Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
Світлина від Евгенія Ростовского.
Евгений РостовскийСтежити
9 год. · 
 

"Самопомощь" помогает себе пальчиком. Не сбивайтесь с ритма!

 

Oleg Oschepkov красиво) вообщето-то депутат проголосовал сам за себя... надеюсь, прочитать фамилию на табличке все додумались)
 
Anton Menshikov
Anton Menshikov Просто не все знают её с этой стороны. smile смайлик
 
Oleg Oschepkov
Oleg Oschepkov да, сторона не для каждого)
 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, nickel сказано:

Женя, те саме з базарниками. Якщо заставити базарників чи інший дрібний бізнес платити білу зарплату, то або бізнес закриється або людей позвільняють, бо не витягне при теперішній податковій системі дрібний бізнес білу бухгалтерію. Замість створення нормальних умов для розвитку бізнесу, вони лише затягують гайки, бізнесу залишається йти в тінь.

 

тобто "чорну" зарплату, яка перевищує офіційно виплачену в розмірі мінімальної зарплати, в декілька разів, дрібний бізнес може собі дозволити виплачувати?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Zheny@ сказано:

А я про що?

Держава мала б зробити людські податки.  Щоб усі, хто має бізнес могли їх сплатити! А не тікати в тінь.

Знову ж таки контролюючі органи і т.д.

 

а нахрєна? дрібний бізнес краще контролюючим органам тисячу тикне, ніж виплатить зарплату... економніше.

в майже кожного базарника та дрібних магазинчиках товару більше в наявності, ніж вони мають право на граничний розмір здійснення діяльності на єдиному податку

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, rl72 said:

в майже кожного базарника та дрібних магазинчиках товару більше в наявності, ніж вони мають право на граничний розмір здійснення діяльності на єдиному податку

 

Ну так збільшити граничний розмір в 3 рази, ділов то.

Цей ліміт при якому курсі встановлювали? Так ото ж.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, rl72 сказано:

тобто "чорну" зарплату, яка перевищує офіційно виплачену в розмірі мінімальної зарплати, в декілька разів, дрібний бізнес може собі дозволити виплачувати?

В умовах тотального безконтролю - може.

Логічніше, коли замість чесних, оподаткованих 4 000 грн людина отримає на руки 5. Логіка такого роботодавця, А чого я маю щось державі платити?  Держава для мене ніяких умов не зробила. Не спростила - лише ускладнила.

Я це просто сам від людей чув. І людині, простій, яка заробляє в такого роботодавця. Краще отримати 5 000 чорних  ніж 4 000 білих. БО:

- хз чи доживеш до тієї пенсії

- Чи  отримаєш зароблену пенсію (є люди, у яких по 30-40 років стажу, а отримують - мінімалку! Питання, нах*я корячився? Заради 1 200 грн?) Гарантій ніяких.

Немає пенсійного фонду, яким він має бути, немає пенсійних накопичувань.

Реформ потрібних немає. Бо? Правильно. А на чому Пєця і його прібліжонниє будуть бізнес будувати? Звідки мані-флоу брати?

- потрібно розраховувати на себе. Гарантія медицини? Ф3,14*ду! Де ініціатива від держави про обов'язкове медичне страхування???  А нєту!

Хто винен? Люди! Бо самі ту ініціативу не проявили. ЗБС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, rl72 сказал:

 

тобто "чорну" зарплату, яка перевищує офіційно виплачену в розмірі мінімальної зарплати, в декілька разів, дрібний бізнес може собі дозволити виплачувати?

 

Я так розумію, є люди, яким Порошенко персонально в борщ рошенок наклав?

Ок, Гугл.

Яким боком до нашої розмови мінімальна зарплата? Що вона відображає, щоб до неї прив'язуватися? Ти на неї проживеш? А хоч хтось на неї може прожити? А, зрозумів: Базарники платять лише мінімалку, а решту в конвертах? То хай зроблять мінімалку 10 000. Ах да, забув. Прийдеться цілій армії дармоїдів в держустановах більше платити. А де взяти гроші на такі зарплати? А давайте базарникам податок піднімемо. Ой, щось гроші в казну не поступають. А чого? Бо базарники наймитів позвільняли і самі торгують, і то лише ті що не закрилися. Замкнуте коло? А менше красти не пробували?

