Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

А що про це можуть сказати "Свідки Рошена"? Ну, про те, що вони ж..пу рвуть "За Україну і Порошенка", а тут сепаратист обіймає посаду мера в одній з областей України (не окупованій офіційно).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Хіба такий мер один. Самі вибрали от і маєте. За нього не Порох голосував 100500 раз, і не закривав людей вдома і поки свідомі диванні патріоти писали в мордокнигах наш голос нічєгонєрєшаєт, бабулькі по 80 років посипаючи дорожку піском йшли і голосували за нього.

 

А ще поставили оленів. вон в КРивому розі заваруха. Сиділи придурки з садонемочі на другий тутр ні реклами свого кандидата нічого. Зато конкурента піарили по всім аналам. а коли відповідно не пройшов кандидат мамакарауль, якжетак, ашотакоє. і там відразу рожа насіння з"явилась, яка скоро в 40 дюймову плазлу не влізе.

але ж то таке да то Порох винен і порохоботи, що дехто каліка всі бабки кинув на Львів, щоб неприведи Господи андрюша набожний сильно не просрав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Янукович сообщил о планах вернуться в политику

Цитата: 

 

 

Он рассказал, что поддерживает связи с действующими украинскими политиками. "Многие из них сегодня уже не так стесняются и не так боятся, как это было, условно говоря, год назад. Они уже комфортно себя чувствуют, когда мы встречаемся и обсуждаем вопросы", - сказал Янукович.

Ноу коментс....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

la20, якщо в країні бардак, то винні в цьому і ти і я і порох. Просто в кожного є різні важелі впливу на ситуацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BQRD0a1Siic.jpg

 

Речь вице-президента США Байдена в Верховной Раде Украины (8 Декабря 2015)

 

https://www.youtube.com/watch?v=nKkvlyEg1Og

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Журналисты сняли сюжет о коррупционном прошлом антикоррупционного прокурора Холодницкого (ВИДЕО)
 
http://www.youtube.com/watch?v=uakBr8wBYOk


Статья "Дорожного контроля" о том, что новый антикоррупционный прокурор Назар Холодницкий фальсифицировал уголовное дело против журналиста Радио Свобода и ТВi Виктора Миняйло, стала настоящим откровением для комиссии, которая выбрала Холодницкого на эту должность. Телеканал ZIK подготовил свой сюжет по этому поводу.

Напомним, что августе 2013 года, сотрудники "КОБРЫ" Бакай и Полищук, остановили автомобиль журналиста Виктора Миняйло и обвинили его в правонарушении. Виктор достал телефон чтобы снять на видео. Но, ГАИшники отняли мобилку, ударили журналиста в живот. Кобровцы забрали у Миняйло 2000 гривен, которые он вез чтобы заплатить за операцию для своей собаки.
Дело Миняйло приобрело общественный резонанс. Об этом выходил сюжет на ИНТЕРе. Поначалу, в отношении сотрудников КОБРЫ было возбуждено уголовное дело. Однако, прокурор Назар Холодницкий, закрыл дело в отношении ГАИшников и начал фабриковать обвинение против самого журналиста - мол он дал взятку сотрудникам милиции. Как известно, через пару месяцев начался Евромайдан...
"Была дана четкая команда прокурору Киевской области сделать все возможное чтобы виновным оказался Виктор Миняйло. Так вот, исполнителем команды Пшонки и был непосредственно господин Холодницкий, который был верным слугой режима Януковича... У Виктора Миняйло произошел разговор с Холодницким, он спросил - какая у вас зарплата? На что был дан ответ - 4000 гривен. Виктор сказал, у вот у меня 8 тыс, я не могу позволить себе такой автомобиль. Холодницкий цинично ответил - неужели вы думаете, что мы работаем здесь за зарплату в 4000 гривен?", - рассказал адвокат Виктор Смалий.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

CV72ySFWEAAhjHe.jpg

 

На відміну від постійного та уповноваженого представника президента України на нашому форумі, який запостив цю картинку в гуморі, я вважаю, що їй місце саме тут. Адже поглянувши на це фото можна дати собі відповідь на питання, яке стоїть в назві теми: бути Україні нормальною європейською державою в найближчій перспективі, чи не бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Барна уносит Яценюка с трибуны "на руках"

 

https://www.youtube.com/watch?v=n2FSApZxLg0


Ви тільки гляньте на це стадо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

На відміну від постійного та уповноваженого представника президента України на нашому форумі, який запостив цю картинку в гуморі, я вважаю, що їй місце саме тут. Адже поглянувши на це фото можна дати собі відповідь на питання, яке стоїть в назві теми: бути Україні нормальною європейською державою в найближчій перспективі, чи не бути.

 

Я можу ще сюди накидати 100500 картинок молодих рехформаторів, які не зробили взагалі нічого, крім накидування гівна на вентилятор і проведення 150 революції, майдану чи марша і тоді я думаю реально що Україна вистоює в такій ситуації що піпец. І заслуга тут взагалі не цих рехформаторів. Їх заслуга тільки одна що насіння, борька-стакан, поносюк стали ширшими, ніж довшими тут їх заслуга є...........

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

 

На відміну від постійного та уповноваженого представника президента України на нашому форумі, який запостив цю картинку в гуморі, я вважаю, що їй місце саме тут. Адже поглянувши на це фото можна дати собі відповідь на питання, яке стоїть в назві теми: бути Україні нормальною європейською державою в найближчій перспективі, чи не бути.

