Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Весело там  у них .

 

В Одесі затримали заступника Сакварелідзе за підозрою в хабарництві – Куценко

Військова прокуратура Південного регіону затримала співробітника прокуратури Одеської області Олександра Моджебадзе. Його підозрюють в отриманні хабаря у розмірі 5 тисяч доларів.

Про це повідомив помічник генерального прокурора України Владислав Куценко, передає кореспондент Громадського.

«Приблизно годину тому слідчими військової прокуратури Південного регіону було затримано в отриманні хабаря в розмірі 5 тисяч доларів Можебадзе, якого Сакварелідзе призначив прокурором», — сказав Куценко.

За його словами, Моджебадзе затримали за підозрою у тиску на слідство.

«Гроші він вимагав і отримав за закриття кримінального провадження, яке знаходилося у поліції. Також за зняття арешту з майна», – додав Куценко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

А вона була та реформа? Якщо про неї тільки говорити то її не буде. ЇЇ треба робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, la20 сказал:

А вона була та реформа? Якщо про неї тільки говорити то її не буде. ЇЇ треба робити.

звичайно, тільки як в Юща получилось, з уродами хотілось по людськи, по закону, а треба *с волками жить, по волчьи выть* Ну не можна посадити прокурора в суді, де суддею його кума, й так далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, la20 сказано:

А вона була та реформа? Якщо про неї тільки говорити то її не буде. ЇЇ треба робити.

А вона могла бути із кумом-прокурором?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, MANJAK11 сказано:

звичайно, тільки як в Юща получилось, з уродами хотілось по людськи, по закону, а треба *с волками жить, по волчьи выть* Ну не можна посадити прокурора в суді, де суддею його кума, й так далі.

То от таким антикорупціонерам тіпа наєма і лєща треба не збирати мітинги з прапорами льовочкіна, а йти у вру і голосувати за суддівську реформу, але ж хай син Пороха голосує, а ми краще у мордокнизі напишем чергову нісетніцю тіпа звільнити шокіна чи підем під ап з цією вимогою, але ж нашим депутатам-довбой..м не відомо що у вру подання лежало вже зо два тижні і все що треба було це виконати свою роботу і прийти у вру (доречі це їх робоче місце а не у мордокнизі) і проголосувати, що вони нарешті зробили.

а щодо Юща йому треба було юлю від початку присадити. а то та курва як дорвалась все завалила і зараз повторює те саме, але що хотіти від падругєли хуйла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Антон Ходза

6 год. · 
 

- Так, значить, я хочу десять посад у міністерствах, три комітети, щоб увесь той чьос наш передвиборний поприймали, щоб покращення було вже завтра, тарифи там, пенсії, хочу щоб роздали весь бюджет бюджетникам. А потім іще кредитів візьмемо, хочу прямий доступ до президента, наших людей у силових відомствах, ще хочу необмежений доступ до ефірів, і ось поки що все. 
- Юлія Володимирівна, а може вам кудись з'їздити?
- Куди? У Брюссель? Вашингтон?
- Ні, в табло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки хлопці мінусують і дрочать на це, треба додати пару деталей.

Ми вже почали забувати що нашій армії прийшов каюк, коли не поставили грішина, а Муженка.

Нашій економіці ващє срака коли поперли боровика.

а тепер прийшов пісєц прокуратурі бо звільнили Давіда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іван Оберемко

5 год. · 
 

Я смотрю, Петр Алексеевич вообще потерялся: Кононенко он не контролирует, на Кабмин не влияет, Гончаренко без его ведома городит сраный 3,14здорез, Гройсман прокинул Яресько, Юра Луценко вечно hy#ню несет, конечно всякий раз вопреки мнению Порошенко, фракция голосует как попало за всякую hy#ню, никто его не слушается, вечно в списках всплывают всякие регионалы, Новинский этот вообще откуда он взялся как ему еще что-то продают в этой стране, а тем более по заниженным ценам, все это явно заговор против Петра Алексеевича, даже верный когда-то Шокин и тот на hy# послал напоследок, вопреки мнению Президента уволил Сакварелидзе, а ведь Порошенко просил не увольнять, а уволиться самому, а тут такое, даже слов цензурных нет, зрада, зрада, зрада, Президент ничего не знает, ничего не понимает, кругом враги, даже не знаю, может нам всей страной выйти на акцию поддержки Президента? Серьезно, может, помочь ему в чем, там, дорогу перейти или я не знаю, может какие документы вычитать или скинуть денег на карту, Петр Алексеевич, моргните если я вас правильно понял! Или в следующий раз выйдите к нации в шапке, если Вы в заложниках!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, la20 сказал:

Поки хлопці мінусують і дрочать на це, треба додати пару деталей.

