Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

 

Погоджусь

CUQcx85WEAAc0sd.jpg

він особисто в них спитав, до чого вони закликають, а до чого ні ? Чи може їм все подобаєтся, що в країні коїтся, після того що вони побачили й пережили ?

Ще можна фотку племені папуасів виставити й розказати, до чого вони закликають, хто ж перевіряти то буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цирк

а от це вже дійсно був цирк (відео брифінгу Куценка з прелюдією Парасюка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все зароблено непосильним трудом на держслужбі

Журналісти показали відео з будинком "побитого СБУшника"

https://youtu.be/LMaS0MwvNdY

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме сумне, що таких "бідних" держслужбовців основна більшість...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та *зьїдять* того Парасюка полюбому, в нашій країні *за*упатись* до чиновників, а тим більше до суддів, категорично заборонено. Сидів би собі тихенько, ніхто б і табличок порівняння з Гаврилюком не робив би й справ не кліпав би, всім всьо за*бісь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та *зьїдять* того Парасюка полюбому, в нашій країні *за*упатись* до чиновників, а тим більше до суддів, категорично заборонено. Сидів би собі тихенько, ніхто б і табличок порівняння з Гаврилюком не робив би й справ не кліпав би, всім всьо за*бісь

тобто, ти рахуєш, що в нашій країні можна депутату ВР бити будь-кого, і бажано ногами?

а чому мені,  не депутату, тоді не можна так робити? ну, звісно, без будь-якої відповідальності з моєї сторони

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

та *зьїдять* того Парасюка полюбому, в нашій країні *за*упатись* до чиновників, а тим більше до суддів, категорично заборонено. Сидів би собі тихенько, ніхто б і табличок порівняння з Гаврилюком не робив би й справ не кліпав би, всім всьо за*бісь

тобто, ти рахуєш, що в нашій країні можна депутату ВР бити будь-кого, і бажано ногами?

а чому мені,  не депутату, тоді не можна так робити? ну, звісно, без будь-якої відповідальності з моєї сторони

 

будь кого - ні .......... хоча тут дуже складна психологічна диллема, кого бити, коли бити, по якій причині бити, кому бити. Парасюк вчинив неправильно, хоча б тому, що зробив це перед камерами, але коли, не дай Бог, в людей терпець урвется й хапуг почнуть вбивати, палити в їх хатах, то вони бажатимуть, що краще хай їх Парасюк копає, ніж станется те, до чого довели народ й чим то все закінчится. Не дай Бог, щоб Парасюк став першою ластівкою можливого шабашу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можу вставити нормально

........

http://www.youtube.com/watch?v=axXtbJdS2e4

http://www.youtube.com/watch?v=FCxjpI9yblY

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


але коли, не дай Бог, в людей терпець урвется й хапуг почнуть вбивати, палити в їх хатах, то вони бажатимуть, що краще
А палити скоро, я так дивлюсь, почнуть... І це теж вихід. Раз не можна з тими гнидами з минулого режиму справитись законно, то тоді їх треба налякати так, щоб вони сиділи тихесенько, а не лізли до влади. А ще краще, якщо вони злякаються так, що аж повтікають всі нафіг з України, і не загаджують своєю присутністю країну.

А те, що маєтки погорять... ну, ті гроші все-одно вже в казну не повернеш... Коли чума робилась епідемією у великих масштабах, її випалювали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звернення сина Героя Небесної Cотні до Президента:

http://www.youtube.com/watch?v=8_Gts36AMuU

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нахєра ви вибрали олігарха, а зараз плачете? Та щей як вибрали в один тур. Щось на грані хфантастики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нахєра ви вибрали олігарха, а зараз плачете? Та щей як вибрали в один тур. Щось на грані хфантастики.

я за пороха не голосував й з самого початку казав, будь хто, лише не порох, так що мимо каси. Й казав, після оголошення переможця, що небесна сотня загинула дарма, скрін навести ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

CUWepmIUYAA0HzN.pngCUWeppNVEAIWSkO.png


 

Нахєра ви вибрали олігарха, а зараз плачете? Та щей як вибрали в один тур. Щось на грані хфантастики.

я за пороха не голосував й з самого початку казав, будь хто, лише не порох, так що мимо каси. Й казав, після оголошення переможця, що небесна сотня загинула дарма, скрін навести ?

 

 

і я за нього не голосував, але його вибрали більш, ніж 50% виборців, це про щось говорить?

Доречі хто там зараз революцію організовує КОба? Той що 19.01.14 кричав всі на Грушевського а вже 23.01.14 либився з Польщі? І той кого автомайдан вигнав за проплачені акції.

І те що автомайдан зараз активно треться з медведчуком нікого не насторожує?
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

 

і я за нього не голосував, але його вибрали більш, ніж 50% виборців, це про щось говорить?

Доречі хто там зараз революцію організовує КОба? Той що 19.01.14 кричав всі на Грушевського а вже 23.01.14 либився з Польщі? І той кого автомайдан вигнав за проплачені акції.

І те що автомайдан зараз активно треться з медведчуком нікого не насторожує?

 

а ти зараз спитай тих 50% виборців, взнаєш багато нового

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саме більше дивує, що тому оленю ззаду справа, в кінці виступу смішно й весело. Вони що, зовсім не розуміють, чим це все може скінчитись ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, якраз той що ззаду не олень. Він ведмідь, тільки не той що бореться, а той що пореться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якби Парасюк тоді не "вискочив", то ще невідомо як повелося... і наскільки б збільшилась "Небесна Сотня"... імхо 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якби Парасюк тоді не "вискочив", то ще невідомо як повелося... і наскільки б збільшилась "Небесна Сотня"... імхо 

 

А звідки вискочив, хто знає. Де він був. Якою сотнею він керував? Як він тоді з"явився в новенькому комуфляжі, тоді як хлопці були у всьому засмальцованому і брудному. Він потрапив в полон, як казав був в чеченів, його відправляли і в парашку і назад. Глянь що робили з нашими пацаннами чечени. а його відпустили. Я не хочу нічого писати, але напрошується висновок що він тупа маріонетка, тільки от не можу поки ніяк зрозуміти чия він маріонетка і яка його роль.

Це все що написане є зверху і не треба писати що то куйня. Прочитати все що він плів і зробити висвноки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...