 

upd:

Украина стала одним из лидеров по уровню налогов с зарплаты

 

Отличительной чертой экономики Украины является её высокая огосударствленность – страна входит в десятку стран с наиболее высокой в мире долей государственных расходов в ВВП. Такое огромное государство требует огромного же финансирования, что приводит к очень высокому уровню налогообложения.

По уровню общей налоговой нагрузки на бизнес Украина занимает 28-е место в мире (исключая малые островные государства) согласно рейтингу Doing Business 2015. Выраженный в качестве процента от доходов, уровень налогообложения в нашей стране превышает средний уровень налогообложения в любом из регионов планеты, включая Африку и Латинскую Америку.

Особенно высокой в Украине является налоговая нагрузка на заработные платы – по этому показателю мы занимаем пятое место в мире. Именно она является причиной того, что значительная часть заработных плат в Украине платится в конвертах, а доходы граждан, в значительной степени, пребывают в тени.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, nikifor сказано:

Оце все гонєво на владу уже дістало, який народ така і влада. налогова нагрузка велика на зарплати але чогось наші підприємці живуть як вареник в маслі навіть краще інколи за європейців, знаю такі приклади у Луцьку, має зодва магазинчика  людина на зупинках транспорту, а їздить на новенькому RangeRover і в будинку на Гараджі живе як донкарлеоне, і в податкової чомусь не виникає питання доцільності рівня життя і доходів, і чи не займається вона чимось іншим? Про великий бізнес, янтарні справи, митниці та інше українське лайно я взагалі промовчу, там бізнесмени стають олігархами в дуже короткий термін, приміром у європі і сша до такого рівня доходів якщо чесно працювати то треба все життя іти, а у нас країна золоте ельдорадо, можна швидко збагатитися, причому як прості люди так і верхівка думають завжди лише про гроші, а країна і люди які тебе оточують у більшості на останньому місці, ось і тому так погано живем. Я не вірю, що підприємці так бідують, бо як виходжу на вулицю і бачу які автівки і яка їх ціна у нас, їздять по дорогах такеї нещасної країни яка просить у всіх кредитів, і які стоять будинки, в пригородніх районах луцька, то таке враження, що я в Німеччині живу. Поки народ не почне бути чесним самий з собою то успішною наша країна небуде.

Знову ж таки оподаткуванням тих, хто живе як сир в маслі має влада займатись, чи народ має насильно забирати якісь цінності у них без влади? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, nikifor сказано:

владі походу пофіх бо влада сама складається з таких вареників в маслі

Значить гон на владу є справедливим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отож бо. Знову всі шляхи привели до влади. Заміть, це ти сам такий висновок зробив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Предатель Донбасса работает в полиции Черновцов
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, nikifor сказал:

Оце все гонєво на владу уже дістало

 

11 минуту назад, nikifor сказал:

владі походу пофіх бо влада сама складається з таких вареників в маслі

У тебе все гаразд з логікою? Бо різниця між постами всього 15 хвилин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, nikifor сказано:

та причом тут та влада, якщо народ революцію не довів до кінця а повівся на політиканів.  

Доведення до кінця революції - це по суті і є боротьба з нинішньою владою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, nikifor сказал:

та причом тут та влада, якщо народ революцію не довів до кінця а повівся на політиканів.  Це просто викликає істеричний сміх, коли ті хто боролися з режимом Януковича тепер відновлюють той режим знову, бпп і народний фронт і опозиційний блок це тепер нова коаліційна партія регіонів. Яценюк в якого підтримки нуль, який вже опозорився нище плінтуса, хапали за яйця, говорив на блатному жаргоні в конфлікті з саакашвілі,  довів країну до ручки, бухав на дн у Азарова. У нормальному цивілізованому світі якщо політик має недовіру він одразу йде в відставку, бо якщо з цим затягне то потім ніколи не стане політиком, а нашим діячам це всерівно, їм головне максимально насосатись з країни, поки народ сліпий і нічого не бачить.  Прем'єр з нульовою підтримкую формує нову коаліцію разом з олігархом президентом, цирк уїхав в Ростов а клоуни остались...  Треба нашому народу не Путіна боятись а своїх, бо свої завжди першими ножика в спину пхають, і набагато більше роблять шкоди країні, і треба довести революцію до кінця, бо таке враження, що вся наша влада це 5-та колона Кремля

Ти б зав'язував, а то, захищаючи владу, вилив на неї лайна більше, ніж ті хто її критикує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nikifor сказано:

ніхто ні накого не лив лайна, прослідкуй за владою і ти побачиш що її суть це лайно, а народ цьому просто потурає, бо боїться агресії Хуйла яка навязана самою цією гавняною владою, якщо ви нас скинете то прийде путін і вас захватить!

