Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення


Я не хочу нічого писати, але напрошується висновок що він тупа маріонетка, тільки от не можу поки ніяк зрозуміти чия він маріонетка і яка його роль.
а ти - чия маріонетка??  Нічого писати не хочеш, але змушують?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Якби і був чиєюсь маріонеткою, я нічого не вирішую, як парасюк, якого роБЛЯТЬ прям месією. Хоча був в нас один полупровідник але здувся і цей здується. Вчора показали йому і кобі щось на них клали і вони це розуміють тому і закликають самі не знаю до чого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

крім борди полазь по інших сайтах і побачиш що пишуть

На заборі, теж "дещо" написано, але це ж не означає, що там воно є!

Судити треба по конкретних справах людини, а не по чиїхсь словах чи симпатіях!

 А взагалі, Парасюк непоганий хлопчина, просто він став заруником, жертвою великої політичної системи країни, яка рано чи пізно, будь що і будь кого перетворює в гавно. І, з вами, так само трапилося, якби ви полізли в політику, з справді щирим бажання щось змінити на краще!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене Парасюк - це стан народу, який вже готовий наплювати на етику і, піддавшись емоціям, бити з ноги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене Парасюк - це стан народу, який вже готовий наплювати на етику і, піддавшись емоціям, бити з ноги.

 +1 Абсолютно вірно, тільки народ не з ноги буде бити, а зі зброї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а погроми будуть ?

в всіх заворушках перші відхватують жиди

,традиція така.

ну потім, як завжди, виявляється, що то були не жиди, але... "а чьо вони такі дєрзкі були?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а погроми будуть ?

в всіх заворушках перші відхватують жиди (літературний вислів),

традиція така.

Це ти в кого питаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене Парасюк - це стан народу, який вже готовий наплювати на етику і, піддавшись емоціям, бити з ноги.

 

Для мене парасюк веде себе як кончене бидло прикриваючись недоторканістю. в раді він через скільки радів сидить від ригів, 3 ряди, щось я не бачив щоб він хоч одного перевалив просто не з ноги. Ачкує лоб в лоб, а за спини то да це ж так по підорські.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби і був чиєюсь маріонеткою, я нічого не вирішую, як парасюк, якого роБЛЯТЬ прям месією.

О! Він ВИРІШУЄ! Він сам вирішив зробити такий поступок! Розуміючи, ЧИМ йому це загрожує.

 

 

Для мене парасюк веде себе як кончене бидло прикриваючись недоторканістю. в раді він через скільки радів сидить від ригів, 3 ряди, щось я не бачив щоб він хоч одного перевалив просто не з ноги. Ачкує лоб в лоб, а за спини то да це ж так по підорські.

Він то за це відповість. І він розумів, чим це загрожує. А ВИ ОБА б так змогли?! Генерала СБУ!Вистачило б заліза в яйцях?! 

Сумніваюсь. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба просто провести перевірку на митниці.

Тільки не сбушну, а реальну перевірку.Патріотичними силами.

І якщо виявиться , що котлети досі возяться в Київ-очільники ГПУ та СБУ мають без ніяких поясненнь йти у відставку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Якби і був чиєюсь маріонеткою, я нічого не вирішую, як парасюк, якого роБЛЯТЬ прям месією.

О! Він ВИРІШУЄ! Він сам вирішив зробити такий поступок! Розуміючи, ЧИМ йому це загрожує.

 

 

Для мене парасюк веде себе як кончене бидло прикриваючись недоторканістю. в раді він через скільки радів сидить від ригів, 3 ряди, щось я не бачив щоб він хоч одного перевалив просто не з ноги. Ачкує лоб в лоб, а за спини то да це ж так по підорські.

Він то за це відповість. І він розумів, чим це загрожує. А ВИ ОБА б так змогли?! Вистачило б заліза в яйцях?! 

Сумніваюсь. 

 

Справа не в яйцях а у недоторканості. Немав би недоторканості не впливав би він.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба просто провести перевірку на митниці.

Тільки не сбушну, а реальну перевірку.Патріотичними силами.