Ми вже почали забувати що нашій армії прийшов каюк, коли не поставили грішина, а Муженка.

Нашій економіці ващє срака коли поперли боровика.

а тепер прийшов пісєц прокуратурі бо звільнили Давіда.

армії не каюк, але до *удобоварімого*, мягко кажучи, стану, ще срать і срать

А економіці не ващє срака ? Чувак оглянися, чи срака в твому розумінні, коли більшість на хліб і воду пересядуть ? То ще не дуже довго залишилось

Й що значить прийшов пісєц прокуратурі ? Як може прийти пісєц туда, звідки він й не виходив ? Якби там не був пісєц то там би й реформи не були б потрібні. Чи в твому розумінні - пісєц в прокуратурі, це коли павуки з потолка висять й прокурорам зарплату затримують, а хабарів ніхто не пропонує ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В моєму розумінні не має чого з цих людей робити ідолів ніхто з трьох вищеперелічених нічого не зробив (ну третій троха, там зараз по нету гуляє фотка його курточки за 180к гривень) і після того як вони пішли трагедії не буде. Немає вічних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, la20 сказано:

В моєму розумінні не має чого з цих людей робити ідолів ніхто з трьох вищеперелічених нічого не зробив (ну третій троха, там зараз по нету гуляє фотка його курточки за 180к гривень) і після того як вони пішли трагедії не буде. Немає вічних.

А ті, що залишились багато наробили? Трагедія в тому, що залишились ті що були і при ющенку і при янику і при шоколадному. І ті ж самі схеми залишились. От в цьому трагедія. Трагедія в тому як призначають та як звільняють, як захищають "своїх" та топлять "чужих". 

 

П.С. Держслужбовець? Подивись на свого ідола, що на стіні висить. За порчу такої "ікони" ті, що залишились хочуть хлопця на 7 років посадити. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одесский судья-взяточник открыл стрельбу при задержании

29.03.2016 22:01 
 

Судья Малиновского районного суда Одессы, который был пойман на взятке в полмиллиона гривен, обстрелял силовиков во время спецоперации по его задержанию. Об этом сообщается на сайте Национального антикоррупционного бюро Украины (НАБУ).

«Во вторник, 29 марта, детективами НАБУ совместно с работниками Национальной полиции был разоблачен один из судей Малиновского районного суда Одессы на получении неправомерной выгоды в сумме 500 тысяч гривен», — говорится в сообщении.

500 тыс грн судья требовал через посредника для вынесения судебного решения в гражданском деле о взыскании долга.

«Во время проведения следственных действий указанный судья оказывал сопротивление работникам Национального бюро, применив огнестрельное оружие на поражение. После того оставил оружие и, воспользовавшись наличием статуса «неприкосновенности судьи», скрылся с места происшествия», — информировали в НАБУ.

По данному факту детективами ведомства начато досудебное расследование уголовного производства по признакам уголовного преступления, предусмотренного ч. 4 ст. 368 УК Украины (получение неправомерной выгоды).

«Проводятся обыски и другие неотложные следственные действия, проверяется возможная причастность к совершению преступления заместителя председателя Малиновского районного суда Одессы», — резюмировали в НАБУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти вже мене з тим хлопцем якого садять точняк не за портрет дістав. Щось іншого ну ніяк придумати не можеш? Блєснув би, написав би про фабрику в ліпецку.

на стіні в мене висять папіруси з Єгипта, чи ти про що :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так розумію є люди, яким персонально Порошенко в борщ насрав?

Ок, гугл.

Я щось ніде не чув/не читав, що громада села на Поліссі зібралась і вирішила, що видобуток бурштину то є варварство, як мінімум, і вирішила самоорганізуватись в артіль/потрібне дописати, і робити видобуток законно і зі сплатою податків в бюджет.

Я щось ніде не чув/не читав, що громада села на Прикарпатті/Закарпатті/Поліссі зібралась і вирішила, що таке вирубування лісів то є варварство, як мінімум, і організувала охорону лісу, попутно закривши парочку пилорам.

Я щось ніде не чув/не читав, що продавці Варшавського/Старого/інш ринку відмовились від роботи неоформленими / на мінімальну зарплату, і заставили як мінімум перейти на офіційну виплату фактично отримуваної зарплати, а як максимум здали своїх працедавців в прокуратуру/інспекцію праці, щоб їм виписали штрафу на 40000 грн.

Я щось ніде не чув/не читав, що працівники малого бізнесу відмовились від роботи неоформленими / на мінімальну зарплату, і заставили як мінімум перейти на офіційну виплату фактично отримуваної зарплати, а як максимум здали своїх працедавців в прокуратуру/інспекцію праці, щоб їм виписали штрафу на 40000 грн.