То хто туть більше винуватий влада, чи народ який вірить у таку навязану дурню?  

3958189.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nikifor сказано:

який народ така і влада.

 

2 годин тому, nikifor сказано:

має зодва магазинчика  людина на зупинках транспорту, а їздить на новенькому RangeRover і в будинку на Гараджі живе як донкарлеоне, і в податкової чомусь не виникає питання доцільності рівня життя і доходів

 

питання:  Хто має зацікавитися цим? Держава, у вигляді податкової? Чи народ, який обирав владу?

І питання №2: Що трапиться, коли цим зацікавиться Держава? І Що трапиться коли зацікавиться народ?

2 годин тому, nikifor сказано:

Оце все гонєво на владу уже дістало, який народ така і влада.

і

2 годин тому, nikifor сказано:

верхівка думають завжди лише про гроші

не в'яжеться.

 

2 годин тому, nikifor сказано:

Поки народ не почне бути чесним самий з собою то успішною наша країна небуде.

Наша Держава стільки років всіх на*обує, що їй уже не вірить ніхто і чесною з нею бути просто нереально.

Почалося із облігацій держзайму ще у СРСР і поїхало.

переплатив за телефон 100 грн. Як таке може бути. Ми винні споживачу??  На наступний місяць уже я винен їм 100. Сху*лі я маю попадати на 200 грн?

І це сходить їм  з рук!

І таких прикладів вагон. Я в ігри з державою уже не граю. Давно. І не вірю їм. Жодному слову! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nikifor сказано:

народ революцію не довів до кінця а повівся

Тобто винен народ?

1 млн чоловік стояли мирно на Майдані співали "Ще не вмерла..". Та якби та маса людей хотіла знести 1/2 Києва - то знесла б. Люди хотіли все мирно вирішити. І вони ще винні?

Оце ти гониш!  Видихай.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, nikifor сказано:

мирно з тими політиканами не можна і народ це має зрозуміти, той кіля в лоб уже відверто тролить з українців, пора вішати того кролика.

І після цього ти говориш, що тебе харить гонєво на владу?

double_facepalm1.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Zheny@ сказано:

В умовах тотального безконтролю - може.

Логічніше, коли замість чесних, оподаткованих 4 000 грн людина отримає на руки 5. Логіка такого роботодавця, А чого я маю щось державі платити?  Держава для мене ніяких умов не зробила. Не спростила - лише ускладнила.

Я це просто сам від людей чув. І людині, простій, яка заробляє в такого роботодавця. Краще отримати 5 000 чорних  ніж 4 000 білих. БО:

- хз чи доживеш до тієї пенсії

- Чи  отримаєш зароблену пенсію (є люди, у яких по 30-40 років стажу, а отримують - мінімалку! Питання, нах*я корячився? Заради 1 200 грн?) Гарантій ніяких.

Немає пенсійного фонду, яким він має бути, немає пенсійних накопичувань.

Реформ потрібних немає. Бо? Правильно. А на чому Пєця і його прібліжонниє будуть бізнес будувати? Звідки мані-флоу брати?

- потрібно розраховувати на себе. Гарантія медицини? Ф3,14*ду! Де ініціатива від держави про обов'язкове медичне страхування???  А нєту!

Хто винен? Люди! Бо самі ту ініціативу не проявили. ЗБС.

 

хибна логіка, бо сплачені податки із зарплати, це не тільки пенсія. це і зарплата бюджетників, тих самих вихователів в дитсадках, вчителів в школах, лікарів в лікарнях.

а так, недоплачену офіційно зарплату, ви платите їм,коли до них приходите

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

 

 

питання:  Хто має зацікавитися цим? Держава, у вигляді податкової? Чи народ, який обирав владу?

