно, а Палиця? А хто такий Палиця?... 

Ахуєнний спосіб маніпуляції - кричати про гандонів "наверху". А про рідний край - зразу дізграфія. 

В мене на цей рахунок - слова одного з бійців, яким я опікуюсь: "Легко дбати за тисячі, а важко - за одного!" Отак і ти - гавниш Пороха, а Волинь... а шо Волинь?

Будь-який лучанин, який сусіду допоміг з субсидіями - корисніший громаді, аніж ти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я сумніваюсь, що romaxa11 ставить палицю вище пороха, але тут різниця в тому, що на форумі палиці ніхто дупу не лиже, тому критика на його адресу менша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, difoto сказано:

Будь-який лучанин, який сусіду допоміг з субсидіями - корисніший громаді, аніж ти.

Не факт. Субсидії для держави взагалі зло - людина замість того, щоб споживати менше енергоресурсів оформлює субсидію. Краще б ці кошти пішли на державні (адекватні під 2-3% річних) кредити по енергоефективності ніж на спонсорування ахметки і К.

Вибачте за офтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difodo 1000%!

 

3 хвилин тому, sergkots сказано:

Не факт. Субсидії для держави взагалі зло - людина замість того, щоб споживати менше енергоресурсів оформлює субсидію. Краще б ці кошти пішли на державні (адекватні під 2-3% річних) кредити по енергоефективності ніж на спонсорування ахметки і К.

Вибачте за офтоп.

 

Погоджуюсь 100%. хоч сам оформив...

Але впевнений difodo не це хотів сказати і просто навів невдалий приклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За допомогою реклами можна продати саме гівняне гівно, так само за допомогою пропаганди можна влізти у владу самому тупому, брехливому , злодійському і тд тд тд.

В нас одна половина ніколи не задумувалась над висловом ,,Що людина РОБИТЬ -те вона і є,,Не ГОВОРИТЬ, а саме РОБИТЬ.

Друга половина живе ,,Мєня обманивать нє трудно,я сам обманиватся рад,,  та ,,В мене корова здохла, то в сусіда хай дві здохне ,,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Ukrainec сказано:

difodo 1000%!

 

 

Погоджуюсь 100%. хоч сам оформив...

Але впевнений difodo не це хотів сказати і просто навів невдалий приклад.

Є можливість, потрібно оформляти - варіантів не так багато. І це дуже погано тому, що шлях в нікуди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один приклад, чому народу не потрібні зміни, а потрібні субсидії. 

Жрать і нічого більше!!!

Кругом, на усіх зібраннях - "Треба ЖРАТЬ!!!!"

Порошенко - хуйло, треба ЖРАТЬ! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді, при всьому бажанні я не можу голосувати проти чи за Палицю впринципі). Ніколи за нього не агітував, але і Романюка не вважаю альтернативою йому. Афери з землею, багатоповерхівками тому пряме свідчення. Це як обирати хто гірший Пшонка чи Шокін. Ну і ще, люди не змінюються. Твоя антипатія семирічної давності нікуди не ділась і шукає шляхів для уколів. Ще один такий персонажик Толя луцький. У мене з ним в сусідніх палатах роддому на протязі години-двох народились сини. Вроді серйозна причина бути позитивно налаштованими один до одного, але ж ні, люди не змінюються))).

Ти тягнеш мазу за Поршня з перших днів його інавгурації, закриваючи рота кожному хто вякнув щось проти. Я більш ніж впевнений, що твої наміри чисті і прозорі і ти свято вірив, може й віриш в бажання влади до змін, тільки ж війна. Дякуючи тобі і тисячам таких, "хто повірив" чи кому заплатили, відкрите обурення, злість від владного саботажу вдалось замінити зніяковінням, внутрішньою образою і бажанням помсти в мільйонів людей. Країну потрібно було рятувати не тільки в Донецькому аеропорті, а й на Київських пагорбах, тільки це ви вважали зрадою, грою на руку путіну. Ну і до чого ми прийшли?