і т.д. це можна продовжувати безкінечно....

а з цього всього і випливають струмочки тіньових грошей, якими купляють чиновників/суддів/прокурорів, і чим вище тим більше тих струмочків стікається докупи.

і розпил бюджету він ж тоже не просто так зявляється, хтось же в ньому приймає участь, правда?

але ж простіше кричати, що Пеця во всьом віноватий

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, rl72 сказано:

але ж простіше кричати, що Пеця во всьом віноватий

Так, простіше. І правильніше. Бо все ж таки риба гниє з голови.  І ініціатива мала б йти від держави. Від верхівки. Від, блін, Пєці!!

 

1 година тому, rl72 сказано:

Я щось ніде не чув/не читав, що громада села на Поліссі зібралась і вирішила, що видобуток бурштину то є варварство,

Якщо вже трапилася така *уня із буршитом. То держава мала б оперативно прийняти закон.  Ліс оголосити природним заказником, а видобуток бурштину легалізувати. Із усіма ліцензіями і податками. Виділити участок - і нехай риються. Хай хоч закопаються там в тому піску.

 

1 година тому, rl72 сказано:

Я щось ніде не чув/не читав, що громада села на Прикарпатті/Закарпатті/Поліссі зібралась і вирішила, що таке вирубування лісів то є варварство,

Аналогічно. Якби влаштували рейд і посадили (хоча б умовно дали) кількох. Інші б задумалися. Знову ж таки. Є ділянки які підпадають під вирубку. Але ж ціна, щоб купити той ліс чесно така - що вигідніше потім заплатити штраф!

 

Продовжувати?

І да, там не тільки Пєця винен. Кулівлоб давно пора те й зробити. Може трохи їх поменшає тих нахлєбніків сраних!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, те саме з базарниками. Якщо заставити базарників чи інший дрібний бізнес платити білу зарплату, то або бізнес закриється або людей позвільняють, бо не витягне при теперішній податковій системі дрібний бізнес білу бухгалтерію. Замість створення нормальних умов для розвитку бізнесу, вони лише затягують гайки, бізнесу залишається йти в тінь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Аналогічно. Якби влаштували рейд і посадили (хоча б умовно дали) кількох.

За ліс садили, і штрафи немаленькі вписували. Але це як видно не допомогло.

 

Закони про легалізацію зараз не дуже допоможуть, хоча їх вже давно треба було прийняти, там все одно спочатку прийдеться порядок наводити, марно сподіватись що ті хто нелегально копав і платив лише за кришу, буде отримувати дозволи і платити податки, але не це буде основна проблема, найбільш затратно це буде проведення рекультивації і я сумніваюсь що хтось захоче її робити.

З лісом так само, ділянку після вирубки треба засадити, а це або треба мати спецтехніку і саджанці, або заплатити за це лісгоспам, і знов таки це немала трата коштів, простіше дати комусь взятку щоб на вирубку закрили очі, а ділянку потім лісгосп засадить за свій кошти, якщо вони будуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, nickel сказано:

Женя, те саме з базарниками. Якщо заставити базарників чи інший дрібний бізнес платити білу зарплату, то або бізнес закриється або людей позвільняють

А я про що?

Держава мала б зробити людські податки.  Щоб усі, хто має бізнес могли їх сплатити! А не тікати в тінь.

Знову ж таки контролюючі органи і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Lisovic сказано:

За ліс садили, і штрафи немаленькі вписували. Але це як видно не допомогло.

Бо альтернативи не було.

Якщо із бурштином є альтернатива у вигляді легалізації, то із лісом її ніхто не може запропонувати!

Хоча вихід є.  Хочеш рубати - ось тобі ділянка. Але!!!!  Вирубав - викорчуй і засади. (бабло ж заробив!) Слабо? Навіть не берися!

Купляй готове в когось.

 

ЗАВЖДИ можна знайти альтернативу протизаконній діяльності у вигляді легалізації.

Нарікам - дозволені наркотики у відповідних закладах під наглядом.

Проституція - купляй ліцензію, плати податки і вперед!

Зброя - так само!

Все абсолютно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 29.03.2016 at 11:19, ForZa сказано:

Сакварелідзе звільнено з органів прокуратури

 

Цим звільненням Порошенко підписав собі вирок, якщо не буде піар ходу і він "пухнастий" "відновить справедливість" .Все свавілля йде з банкової все це вже зрозуміли як би це не маскували.

 

 

Дехто дуже втішений

12439461_10204046404240257_8453384098047

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...