І питання №2: Що трапиться, коли цим зацікавиться Держава? І Що трапиться коли зацікавиться народ?

і

не в'яжеться.

 

Наша Держава стільки років всіх на*обує, що їй уже не вірить ніхто і чесною з нею бути просто нереально.

Почалося із облігацій держзайму ще у СРСР і поїхало.

переплатив за телефон 100 грн. Як таке може бути. Ми винні споживачу??  На наступний місяць уже я винен їм 100. Сху*лі я маю попадати на 200 грн?

І це сходить їм  з рук!

І таких прикладів вагон. Я в ігри з державою уже не граю. Давно. І не вірю їм. Жодному слову! 

 

народ має цікавитись через відповідні контролюючі органи.

але ж більшості  пох, бо самі такі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, rl72 сказано:

сплачені податки із зарплати, це не тільки пенсія

Пенсія тих, хто застав СРСР. А не моя майбутня. на мою будуть мої діти горбатитися. Або не мої.

6 хвилин тому, rl72 сказано:

арплата бюджетників, тих самих вихователів в дитсадках, вчителів в школах, лікарів в лікарнях.

Тільки чому існують хабарі в лікарнях? Вузах? Судах? ГА? що?

 

4 хвилин тому, rl72 сказано:

народ має цікавитись через відповідні контролюючі органи.

 

Ага. Вже проходили.  Ми їм потрібні тоді, коли через 2 роки вибори. Інакше Нас рать!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nikifor сказано:

мирно з тими політиканами не можна і народ це має зрозуміти, той кіля в лоб уже відверто тролить з українців, пора вішати того кролика.

В мене лише одне питання:

якщо завтра народ збереться і вирішить таки "вішати того кролика" - ти поїдеш на Київ? Чи має їхати "народ", а тобі потрібно гроші заробляти, щоб сім"ю годувати? Ну хоч на соляру грошей дасиш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nikifor сказано:

мирно з тими політиканами не можна і народ це має зрозуміти, той кіля в лоб уже відверто тролить з українців, пора вішати того кролика.

Відразу так демонтувати стару систем не можна, бо нової немає. Потрібен поступовий демонтаж, але у нас відбуваються під цією вивіскою інакші процеси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поліз на сайт ВР , глянути , що там робиться в звіринці

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/site2/p_fractions

 

 

Ще недавно в БПП було 135 депутатів , зараз 141 .  В НФ зараз 81

Треба ще 4  , щоб було 226  в БПП і НФ  . І тоді  ляшко , юля і т.п. йдуть лісом

Подумав , що купують позафракційні "тушки"

В принципі ,  рішення логічне : дешевше  купити 10 тушок  ніж   мати  справу з юлею , самопоміччю  чи ляшком .  Ляшко там самий  невинний , як на мене .  =)

 

 

Барна ---  вийшов ( чи виключили )  після тягання Яценюка за яйця  і  тепер повернувся ( чи повернули ) .

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/site2/p_deputat?d_id=18062&skl=9

 

Бригинець і Білоцерковець -- свіжообрані замість  Томенка та Фірсова

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/site2/p_deputat?d_id=15838&skl=9

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/site2/p_deputat?d_id=16340&skl=9

 

 

 

Суслова --- з самопомочі  , була №6

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/site2/p_deputat?d_id=11999&skl=9

Кишкар  з самопомочі  , був №7

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/site2/p_deputat?d_id=18006&skl=9

Кривенко з самопомочі , був №5

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/site2/p_deputat?d_id=18005&skl=9

 

Кривенко і Кишкаря  викинули  з самопомочі  осінню 2015 разом з Гопко , Пташник і Єднак

 

 

Тобто  перші троє ніби і не тушки , а от  трійка з самопомочі  тягне на куплених

 

З іншої сторони , самопоміч може анулювати мандати  своїх колишніх депутатів  , як це зробили з Томенком і Фірсовим

 

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, nikifor сказано:

дам на соляру і поїду, я ще молодий, і в такій країні мені нехочеться будувати сімї, бо зараз такі умови в нас склалися, що щоб прокормити сім'ю треба робити весь час і по 12 годин, то нащо взагалі тоді та сім'я, якщо щоб її утримувати, треба пожертвувати часом який потрібний для сімї..

він вийшов, позбавили, щоб на його місце взяти нового.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...