 

Я можу ще сюди накидати 100500 картинок молодих рехформаторів, які не зробили взагалі нічого, крім накидування гівна на вентилятор і проведення 150 революції, майдану чи марша і тоді я думаю реально що Україна вистоює в такій ситуації що піпец. І заслуга тут взагалі не цих рехформаторів. Їх заслуга тільки одна що насіння, борька-стакан, поносюк стали ширшими, ніж довшими тут їх заслуга є...........

 

 

І ще свого кумира сюди не забудь додати - мордатого діабетика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Той морду роз"Їв до посади і мав за що. а ці "ніщі" херої, антикорупціонери коріпцією самі смердять за 3 км. Живуть на мамину допомогу по безробіттю а самі катають на таяках по 600тис і більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зграйка ідіотів :(

коли почув а новинах що в ВР побилися, подумав, ну почали бити регіоналів :)

а, насправді, фіг там :( між собою ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гавно нюс  так поспішало прокоментувати "сенсацію" з триманням Сєні за яйця, що геть не помітило......
20151211162915.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даруйте, але то, б...дь, п...ць! В ЄВРОПУ ЙДЕМ! З США типу ДРУЖИМ! От що б було б, якби в Бундестазі чи Конгресі США депутат, конгресмен, та пох хто ВЗЯВ НА РУКИ ПРЕМ'ЄР, трясця його матері, МІНІСТРА, і ПОНІС ГЕТЬ, як памятник.... ППЦ.... СТИ-ДО-БА! А "мегабатл" після того? Реально: Петро Олексійович, там Байден вже поїхав - Так! - ПОНЕСЛОСЬ! Наші "450 засранців" переплюнули, причому В РАЗИ,навіть "Слугу народу". *ОПА.... А якщо серйозно - ну НІ-ХРЕ-НА не на користь Україні повів себе той тупий "депатут". Крапка. І то як би я, чи той депутат особисто не ставився до Яценюка.... Але на весь світ ТАКЕ показувати не потрібно! Я сам держслужбовець (якщо що, сисадмін просто), теж інколи на нервах, буває, але от таку, даруйте, х*рню, пороти, не можна, мені за тих "обранців" СОРОМНО! Ну і саме цікаве - фотка "героя" після "битви" Є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Але на весь світ ТАКЕ показувати не потрібно!
А що показувати - як вони нічого не роблять, а тільки пі3дят і пізДят ("смысл тот же, только ударения разные") 

Да, печалька. :0121: 

Я давно зрозумів одне - поки не змінеться вся влада в Україні на ту яка буде працювати, а не тільки думати про свое рило, "жити по новому" ми не перестанем.   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я можу ще сюди накидати 100500 картинок молодих рехформаторів, які не зробили взагалі нічого, крім накидування гівна на вентилятор...

Ем, не зрозуміло, для чого в цій темі 100500 твоїх селфі?

Просто розкажи на словах, що ти зробив для кращого майбутнього України в перервах між накидуванням гівна на вентилятор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу Барну в президенти. Ну як мінімум в аникорупційним прокурором. Ви задумайтеся, що педагог за освітою вже не витримав того гавна, яке ллєтьтся з вуст Яценюка. Так, Барна повів себе не як депутат (хоча я його розумію, почули ви б мене перед телеком), але як називати тих дупутатів, які одразу рядили йому в пику?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу Барну в президенти. Ну як мінімум в аникорупційним прокурором. Ви задумайтеся, що педагог за освітою вже не витримав того гавна, яке ллєтьтся з вуст Яценюка. Так, Барна повів себе не як депутат (хоча я його розумію, почули ви б мене перед телеком), але як називати тих дупутатів, які одразу рядили йому в пику?

Дивився троха "Шустера", якраз той момент, коли Барна говорив-майже 100 відсотків підтримка залу. Але тут Антон Фейсбучний вирішив поумнічати( як завжди),Барна подарував Геращенко книгу Папи Римського "Як зцілитися від корупції")))

Барна підтримую, і жалкую, що він не відірвав кролику ті яєла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Хочу Барну в президенти. Ну як мінімум в аникорупційним прокурором. Ви задумайтеся, що педагог за освітою вже не витримав того гавна, яке ллєтьтся з вуст Яценюка. Так, Барна повів себе не як депутат (хоча я його розумію, почули ви б мене перед телеком), але як називати тих дупутатів, які одразу рядили йому в пику?

Дивився троха "Шустера", якраз той момент, коли Барна говорив-майже 100 відсотків підтримка залу. Але тут Антон Фейсбучний вирішив поумнічати( як завжди),Барна подарував Геращенко книгу Папи Римського "Як зцілитися від корупції")))

Барна підтримую, і жалкую, що він не відірвав кролику ті яєла.

 

Додам, тут ця сповідь Барни на початку програми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


жалкую, що він не відірвав кролику ті яєла.

Думаю Барна теж був розчарований.

Не можна відірвати те чого немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луценко: БПП - надійний партнер у коаліції, відставки Яценюка не буде

Лідер парламентської фракції БПП Юрій Луценко заявив, що "Блок Петра Порошенка" є і буде партнером по парламентській коаліції з "Народним Фронтом", "Батьківщиною" та "Самопоміччю".

Про це Луценко заявив на форумі депутатів місцевих рад партії "БПП", який проходить 12 грудня у Києві.
За його словами, парламентська коаліція є цілісною.
При цьому Луценко виключив відставку прем'єр-міністра Арсенія Яценюка при переформатуванні Кабінету міністрів.
"Ми припускаємо, що доведеться змінити неефективних міністрів у Кабінеті міністрів України. І це все має бути зроблено за наступні три тижні ... При цьому не йдеться про голосування за відставку прем'єр-міністра України", - заявив Луценко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.....вопЩем  яка у нас політика такий і ролик.......про кролик

https://www.youtube.com/watch?v=4S5SHhOXdxY

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...