Ти от краще збери всіх хто біля тебе і спитай їх "що ми робимо і для чого, яка наша мета і чи вистачить у нас пари чесно йти до неї, не лягаючи під тактично-політичні вигоди, гублячи при цьому всі великі сенси і ідеї". Бо поки виглядає на "Потєрялася я."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Країну треба рятувати починаючи з своєї квартири, підїзду, вулиці, міста.

Врятуй себе сам, і навколо врятуються тисячі.

А рівняти Палицю з Роианюком?

Це хіба першокласник може.

Хіба Романюк має ,,благодійн,,,, фонди, , хіба поставив під себе студентів, хіба перетягує під себе самих розумних,ініціатвних , пробивних  людей, Хіба створив Романюк свою армію?

Тож рівняти їх всеодно, що палець з палицею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, ну ромаха, припустім ді, я і решта панятно, "прохоботи" всі діла... 

А ти скільки раз лягав груддю на амбразуру верховної ради, АП, чи можливо брав в облогу облраду, міськраду чи УМВС? 

Якесь рішення завдяки тобі було прийнято чи скасовано?

 

Знов Рома твої рецедиви "а папіз*ть" починаються? 

 

Не робить помилок той, хто ніц не робить!  І легко сасуджувати того хто, щось намагається зробить! При цьому ж БЕЗПЛАТНО! 

 

Хочеш змін? Роби щось!

Не хочеш? Не P U Z D U!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Ти тягнеш мазу за Поршня з перших днів його інавгурації, закриваючи рота кожному хто вякнув щось проти.

 

59 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Ти от краще збери всіх хто біля тебе і спитай їх

А ті, хто біля мене - хуярять і світа білого не бачать. На відміну від тебе. 

А ти - так і залишишся речником прогресивної Борди.

.....

закриваю цю бесіду, бо вирушаю в Луганську область. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минуты назад, Nokian сказал:

Є ще четверта категорія-лохи чарівні.

от це ти правильну категорію для себе обрав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну взагалі скільки разів тобі писав ,,Не до тебе пється-не кажи на здоровя,,

Тупо не доходить, чи не доходить до тупого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

Є ще четверта категорія-лохи чарівні.

c Єтого мЄста поподробней...кто такие...?:0108:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 минуты назад, Nokian сказал:

Ну взагалі скільки разів тобі писав ,,Не до тебе пється-не кажи на здоровя,,

Тупо не доходить, чи не доходить до тупого?

rg6het.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Nokian сказано:

Країну треба рятувати починаючи з своєї квартири, підїзду, вулиці, міста.

Врятуй себе сам, і навколо врятуються тисячі.

А рівняти Палицю з Роианюком?

Це хіба першокласник може.

Хіба Романюк має ,,благодійн,,,, фонди, , хіба поставив під себе студентів, хіба перетягує під себе самих розумних,ініціатвних , пробивних  людей, Хіба створив Романюк свою армію?

Тож рівняти їх всеодно, що палець з палицею.

Тобто дилема виборів в Луцьку зводиться між братком з 90-х іпартноменклатурним корупціонером? А хтось взагалі задумувався що можуть бути якісь інші варіанти? Чи вони апріорі непрохідні. Фактично те ж саме йде в маштабах України і 25 років воно не працює, тобто реально можна робити пуки в повітря, бурну діяльність і закривати всім роти своєю діяльністю, але ходити з року в рік по колу, по тих самих граблях. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, ferryman сказано:

Топік гівно! Продам сніг!

Пост гівно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, romaxa11 сказано:

Тобто дилема виборів в Луцьку зводиться між братком з 90-х іпартноменклатурним корупціонером? А хтось взагалі задумувався що можуть бути якісь інші варіанти? Чи вони апріорі непрохідні. Фактично те ж саме йде в маштабах України і 25 років воно не працює, тобто реально можна робити пуки в повітря, бурну діяльність і закривати всім роти своєю діяльністю, але ходити з року в рік по колу, по тих самих граблях. 

 100%! Виведи нас нетямущих! Роби хоть щось (крім пи-жі),  а ми подивемось, мо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...