І якщо виявиться , що котлети досі возяться в Київ-очільники ГПУ та СБУ мають без ніяких поясненнь йти у відставку.

Котлети возять а митники в наглу вимагають мзду.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Справа не в яйцях а у недоторканості. Немав би недоторканості не впливав би він.
недоторканість не пожиттєва! І він це добре розуміє.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Справа не в яйцях а у недоторканості. Немав би недоторканості не впливав би він.

недоторканість не пожиттєва! І він це добре розуміє.

 

Якщо не сяде достроково то коли буде закінчуватись термін він випарується з України

Україну обміняли на Сирію, кричали "патріоти"......................

Лідери європейських країн домовилися продовжити санкції щодо Росії у зв’язку з агресією проти України на шість місяців — до липня 2016 року.

Про це повідомляє агентство Reuters, посилаючись на високопоставленого європейського дипломата.

Домовленість була досягнута в Антальї, незадовго до завершення саміту «Великої двадцятки».

Зокрема, на зустрічі президента США Барака Обами, канцлера Німеччини Ангели Меркель, прем’єр-міністра Великобританії Девіда Кемерона, прем’єр-міністра Італії Маттео Ренці та глави МЗС Франції Лорана Фабіуса, західні лідери підтвердили, що перш ніж може йтися про пом’якшення санкцій повинні бути виконані Мінські угоди, а також, що важливо підтримувати тиск на Росію аж до проведення виборів на сході України.

Дипломат також зазначив, що на це рішення не вплине необхідність тіснішої співпраці з президентом Росії Путіним у боротьбі проти «Ісламської держави».

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

Справа не в яйцях а у недоторканості. Немав би недоторканості не впливав би він.

недоторканість не пожиттєва! І він це добре розуміє.

 

Якщо не сяде достроково то коли буде закінчуватись термін він випарується з України

 

Кожен судить, в міру своєї розпущеності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба просто провести перевірку на митниці.

Тільки не сбушну, а реальну перевірку.Патріотичними силами.

І якщо виявиться , що котлети досі возяться в Київ-очільники ГПУ та СБУ мають без ніяких поясненнь йти у відставку.

 

Возять . 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так може знайдеться місцевий Парасюк, а то всі лише чекають , поки хтось зробить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа не в яйцях а у недоторканості. Немав би недоторканості не впливав би він.

 

 

Справа Мусійчука, вже всім всьо показала про недоторканість, нє ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не сяде достроково то коли буде закінчуватись термін він випарується з України

 

 

конгнитивний диссонанс нє ? То ти говориш, про недоторканість й ВИКЛЮЧНО ізза цього він так поступає, то тут же зразу пророчиш йому достроковий строк. Але в любому випадку варто запамьятати цю твою цитату, щоб як прийде час, зробити висновки. Можливо й дійсно ти розумна й далекоглядна, недооцінена людина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Якщо не сяде достроково то коли буде закінчуватись термін він випарується з України

 

 

конгнитивний диссонанс нє ? То ти говориш, про недоторканість й ВИКЛЮЧНО ізза цього він так поступає, то тут же зразу пророчиш йому достроковий строк. Але в любому випадку варто запамьятати цю твою цитату, щоб як прийде час, зробити висновки. Можливо й дійсно ти розумна й далекоглядна, недооцінена людина.

 

 

Проти нього зараз є 4 чи вже 5 кримінальних справ, тобто є всі шанси недобути до кінця каденції. Як по мосійчуку тут може і не спрацювати, не факт що проголосують. Ну і є йому офіційних обвинувачень ніхто не висував, поки допити з яких він робить цирки і все і відповідно не було звернень про зняття недоторканості, щоб притягнути до відповідальності. А там поживем побачим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

0+0 взяли дно риють далі

Найлєпша падругєла мозкового в студії

CUejACRUwAAbiiM.jpg

 

я пам’ятаю  те що вона про майдан писала, курва

CUei9MgUcAESLUY.jpgкоменти для найбільш патріотичного каналу, яким володіє найбільший патріот України

CUecN8nWoAAoPy9.png

CUecN9zWwAAl6hh.png

 

Цікаво кого чекати наступного вєлікого чезахарченка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...